Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΕΠΕΙΓΟΝ ΟΑΕΔ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ


BABE

Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 229
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

659 ειναι τωρα το 6μηνο,απο 1η μαρτιου λογικα θα αλλαξει προς τα κατω αφου ο κατωτατος μειωνεται :!:

 

ειπαν οτι δεν θα μεταβληθουν χθες.. 659 ειναι μικτα?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Α!Ωραια γιατι εγω ειμαι 5ωρη και καπου ειχα διαβασει (νομιζω στη σελιδα του οαεδ)οτι οταν εισαι 4ωρη μειωνεται το επιδομα στο μισο!!!Αρα σκεφτηκα και σε μενα το ιδιο θα συμβει!!!Ειναι σιγουρακι?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Να σας ρωτήσω κάτι βρε κορίτσια. Εμένα τελειώνει η άδεια λοχείας μου στις 24/04/2012 και έπειτα θα ξεκινήσω το 6μηνο του οαεδ. Δώρο Πάσχα από που θα πάρω. Ξέρει καμία; Πήγε ο άντρας μου στο ΙΚα για τα επιδόματα και έτυχε σε εναν μη πω τι, ο οποίος δεν ήξερε ούτε τον υπολογιστή να χειριστεί και του είπε κοφτα: δεν ξέρω, μάλλον από πουθενά, να ρωτήσεις αργότερα.

Link to comment
Share on other sites

Να σας ρωτήσω κάτι βρε κορίτσια. Εμένα τελειώνει η άδεια λοχείας μου στις 24/04/2012 και έπειτα θα ξεκινήσω το 6μηνο του οαεδ. Δώρο Πάσχα από που θα πάρω. Ξέρει καμία; Πήγε ο άντρας μου στο ΙΚα για τα επιδόματα και έτυχε σε εναν μη πω τι, ο οποίος δεν ήξερε ούτε τον υπολογιστή να χειριστεί και του είπε κοφτα: δεν ξέρω, μάλλον από πουθενά, να ρωτήσεις αργότερα.

apo th douleia sou afou to examhno xekinaei meta to pasxa

Link to comment
Share on other sites

ειπαν οτι δεν θα μεταβληθουν χθες.. 659 ειναι μικτα?

Prosperous δυστυχώς θα μεταβληθεί το επίδομα και μάλλον θα πάει στα 514 ? και πιθανότατα οι πληρωμές να γίνουνε για αυτό το μήνα μετά τις 12, το απεύχομαι αλλά να δούμε..μας έχουνε καταστρέψει πια.

Li2ep3.pngKeoEp3.png
Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Κοπελιές καλησπέρα! Πήρα σήμερα στο υπουργείο εργασίας τηλέφωνο και μου είπαν σχετικά με το εξάμηνο ότι είναι ο βασικός μισθός, δηλαδή 518ανα μήνα(τόσο τον πήγαν τα καθίκια) δια του 2...:evil: Δηλαδή λιγο λιγοτερα απο 300 ευρώ.Να σας πω ότι είμαι ασφαλισμένη στο ΙΚΑ(ΕΟΠΥΥ), αορίστου χρόνου και με πλήρη απασχόληση(το δουλεύω το 8ωράκι μου!). Τώρα τί να πω! όποια ενημέρωση χρήσιμη...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Πόσο πληρωθήκατε για Φεβρουάριο; Εμένα η κατάθεση έγινε 6 Μαρτίου και μπήκαν 578,31!!!! το μειώσανε τελικά

 

 

 

Εχω την υποψια οτι το τελικο μηνιαιο ποσο δεν θα ειναι τοσο αλλα λιγοτερο.Ο νομος εαν δεν κανω λαθος ειναι σε ισχυ απο 14 φεβρουαριου οποτε υποψιαζομαι οτι μεχρι 13/2 πληρωθηκατε με τον παλιο βασικο και απο 14/2 μεχρι τελος φεβρουαριου με τον νεο βασικο.

 

Θα το μαθουμε σιγουρα αρχες Μαρτιου :?

Kht7p2.png

 

3iVPp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Καλημέρα. Ξεκίνησα το 6μηνο τον Μαΐο μήπως γνωρίζεται αν θα πάρω επίδομα αδείας, πότε και πόσο?:confused::confused::confused:

6H9Vp2.pngT5mwp2.png

-When you love someone all saved up wishes start coming true-

 

-Όταν γίνεται μανούλα η καρδιά σου χτυπάει για πάντα έξω από το σώμα σου..-

Link to comment
Share on other sites

Θα πάρεις επιδομα άδειας. Εγω πέρσι είχα ξεκινήσει το 6μηνο 8 Απριλίου και πήρα επιδομα γύρω στα 150-200 ευρω αν θυμάμαι καλα, αλλα πέρσι ήταν μεγαλύτερο το επιδομα (700 το μήνα). Τώρα πόσο είναι?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...