Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Recommended Posts

1. Πολύ χαίρομαι που ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ η αυτογνωσία κατακλυζει τη nen....και παραδέχτηκε πόσο......δύσκολο ζώδιο......είναι ο σκορπιος! :lol::wink:

 

2. Σας παρακαλώ μην συνεχίσετε με περισσότερα σχόλια για τους Σκορπιούς γιατί ήδη με έχει πιάσει κατάθλιψη.....σκέφτομαι να πέσω σε χειμερία νάρκη και να ξυπνήσω όταν έχει αλλάξει το ζώδιο για τα καλα....

ΛΥΠΗΘΕΙΤΕ ΜΕ!!!!!! :cry::cry::cry:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 130
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • nen

    nen 36 δημοσιεύσεις

  • evad

    evad 15 δημοσιεύσεις

  • eirini

    eirini 9 δημοσιεύσεις

  • naina

    naina 8 δημοσιεύσεις

Εγώ τι να πω΄??!!!!!είμαι λιοντάρι, ο άντρας μου αιγόκερως :shock: όλοι αναρωτιούνται πως ταιριάζουμε!!!!και θα έρθει πιθανότατα και μια μπέμπα παρθένος (24/9 είναι η τελική, οπότε για ζυγός λίιγο δύσκολο)..

αναρωτιέμαι από τώρα τί θα κάνω, όταν θα με κυνηγάνε για να μαζεύω τα πάντα και να κάνουμε πρόγραμμα τουλάχιστον για τον ερχόμενο μήνα!!!!!!είχα τον έναν, κάπως τα κατάφερνα.τώρα με τους δυο, το έχασα το παιχνίδι :lol::lol:

4Z1vp3.png

είμαι ερωτευμένη με την κόρη μου!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ωωωωωωχχχχχχχχχχχ μ ενα προγραμμα στο χερι θα εισαι!!!! αν ξεφευγεις θα παθαινουν αμοκ!!!!

φαντασου εγω σκορπιος, ο αντρας μου λεων (οσα ερθουν κι οσα πανε δηλαδη, και οι δυο μας!!) κι η μπεμπα παρθενος!!!! θα λεει απο μεσα της "που μ εστειλες Θεε μου?????!!!!"

Link to comment
Share on other sites

ωχ, ωραίος συνδιασμός θα είστε και εσείς!! :lol::lol: σκορπίος με λέων εε????το ξέρεις ότι αυτά τα 2 ζώδια ή θα είναι θανάσιμοι εχθροί ή θα κολλήσουν για πάντα.έμενα η καλύτερη μου φίλη είναι σκορπιός.αχ, τι θα κάνουμε με τις κόρες μας!!!το καλό είναι πως το δωμάτιο τους και τα παιχνίδια τους θα είναι πάντα μαζεμένα :D:D

4Z1vp3.png

είμαι ερωτευμένη με την κόρη μου!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

δεν εχω γνωρισει κακο λεων... λιγο τεμπεληδες βεβαια (εγω ειμαι χειροτερη) αλλα τουλαχιστον για μενα ειναι ο ιδανικος συνδιασμος...

 

οσο για τα μπεμπακια μας... μηπως οταν τελειωνουν απο τα δικα τους δωματια να περνανε κι απο τα δικα μας?? με το αζημιωτο βρε αδερφε!!! (σκουπισμα, ξεσκονισμα, σφουγγαρισμα,αλλαγη σεντονια, στρωσιμο κρεβατιου 1ευρω-αμα δεν εκμεταλευτεις το παιδι σου, ποιον θα εκμεταλευτεις???) :D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εμένα πάντως σίγουρα θα μου μαζεύει το δωμάτιο :lol::lol:

στις διακοπές τι θα κάνω????

που εγώ θα θέλω να την αράζω, χαλαρά και ξεγνοιαστα και οι άλλοι 2 θα είναι μέσα στον προγραμματισμό?!!!!!! :lol:

ελπίζω το 2ο παιδάκι να είναι σύμμαχος μου :twisted::twisted:

4Z1vp3.png

είμαι ερωτευμένη με την κόρη μου!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Να αρχισω κι εγω το κλαμα? 24/09 εχω κι εγω Π.Η.Τ. αρα πιθανα Παρθενο μπεμπουλα εκτος αν παρω ολο το μηνα και βγει Ζυγινα......

 

Αν βγει Παρθενος που το φοβαμαι με τον Ταυρο μπαμπακα της θα τα πηγαινει μια χαρα αλλα με την Τοξοτη μανουλα της αστα βαρα τααααα!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

μου λέτε και μένα απο περιέργεια όσες ξέρετε τι γίνετε στην δικιά μας οικογενεια ζωδίων;;

 

είμαι μία λεων αλά λέων (μαμά και γιαγιά λέων)

ο άντρας μου είναι κριός

και ο μπέμπης μάλλον θα μας βγει παρθένος (ΠΗΤ 4/9)...αλλά μπορεί και Λέων...(μακάααααριιι)

 

για πείτε μου!

Link to comment
Share on other sites

Χαχα η πλακα δε ειναι οτι ειμαι Τοξοτης με ωροσκοπο Ταυρο για αυτο τα παθαινω αυτα! Με τον πιο δυσκολο συνδυασμο παντρευτηκα και παω να βγαλω κορη με το χειροτερο ζωδιο για το δικο μου :lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

τελικα, οσες γενναμε αυγουστο-σεπτεμβρη-οκτωβρη εχουμε φαει πικρα , μη τυχον και βγαλουμε παρθενους!!!! χαχαχαχαχαχα :lol::lol::lol: (καλα, εγω δε τη γλυτωνω!!!

 

evaaaaaaaaaad!!!!! ελα να υπερασπιστεις το.... ειδος σου!!!!

Link to comment
Share on other sites

απλα ειναι λιγο γκρινιαρικα... και λιγο μη μου απτου... και λιγο αντιδραστικα... και λιγο υστερικα... και λιγο μικροβιοφοβικα....και λιγο ψυχοβγαλτες.... και λιγο αποτομα.... και λιγο ταθελωολατωραγιατιθακανωμουτρουληδες....

 

κατα τα αλλα ομως!!!! τα καλυτερα παιδια!!!! (ευτυχως δε πηρε ειδηση η evad ακομα τη συζητηση.... θα χε κανει ντου....)

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...