Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

παραξενο


DF1998

Recommended Posts

Γεια σας. Με λενε Λινα και ειμαι 13 χρονων. Μου αρεσει καποιος π ειναι 22 και πηγαινουμε στην ιδια παραλια και κανουμε λιγο παρεα.Το παραξενο (οπως γραφω και στον τιτλο) ειναι οτι πολλες φορες π κοιταω προς το μερος του τον βλεπω να με κοιταει. Επεισης με σχεδον οτι του πω γελαει. Οι φιλοι του με κοιτανε περιεργα. Αν ηταν παιδι της ηλικιας μ 8α ελεγα πως του αρεσω αλλα απο την στιγμη π δν ειναι δν 3ερω τι να υπο8εσω...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 50
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Δημοφιλείς ημέρες

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Γεια σας. Με λενε Λινα και ειμαι 13 χρονων. Μου αρεσει καποιος π ειναι 22 και πηγαινουμε στην ιδια παραλια και κανουμε λιγο παρεα.Το παραξενο (οπως γραφω και στον τιτλο) ειναι οτι πολλες φορες π κοιταω προς το μερος του τον βλεπω να με κοιταει. Επεισης με σχεδον οτι του πω γελαει. Οι φιλοι του με κοιτανε περιεργα. Αν ηταν παιδι της ηλικιας μ 8α ελεγα πως του αρεσω αλλα απο την στιγμη π δν ειναι δν 3ερω τι να υπο8εσω...

 

Λινα μου! εισαι μικρουλα σε ηλικια..και η γνωμη μου θα ηταν να προσε3εις παρα πολυ...

Λογω της ηλικιας σου δεν υπαρχει περιπτωση να θελει σχεση(δεν σε υποτιμαω..απλα και εγω να ημουν στην θεση σου το ιδιο θα ελεγα και στον εαυτο μου)..οποτε ναι ειναι περιεργο!

Μην ανοιχτεις πολυ..γιατι θα το παρει διαφορετικα...και δεν ειναι ολα τα αγορια ''αγγελουδια'' και για την ηλικια του δεν ειναι καν αγορι...ειναι αντρας..τωρα δεν ξερω μπορει να σε συμπαθει-να σε βλεπει σαν αδελφη του..δεν 3ερω απλα θα σου ελεγα να προσεχεις παρα πολυ και να μιλησεις και με την μαμα σου να σου πει και εκεινη την γνωμη της γιατι γενικα ο κοσμος δεν παει καλα:wink:

 

♥Ολα στη ζωη γινονται για καποιο λογο

 

Link to comment
Share on other sites

Λινα μου! εισαι μικρουλα σε ηλικια..και η γνωμη μου θα ηταν να προσε3εις παρα πολυ...

Λογω της ηλικιας σου δεν υπαρχει περιπτωση να θελει σχεση(δεν σε υποτιμαω..απλα και εγω να ημουν στην θεση σου το ιδιο θα ελεγα και στον εαυτο μου)..οποτε ναι ειναι περιεργο!

Μην ανοιχτεις πολυ..γιατι θα το παρει διαφορετικα...και δεν ειναι ολα τα αγορια ''αγγελουδια'' και για την ηλικια του δεν ειναι καν αγορι...ειναι αντρας..τωρα δεν ξερω μπορει να σε συμπαθει-να σε βλεπει σαν αδελφη του..δεν 3ερω απλα θα σου ελεγα να προσεχεις παρα πολυ και να μιλησεις και με την μαμα σου να σου πει και εκεινη την γνωμη της γιατι γενικα ο κοσμος δεν παει καλα:wink:

 

 

Συμφωνω και εγω.....

Να μιλησεις με την μαμα σου, αν εχετε καλες σχεσεις και συζητατε θα σου δωσει την σωστη συμβουλη....

1DqRp3.png

 

EFmCp3.png

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνω αλλα δν ξερω γτ με κοιταει ετσι...Οσο για τν μαμα μ δν 8ελω να της το πω γτ τον ξερει και γενικως δν πολυμιλαω για τα πρωσοπικα μου

Link to comment
Share on other sites

Ο χριστος και η παναγια !!γκομενιζουν καλε στα 13???:shock::shock::shock::shock:

εχω και κορες μακρυα απο μας :evil::evil::evil: εμεις στα 13 με φορμες κυκλοφορουσανε κ παιζαμε με τα παιδια της γειτονιας ΟΧΙ ΠΟΝΗΡΑ κρυφτο κυνηγητο ποδηλατα και καλα εξερευνουσαμε κ τετοια :shock: τι ειναι αυτα που ακουω για τα σημερινα παιδακια?

οι γονεις φταινε βεβαια/αφηνουν 13 χρονων παιδακια κ γυρνανε βραδιατικα σε καφετεριες και ντυνονται σαν μανταμες που πανε σε καμπαρε(για να μη πω για το βαψιμο)

κοριτσακι μου εσυ εισαι παιδακι κ ο τυπος 22 χρονων αντρας.μεσα στη φυλακη θα τον χωσουν(που αν αγγιξει εστω κ μια τριχα σου καλα θα του κανουν:evil::evil:)

να το πεις στους γονεις σου να εχουν το νου τους κ ελπιζω να ενδιαφερθουν

δε μπορω ρε παιδια οταν ακουω πως 22 χρονων μαντραχαλος κοιταει ενα παιδακι.ανωμαλος ειναι!!!!κοριτσακι μακρια!αν οπως λες σε κοιταει πονηρα τοτε ειναι ανωμαλος και παιδοφιλος.να μην αναρωτιεσαι αν κυκλοφορησουν και τιποτα φωτο σου στο ιντερνετ!!

φυγε απο εκεινο το μερος!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Dn me koitaei ponhra kale.... xalarwse oute se kafetereies paw oute se tipota kai fysika oute bafomai k otan eipa me koitaei dn enwousa ponhra

 

Δηλαδή πως σε κοιτάει; Εχεις κάτι περίεργο πάνω σου;

Το Ήλεκτράκι μου και ο Οδυσσέας μου, οι ηλιαχτίδες μου!

..................................................................................

Ο Θεός πέθανε...

Ο Μαρξ πέθανε...

κι Εγώ τώρα τελευταία δε νοιώθω πολυ καλά...

Link to comment
Share on other sites

δεν ειπα για σενα κοριτσακι μου δε ξερω αν πας σε καφετεριες αναφερθηκα γενικα.

μη του δινεις σημασια και δε ξερεις αν σε κοιταει πονηρα η οχι.εισαι πολυ μικρη ακομα για να καταλαβεις τις προθεσεις του.

Link to comment
Share on other sites

η ρεα λεει εφοσον λες οτι δε σε κοιταει πονηρα τοτε γιατι πιστευεις οτι σε κοιταει ολη την ωρα?εχεις κατι περιεργο και το κοιταει συνεχεια?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μου φαίνεται πως είναι ιδέα σου. Δε θέλω να σε απογοητεύσω κοριτσάκι μου....

 

καλα ναι παιζει να ειναι και αυτο.δεν ειναι απογοητευση ανακουφιση ειναι.δεν εχει καμια δουλεια ενας 22χρ με ενα παιδακι!!

Link to comment
Share on other sites

ενταξει ρε δημητρα, πολλη φορα πηρες... το τρομαξες το κοριτσακι :lol:

 

ΠΟλλα κοριτσια στα 13 εουν σωμα ωριμης γυναικας και δε θα μου εκανε εντυπωση να τραβανε το βλεμμα/θαυμασμο ενος αντρα. Αλλα μεχρι εκει.

 

Ακου κουκλα μου, μπορει να του αρεσεις και δεν ειναι περιεργο, αλλα εισαι μικρουλα, και προφανως κι αυτος το καταλαβαινει οτι δεν πρεπει να προχωρησει παραπερα το θεμα. Εχε τα ματια σου ανοιχτα και μην παρασυρθεις, ειναι πολυ ομορφο συναισθημα τα πρωτα φτερουγισματα (αν σ'αρεσει κι εσενα) κι ευκολο να μας παρασυρουν... Δυστυχως ομως ο κοσμος ειναι σκληρος και δεν ξερεις που μπορει να πεσεις.

 

Νιωσε και ζησε πραγματακια της ηλικιας σου, σε λιγο θ'ανοιξουν τα σχολεια και ολο αυτο το φλερτ του καλοκαιριου θα μεινει μια ομορφη αναμνηση, και καλυτερα ετσι...

Link to comment
Share on other sites

ενταξει ρε δημητρα, πολλη φορα πηρες... το τρομαξες το κοριτσακι :lol:

.

 

:P:p:p

καλυτερα να την τρομαξω εγω παρα να τρομαξει απο κατι αλλο πολυ χειροτερο.ποτε δε ξερεις ποτε δε μπορεις να εισαι 100% σιγουρη.και αν οντως την κοιταει ''καπως'' ο τυπος δεν ειναι στα καλα του.

και εγω στα 13 ειχα στηθος και περιοδο και το υψος που εχω τωρα αλλα επαιζα σκοινακι κουνιες κυνηγητο και μηλα:rolleyes::rolleyes:

ειναι παιδακι στα 13 πως να το κανουμε.

να απομακρυνθει.ακομα και σκετο φλερτ να της κανει δεν ειναι υγειες.22 χρονων ΑΝΤΡΑΣ να βλεπει ερωτικα ενα παιδι!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

οταν ομως "δειχνεις" γυναικα δε μπορεις να κανεις τιποτα για το οτι σε βλεπει ενας αντρας ερωτικα. Εννοω οτι μπορει να του αρεσει αυτο που βλεπει. Τωρα το αν θα πραξει πανω σ'αυτο το θαυμασμο ή οχι ειναι αλλο καπελο, κι εχεις δικιο, ειναι παιδακι. Μπορει εσυ κι εγω προερχομενες απο αλλη γενια να μη καταλαβαιναμε καν οτι μας κοιτανε γιατι οντως παιζαμε κουνιες και σκοινακι. Αυτο δε σημαινει οτι δε συνεβαινε...

Link to comment
Share on other sites

σιγουρα οσο μεγαλωνεις θα τραβας βλεματα αντρων καθε ηλικιας...ειτε θαυμασμου..ειτε ερωτικα το θεμα ειναι στο δικο σου το μυαλουδακι...κοντα στον νου και η γνωση.....ολες τις γυναικες μας κολακευει αλιμμονο...προφανως δειχνεις μεγαλυτερη και μην καταδικαζουμε τον ανθρωπο,οχι οτι δεν μπορει να ειναι καποιος ανωμαλος....το ωραιο ειναι ωραιο.συμβουλη που θα σου δωσω ειναι να μην παρασυρθεις απο παχια λογια οποιοδουποτε γιατι δεν ειναι μονο το σεξ εχουμε ακουσει τοσα και τοσα αρπαγη ανιλικων..ναρκωτικα...εμποριο οργανων...ειναι πολυ ευκολο να παρασυρθεις σε αυτη την ηλικια ακομα σε μια παραλια δεν χρειαζετε να πας σε καφετεριες...γι αυτο καλο θα ειναι να ενημερωνεις την μανουλα σου αν εχεις παρεα μεγαλα ατομα...πιστεψε με ακομα και να αντιδρασει ασχημα θα ειναι για το δικο σου καλο.δυστυχως ή ευτυχως μεχρι να πηξει που λενε το μυαλο μας δεν εχουμε την αισθηση του κινδυνου οποτε μεχρι τοτε να σκεφτεσαι 2 φορες πριν κανεις κατι γιατι μετα θα ειναι αργα και ειναι κριμα να κουβαλας κατι ασχημο μια ζωη!με αγαπη και να προσεχεις.

Link to comment
Share on other sites

DF1998, καλησπέρα!

 

μίλα για τους προβληματισμούς σου με την μητέρα σου. Αυτή είναι η συμβουλή μου πριν κλειδωθεί το θέμα από την διαχείριση, μιας και η ηλικία σου (αν δεν κάνω λάθος, θυμάμαι κάτι άλλο παρόμοιο) είναι απαγορευτική για συμμετοχή στο φόρουμ.

Link to comment
Share on other sites

Να πω την αλήθεια δεν ξέρω αν η ναυτία που νιώθω είναι λόγω της εγκυμοσύνης ή όσων διαβαζω εδώ.

Δεν υπάρχει περίπτωση 22χρονος να κοιτάει "κάπως" μια 13χρονη εκτός και αν εχει πρόβλημα.

 

 

Και ακόμα ΔΕΝ μου έχει λυθεί η απορία ντου-φου. Πως σε κοιτάει ο τύπος και η κομπανία του;

Το Ήλεκτράκι μου και ο Οδυσσέας μου, οι ηλιαχτίδες μου!

..................................................................................

Ο Θεός πέθανε...

Ο Μαρξ πέθανε...

κι Εγώ τώρα τελευταία δε νοιώθω πολυ καλά...

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσι μου καταρχην θα ηθελα να σου πως δε πρεπει να εμπιστευεσε το διαδυκτιο να περνεις γνωμες σε προσωπικα θεματα λγο του νεαρου της ηλικιας σου,γιατι λογο αυθρμητισμου μπορει να πρερμηνευσεις τα λεγομενα μας κ να κανεις καποιο μεγαλο λαθος κ να πληγωθεις...

 

Γνωμη μου...ειναι ευκαιρια να ξεκινησεις να μιλας με τη μαμα σου η το μπαμπα σου η μια θεια σου που εχεις πιο οικια σχεση....Καλυτερα σπαταλησε το χρονο σου να σκεφτεις ποιον νιωθεις πιο κοντα σου κ κατσε συζητησε το,αλλα να ναι συγγενης κ κυριως γυναικα γιατι οσο να ναι οι γυναικες εχουμε αλλο τροπο να βλεπουμε τα πραγματα,με αντρα αν δεν εχεις αδερφο μεγαλο ,τοτε το πολυ με το μπαμπα σου να το συζητησεις...Απλα κανε το κ θα δεις πως δεν ειναι κατι...κ θα σε βοηθησουνε πιο πολυ απο οτι εμεις...Ειναι ευκειρια να παρατηρησει κ κανενας που ειναι εκει αν σε κοιταει κ.λ.π. οποτε βρες ευκαιρια κ πειτε τα με τη μαμα σου η οποιον αλλον ειπαμε....Θα δεις θα ναι πιο καλα κ θα νιωσει κ ανακουφιση;)

<<φυσης ουδεν ποιει ματην>>

αν ητανε η γνωση ψωρα θα θηλαζε ολη η χωρα

Link to comment
Share on other sites

DF 1998 όλο και περισσότερα αγόρια θα σε κοιτάζουν κάπως ...... όσο περνάει ο καιρός....γιατί από κοριτσάκι θα γίνεσαι ...γυναίκα.... και θα σου αρέσει αυτό (σε όλες μας αρέσει....) όμως θέλει και προσοχή....γιατί δεν είναι όλοι καλοί....... υπάρχουν ανώμαλοι...κακοί...και γιαυτό θα πρέπει να λες συνέχεια στον εαυτό σου να πατάει ...στην γη και να μην πετάει στα σύννεφα......

συζήτησέ το οπωσδήποτε με την μαμά σου...

προσοχή τώρα που μεγαλώνεις πρέπει να προσέχεις πολύ ..... δεν είναι παιχνιδάκι να σε κοιτάνε οι 20ρηδες αυτοί είναι άντρες ήδη ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ NA τοπεις στην μαμά σου........και γενικά να τα λες στην μαμά σου κιας την ντρέπεσαι και λίγο.....

Link to comment
Share on other sites

DF στην παραλία που βλέπεις τον νεαρό που σε κοιτά με ποιον είσαι συνήθως;

Το Ήλεκτράκι μου και ο Οδυσσέας μου, οι ηλιαχτίδες μου!

..................................................................................

Ο Θεός πέθανε...

Ο Μαρξ πέθανε...

κι Εγώ τώρα τελευταία δε νοιώθω πολυ καλά...

Link to comment
Share on other sites

Τι σου είπαν τα ξαδέρφια και οι φίλοι σου; Με αυτούς πας πάντα;

Το Ήλεκτράκι μου και ο Οδυσσέας μου, οι ηλιαχτίδες μου!

..................................................................................

Ο Θεός πέθανε...

Ο Μαρξ πέθανε...

κι Εγώ τώρα τελευταία δε νοιώθω πολυ καλά...

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...