Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Παιδίατρος Χαλάνδρι Αγία Παρασκευή Χολαργός


sunsun

Recommended Posts

Εχω μια υπεροχη γιατρο χωρις να κανω διαφημιση πραγματικα και με χει παρει τηλεφωνο να ρωτησει και εχει ερθει στο ιατρειο αλλες ωρες να με εξηπηρετησει, την βρηκα λιγο πριν μετακομισω απο χολαργο για πειραια την βρηκα τυχαια ειναι συμβεβλημενη με το ικα και δεν μου χει παρει ποτε χρηματα την βρηκα ομως οταν ειχα σταματησει αν θυμαμαι λιγο πριν διακοψω ειναι υπερ!! Λεγεται Κλελια Σπ. τσενε. Αν σε ενδιαφερει πες μου να σου πω τηλ. :-D

 

με ενδιαφερει!πες μου παλι το ονομα...!!και που ειναι ακριβως...!οταν λες δεν σου πηρε χρηματα τι εννοεις?δεν χρεωνει επισκεψη??:?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 128
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ευχαριστούμε εκ των προτέρων για την κατανόηση

απο την ομάδα moderators

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...
Εχω μια υπεροχη γιατρο χωρις να κανω διαφημιση πραγματικα και με χει παρει τηλεφωνο να ρωτησει και εχει ερθει στο ιατρειο αλλες ωρες να με εξηπηρετησει, την βρηκα λιγο πριν μετακομισω απο χολαργο για πειραια την βρηκα τυχαια ειναι συμβεβλημενη με το ικα και δεν μου χει παρει ποτε χρηματα την βρηκα ομως οταν ειχα σταματησει αν θυμαμαι λιγο πριν διακοψω ειναι υπερ!! Λεγεται Κλελια Σπ. τσενε. Αν σε ενδιαφερει πες μου να σου πω τηλ. :-D

 

Sporidio με ενδιαφέρει εμένα η συγκεκριμένη παιδίατρος. Θα ήθελα αν μπορούσες εσύ ή κάποια άλλη κοπέλα να μου δώσετε πληροφορίες και τα στοιχεία της.

Επίσης με ενδιαφέρει πόσο κοστίζει η κάθε επίσκεψη γιατί έχω ακούσει κάτι τρελά ποσά.

Ευχαριστώ όποια μπορεί να βοηθήσει.

Link to comment
Share on other sites

χαιρετε!ειμαι στην διαδικασια να αλλαξω παιδιατρο και με ενδιαφερει η γνωμη σας για οποια γνωριζει την παιδιατρο Κλελια Ξενε απο δικη της εμπειρια...!

Θα με βοηθουσανε πολυ οι γνωμες σας οσες την ξερετε...!:eek::eek:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 3 months later...
Στην περιοχη της Αγιας Παρασκευης βρισκεται ο παιδιατρος μας.Λεγεται Δημητρης Γκιωνης και ειναι στο Παιδων Αγλαια Κυριακου.Πολυ καλος γιατρος,αρκετα χαλαρος,τον βρισκεις οποτε τον χρειαστεις και,κυριως,εξαιρετικος ανθρωπος!

καλησπερα, μπορεις να μου πεις σε ποια οδο ειναι? εψαξα στον χρυσο οδηγο αλλα δεν βρηκα το ονομα, ειναι σιγουρα γραμμενο σωστα?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...

Καλημέρα, θα ήθελα κάποιες πληροφορίες σχετικά με την παιδίατρο που αναφέρατε. Προτείνει πρώτα εναλλακτικές θεραπείες για διάφορα θέματα ή δίνει κατευθείαν φάρμακα; Επίσης θα ήθελα τα στοιχειά επικοινωνίας γιατί δεν τα βρήκα στο ίντερνετ. Ευχαριστω πολυ :-)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Και εγώ ψάχνω παιδίατρο στην Αγία Παρασκευή γιατί η γιατρός που είχαμε μετακόμισε στο εξωτερικό. Με ενδιαφέρει κυρίως να είναι ένας γιατρός που μπορώ να τον βρίσκω όποτε τον χρειάζομαι.

There is no patch for human stupidity.

Link to comment
Share on other sites

ΣΑΒΒΙΔΗ-ΙΑΤΡΑΚΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ

Παιδίατροι, Παιδοχειρουργοί

 

Διεύθυνση: ΑΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΟΥ 23

Νομός: Αττικής

Πόλη: ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

T.K.: 15342

Τηλέφωνο: 2106002142

Φαρμακα οχι δεν μας δίνει με το παραμικρο και την βρίσκω ΠΑΝΤΑ.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Υπάρχει κάποιος παιδίατρος στην Αγία Παρασκευή που να είναι υπέρμαχος του θηλασμού κλπ αλλά να είναι και οικονομικός????? Τώρα με την κρίση τα πράγματα είναι λίγο δύσκολα....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Υπάρχει κάποιος παιδίατρος στην Αγία Παρασκευή που να είναι υπέρμαχος του θηλασμού κλπ αλλά να είναι και οικονομικός????? Τώρα με την κρίση τα πράγματα είναι λίγο δύσκολα....

 

Ο Χριστοπουλος που αναφερετε πιο πανω ειναι στο σταθμο του μετρο Χολαργος αρα κοντα σας.

Ειναι υπερμαχος του θηλασμου, ομοιοπαθητικος παιδιατρος, δινει πολυ δυσκολα φαρμακα και μονο αν ειναι αναγκη, ειναι χαλαρος και ηρεμος με τα παιδακια και η επισκεψη κοστιζει 50.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...

εγω εχω την κα Κολοκυθα Ελενη στο Γερακα η οποια παιρνει 30 ευρω στο ιατρειο της και 50 αν ερθει σπιτι με αποδειξη κανονικα χωρις να την ζητησεις...Ειναι θετικη προς τον θηλασμο αλλα οχι ακριβως υπερμαχος.

εμενα ειναι 16 μηνων το παιδι μου κ ακομα θηλαζω...δεν θα περιμενα ποτε να μου το πει η παιδιατρος τι ειναι καλο για το παιδι μου οσον αφορα το συγκεκριμενο θεμα...!;)

κατα τ αλλα δεν δινει φαρμακα για το τιποτα κ 2 φορες που αρρωστησε το μικρουλι μου, κ την βρηκα στα τηλεφωνα αλλα κ με καθοδηγησε οπως επρεπε..!:)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...
  • 3 εβδομάδες μετά...

κορίτσια και γω από εδώ μέσα απέκτησα την παιδίατρο της μικρής μου και είμαι πολύ ευχαριστημένη!!!

πρόκειται για την κυρία Ξανθή Δεδούκου στον Χολαργό

ιατρείο Μεσογείων 248

τηλ 2106522134

κινητο 6945414744

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κορίτσια και γω από εδώ μέσα απέκτησα την παιδίατρο της μικρής μου και είμαι πολύ ευχαριστημένη!!!

πρόκειται για την κυρία Ξανθή Δεδούκου στον Χολαργό

ιατρείο Μεσογείων 248

τηλ 2106522134

κινητο 6945414744

 

την ειχα κ γω στον μεγαλο μου.αψογη σε ολα.απλα τωρα πια εχω 3 παιδια κ δεν μπορω να πληρωνω ιδιωτικο γιατρο κ παω σε συμβεβλημενο

NRNSp2.pngsMstp2.png
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Κορίτσια ξέρετε κάποιον καλό παιδίατρο αλλά να είναι στον ΕΟΠΥΥ και να εξυπηρετεί την περιοχή Χαλανδρίου (ας είναι Αγ. Παρασκευή ή κάπου κοντά...). Δεν θέλω να πληρώνω μία περιουσία σε ιδιώτη...

Link to comment
Share on other sites

μωρέ ξέρω που να τους βρω...ποιος είναι καλός όμως δεν ξέρω...αν έχει εμπειρία κάποια κοπέλα από κάποιον που να τον έχει δοκιμάσει ας μου πει πλιζζζζζζ

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Καλημερα σας μανουλες,

ψαχνω και γω καποιον παιδιατρο που να ειναι συζητισιμος και προσβασιμος και ομιλιτικος και καλος/υπομονετικος με τα παιδακια..! μηπως οι γυναικες ειναι πιο τρυφερες?? ψαχνω για αγια παρασκευη μπορειτε να μου συστησετε καποιον ? βλεω οτι στο φορουμ ειναι απαντησεις απο το 2008-2012 . σημερα 2013 καποια γνωμη ?

Ευχαριστω:cool:

Link to comment
Share on other sites

Εμείς έχουμε την κα Παπαντωνίου Αμαλία, στο Εμπορικό Κέντρο Ηλιοτρόπιο (απέναντι από το Sprider) στην Αγία Παρασκευή. Το τηλέφωνο της είναι 2106014343

There is no patch for human stupidity.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σας μανουλες,

ψαχνω και γω καποιον παιδιατρο που να ειναι συζητισιμος και προσβασιμος και ομιλιτικος και καλος/υπομονετικος με τα παιδακια..! μηπως οι γυναικες ειναι πιο τρυφερες?? ψαχνω για αγια παρασκευη μπορειτε να μου συστησετε καποιον ? βλεω οτι στο φορουμ ειναι απαντησεις απο το 2008-2012 . σημερα 2013 καποια γνωμη ?

Ευχαριστω:cool:

 

Φρυσιρας Σπυρος στην Αγια Παρασκευη ,πολυ καλος γιατρος νεος στην ηλικια συζητήσιμος, τον βρισκω παντα .Τον επελεξα γιατι οταν η μικρη γεννήθηκε ειχε παθει αλλεργια στην πρωτεινη αγελαδινου γαλακτος και μπηκε στην θερμοκητιδα 'ηταν ο μονος που μου ειπε περιμενε μια μερα ακομα θα σταματησουν τα συπτωματα με την νηστεια' ενω οι γιατροι μεσα στο Ιασω μας ειχαν τρελλανει και μας μιλουσαν για ανωμαλια στα εντερα και μας ανεφεραν και χειρουργιο ,καναμε και τσαμπα κατι εξετασεις ενω ηθελε απλα χρονο οπως μας ειχε πει αυτος .Εξεταζει καθε μηνα το μωρο παντου και σου εξηγει καθε φορα τι κανει επισης σε ενημερωνει και για πρακτικα θεματα οπως πχ "αυτο τομηνα θα κατεβασετε το στρωμα γιατι μπορει να σηκωθει και να πεσει απο την κουνια ή μην της παρετε στρατα γιατι μπορει να σκαλωσει καποιο παιχνιδι στην ροδα και να τουμπαρει" .

RA3Np3.png
Link to comment
Share on other sites

Εμείς έχουμε την κα Παπαντωνίου Αμαλία, στο Εμπορικό Κέντρο Ηλιοτρόπιο (απέναντι από το Sprider) στην Αγία Παρασκευή. Το τηλέφωνο της είναι 2106014343

 

ειναι πολυ καλη γιατρος, την εχω εγω και αλλες 2 φιλες μου, σου εξηγει οτι θες και θα την βρεις παντα στο τηλ οτι ωρα και μερα αν ειναι και σαββατοκυριακο να προκυψει αναγκη το παιδι θα το δει

Link to comment
Share on other sites

ΣΑΒΒΙΔΗ-ΙΑΤΡΑΚΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ

Παιδίατροι, Παιδοχειρουργοί

 

Διεύθυνση: ΑΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΟΥ 23

Νομός: Αττικής

Πόλη: ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

T.K.: 15342

Τηλέφωνο: 2106002142

Φαρμακα οχι δεν μας δίνει με το παραμικρο και την βρίσκω ΠΑΝΤΑ.

 

 

 

Na rotiso poso kostizei i episkepsi stin iatraki? einai ston eopyy?

Euxaristooo

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...