Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 130
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • nen

    nen 36 δημοσιεύσεις

  • evad

    evad 15 δημοσιεύσεις

  • eirini

    eirini 9 δημοσιεύσεις

  • naina

    naina 8 δημοσιεύσεις

οντως , μια χαρα ειναι οι ζυγοι.... (Αληθεια που ειναι η evad, παλι βουρτσιζει τα δοντια της με ελαφροπετρα??? βρε συ!!! καθαρα ειναι πια!!!! απο την ιταλια καταλαβαινουν ποτε χαμογελας και βαζουν γυαλια ηλιου οι ανθρωποι μη στραβωθουν!!!)

Link to comment
Share on other sites

κι εγω θελω να μου γινει ζυγουλααααα :oops:

σαν τον μπαμπα της που εχει και γ@μο τους χαρακτηρες το χρυσο μου :D

αντιθετα δεν αντεχω καθολου τους παρθενους

βεβαια πολυ φοβαμαι οτι απο τις πολλες φορες που το εχω πει θα μου την κανει η μικρη και θα μου γινει παρθενος :roll:

]

Link to comment
Share on other sites

οντως , μια χαρα ειναι οι ζυγοι.... (Αληθεια που ειναι η evad, παλι βουρτσιζει τα δοντια της με ελαφροπετρα??? βρε συ!!! καθαρα ειναι πια!!!! απο την ιταλια καταλαβαινουν ποτε χαμογελας και βαζουν γυαλια ηλιου οι ανθρωποι μη στραβωθουν!!!)

 

 

Εδώ είμαι και σε καμαρώνω....να μου ρίχνεις το δηλητήριό σου ΣΚΟΡΠΙΝΑΑΑΑΑΑ!!!! :twisted::twisted:

 

Περιμένω να τελειώσεις για να απολυμάνω...... :lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Για να χαλαρώσουμε λίγο...

Τι ζώδιο θα είναι το μωράκι σας?

Σας επηρεάζει καθόλου αυτό?

(γιατί εμένα κάποιοι ξυνίζουν τη μούρη τους που θεωρητικά θα είναι ζυγός :evil: όπως ξυνίζουν τη μουρη τους για πολλά άλλα δηλαδή)

 

 

Ναινα καλη μου εγω ευχομαι να ειναι ΖΥΓΟΣ!!!!!!!ειμαι και εγω ζυγος του σεπτεμβρη και ο αδελφος μου...ειμαστε πολυ πολυ καλα παιδια...χιχιχι

γενικα το παινευω πολυ το ζωδιο μου!!!!!!!!!

εγω δεν ξερω..απο 10 σεπτεμβρη μπαινω στο μηνα μου...μεχρι 10 οκτωμβρη!!!οποτε δεν ξερω..μπορει..ισως..θα δουμε!!!!!!!

 

λοιπον ζυγος και παλι ζυγος κοριτσια χωρις να υπερβαλλω!!!!!!!!!

 

ήρθες στη ζωή μου και νιώθω να ζώ ξανά...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

naina μην ακους αυτα που λενε για τους ζυγους κ να τους λες λιγα τα λογια τους, ειναι το καλυτερο ζωδιο που υπαρχει οχι μονο γιατι ειναι η κορη μου ζυγος αλλα γιατι ειναι το καλυτερο ζωδιο.

εγω ηθελα να μου βγει ζωδιο της φωτιας που ειναι δυναμικα φιλοδοξα κ μπουρου μπορου ειμαι κ εγω κριος κ ο πατερας της(φαντασου ενεργεια-στους τσακωμους να δεις)λοιπον η μικρη ειναι 21μηνων κ οταν βλεπει μηχανη θελει να ανεβει, σε ποδηλατα να σκαρφαλωνει γενικοτερα πιστευω οτι τον χαρακτηρα του παιδιου τον πλαθουν οι γονεις κ οχι τα ζωδια οτι βλεπει το παιδι κανει,οποτε μην σε ανησυχει καθολου, ασε που οι ζυγοι ειναι γαμω τα παιδια, ειναι κ παιδια μας :lol:

 

Δεν μπορώ την αναποφασιστικοτητα αυτό είναι το πρόβλημά μου :roll: Ότι θα κάνω το καλύτερο δυνατό για να είναι ευτυχισμένο το παιδάκι μου εννοείται, απλά η ζωή είναι δύσκολη και το να μην αποφασίζει κανείς εύκολα είναι θέμα...

Link to comment
Share on other sites

Εμένα σύμφωνα με την ΠΗΤ 5/9/2008 θα βγει Παρθενάκι το αγοράκι μου. Να πω την μαύρη μου αλήθεια θα προτημούσα να βγει λίγο νωρίτερα για να βγει Λιονταράκι................... :lol::lol::lol::lol::lol:

Πειράζει?????????????????

Θα ταιριάζει και με την μανούλα του πολύ Τοξότης βλέπετε.............

 

Και εγώ τοξότης είμαι για αυτό θα ήθελα πιο πολύ και εγώ Λιονταράκι......

 

dev244pb___.png

Link to comment
Share on other sites

αντε καλε κ ποιος σου ειπε οτι οι ζυγοι ειναι αναποφασιστοι???????????

περα απο την πλακα κ η βαφτιστηρα μου ζυγος ειναι κ μπορω να σου πω οτι ειναι παρα πολυ καλο παιδι δεν ξερω εαν παιζει ρολο οτι ειναι ζυγος η οχι .Το θεμα ειναι οτι περα απο το ζωδιο εμεις παιζουμε το μεγαλυτερο ρολο εαν τα παιδια μας γινουν μαμουχαλα κ................

Οποτε να μην σε νοιαζει το ζωδιο του εαν βλεπει εσενα να εισαι αποφασιστικη κ δυναμικη ετσι θα γινει κ το νινι σου

Link to comment
Share on other sites

naina, μην τα παίρνεις και τόσο τις μετρητοίς τα ζώδια. Είναι στην προσωπικότητά του και πόσο θα το καλλιεργήσετε και εσείς σαν γονείς. Σε πληροφορώ ο άντρας μου έχει 2 ανηψιές ζυγίνες. Ε, η μια είναι λίγο... μουντρούχο να το πω (ντρέπομαι που λέω τέτοια πράγματα για το παιδάκι) και η άλλη... ΦΩΤΙΑ ΚΑΙ ΛΑΒΡΑ... Πανέξυπνη, ετοιμόλογη, τσαμπουκάς, αγαπητή, χαδιάρα κτλ κτλ...Θα μπορούσα να γράφω για ώρες. Η ζουζούνα μας κατά πάσα πιθανότητα ζυγός θα βγεί. Μόνο και μόνο γι'αυτό είναι το καλύτερο ζώδιο... Ρώτησε την Αγία μαμά μου, για τους σκορπιούς, να σου πει... Αφού κάποια στιγμή στην αγανάκτησή της μου'χε πει "εύχομαι να κάνεις ένα παιδί σαν και έσενα"... (εγώ βλ. σκορπιός) Να σου πώ το φοβάμαι λίγο. Να σκεφτείς η δικιά μας από τώρα μας δείχνει το χαρακτήρα της... :roll: Σκέψου να γεννηθεί... ΚΑΛΑ ΝΑ'ΝΑΙ ΚΑΙ ΑΣ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΖΩΔΙΟ ΘΕΛΕΙ... :D:D:D

0kEJp3.pngCsbXp3.png
Link to comment
Share on other sites

οντως , μια χαρα ειναι οι ζυγοι.... (Αληθεια που ειναι η evad, παλι βουρτσιζει τα δοντια της με ελαφροπετρα??? βρε συ!!! καθαρα ειναι πια!!!! απο την ιταλια καταλαβαινουν ποτε χαμογελας και βαζουν γυαλια ηλιου οι ανθρωποι μη στραβωθουν!!!)

 

 

Εδώ είμαι και σε καμαρώνω....να μου ρίχνεις το δηλητήριό σου ΣΚΟΡΠΙΝΑΑΑΑΑΑ!!!! :twisted::twisted:

 

Περιμένω να τελειώσεις για να απολυμάνω...... :lol::lol:

 

σε προπονω για τη πιτσιρικα σου βρε!!! θα ρχομαστε κρυφα, εκει που εσυ και η δικια μου θα απολυμαινετε με μπατονετα τα τζαμια, και θα σας κανουμε δαχτυλιες!!!!!!

 

θα βαζουμε και το δαχτυλο στη μυτη μας, αμα λαχει!!!!!

 

:P:P:P:P

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αχ κοριτσάκια χωρίς να θέλω να θίξω κανένα....το μωράκι μου θα βγει Αιγωκεράκι και δεν θέλω με τίποτα! Γερό να είναι φυσικά το ζουζούνι μου αλλα.... δεν έχω καθόλου καλή εμπειρία απο το συγκεκριμένο ζώδιο!!!

Είχα μια ελπίδα πως θα έβγαινε Υδροχοάκι (σαν εμένα δηλαδή) αλλα επιμένει!!! Ο γιατρός είναι σίγουρος πως θα γεννηθεί 12 - 15 Ιανουαρίου. :( Τι έχω να τραβήξω....!!!! :?

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρα ειναι καλε οι Ζυγοι,τι εχουνε; Ειμαι κι εγω Ζυγος του Οκτωβρη,βεβαια δεν ειμαι και ο καλυτερος χαρακτηρας που υπαρχει,τουλαχιστον ομως,αυτο μου το αναγνωριζω,ειμαι παρα πολυ ειλικρινης και παραδεχομαι τα ελαττωματα και τα λαθη μου!!!

Δεν μπορω να πω ψεμματα ποτε. :wink::wink::wink:

Link to comment
Share on other sites

Εμείς πάλι έχουμε ΠΗΤ 01.09 που σημαίνει με βάση αυτό Παρθένος αλλά μπορεί και να είμαστε λέωντες αν βγούμε κάποια στιγμή στην 38 εβδομάδα που από ότι ακούω πολλά μωράκια προτιμούν αυτή την εβδομάδα....!!!!

 

ΕΙΔΩΜΕΝ!!!!!!

 

>ev244pb___.png

 

εγω ειμαι για 15-9, αλλα παιζει και για νωριτερα.. καμια ιδεα πηνελοπη, για να τα βγαλουμε λονταρακια, αντι για παρθενους?? (πολυ γκρινια ρε παιδι μου, οι παρθενοι.........) :cool:

 

 

Kαι εγώ μαζί σας κορίτσια..έχω ΠΗΤ 9/9...αλλά τελικά δεν ξέρω τί ζώδιο θέλω περισσότερο...εχω δει καλά παιδιά και από τα δυο ζώδια. Η μια μου η ανηψια είναι Λεων και η άλλη Παρθένος. Και τα δυο τους είναι απίστευτα παιδάκια. Οπότεεεε....γερό Θεέ μου να είναι και αυτό είναι το λιγότερο...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εμείς πάλι έχουμε ΠΗΤ 01.09 που σημαίνει με βάση αυτό Παρθένος αλλά μπορεί και να είμαστε λέωντες αν βγούμε κάποια στιγμή στην 38 εβδομάδα που από ότι ακούω πολλά μωράκια προτιμούν αυτή την εβδομάδα....!!!!

 

ΕΙΔΩΜΕΝ!!!!!!

 

>ev244pb___.png

 

εγω ειμαι για 15-9, αλλα παιζει και για νωριτερα.. καμια ιδεα πηνελοπη, για να τα βγαλουμε λονταρακια, αντι για παρθενους?? (πολυ γκρινια ρε παιδι μου, οι παρθενοι.........) :cool:

 

εννοειται αυτο που λες!!!! ετσι τα λεμε για να ξεχναμε το αγχος μας!!! Ας ειναι γερα, πανεμορφα, πανεξυπνα, καλοκαρδα, τυχερα και ΒΑΖΕΛΟΙ ε, δε πειραζει...ας ειναι και παρθενοι ...!!!!!!!!! σωστοοοοοοοοοοοοςςςςς?????

 

 

Kαι εγώ μαζί σας κορίτσια..έχω ΠΗΤ 9/9...αλλά τελικά δεν ξέρω τί ζώδιο θέλω περισσότερο...εχω δει καλά παιδιά και από τα δυο ζώδια. Η μια μου η ανηψια είναι Λεων και η άλλη Παρθένος. Και τα δυο τους είναι απίστευτα παιδάκια. Οπότεεεε....γερό Θεέ μου να είναι και αυτό είναι το λιγότερο...

Link to comment
Share on other sites

σαλατα την εκανα την παραθεση!!!! η προτελευταια παραγραφος μπαινει κατω απο την τελευταια!!!

 

Πρεπει να κοψω τις βοτκες τωρα που μπηκα στον εβδομο!!! με πειραζουν!!!

Link to comment
Share on other sites

Εμείς πάλι έχουμε ΠΗΤ 01.09 που σημαίνει με βάση αυτό Παρθένος αλλά μπορεί και να είμαστε λέωντες αν βγούμε κάποια στιγμή στην 38 εβδομάδα που από ότι ακούω πολλά μωράκια προτιμούν αυτή την εβδομάδα....!!!!

 

ΕΙΔΩΜΕΝ!!!!!!

 

>ev244pb___.png

 

εγω ειμαι για 15-9, αλλα παιζει και για νωριτερα.. καμια ιδεα πηνελοπη, για να τα βγαλουμε λονταρακια, αντι για παρθενους?? (πολυ γκρινια ρε παιδι μου, οι παρθενοι.........) :cool:

 

 

Kαι εγώ μαζί σας κορίτσια..έχω ΠΗΤ 9/9...αλλά τελικά δεν ξέρω τί ζώδιο θέλω περισσότερο...εχω δει καλά παιδιά και από τα δυο ζώδια. Η μια μου η ανηψια είναι Λεων και η άλλη Παρθένος. Και τα δυο τους είναι απίστευτα παιδάκια. Οπότεεεε....γερό Θεέ μου να είναι και αυτό είναι το λιγότερο...

 

εννοειται αυτο που λες!!!! ετσι τα λεμε για να ξεχναμε το αγχος μας!!! Ας ειναι γερα, πανεμορφα, πανεξυπνα, καλοκαρδα, τυχερα και ΒΑΖΕΛΟΙ ε, δε πειραζει...ας ειναι και παρθενοι ...!!!!!!!!! σωστοοοοοοοοοοοοςςςςς?????

 

 

Ας είναι όλα αυτά εκτός από Βάζελοι...εγώ δεν θα το επιτρέψω αυτό για το παιδί μου...αν και βλέπω να γίνεται μάχη με τον μπαμπά της... :lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

σε προπονω για τη πιτσιρικα σου βρε!!! θα ρχομαστε κρυφα, εκει που εσυ και η δικια μου θα απολυμαινετε με μπατονετα τα τζαμια, και θα σας κανουμε δαχτυλιες!!!!!!

 

θα βαζουμε και το δαχτυλο στη μυτη μας, αμα λαχει!!!!!

 

:P:P:P:P

 

1. Δεν υπάρχει καμμία μα καμμία περίπτωση όοοοοτι σκ.....α ζώδιο και να είναι η κόρη μου να γίνει βρωμιάρα και ακατάστατη όπως κάποιες άλλες Σκορπίνες (δεν λέω ονόματα :roll: ...ούτε φωτογραφίζω :roll: ), εφόσον θα έχει εμένα μάνα :lol::lol::!::!:

 

2. Η γλυκιά και τρισχαριτωμένη κορούλα σου που λόγω ζωδίου κι όλας θα είναι υπέροχη και θα ξέρει απο καθαριότητα και υγιεινή επίσης θα είναι υπόδειγμα παιδιού.

 

Ποιά θα παραμείνει λοιπόν η βρωμιάρα της παρέας????

Οεο????

Ποιά θα είναι ολόκληρη ...γυναίκα.... και θα λερώνει τα πάντα με το πέρασμά της???

 

Ποιά άραγε????? :roll::roll::idea::idea::roll::roll::?::?::?:

 

αααααααχ το κοριτσάκι σου λυπάμαι...που θα προσπαθεί να διατηρήσει μια τάξη στο σπίτι......... :(:(:wink::wink:

 

Φιλάκια πολλά και καλημέρα σκορπινάκιιιιι :P

Link to comment
Share on other sites

χαχα τι μου θυμισες με αυτο το ποστ!!

ο μικρος μου γεννηθηκε 21/1 (υδροχοος πια) αλλα πητ ειχα ως 18/01 και αν οχι ολοι οσοι ξερουν απο ζωδια μου ελεγαν..

"μηηηηηηηηηηη! μην βγαλεις το παιδι στις 18 (λες και ηταν στο χερι μου) γιατι οι αιγοκεροι ειναι χαλια ζωδια στους αντρες!!"

ειδα κι αποειδα κι εγω και σφιχτηκα :P:P:P να μην βγει το παιδι μου στις 18 και ευτυχως (για τους πολλους) ηρθε στον κοσμο ενας υδροχοος.. άλλο πραμα!!!

 

παντως οοοοοοοοτι ζωδιο και να ειναι το μωρο.. γερο να ερθει με το καλο στον κοσμο και η καλη του μανουλα θα του πλασει εναν πολυ πολυ σωστο χαρακτηρα!!!

Link to comment
Share on other sites

Έλενα να μου πεις τον τρόπο του "σφιξίματος"

Έχω ΠΗΤ 21-1, αλλά επειδή στον υπέρηχο φαίνεται μια βδομάδα μικρότερο, ευελπιστώ να μου δώσει 28-1 μπας και τα καταφέρω.

Είναι θέμα... αρχής! Υδροχόος ο παππούς, Υδροχόος ο μπαμπάς, ε να μη βγει και το πιτσιρίκι το ίδιο;;; :lol:

Link to comment
Share on other sites

εγω εχω πητ 24/09 οποτε τοτε θεωρειται ζυγος.

αν η μπεμπα ερθει νωριτερα θα ειναι παρθενακι οπως η μαμα του..

(ακουσα καποιο σχολιο για τους παρθενους η μου φανηκε??? :lol::lol: )

Link to comment
Share on other sites

σε προπονω για τη πιτσιρικα σου βρε!!! θα ρχομαστε κρυφα, εκει που εσυ και η δικια μου θα απολυμαινετε με μπατονετα τα τζαμια, και θα σας κανουμε δαχτυλιες!!!!!!

 

θα βαζουμε και το δαχτυλο στη μυτη μας, αμα λαχει!!!!!

 

:P:P:P:P

 

1. Δεν υπάρχει καμμία μα καμμία περίπτωση όοοοοτι σκ.....α ζώδιο και να είναι η κόρη μου να γίνει βρωμιάρα και ακατάστατη όπως κάποιες άλλες Σκορπίνες (δεν λέω ονόματα :roll: ...ούτε φωτογραφίζω :roll: ), εφόσον θα έχει εμένα μάνα :lol::lol::!::!:

 

2. Η γλυκιά και τρισχαριτωμένη κορούλα σου που λόγω ζωδίου κι όλας θα είναι υπέροχη και θα ξέρει απο καθαριότητα και υγιεινή επίσης θα είναι υπόδειγμα παιδιού.

 

Ποιά θα παραμείνει λοιπόν η βρωμιάρα της παρέας????

Οεο????

Ποιά θα είναι ολόκληρη ...γυναίκα.... και θα λερώνει τα πάντα με το πέρασμά της???

 

Ποιά άραγε????? :roll::roll::idea::idea::roll::roll::?::?::?:

 

αααααααχ το κοριτσάκι σου λυπάμαι...που θα προσπαθεί να διατηρήσει μια τάξη στο σπίτι......... :(:(:wink::wink:

 

Φιλάκια πολλά και καλημέρα σκορπινάκιιιιι :P

 

κατ αρχην, σταματα να με συκοφαντεις στο κοσμο, και δευτερον παρ το μπεταντιν απο τη μουρη μου και σταματα να προσπαθεις να μου καθαρισεις τις τσιμπλες απ τα ματια με απολυμαντικο!!!! :evil:

 

φανταζομαι να παω να αγκαλιασω το πιτσιρικι μου, κι αμα ειναι γνησια παρθενος, να μου κανει φσιιιιιιιιτ, μες στη μουρη με αζαξ...

ΤΕΛΟς.... το αποφασισα... θα την βγαλω (τσαμπουκα) λιονταρινα.. μολις μπω στο μηνα μου δεκαπενταυγουστο θα πεσω κατω στα πατωματα και θα κοπανιεμαι "γενναωωωωωωωω γενναωωωωωωωωωω", δε μπορει, θα συγκινηθει και θα βγει!!!! :cool:

Link to comment
Share on other sites

naina, μην τα παίρνεις και τόσο τις μετρητοίς τα ζώδια. Είναι στην προσωπικότητά του και πόσο θα το καλλιεργήσετε και εσείς σαν γονείς. Σε πληροφορώ ο άντρας μου έχει 2 ανηψιές ζυγίνες. Ε, η μια είναι λίγο... μουντρούχο να το πω (ντρέπομαι που λέω τέτοια πράγματα για το παιδάκι) και η άλλη... ΦΩΤΙΑ ΚΑΙ ΛΑΒΡΑ... Πανέξυπνη, ετοιμόλογη, τσαμπουκάς, αγαπητή, χαδιάρα κτλ κτλ...Θα μπορούσα να γράφω για ώρες. Η ζουζούνα μας κατά πάσα πιθανότητα ζυγός θα βγεί. Μόνο και μόνο γι'αυτό είναι το καλύτερο ζώδιο... Ρώτησε την Αγία μαμά μου, για τους σκορπιούς, να σου πει... Αφού κάποια στιγμή στην αγανάκτησή της μου'χε πει "εύχομαι να κάνεις ένα παιδί σαν και έσενα"... (εγώ βλ. σκορπιός) Να σου πώ το φοβάμαι λίγο. Να σκεφτείς η δικιά μας από τώρα μας δείχνει το χαρακτήρα της... :roll: Σκέψου να γεννηθεί... ΚΑΛΑ ΝΑ'ΝΑΙ ΚΑΙ ΑΣ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΖΩΔΙΟ ΘΕΛΕΙ... :D:D:D

 

Δώστε μου κουράγιο κορίτσια γιατί δε θέλω με τίποτα να γίνει μαμούχαλος ο γιος μου. Έχω κάτι φίλες ζυγούς που είναι θεόμουρλες, ούτε πρόγραμμα, ούτε στόχοι στη ζωή τους, δεν μπορούν να παρουν μια απόφαση με τίποτα όμως...Για να πω τη μαύρη αλήθεια τους σκορπιούς τους προτιμώ γιατί είναι πιο σκληρά ζώδια, ακομα κι αν σου βγάζουν το λάδι (εγώ βεβαια ήμουν αρνί μικρή και μετά έγινα κριάρι...). Τι να πω, σήμερα θα κάνω το β-επιπέδου οπότε ελπίζω αύριο να συνεχίζω να ασχολούμαι με το ζώδιο του παιδιού και όχι με τίποτα σοβαρότερο :roll:

Link to comment
Share on other sites

κορίτσια ο δικός μου ο γιος πήγαινε για υδροχοος αλλα λόγω προωρότητας βγήκε σκορπιος είναι ένα πολύ γελαστό και χαρούμενο παιδί πολύ πολύ ζωντανό και ζωηρό παρατηρεί τα πάντα, και τα νεύρα του και το πείσμα του δεν έχει τελειωμό ........... γερά να είναι τα παιδάκια μας και όλα τα ζώδια καλά είναι φιλούρες πολλες πολλες σε όλες

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...