Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Βρεφικα γαλατα HIPP και HOLLE


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 187
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΠΡΙΝ ΠΑΡΩ ΤΟ ΗΙΡΡ ΕΙΧΑ ΑΡΚΕΤΟΥΣ ΚΟΛΙΚΟΥΣ ΚΑΙ ΔΙΣΚΙΛΙΟΤΗΤΑ. ΜΕ ΤΟ ΗΙΡΡ ΕΚΑΝΕ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙ ΚΑΚΑ ΚΑΝΟΝΙΚΑ 10 ΜΙΝΟΝ. ΣΤΟΥΣ ΚΟΛΙΚΟΥΣ ΒΟΗΘΙΣΕ ΑΡΚΕΤΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ!! ΑΛΑ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΣΤΑΜΑΤΙΣΕ ΚΑΙ ΕΝΤΕΛΟΣ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΠΑΛΕΒΟΤΑΝΕ ΑΡΚΕΤΑ!! ΑΝ ΠΑΡΕΙΣ ΗΙΡΡ ΠΑΡΕ ΤΟ COMBIOTIC ΓΙΑ ΕΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΝΟΤΕΡΟ!!

Link to comment
Share on other sites

ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΠΡΙΝ ΠΑΡΩ ΤΟ ΗΙΡΡ ΕΙΧΑ ΑΡΚΕΤΟΥΣ ΚΟΛΙΚΟΥΣ ΚΑΙ ΔΙΣΚΙΛΙΟΤΗΤΑ. ΜΕ ΤΟ ΗΙΡΡ ΕΚΑΝΕ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙ ΚΑΚΑ ΚΑΝΟΝΙΚΑ 10 ΜΙΝΟΝ. ΣΤΟΥΣ ΚΟΛΙΚΟΥΣ ΒΟΗΘΙΣΕ ΑΡΚΕΤΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ!! ΑΛΑ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΣΤΑΜΑΤΙΣΕ ΚΑΙ ΕΝΤΕΛΟΣ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΠΑΛΕΒΟΤΑΝΕ ΑΡΚΕΤΑ!! ΑΝ ΠΑΡΕΙΣ ΗΙΡΡ ΠΑΡΕ ΤΟ COMBIOTIC ΓΙΑ ΕΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΝΟΤΕΡΟ!!

 

Eυχαριστώ! Δεν έχω ιδέα αν θα θηλάσω και θέλω να έχω ένα-δυο κουτιά γάλα της επιλογής μου (ελπίζω να μην έχω προβλήματα με τον παιδίατρο...). Είμαι μεταξύ hipp και holle, γι' αυτό σας ρωτάω...

it's never too late to start all over again

 

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλημέρα!

Έχω μια μπεμπούλα μόλις 9 μηνών και πίνουμε το Hipp 2. Ξέρει καμιά σας αν από 10 μηνών πάμε στο 3; Ή πάμε το 2 μέχρι το χρόνο; Ρωτάω γιατί στις συκσευασίες αλλού λέει από 12 μηνων (για το νούμερο 3) και αλλού από 10 μηνων... Ευχαριστώ! :lol:

an1cMeT0g410000NTA4MTgxZHw2NzI5MTUwZGF8SCBtaWtyaSBtYXMgQXRoYW5hc2lhIGVpbmFp.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα !

Κι εμείς πίναμε το Ηipp (τώρα μεγαλώσαμε -το Μάιο γινόμαστε 3-και πίνουμε πλέον φρέσκο) και είμασταν πολύ ευχαριστημένοι!

Skybeam εγώ τη θήλασα μέχρι 9 μηνών και μετά της έδωσα το hipp οπότε δεν μπορώ να σου πω δική μας εμπειρία, η φίλη μου όμως που άρχισε αμέσως με αυτό δεν πέρασε.Βέβαια είναι και στο μωράκι πιστεύω. Eleni_Tasos εμείς μέχρι τους 12 μήνες παίρναμε το 2 και μετά το 12+ ή αν δεν βρίσκαμε το 3.

 

Να ενημερώσω επίσης και εδώ ότι χαρίζεται σακουλάκι γάλα κλειστό (από κουτί που είχε 2 κλειστά- εμείς χρησιμοποιήσαμε μόνο το 1-) 300gr HIPP Kindermilch Combiotik για 2χρ και πάνω.

Ημ. λήξης 15.04.2013

t5ycapoipj2hdhm6.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Skybeam εγώ τη θήλασα μέχρι 9 μηνών και μετά της έδωσα το hipp οπότε δεν μπορώ να σου πω δική μας εμπειρία, η φίλη μου όμως που άρχισε αμέσως με αυτό δεν πέρασε.Βέβαια είναι και στο μωράκι πιστεύω. [/color][/u]

Ευχαριστώ για την πληροφορία!

it's never too late to start all over again

 

Link to comment
Share on other sites

Έχετε βγάλει άκρη με τα καινουρια γάλατα hipp που έχει στο banyneo.de;

Το hipp bio 3 800gr πιναμε ως τώρα,αλλα έλεγα να το αλλάξω σε kindermilch.ποιο όμως το hipp bio kindermilch 12 800gr η' το hipp kindermilch combiotic 12 600gr?

Βλέπω υπάρχει και combiotic 2+ για 2 χρόνων και μετα.

Εσείς πιο πινεται;εμεις επειδή δεν είμαστε του γάλακτος,η Παιδιατρος επιμένει να πίνουμε σκόνη που είναι εμπλουτισμένη μέχρι τα 3 μας.

Εσάς ποσο γάλα πίνουν 18 μηνών;στην συσκευασία του hipp γράφει στην παρασκευη του γάλακτος μέχρι 210μλ και εγω βλέπω τα αλλα μωρά να πίνουν 300+ το λιγότερο.

Εχω δοκιμάσει πολλα γάλατα και φρέσκα αλλα τελικά το Χίπ συνεχίζει να πίνει αλλα μονο 210μλ πρωί και αλλα τόσα το βράδυ.παραπανω με τίποτα.

Εμεις παίρνουμε το hipp kindermilch combiotic 12 600gr. Ειναι η νεα συνθεση, αποτι με ενημερωσαν οι αλλες μανουλες εδω στο φορουμ. Ο δικος μας ειναι 15 μηνων και πινει 9-10 μεζουρες δηλ γυρω στα 300ml το πρωι και το βραδυ, μερικες φορες και το μεσημερι αλλα 200ml.

Eιναι δυσκολος ομως στις αλλες τροφες,εκτος απο το μεσημεριανο του,που το θελει αλεσμενο, δεν τρωει τιποτα αλλο.Οποτε συνεχιζω με φορμουλα ενω ηθελα και εγω να του δωσω φρεσκο....

r1OMp3.png

ts7Bp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα !

Κι εμείς πίναμε το Ηipp (τώρα μεγαλώσαμε -το Μάιο γινόμαστε 3-και πίνουμε πλέον φρέσκο) και είμασταν πολύ ευχαριστημένοι!

Skybeam εγώ τη θήλασα μέχρι 9 μηνών και μετά της έδωσα το hipp οπότε δεν μπορώ να σου πω δική μας εμπειρία, η φίλη μου όμως που άρχισε αμέσως με αυτό δεν πέρασε.Βέβαια είναι και στο μωράκι πιστεύω. Eleni_Tasos εμείς μέχρι τους 12 μήνες παίρναμε το 2 και μετά το 12+ ή αν δεν βρίσκαμε το 3.

 

Να ενημερώσω επίσης και εδώ ότι χαρίζεται σακουλάκι γάλα κλειστό (από κουτί που είχε 2 κλειστά- εμείς χρησιμοποιήσαμε μόνο το 1-) 300gr HIPP Kindermilch Combiotik για 2χρ και πάνω.

Ημ. λήξης 15.04.2013

 

Ευχαριστω πολυ για την απαντηση! :P

an1cMeT0g410000NTA4MTgxZHw2NzI5MTUwZGF8SCBtaWtyaSBtYXMgQXRoYW5hc2lhIGVpbmFp.gif

Link to comment
Share on other sites

Και μια άλλη ερώτηση...

Εσείς μανούλες που πίνετε το βιολογικο Hipp το παραγγέλνετε απο το ιντερνετ (αμαζον); Συμφέρει τελικά κορίτσια μου; όποτε έψαξα και πήγα να παραγγειλω απο το αγγλικο ή το γερμανικο αμαζον τα μεταφορικα ήταν 25-30 λίρες, δηλαδή σχεδόν 'αλλο τόσο όσο είχαν τα γαλατα (3-4 κουτιά) και τα παρατησα. Μηπως δεν το ψαχνω σωστα ή κάνω κάτι λάθος;; :confused:

an1cMeT0g410000NTA4MTgxZHw2NzI5MTUwZGF8SCBtaWtyaSBtYXMgQXRoYW5hc2lhIGVpbmFp.gif

Link to comment
Share on other sites

Και μια άλλη ερώτηση...

Εσείς μανούλες που πίνετε το βιολογικο Hipp το παραγγέλνετε απο το ιντερνετ (αμαζον); Συμφέρει τελικά κορίτσια μου; όποτε έψαξα και πήγα να παραγγειλω απο το αγγλικο ή το γερμανικο αμαζον τα μεταφορικα ήταν 25-30 λίρες, δηλαδή σχεδόν 'αλλο τόσο όσο είχαν τα γαλατα (3-4 κουτιά) και τα παρατησα. Μηπως δεν το ψαχνω σωστα ή κάνω κάτι λάθος;; :confused:

Τα αγοραζω απο amazon.de, συνηθως 2 τετραδες μαζι με τα μεταφορικα 93 ευρω. Δηλ 11,62 το κουτι των 600γρ. Τοσο μου κοστιζει απο σουπερ μαρκετ πανω κατω nativa,almiron κτλ.....οποτε προτιμω το βιολογικο. Εδω σε φαρμακειο το Ηιpp ειναι πιο ακριβο.

r1OMp3.png

ts7Bp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Και μια άλλη ερώτηση...

Εσείς μανούλες που πίνετε το βιολογικο Hipp το παραγγέλνετε απο το ιντερνετ (αμαζον); Συμφέρει τελικά κορίτσια μου; όποτε έψαξα και πήγα να παραγγειλω απο το αγγλικο ή το γερμανικο αμαζον τα μεταφορικα ήταν 25-30 λίρες, δηλαδή σχεδόν 'αλλο τόσο όσο είχαν τα γαλατα (3-4 κουτιά) και τα παρατησα. Μηπως δεν το ψαχνω σωστα ή κάνω κάτι λάθος;; :confused:

καλησπερα..πινει κ η κορουλα μου το hipp κ στο νουμερο 3 πηγαμε αφου εγινε 1..εγω παραγγελνω απο το babyneo.de οπου τα μεταφορικα ειναι 24 ευρω,αν ομως παραγγειλεις μεγαλη ποσοτητα τοτε σε συμφερει παρααα πολυ..εγω παραγγελνω 10 κουτια των 600 κ δινω περιπου 110 ευρω..θεωρω οτι με συμφερει παρα πολυ..εκτος αυτου 2 φορες ξεμειναμε απο το γερμανικο γαλα κ πηρα 2-3 κουτια απο εδω μεχρι να ερθουν απο την γερμανια κ η μικρη δεν το ε[πινε καθολου ευχαριστα..δεν ξερω αν ηταν τυχαιο

Xc60p3.png ghL0p3.png
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα..πινει κ η κορουλα μου το hipp κ στο νουμερο 3 πηγαμε αφου εγινε 1..εγω παραγγελνω απο το babyneo.de οπου τα μεταφορικα ειναι 24 ευρω,αν ομως παραγγειλεις μεγαλη ποσοτητα τοτε σε συμφερει παρααα πολυ..εγω παραγγελνω 10 κουτια των 600 κ δινω περιπου 110 ευρω..θεωρω οτι με συμφερει παρα πολυ..εκτος αυτου 2 φορες ξεμειναμε απο το γερμανικο γαλα κ πηρα 2-3 κουτια απο εδω μεχρι να ερθουν απο την γερμανια κ η μικρη δεν το ε[πινε καθολου ευχαριστα..δεν ξερω αν ηταν τυχαιο

 

Πω πω.... Τι είπες τώρα.... Και είχα μια υποψία πως αυτά που στέλνουν Ελλάδα δεν πρέπει να είναι ολόιδια ποιοτικά με τα γερμανικά..... :confused: Καθόλου τυχαίο που η μικρή σου δεν το έπινε..... Ουφ!! Τι ταίζουμε τα παιδιά μας απορώ!!! Εσύ που παίρνεις και τα γερμανικά θα ξέρεις. Με τα νούμερα τι πάιζει; Στο αμαζον βλέπω νούμερα έως το 4. Εσείς πίνεται το 3 το ελληνικό ή το γερμανικό; Το babyneo εχει λιγοτερα μεταφορικά από το αμαζον; Το εχεις ψαξει;

an1cMeT0g410000NTA4MTgxZHw2NzI5MTUwZGF8SCBtaWtyaSBtYXMgQXRoYW5hc2lhIGVpbmFp.gif

Link to comment
Share on other sites

ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΚΙΚΛΟΦΟΡΗ ΤΟ ΠΑΛΙΟ HIPP ΣΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ ΚΥΚΛΟΦΟΡΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ ΤΟ COMBIOTIC. TO HIPP NO1 ΑΠΟ ΓΕΡΜΑΝΙΑ ΕΧΕΙ ΜΕΓΑΛΙΤΕΡΗ ΜΕΖΟΥΡΑ ΓΑΛΑΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΑΙ ΑΓΓΛΙΚΟ ΗΙΡΡ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΠΕΡΑΣΜΕΝΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ ΕΠΑΘΕ ΔΙΣΚΙΛΙΟΤΙΤΑ ΞΑΦΝΙΚΑ. ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΟΤΑΝ ΤΟΥ ΕΔΙΝΑ ΤΟ ΝΟΥΜΕΡΟ 1 ΕΒΑΖΑ ΤΗΝ ΜΕΖΟΥΡΑ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΗΙΡΡ ΟΤΑΝ ΤΟ ΑΓΟΡΑΖΑ ΑΠΟ ΓΕΡΜΑΝΙΑ. ΤΑ ΝΟΥΜΕΡΑ ΑΝ ΘΗΜΑΜΕ ΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ

Ν2 6-10 ΜΙΝΩΝ

Ν3 10-12ΜΙΝΩΝ

Ν4 12+

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΚΙΚΛΟΦΟΡΗ ΤΟ ΠΑΛΙΟ HIPP ΣΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ ΚΥΚΛΟΦΟΡΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ ΤΟ COMBIOTIC. TO HIPP NO1 ΑΠΟ ΓΕΡΜΑΝΙΑ ΕΧΕΙ ΜΕΓΑΛΙΤΕΡΗ ΜΕΖΟΥΡΑ ΓΑΛΑΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΑΙ ΑΓΓΛΙΚΟ ΗΙΡΡ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΠΕΡΑΣΜΕΝΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ ΕΠΑΘΕ ΔΙΣΚΙΛΙΟΤΙΤΑ ΞΑΦΝΙΚΑ. ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΟΤΑΝ ΤΟΥ ΕΔΙΝΑ ΤΟ ΝΟΥΜΕΡΟ 1 ΕΒΑΖΑ ΤΗΝ ΜΕΖΟΥΡΑ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΗΙΡΡ ΟΤΑΝ ΤΟ ΑΓΟΡΑΖΑ ΑΠΟ ΓΕΡΜΑΝΙΑ. ΤΑ ΝΟΥΜΕΡΑ ΑΝ ΘΗΜΑΜΕ ΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ

Ν2 6-10 ΜΙΝΩΝ

Ν3 10-12ΜΙΝΩΝ

Ν4 12+

 

Μάλισταααα.. Καλό μπέρδεμα! Δηλαδή αν παραγγείλω γάλα από το αμαζον είναι περίπου σαν να αλλάζω γάλα στο παιδί μου.... Υπέροχα! Ήδη έχουμε αλλάξει πριν 2 μήνες γιατί απο το frezylac πήγαμε στο hipp λόγω έλλειψης... Άντε να δούμε!

an1cMeT0g410000NTA4MTgxZHw2NzI5MTUwZGF8SCBtaWtyaSBtYXMgQXRoYW5hc2lhIGVpbmFp.gif

Link to comment
Share on other sites

Πω πω.... Τι είπες τώρα.... Και είχα μια υποψία πως αυτά που στέλνουν Ελλάδα δεν πρέπει να είναι ολόιδια ποιοτικά με τα γερμανικά..... :confused: Καθόλου τυχαίο που η μικρή σου δεν το έπινε..... Ουφ!! Τι ταίζουμε τα παιδιά μας απορώ!!! Εσύ που παίρνεις και τα γερμανικά θα ξέρεις. Με τα νούμερα τι πάιζει; Στο αμαζον βλέπω νούμερα έως το 4. Εσείς πίνεται το 3 το ελληνικό ή το γερμανικό; Το babyneo εχει λιγοτερα μεταφορικά από το αμαζον; Το εχεις ψαξει;

απο το babyneo που παιρνω το γαλα παιρνω παλι το νουμερο 3..δεν αλλαζει τπτ. το αμαζον μου εκανε κατι νερα καποια στιγμη σταματησε να στελνει κ ετσι παρηγγειλα πρωτη φορα απο το babyneo..μετα απλα συνεχισα να το παιρνω απο κει..θεωρω οτι συμφερει παρα παρα πολυ απο το να το αγοραζα απο την ελλαδα.

Xc60p3.png ghL0p3.png
Link to comment
Share on other sites

συμφέρη παρά πόλη να αγοραζής απέξω εγώ ήθελα 1 κουτάκι καθε 48 ώρες και είμαι εγώ άνεργη και ο άντρας μου ελεφτεροσ επαγελματιασ και ποτε βγαζι ποτε δεν βγαζι χριματα ετσι οποσ μασ καταντισανε:evil:

Link to comment
Share on other sites

Την πρώτη φορά παρήγγειλα από amazon.de 8 κουτιά. Μετά αυξήθηκαν τα μεταφορικά και δεν σύμφερε οπότε παρήγγειλα από babyneo.de 12 κουτιά. Μου κόστισαν 6,5? περίπου τα 400 γρ. ενώ από Ελλάδα η ίδια ποσότητα μου κόστιζε 14? !!!

Αρχές του έτους το amazon.co.uk δεν έστελνε γάλατα και παιδικές τροφές Ελλάδα. Τώρα δεν ξέρω αν έχει αλλάξει κάτι.

 

Διαφορά ανάμεσα στην ελληνική και την γερμανική σύνθεση του γάλακτος δεν εντόπισα. Ίδια υφή, οσμή και αίσθηση. Αλλά και ο μπέμπης τα έπινε και τα δύο το ίδιο.

 

Στην αρχή του έδωσα και Frezylac αλλά παρατήρησα ότι όταν έκανε πουρδίτσες και κακάκια του έκλαιγε και ζοριζόταν πάρα πολύ, ενώ με το Hipp όχι. Να σημειώσω ότι κάνουμε μικτή διατροφή, δηλαδή τον θηλάζω κιόλας. Ελπίζω να βοήθησα...

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια!

 

έχω μια μπεμπούλα 3 μηνών. μέχρι τον 2ο μήνα θηλάσαμε αποκλειστικά αλλά εδώ κ ένα μήνα θηλάζω 3 φορές την ημέρα και τις υπόλοιπες πίνουμε το Hipp 1.

μπήκα στην σελίδα του babyneo αλλά δεν κατάλαβα ποιο γάλα πρέπει να παραγγείλω.

το Hipp Pre BIO infant formula 600g box ή το HiPP Pre BIO Combiotik infant milk 600g box ή το Hipp BIO 1 infant formula 600g box?

αν ξέρει κάποια παρακαλώ ας με ενημερώσει.

7vfJp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια!

 

έχω μια μπεμπούλα 3 μηνών. μέχρι τον 2ο μήνα θηλάσαμε αποκλειστικά αλλά εδώ κ ένα μήνα θηλάζω 3 φορές την ημέρα και τις υπόλοιπες πίνουμε το Hipp 1.

μπήκα στην σελίδα του babyneo αλλά δεν κατάλαβα ποιο γάλα πρέπει να παραγγείλω.

το Hipp Pre BIO infant formula 600g box ή το HiPP Pre BIO Combiotik infant milk 600g box ή το Hipp BIO 1 infant formula 600g box?

αν ξέρει κάποια παρακαλώ ας με ενημερώσει.

 

Από ότι ξέρω τα pre γάλατα είναι για πρόωρα μωρακια από το premature.οποτε αν το μωρό σου δεν ήταν πρόωρο και είναι εντάξει στα κιλά του θα πάρεις το απλό Χίπ το 1.το 3ο δηλ που ποσταρες.

alKfp3.png

Vvc2p2.png

Link to comment
Share on other sites

Δυο ερωτήσεις ακόμα, για όποια γνωρίζει...

 

Το Babyneo τι μεταφορικά σας βγάζει? Πήγα να παραγγείλω δοκιμαστικά και μου έβγαλε shipping με DHL 23 ευρώ!!! Τόσα είναι τα μεταφορικά?

 

Και επίσης, ένα κουτί 600 ή 900 γρ. πρώτης βρεφικής ηλικίας (δηλαδή από νεογέννητο) πόσο κρατάει περίπου?

it's never too late to start all over again

 

Link to comment
Share on other sites

Δυο ερωτήσεις ακόμα, για όποια γνωρίζει...

 

Το Babyneo τι μεταφορικά σας βγάζει? Πήγα να παραγγείλω δοκιμαστικά και μου έβγαλε shipping με DHL 23 ευρώ!!! Τόσα είναι τα μεταφορικά?

 

Και επίσης, ένα κουτί 600 ή 900 γρ. πρώτης βρεφικής ηλικίας (δηλαδή από νεογέννητο) πόσο κρατάει περίπου?

Τα μεταφορικα ειναι οσο στα εβγαλε, συμφερει αν παρεις τουλαχιστον 5 κουτια και πανω.

Το ποσο κραταει εξαρταται απο την ποσοτητα που πινει το μπεμπε. Εμεις οταν αγοραζαμε απο φαρμακειο το κουτι των 400γρ καθε 3-4 ,το πολυ, μερες θελαμε καινουριο κουτι!!!

r1OMp3.png

ts7Bp3.png

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

καλησπερα κοριτσια..παιρνω γαλα hipp απο το babyneo το νουμερο 3..μπηκα λοιπον σημερα να το παραγγειλω κ βλπεω οτι δεν υπαρχει οχι μονο αυτο αλλα σχεδον κανενα γαλα εκτος απο το HA..συμβαινει κατι??κ στο γερμανικο amazon λεει οτι δεν υπαρχει αυτη την στιγμη..

Xc60p3.png ghL0p3.png
Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...