Μ και Ν

ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΑΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΗ ΠΙΑ

Recommended Posts

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΜΠΩ ΣΤΟ ΚΛΑΜΠ ΜΕ ΤΗΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΛΛΑ ΔΥΣΤΥΧΟΣ ΔΕΝ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑ. ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ ΤΟ ΑΚΟΥΣΑ ΣΤΗΣ 6 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΟΠΩΣ ΣΑΣ ΕΙΧΑ ΠΕΙ ΗΤΑΝ 5 ΕΚΑΤΟΣΤΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΜΕΧΡΙ ΧΘΕΣ ΤΟ ΠΡΩΙ ΠΟΥ ΕΙΔΑ ΑΙΜΑ ΚΑΙ ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΠΑΛΗΝΔΡΟΜΗΣΗ ΕΙΠΕ ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΠΑΕΙ 9 ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ ΑΛΛΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ ΕΜΕΙΝΕ ΣΤΗΣ 6 ΔΕΝ ΜΕΓΑΛΩΣΕ ΚΑΙ Η ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΤΟΥ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕ ΔΥΣΤΥΧΟΣ ΤΩΡΑ ΘΑ ΚΑΝΩ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΗ ΕΓΙΝΕ ΚΑΙ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΤΗΝ ΑΠΟΒΟΛΗ. ΦΟΒΑΜΑΙ ΠΟΛΥ ΗΤΑΝ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΕΙΜΑΙ Η ΤΕΛΕΥΤΕΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΠΟΥ ΤΟ ΠΕΡΝΑΕΙ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΑΣ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΕ Η ΦΥΣΗ ΒΛΕΠΕΤΕ ΤΗ ΜΙΑ ΜΑΣ ΔΙΝΕΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΜΑΣ ΤΑ ΠΕΡΝΕΙ. ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΝΤΡΟΦΙΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΚΡΑΤΗΣΑΤΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΜΕ ΤΑ ΤΟΣΟ ΩΡΑΙΑ ΘΕΜΑΤΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΙ ΟΣΟΥΣ ΕΦΤΙΑΞΑΝ ΑΥΤΟ ΤΟ FORUM ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΣΑΣ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΑ. ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΞΑΝΑΚΑΤΑΦΕΡΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΝΑ ΣΥΜΜΕΤΕΧΩ ΣΤΗΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ ΣΑΣ. ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ. ΜΑΡΙΑ & ΝΙΚΟΣ

Διαφημίσεις

ξερω οτι στεναχωριεσαι πολυ, θα σου πω κατι ομως που εμαθα, και ισως στο πουν και αλλες κοπελες απο δω... το διαστημα μετα απο αποβολη ειναι πολυ γονιμο για να ξαναμεινεις γρηγορα εγκυος.. μεσα σε 2-3 μηνες πολλες κοπελες ξαναεμειναν εγκυοι, και ολα πηγαν καλα!! :)

dev257pr___.png

Mην απογοητεύεσαι.Κάθε εμπόδιο σε καλό λένε.Η φύση ξέρει τι κάνει.Σε 2 μήνες ξεκινήστε νέα προσπάθεια..

Λυπάμαι πάρα πολύ, ειλικρινά όμως να ξέρεις ότι δεν είσαι η μόνη που έχει περάσει κάτι ανάλογο, αλλά κ πολλές άλλες κοπέλες.

Και το σίγουρο είναι ότι έμεινες έγγυος κ αφού έμεινες σίγουρα θα ξαναμείνεις. να ακολουθήσεις τις συμβουλές του γιατρού σου κ όλα θα πάνε καλά!

Μια αγκαλίτσα από εμένα κ κουράγιο!!!!!!!!!!!!

tMGVp2.png bg1132613.jpg

Ειναι οπως τα λεει η nen,το διαστημα που θα ακολουθησει θα εισαι πολυ γονιμη,οποτε μολις βγουν οι εξετασεις και μαθετε τι και πώς,θα μπορεσεις να ξαναξεκινησεις προσπαθειες και μαλιστα θα εχεις πολυ μεγαλες πιθανοτητες επιτυχιας. Μην απογοητευεσαι καλη μου,και μη φοβασαι,ολα θα πανε καλα.

Δεν ξερω τι να πω. Κανει ρε κοριτσια να ξαναδοκιμασει τοσο γρηγορα? Αν ναι βουρ.

Σιγουρα ο γυαλος ειναι στραβος.. δεν εξηγειτε αλλοιως!!

δεν ξέρεις πόσο σε καταλαβαίνω, τα έχω περάσει!!!!

κάνε τις εξετάσεις και πίστεψε με σύντομα θα μπείς και πάλι στο club και όλα θα πάνε καλάααααααααα

κανόνισε να περάσεις ένα όμορφο καλοκαίρι μαζί με τον αντρούλη σου :wink:

Mην απογοητεύεσαι.Κάθε εμπόδιο σε καλό λένε.Η φύση ξέρει τι κάνει.Σε 2 μήνες ξεκινήστε νέα προσπάθεια..

:wink::wink: αυτο να κανεις μην στεναχωριεσαι!

Λυπάμαι πολύ και σε καταλαβαίνω απόλυτα γιατί κι εγώ πέρασα τα ίδια πριν 2 μήνες... Γνώμη μου έιναι να μη βιαστείς να ξαναμείνεις εγκυος αν δεν ελέγξεις τι έφταιξε για να μην σου ξανασυμβεί..

Εγώ παρόλο που είχα μια καλή εγκυμοσύνη την πρώτη φορά και έχω ένα υγιέστατο κορίτσακι 2 ετών αντιμετώπισα αυτό το προβλημα (παλλινδρομη) και μου πρότεινε αφού κανουμε καρυότυπο εμβρυου μετά την απόξεση να κανω καποιες εξετάσεις για να έχουμε το κεφάλι μας ήσυχο σε επόμενη εγκυμοσύνη.... Αυτά πρεπει να γίνουν μετά απο 3 μηνες από την απόξεση...

Περίμενε λίγο, μη βιαστείς...

oaiqp2.pngm9YLp2.png

Διαφημίσεις

ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΩ ΠΟΣΟ ΧΑΛΙΑ ΑΙΣΘΑΝΕΣΑΙ..ΕΣΥ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ..Ο ΑΝΔΡΟΥΛΗΣ ΣΟΥ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΣΥΝΤΟΜΑ ΕΝΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ ΜΩΡΑΚΙ ΘΑ ΜΠΕΙ ΣΤΗ ΖΩΗ ΣΑΣ...

ΣΤΟ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΛΗ ΜΟΥ...

ήρθες στη ζωή μου και νιώθω να ζώ ξανά...

Λυπάμαι πολύ...... Μην στεναχωριέσαι όμως καλή μου. Θα δεις σύντομα θα ξαναμπείς στην παρεούλα μας να είσαι σίγουρη!!!!!!!! :wink:

xOSvp3.png

Σε καταλαβαίνω και σε συμπονώ :cry::cry::cry:

Εύχομαι όταν θελήσεις και το αποφασίσεις ξανά

να έχεις μια καλή εγκυμοσύνη και με ένα γερό μωράκι στην αγκαλιά !!!

698927w3uri2g9kq.gif + 698925jp6q6xl5uz.gif

όλα θα πάνε καλά!!

έχει συμβεί άπειρες φορές..

λίγο ακόμα υπομονή και σε λίγο καιρό θα μάθουμε τα ευχάριστα :D:D

4Z1vp3.png

είμαι ερωτευμένη με την κόρη μου!!!!!!!!!!!!!

Ναι μην στεναχωριέσαι σημασία έχει ότι εισαι μια χαρά γόνιμη γυναίκα, το μωράκι το απέβαλε η φύση για το καλό σου και τώρα είσαι φουλ γόνιμη. Το ίδιο έπαθε και η αφεντικίνα μου...3 μήνες μετά την αποβολή έκανε την κορη της :)

Καλή προσπάθεια ;)

Διαφημίσεις

Λυπάμαι πολύ,

κάθε φορά όταν ακούω ή διαβάζω να συμβαίνει κάτι τέτοιο, γιατί το έχω περάσει και ξέρω πως είναι. Κι εγώ στην πρώτη μου εγκυμοσύνη απέβαλλα στο τέλος της έκτης βδομάδας κι αφού είχα ακούσει την καρδούλα να χτυπά. Στεναχωρήθηκα πολύ, έκλαιγα για μέρες κι αναζητούσα την αιτία, μέσα από ιντερνετ,βιβλία, ερωτήσεις σε φίλους γιατρούς κ.ο.κ. γιατί ο γιατρός μου μου έλεγε ότι ήταν τυχαίο γεγονός κι έτσι δεν έκανα καμιά εξέταση. Μάλιστα μου είπε στον ένα μήνα να ξαναπροσπαθήσω να μείνω έγκυος (η αποβολή ήταν αυτόματη, χωρίς απόξεση). Το θεώρησα πολύ μικρό το διάστημα κι έτσι προσπάθησα σε δύο μήνες κι πράγματι έμεινα αμέσως έγκυος και τώρα έχω το μπουμπουκάκι μου. Μην ανησυχείς πολλές πρώτες εγκυμοσύνες τελειώνουν άδοξα (βλέπε Μενεγάκη, Πετρουλάκη κ.α.). Η δεύτερη εγκυμοσύνη ,που συνήθως έρχεται πολύ σύντομα, θα είναι και η τυχερή! :)

T5Zop3.png

Λυπάμαι πολύ, όμως μην απογοητεύεσε σίγουρα σύντομα θα μας πεις τα ευχάριστα νέα και πάλι!!!!!

Eίναι προτιμότερο σε ένα παιδί να περισσεύει η αγάπη παρά να του λείπει....

Λυπάμαι πολύ, όμως μην απογοητεύεσε σίγουρα σύντομα θα μας πεις τα ευχάριστα νέα και πάλι!!!!!

Κι εγώ σου εύχομαι ότι καλύτερο για το μέλλον!!!

n3kPp3.png

zewgp3.png

Κι εγώ σου εύχομαι ότι καλύτερο για το μέλλον!!!

Και να σε δούμε σύντομα στο club με τις μανούλες!

Υπομονή καλή μου!

Είναι σίγουρα μια δύσκολη κατάσταση, αλλά να θυμάσαι ότι πολύ σύντομα ο Θεός μπορεί να σου δώσει πίσω αυτό που έχασες.

Να έχεις πίστη και όλα θα πάνε κατ' ευχήν!

Υπομονή καλή μου!

Είναι σίγουρα μια δύσκολη κατάσταση, αλλά να θυμάσαι ότι πολύ σύντομα ο Θεός μπορεί να σου δώσει πίσω αυτό που έχασες.

Να έχεις πίστη και όλα θα πάνε κατ' ευχήν!

Ευχομαι σύντομα να μας ανακοινώσεις τα ευχάριστα και πάλι!!

Κουράγιο... και να ξέρεις ότι το Forum είναι πάντα εδώ! να σου συμπαρασταθεί. Μην απογοητεύεσαι, εγώ είμαι της άποψης ότι ότι γίνεται για κάποιον λόγο γίνεται. Να ξέρεις ότι θα αντλήσεις δύναμη από τους ανθρώπους που σε αγαπούν!

λυπαμαι πολυ γι αυτο που σου συνεβη!ευχομαι συντομα ολα να παρουν το δρομο τους και να σε δουμε παλι στο κλαμπ των μαμαδων!

Μην ανησυχείς πολλές πρώτες εγκυμοσύνες τελειώνουν άδοξα (βλέπε Μενεγάκη, Πετρουλάκη κ.α.).

Ειχε συμβει κατι τετοιο στη Μενεγακη και την Πετρουλακη; Οχι οτι ειναι σπανιο φαινομενο,πολυ συχνα συμβαινει και γι΄αυτο καμμια κοπελα δεν πρεπει να απογοητευεται,ολες θα γινουν μανουλες εαν κι εφ΄οσον το θελουν.Δεν τοο ειχα ακουσει ομως ποτε γι΄αυτες τις δυο επωνυμες.

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα