Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Recommended Posts

Για να χαλαρώσουμε λίγο...

Τι ζώδιο θα είναι το μωράκι σας?

Σας επηρεάζει καθόλου αυτό?

(γιατί εμένα κάποιοι ξυνίζουν τη μούρη τους που θεωρητικά θα είναι ζυγός :evil: όπως ξυνίζουν τη μουρη τους για πολλά άλλα δηλαδή)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 130
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • nen

    nen 36 δημοσιεύσεις

  • evad

    evad 15 δημοσιεύσεις

  • eirini

    eirini 9 δημοσιεύσεις

  • naina

    naina 8 δημοσιεύσεις

Για να χαλαρώσουμε λίγο...

Τι ζώδιο θα είναι το μωράκι σας?

Σας επηρεάζει καθόλου αυτό?

(γιατί εμένα κάποιοι ξυνίζουν τη μούρη τους που θεωρητικά θα είναι ζυγός :evil: )

 

ναι τώρα γι' αυτό θα στεναχωρεθούμε !!!!

για το αν αρέσει στους άλλους!!!!!!

ας είναι καλά τα μωρούλια μας πάνω απ' όλα!!!!!!!!!!!!!!

 

κι εμένα περισσότερες πιθανότητες έχει για ζυγός και λιγότερες για σκορπιός!!!!!!

 

βέβαια θα μου άρεζε να είναι σκορπίνα αλλά όπως λέω πάνω απ' όλα να είναι γερόοοοο!!!!!!!

 

 

αλλά και εσένα υπάρχει περίπτωση να είναι σκορπιός και μάλιστα περισσότερες πιθανότητες έχει!

τι ΠΗΤ έχεις?

Link to comment
Share on other sites

Ζυγος και ξυνιζουν την μουρη? Τα θεωρω απο τα πιο καλοβολα παιδάκια. Να προσθεσω και οτι ειναι φοβεροι χαρακτηρες.

ΥΓ οχι δεν ειμαι Ζυγος.

 

Σοβαρα τωρα δεν πιστευω οτι θα ξινησει κανεις για το ζωδιο ενος παιδιου. Στην πλακα μπορει να γινεται. Οπως πχ εγω ρωταω μια μαμα οταν μου λεει οτι το παιδακι της ειναι ζωηρο "Κριαρακι ειναι?" Και οταν μου λεει ναι εννοειται στο χαβαλε λεμε περαστικα μας (γιατι ειναι απο τα πιο ζωντανα και ζωηρα παιδακια :lol::lol: βεβαιως βεβαιως :lol::lol: )

Σιγουρα ο γυαλος ειναι στραβος.. δεν εξηγειτε αλλοιως!!

Link to comment
Share on other sites

Εγω εδω εχω ενα θέμα γιατί αμα γεννηθεί κοντά στην ΠΗΤ το γλιτώνω και βγαίνει Τοξότης αλλά αμα του έρθει πιο νωρίς θα βγει Σκορπιος και δεν το θέλω με την καμια αυτό γιατί ειναι και ο άντρας μου και έλεος πια με τη ζήλια τους και την κτητικότητα τους!

Με βλέπω να την βγάζω ξάπλα στον 9ο :lol:

Link to comment
Share on other sites

ο Σκορπιός ζήλιάρης???

με τίποτα !!!!!!

και ο δικός μου ο αντρούλης είναι σκορπιός αλλά καμμία σχέση με την ζήλια και απ' ότι ξέρω είναι το μόνο χαρακτηριστικό που λείπει απο το ζώδιο του σκορπιού! :roll:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εμείς πάλι έχουμε ΠΗΤ 01.09 που σημαίνει με βάση αυτό Παρθένος αλλά μπορεί και να είμαστε λέωντες αν βγούμε κάποια στιγμή στην 38 εβδομάδα που από ότι ακούω πολλά μωράκια προτιμούν αυτή την εβδομάδα....!!!!

 

ΕΙΔΩΜΕΝ!!!!!!

 

dev244pb___.png

Link to comment
Share on other sites

Γιατί βρε κορίτσια, τί έχει ο Ζυγός δηλαδή, δεν κατάλαβα? (χεχεχεχε Ζυγός είμαι κι εγώ). Καρκινούλα ή Λιονταρίνα θα μου βγειί η μπέμπα. Θα δείξει τί από τα δύο, διότι, αν κ μου έδωσε από την αρχή η γιατρός ΠΗΤ 29/07, τώρα μου λέει ότι ούτε μέχρι τα μέσα του Ιούλη δε με κόβει να φτάμω, ήδη γυρισμένη η μπέμπα κ με το κεφαλάκι πολύ χαμηλά.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ τι να πω που υπολόγισα λάθος τις μέρες... κι έχω μεγάλες πιθανότητες να μου βγει το παδί κατσίκι (σόρι, αιγόκερως εννοώ)...

Θα κρατηθώ μέχρι τις 21 Ιανουαρίου που μπαίνουμε στον υδροχόο!

 

Στο επόμενο θα μετρήσω πιό σωστά... Τουλάχιστον δεν υπάρχει περίπτωση να βγει ψάρι.. πάλι καλά παναγίτσα μουουουου....

Link to comment
Share on other sites

Καλα προτιμας τους Υδροχοους απο ψαρι? Ημαρτον Παναγια μου.

Ψαρακι ρε συ . Ευαισθητη φυση, ρομαντικο και καλοβολο παιδι. :lol:

Σιγουρα ο γυαλος ειναι στραβος.. δεν εξηγειτε αλλοιως!!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ κορίτσια, εννοείται ότι πάνω από όλα βάζω το να είναι γερά όλα τα παιδάκια του κόσμου. Αν με ρωτήσει όμως κανείς θα ήθελα να κάνω ένα δυναμικό παιδάκι με ισχυρή προσωπικότητα (σαν τους γονείς του :oops: ) και τα ζυγάκια νομίζω ότι είναι πιο ήπιοι άνθρωποι (σου βγάζουν βέβαια λιγότερο το λάδι :cool: ) Τι να πω, γερό να είναι, ούτως οι άλλως θα το αγαπάμε και θα το λατρεύουμε ανεξάρτητα από το χαρακτήρα του

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλα προτιμας τους Υδροχοους απο ψαρι? Ημαρτον Παναγια μου.

Ψαρακι ρε συ . Ευαισθητη φυση, ρομαντικο και καλοβολο παιδι. :lol:

 

1. Είχα σχέση με Ψάρι. Μεγάλη επιτυχία.... ούτε στον εχθρό μου!

2. Παντρεύτηκα Υδροχόο. Ο μπαμπάς μου επίσης είναι Υδροχόος. Τα μυαλά στα κάγκελα και μ' αρέσει!

 

Δε μπορώ τους ρομαντισμούς... είμαι ρεαλίστρια ρε γμτ :lol:

Link to comment
Share on other sites

Εμείς πάλι έχουμε ΠΗΤ 01.09 που σημαίνει με βάση αυτό Παρθένος αλλά μπορεί και να είμαστε λέωντες αν βγούμε κάποια στιγμή στην 38 εβδομάδα που από ότι ακούω πολλά μωράκια προτιμούν αυτή την εβδομάδα....!!!!

 

ΕΙΔΩΜΕΝ!!!!!!

 

>ev244pb___.png

 

εγω ειμαι για 15-9, αλλα παιζει και για νωριτερα.. καμια ιδεα πηνελοπη, για να τα βγαλουμε λονταρακια, αντι για παρθενους?? (πολυ γκρινια ρε παιδι μου, οι παρθενοι.........) :cool:

Link to comment
Share on other sites

ΕΑν με ρωτήσει όμως κανείς θα ήθελα να κάνω ένα δυναμικό παιδάκι με ισχυρή προσωπικότητα (σαν τους γονείς του :oops: ) κ

 

Βρε τι μου θυμιζει τι μου θυμιζει. Δραστηριο παιδακι θες? Τραλαλα. Θα τρεχειιιιιιιις. Κριαρι τοτε. Δεν θα ξερεις τι ειναι καρεκλα :lol::lol::lol:

 

 

http://www.heliofoto.gr/gr/paidiki.htm

Σιγουρα ο γυαλος ειναι στραβος.. δεν εξηγειτε αλλοιως!!

Link to comment
Share on other sites

Εμενα κατα 90% θα μου βγει Καρκινακι η μικρη!!Και με εχουν φαει ολοι γι'αυτο!!Λες και θα γεννησω το τερας!!Να κρατηθω αλλη μια μερα για να βγει Λεων...να πω στο γιατρο να το καθηστερισουμε...Γιατι μωρε??Εμενα μου αρεσουν τα καρκινακια!!!

[/url]

s-age.png

και η Μπουλιτα μου ηρθε στον κοσμο 09/07/2008

Link to comment
Share on other sites

εγω ειμαι για 15-9, αλλα παιζει και για νωριτερα.. καμια ιδεα πηνελοπη, για να τα βγαλουμε λονταρακια, αντι για παρθενους?? (πολυ γκρινια ρε παιδι μου, οι παρθενοι.........) :cool:

 

Λοιπόν εμείς θα χτυπηθούμε να μου το θυμηθεις..... :twisted::twisted:

 

ΔΕΝ ΣΟΥ ΕΙΠΑ ΛΙΓΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΑΡΘΕΝΟΥΣ ..ΣΚΟΡΠΙΝΑ????? :evil:

 

Θα φωνάξω κακομοίρα μου τον Κύριο Καβούρη να σε τσιμπήσει με τις δαγκάνες του.... :!::!:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εμένα σύμφωνα με την ΠΗΤ 5/9/2008 θα βγει Παρθενάκι το αγοράκι μου. Να πω την μαύρη μου αλήθεια θα προτημούσα να βγει λίγο νωρίτερα για να βγει Λιονταράκι................... :lol::lol::lol::lol::lol:

Πειράζει?????????????????

Θα ταιριάζει και με την μανούλα του πολύ Τοξότης βλέπετε.............

xOSvp3.png

Link to comment
Share on other sites

εγω ειμαι για 15-9, αλλα παιζει και για νωριτερα.. καμια ιδεα πηνελοπη, για να τα βγαλουμε λονταρακια, αντι για παρθενους?? (πολυ γκρινια ρε παιδι μου, οι παρθενοι.........) :cool:

 

Λοιπόν εμείς θα χτυπηθούμε να μου το θυμηθεις..... :twisted::twisted:

 

ΔΕΝ ΣΟΥ ΕΙΠΑ ΛΙΓΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΑΡΘΕΝΟΥΣ ..ΣΚΟΡΠΙΝΑ????? :evil:

 

Θα φωνάξω κακομοίρα μου τον Κύριο Καβούρη να σε τσιμπήσει με τις δαγκάνες του.... :!::!:

 

Πες μου τωτα, ειλικρινα,αληθεια ομως γιατι θα ερθω να τσεκαρω, οση ωρα καθεσαι στον υπολογιστη, δεν εχεις απολυμανει 3-4 φορες τα χερια σου με ντετολ??

δεν εισαι στη τσιτα να σηκωθεις να σφουγγαρισεις για τριτη φορα σημερα, το σπιτι με χλωρινη επειδη ειδες μια τριχα στο πατωμα?

δε βαζεις τον αντρα σου να τριφτει κανα τριωρο στο μπανιο με γυαλοχαρτο πριν ερθει στο κρεβατι??

δεν εκαναν ευχελαιο οι γονεις σου οταν εφυγες απο το σπιτι, να μπορεσουν να ησυχασουν λιγο απο τη γκρινια σου οι ανθρωποι????

 

για ολους αυτους τους λογους... ΜΕ ΤΡΕΛΑΙΝΟΥΝ ΟΙ ΠΑΡΘΕΝΟΙ!!!!!! :D:D:D

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχα εγω εχω ωροσκόπο Παρθένο και ειμαι ολιγον τι της τάξης...όχι ομως τοσο υπερβολικά όσο τα περιγράφεις! Ενα παιδί λοιπόν Παρθένος θα ήταν πολύ βολικό ειδικά για μια εργαζόμενη μαμα :)

 

Πάντως παίζει ρόλο και ο ωροσκόπος οποτε μην πολυσκάτε αν δεν σας αρεσει το μελλοντικό ζώδιο του παιδιού σας :))

Link to comment
Share on other sites

 

Πες μου τωτα, ειλικρινα,αληθεια ομως γιατι θα ερθω να τσεκαρω, οση ωρα καθεσαι στον υπολογιστη, δεν εχεις απολυμανει 3-4 φορες τα χερια σου με ντετολ??

 

ΤΑ ΜΙΚΡΟΒΙΑ ΤΑ ΞΕΡΕΙΣ?????? ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΑΝΤΟΥ..... :roll::roll:

 

δεν εισαι στη τσιτα να σηκωθεις να σφουγγαρισεις για τριτη φορα σημερα, το σπιτι με χλωρινη επειδη ειδες μια τριχα στο πατωμα?

 

ΑΝΟΙΓΟΥΜΕ ΤΑ ΠΑΡΑΘΥΡΑ...ΣΚΟΝΗ ΜΠΑΙΝΕΙ...ΤΡΙΧΕΣ ΜΠΑΙΝΟΥΝ...ΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΔΗΛΑΔΗ ΝΑ ΜΟΙΑΖΟΥΜΕ ΜΕ ΣΤΑΝΗ??? :twisted:

 

δε βαζεις τον αντρα σου να τριφτει κανα τριωρο στο μπανιο με γυαλοχαρτο πριν ερθει στο κρεβατι??

 

ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΕΙΝΑΙ...ΙΔΡΩΝΟΥΜΕ...ΝΑ ΜΗΝ ΠΛΗΘΟΥΜΕ ΔΗΛΑΔΗ??? ΝΑ ΤΟΝ ΜΥΡΙΣΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΒΓΕΙ??? :?::idea:

 

δεν εκαναν ευχελαιο οι γονεις σου οταν εφυγες απο το σπιτι, να μπορεσουν να ησυχασουν λιγο απο τη γκρινια σου οι ανθρωποι????

 

ΟΟΧΙΙΙ ΔΕΝ ΕΚΑΝΑΝ......ΓΙΑΤΙ ΜΕΝΩ ΑΚΡΙΒΩΣ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΤΟΥΣ...ΔΕΝ ΕΦΥΓΑ ΤΕΛΕΙΩΣ.....ΧΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΣΤΗΝ ΕΣΚΑΣΑ :lol::lol:

 

για ολους αυτους τους λογους... ΜΕ ΤΡΕΛΑΙΝΟΥΝ ΟΙ ΠΑΡΘΕΝΟΙ!!!!!! :D:D:D

 

 

Ακους εκεί θα πει εμάς γκρινιάριδες.....εσύ δηλαδή τι κάνεις τώρα????

Δεν γκρινιάζεις για τους Παρθένους....???? Βρωμερή σκορπίνα???? :twisted:

Link to comment
Share on other sites

ε οχι και βρωμιαρα εγω!!!! εκανα μπανιο!!!! τη δευτερη μερα του Πασχα!!!

 

λοιπον, ημουνα σιγουρη οτι δεν θα ειχες φυγει εντελως απο τους δικους σου!!! πηγα να το γραψω,αλλα λεω ασε, μην γινω υπερβολικη!!!

Ρε συ, μπας και ΕΙΣΑΙ Ο ΠΡΩΗΝ μου??? για να σε δω καλυτερα!!!!

Link to comment
Share on other sites

ε οχι και βρωμιαρα εγω!!!! εκανα μπανιο!!!! τη δευτερη μερα του Πασχα!!!

 

λοιπον, ημουνα σιγουρη οτι δεν θα ειχες φυγει εντελως απο τους δικους σου!!! πηγα να το γραψω,αλλα λεω ασε, μην γινω υπερβολικη!!!

Ρε συ, μπας και ΕΙΣΑΙ Ο ΠΡΩΗΝ μου??? για να σε δω καλυτερα!!!!

 

Δεν φταίω εγώ ...είναι προίκα μου......

 

Ο πρώην σου ήταν ψηλή, νταρντάνα, μελαχρινή????? :roll:

Link to comment
Share on other sites

naina μην ακους αυτα που λενε για τους ζυγους κ να τους λες λιγα τα λογια τους, ειναι το καλυτερο ζωδιο που υπαρχει οχι μονο γιατι ειναι η κορη μου ζυγος αλλα γιατι ειναι το καλυτερο ζωδιο.

εγω ηθελα να μου βγει ζωδιο της φωτιας που ειναι δυναμικα φιλοδοξα κ μπουρου μπορου ειμαι κ εγω κριος κ ο πατερας της(φαντασου ενεργεια-στους τσακωμους να δεις)λοιπον η μικρη ειναι 21μηνων κ οταν βλεπει μηχανη θελει να ανεβει, σε ποδηλατα να σκαρφαλωνει γενικοτερα πιστευω οτι τον χαρακτηρα του παιδιου τον πλαθουν οι γονεις κ οχι τα ζωδια οτι βλεπει το παιδι κανει,οποτε μην σε ανησυχει καθολου, ασε που οι ζυγοι ειναι γαμω τα παιδια, ειναι κ παιδια μας :lol:

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...