Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΣΤΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ


elepet

Recommended Posts

ψάχνω για παιδίατρο .Δεν είμαι ικανοποιημένη απο αυτή που είχαμε εως τώρα και σκέφτομαι να αλλάξω.Δε ξέρω βέβαια αν είναι σωστό να αλλάζεις παιδίατρο αλλά ίσως πρέπει γιαί εμένα δε με καλύπτει.Αν έχετε κάποια υπ όψην πειραιά κερατσίνι και γύρω περιοχές βοηθηστε με! :)

A3Oip2.png

 

MzPrp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Φυσικά και να αλλάξεις παιδίατρο αν δεν σε καλύπτει και να μην το φέρεις καθόλου βαρέως αυτό ... εμείς αλλάξαμε τρεις μέχρι τώρα ώστε να βρούμε αυτόν που μας καλύπτει σε μεγάλο ποσοστό. Απλά φρόντισε να ενημερώσεις πλήρως τον νέο γιατρό για το ιστορικό του μωρού σου ώστε να έχει μια συνολική εικόνα της μέχρι τώρα πορείας του .

1aLup3.png

 

BtUIp3.png

Link to comment
Share on other sites

elepet καλησπερα.Καταλαβαινω το αγχος για εναν καλο παιδιατρο γιατι ειναι το Α και Ω για την σωστη αναπτυξη του παιδιου σου.Εμενα η δικη μου ειναι παρα πολυ καλη και σαν ανθρωπος αλλα και σαν γιατρος.ειναι παντα ευκαιρη και ενημερωμενη σε οτιδηποτε μας εχει παρουσιαστει. την εχουμε κατι σαν "οικογενειακη" μιας κι εχει της αδερφης μου τα διδυμα αλλα και της ξαδερφης μου.Αν ενδιαφερεσε μπορω να σου δωσω το τηλ της.Ειναι στην Αγ.Παρασκευη το ιατρειο της.

 

 

 

 

.png

Link to comment
Share on other sites

elepet εγώ μένω πειραιά, η δική μου έχει ιατρείο στο πασαλιμάνι αν σε ενδιαφέρει και είμαι εξαιρετικά ευχαριστημένη μαζί της. Αν θές στείλε μήνυμα να σου δώσω τα στοιχεία της

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

elepet k εγω πειραια μενω, εαν θες μπορω να σου δωσω το τηλ του δικου μου ειναι πολυ καλος κ γενικα τα ψαχνει ολα πολυ, κ το καλυτερο που εχει ειναι παντος καιρου ερχεται οτι ωρα κ οποια μερα θες στο σπιτι σου. εγω τον ειχα χρειαστει την ημερα που ειχε χιονισει κ ο ανθρωπος ηρθε. ασε που ερχεται στο σπιτι γιατι εγω δεν θελω να την πηγαινω στο ιατρειο(λογω ιωσεων).

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Μένω Κερατσίνι και σημερα είδα την ερώτησή σου. Αν θες στείλε πμ για να σου πώ περισσότερα για τον γιατρό. Εμείς είμαστε πολύ ικανοποιημένοι.

Τι ωραιο να εισαι μανουλα!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

γεια ειμαι 7 μηνων εγκυος και ψαχνω εναν παιδιατρο που να ειναι στο κερατσινι και να ειναι συζητησημος και να μην ενοχλειται αν τον παιρνω τηλεφωνο για τυχων αποριες. ξερετε καποιον? :D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 χρόνια μετά...

Διαφημίσεις

ΚΟΥΤΣΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

Διεύθυνση: ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑΣ ΛΕΩΦ.

Πόλη: ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ

T.K.: 18755

Τηλέφωνο: 2104633834

Ήταν διευθυντής της παιδιατρικής στο ΙΑΣΩ τώρα είναι διευθυντης παιδιατρικής στο ΡΕΑ. στηρίζει το θηλασμό και είναι καλός άνθρωπος. Χωρίς να είμαι πελάτισα (μένω σε νησί) εξέτασε 4 φορές μέσα σε 1 εβδομάδα τη μικρή μου και πήρε χρήματα μόνο την πρώτη φορα. Η γυναίκα του θήλασε 18 μήνες.Δεν είναι βέβαια και ο σουπερ ενημερωμένος για το άθλημα απλά είναι φιλικά προσκείμενος.Είναι πολύ καλός επίστήμονας αλλά και άνθρωπος. Αυτό έχει σημασία. Και δεν δίνει με το παραμικρό φάρμακα.

Link to comment
Share on other sites

ΚΟΥΤΣΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

Διεύθυνση: ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑΣ ΛΕΩΦ.

Πόλη: ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ

T.K.: 18755

Τηλέφωνο: 2104633834

Ήταν διευθυντής της παιδιατρικής στο ΙΑΣΩ τώρα είναι διευθυντης παιδιατρικής στο ΡΕΑ. στηρίζει το θηλασμό και είναι καλός άνθρωπος. Χωρίς να είμαι πελάτισα (μένω σε νησί) εξέτασε 4 φορές μέσα σε 1 εβδομάδα τη μικρή μου και πήρε χρήματα μόνο την πρώτη φορα. Η γυναίκα του θήλασε 18 μήνες.Δεν είναι βέβαια και ο σουπερ ενημερωμένος για το άθλημα απλά είναι φιλικά προσκείμενος.Είναι πολύ καλός επίστήμονας αλλά και άνθρωπος. Αυτό έχει σημασία. Και δεν δίνει με το παραμικρό φάρμακα.

 

Γέννησα στο Ιασώ και μου τον σύστησε ο γυναικολόγος μου. Δυστυχώς ήταν μακριά για την περιοχή που μένουμε και μας παρέπεμψε σε άλλον κοντινότερο. έχω ακούσει τα καλύτερα.

FPh8p3.png
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!1Η ΜΕΡΑ STO FORUM ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΜΟΥ ΓΙΝΕΤΑΙ!!S.O.S.!!:confused:ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΕΑΝ ΕΚ ΠΕΙΡΑΣ ΓΝΩΡΙΖΕΤΑΙ ΚΑΠΟΙΟΝ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΣΤΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ , ΠΟΥ ΝΑ ΑΣΧΟΛΕΙΤΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΕΞΕΤΑΖΕΙ ΕΞΟΝΥΧΙΣΤΙΚΑ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ , ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΥΖΗΤΗΣΙΜΟΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟΝ ΒΡΙΣΚΩ ΟΤΙ ΩΡΑ ΧΡΕΙΑΣΤΩ!ΕΧΟΥΜΕ ΜΙΑ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΗ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΣΤΟΝ ΠΕΙΡΑΙΑ Η ΟΠΟΙΑ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΣΥΝΤΟΜΑ ΘΑ ΣΥΝΤΑΞΙΟΔΟΤΗΘΕΙ:cry:!ΟΠΟΤΕ ΕΧΩ ΗΔΗ ΑΡΧΙΣΕΙ ΤΟ ΨΑΞΙΜΟ!:?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!1Η ΜΕΡΑ STO FORUM ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΜΟΥ ΓΙΝΕΤΑΙ!!S.O.S.!!:confused:ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΕΑΝ ΕΚ ΠΕΙΡΑΣ ΓΝΩΡΙΖΕΤΑΙ ΚΑΠΟΙΟΝ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΣΤΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ , ΠΟΥ ΝΑ ΑΣΧΟΛΕΙΤΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΕΞΕΤΑΖΕΙ ΕΞΟΝΥΧΙΣΤΙΚΑ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ , ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΥΖΗΤΗΣΙΜΟΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟΝ ΒΡΙΣΚΩ ΟΤΙ ΩΡΑ ΧΡΕΙΑΣΤΩ!ΕΧΟΥΜΕ ΜΙΑ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΗ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΣΤΟΝ ΠΕΙΡΑΙΑ Η ΟΠΟΙΑ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΣΥΝΤΟΜΑ ΘΑ ΣΥΝΤΑΞΙΟΔΟΤΗΘΕΙ:cry:!ΟΠΟΤΕ ΕΧΩ ΗΔΗ ΑΡΧΙΣΕΙ ΤΟ ΨΑΞΙΜΟ!:?

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!1Η ΜΕΡΑ STO FORUM ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΜΟΥ ΓΙΝΕΤΑΙ!!S.O.S.!!:confused:ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΕΑΝ ΕΚ ΠΕΙΡΑΣ ΓΝΩΡΙΖΕΤΑΙ ΚΑΠΟΙΟΝ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΣΤΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ , ΠΟΥ ΝΑ ΑΣΧΟΛΕΙΤΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΕΞΕΤΑΖΕΙ ΕΞΟΝΥΧΙΣΤΙΚΑ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ , ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΥΖΗΤΗΣΙΜΟΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟΝ ΒΡΙΣΚΩ ΟΤΙ ΩΡΑ ΧΡΕΙΑΣΤΩ!ΕΧΟΥΜΕ ΜΙΑ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΗ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΣΤΟΝ ΠΕΙΡΑΙΑ Η ΟΠΟΙΑ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΣΥΝΤΟΜΑ ΘΑ ΣΥΝΤΑΞΙΟΔΟΤΗΘΕΙ:cry:!ΟΠΟΤΕ ΕΧΩ ΗΔΗ ΑΡΧΙΣΕΙ ΤΟ ΨΑΞΙΜΟ!:?

η παιδιατρος μου ειναι ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΗ,ακριβως αυτο που ζητας.την βρισκω οποιαδηποτε μερα,σαβ/κο,αργιες κ οτι ωρα θελω(με παροτρινε απο την αρχη μονη της να το κανω) κ ειναι πολυ ψειρα σε ολα!! ειναι στο κερατσινι,στην βλαχερνα!! αν θελεις θα σου στειλω με πμ τα στοιχεια κ το τηλ εκτος κ αν δεν υπαρχει προβλημα να το γραψω κ εδω!!;)

Xc60p3.png ghL0p3.png
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Μαμάδεεεεεεες,

 

Βοήθεια , βοήθεια .....SOS SOS

 

Θέλω να αλλάξω παιδίατρο....

Η παιδίατρος που έχω τώρα λέγεται Μεγαλογιάννη Ελευθερία και είναι κερατσίνι.

Είμαι γενικά ευχαριστημένη. Είναι πολύ καλή γιατρός αλλά την έπιασα κάπου φάουλ και με χάλασε τρομερά.

 

Θέλω έναν πολύ καλό και σούπερ γιατρό στον Πειραιά ή Κερατσίνι, δοκιμασμένο (για αυτό και ρωτάω όλες εσάς που είστε μαμάδες και σίγουρα λίγο πολύ έχουμε τα ίδια κριτήρια).

 

Θέλω εκτός από το να είναι πολύ καλός... να μπορώ να τον βρω οποιαδήποτε ώρα στο κινητό του φυσικά. Να μην περιμένω ατελείωτες ώρες στο ιατρείο όπως τώρα και να είναι προσιτός/η να μην με αγχώνει περισσότερο από ότι είμαι και να είναι φυσικά καλός/η με τα παιδιά.

 

ευχαριστώ και περιμένω....

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας,

μπορείτε επίσης να δείτε κι εδώ

ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΣΤΟΝ ΠΕΙΡΑΙΑ

Βοηθήστε στη διατήρηση της λειτουργικότητας του forum κάνοντας χρήση της αναζήτησης & αναφοράς.  Αν παρατηρήσετε κάποια δημοσίευση που θεωρείτε περίεργη επιθετική ή ενάντια στους κανόνες κάντε αναφορά δημοσίευσης  Οδηγίες για το πως γίνεται η αναφορά δείτε εδώ   Ευχαριστούμε

Ακολουθήστε μας και στο Instagram:

follow_insta.png.f136a60ab3d6a108659752cf6fcc0a5a.pngfollow_cafe.jpg.0bc77dbbb8cab70c6c8919c95cac08b8.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
ΚΟΥΤΣΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

Διεύθυνση: ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑΣ ΛΕΩΦ.

Πόλη: ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ

T.K.: 18755

Τηλέφωνο: 2104633834

Ήταν διευθυντής της παιδιατρικής στο ΙΑΣΩ τώρα είναι διευθυντης παιδιατρικής στο ΡΕΑ. στηρίζει το θηλασμό και είναι καλός άνθρωπος. Χωρίς να είμαι πελάτισα (μένω σε νησί) εξέτασε 4 φορές μέσα σε 1 εβδομάδα τη μικρή μου και πήρε χρήματα μόνο την πρώτη φορα. Η γυναίκα του θήλασε 18 μήνες.Δεν είναι βέβαια και ο σουπερ ενημερωμένος για το άθλημα απλά είναι φιλικά προσκείμενος.Είναι πολύ καλός επίστήμονας αλλά και άνθρωπος. Αυτό έχει σημασία. Και δεν δίνει με το παραμικρό φάρμακα.

 

Τον ξέρω κι εγώ, η νύφη μου είναι στον Κούτσο και μετά ακολούθησε και η αδελφή της. Ξέρω ότι απαντάει στο τηλέφωνο ακόμα και βράδυ να τον πάρει, κι όπου και να είναι. Υπήρξε περιστατικό που τον πήρε μπαμπάς μωρού με κάποια συμπτώματα που κανονικά δεν έδειχναν κάτι σημαντικό κι αυτός το κατάλαβε και του είπε να το πάει κατευθείαν στο νοσοκομείο το παιδί, είχε σοβαρό πρόβλημα και μπήκε για εγχείρηση το παιδάκι που δε χωρούσε καθυστέρηση. Στο τσακ. Μας το έλεγε η αδελφή της νύφης, και του έχουν και οι δυο τρομερή εμπιστοσύνη. Είναι καλός επιστήμονας, δείχνει σοβαρός στο ύφος του αλλά είναι ψυχούλα -"τα πελατάκια μου" λέει χαϊδευτικά. Με αίσθηση ευθύνης και πολύ τίμιος σαν άνθρωπος.

 

Εγώ βέβαια όταν θα ρθει η ώρα θα ψάξω κάποιον άλλο καλό κοντά μου γιατί μένω ΒΠ και το κερατσίνι είναι κομματάκι μακριά, αλλά αργεί εκείνη η ώρα δυστυχώς, τί να γίνει! Παρηγορούμαι με των άλλων για την ώρα :cry:

Η φαντασία είναι πιο σημαντική από τη γνώση.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 χρόνο μετά...
Γειά σας κορίτσια, ήθελα να σας ρωτήσω ο παιδίατρος Κούτσος Παναγιώτης είναι καλός; Από άποψη κόστους επίσκεψης είναι οκ?

 

Μια χαρα είναι οπως τα ειπαν και πιο πανω.

Καλος επιστημονας, σωστος ανθρωπος, τον βρισκεις οιοδήποτε στιγμη ακομη και σκ, δεν δίνει φαρμακα με το παραμικρο, υπερ του θηλασμου. Στην επισκεψη δεν μπορω να τον συγκρινω με αλλους γιατι δεν ξερω. Εχουνε απο την αρχη αυτον και ειμαστε ικανοποιημενοι. Δεν θεωρω σωστό να δημοσιεύσω την αμοιβη του, οποτε αν ενδιαφέρεσαι στειλε πμ

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Καλησπέρα,

 

Παρ' ό,τι διάβασα αυτό και άλλα παρόμοια θέματα με παιδιάτρους που προτείνονται, θα εκτιμούσα μια πιο πρόσφατη ενημέρωση για καλό γιατρό στο Κερατσίνι - Νίκαια δημόσια ή μέσω προσωπικού μηνύματος.

 

Ευχαριστώ,

Μανώλης.

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...