Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΜΑΣ -ΑΘΗΝΑ


Recommended Posts

  • 3 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 357
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Γεια σας κορίτσια. Ξέρει καμιά σας να μου πει για τον κ.ΜΥΑΡΗ γυναικολόγο που είναι στο Περιστέρι; Είναι και στο ΊΚΑ αυτός. Μήπως ξέρετε και σε ποιο μαιευτήριο είναι; Ευχαριστώ εκ των προτέρων.:)

Link to comment
Share on other sites

Mine is Dr Dimitris Kakaletris, private office on Vassilis Sofias & working at the brand new REA maternity hospital. Ηe the best doctor I have ever had, he's also bilingual (Greek & English), and has a brilliant sense of humour. Moreover, I just experienced the new REA maternity hospital and compared to the cold "baby Factory" that is Yiasso, I absolutely loved the place.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια. Ξέρει καμιά σας να μου πει για τον κ.ΜΥΑΡΗ γυναικολόγο που είναι στο Περιστέρι; Είναι και στο ΊΚΑ αυτός. Μήπως ξέρετε και σε ποιο μαιευτήριο είναι; Ευχαριστώ εκ των προτέρων.:)

 

αναζητηση γυναικολογου (Μυάρη, Χρόνη, Αλεξανδρόπουλο)

Ευχαριστούμε εκ των προτέρων για την κατανόηση

απο την ομάδα moderators

 

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας! Μήπως έχετε κάποιο περιστατικό να αναφέρετε με τον γυναικολόγο Άρη Καραγιαννίδη του Ιασώ που έχει ιατρείο στη Γλυφάδα; Θα ήθελα πολύ να ξέρω. Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 3 εβδομάδες μετά...

εγω εχω τον Στελιο Καραδαγλη (ΡΕΑ)

γεννησε με αυτον η ξαδερφη μου πριν 3 εβδομαδες

αρνητικο: δεν κανει καισαρικη παρα μονο μετα απο 18 ωρες!!!(τοσο της ειπε διαρκει ο τοκετος στη γυναικα που κανει το πρωτο παιδι)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια εγώ διανύω την 24w κύησης και ο γιατρός μου είναι ο Γκόγκας Λάζαρος .Είναι καταπληκτικός και αισθάνομαι ασφάλεια .Βρίσκεται και στο λητώ και στο ρεα και σκέφτομαι ποιο να επιλέξω,αρχικά είπα το λητώ γιατί είναι φιλικό και οικείο αλλά έκανα επίσκεψη και στο ρεα και μου άρεσε πολύ.Ευτυχώς η αμοιβή του είναι ίδια και στα δύο ιδιωτικά ,και το ποσό είναι πολύ οικονομικό οπότε πρέπει να επιλέξω.Εσείς τι λέτε ρεα ή λητώ;

 

Γεια σου, με το καλό να έρθει το μωράκι σου. Για το Λητώ έχω ακούσει πολύ καλά λόγια. Τώρα το Ρέα είναι καινούριο και νομίζω λίγο πιο ακριβό. Εξαρτάται και που μένεις. Το Λητώ είναι κέντρο και το Ρέα Νότια Προάστεια. Μην κάνεις και μια ώρα να φτάσεις! Θα μπορούσες να μου πεις που είναι το γραφείο του γιατρού σου και αν επιτρέπεται πόσο σου ζήτησε για τη γέννα?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Συμφωνώ μαζί σου. Εγώ έχω την Ολυμπία Παππά και δεν την αλλάζω με τίποτα. Τώρα είναι και στο Ρέα, τουλάχιστον η Ολυμπία, για τον κύριο Μπαλοδήμο δεν ξέρω. Δεν έχω να πω κάτι άλλο, απλά εξαιρετική...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

Γειά σας και από μένα.

ο γιατρός μου είναι στον Πειραιά και είναι καταπληκτικός γιατρός και άνθρωπος...

μετά από δύο παλλίνρομες κυήσεις και επειδή αγχώθηκα πάρα πολύ μου πρότεινε να πάω στο Λητώ στον κ. Νικολουδάκη Αντώνιο που ειδικεύεται στις αποβολές για να με κατευθύνει ως προς τις εξετάσεις που θα πρέπει να κάνω.

μήπως τον γνωρίζει καμία σας, γιατί έχω άγχος που θα πάω σε άλλον γιατρό..

19-02-2011 my first baby is gone...

25-06-2011 my second baby is gone...

12-05-2012 το θαύμα έγινε..καλωςήρθες μωρό μου!

 

tXbzp3.png

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...

Καλημέρα κορίτσια.Το μόνο θέμα που συζητάω αυτές τις μέρες είναι οι εμπειρίες γνωστών μου με γυναικολόγους μιας και ψάχνω απεγνωσμένα για τον σωστό,που για την κάθεμία δυστυχώς ή ευτυχώς έχει πάντα διαφορετική οπτική γωνία....Μου σύστησαν αρκετές τον Κονδυλιό Αντώνιο στο ΕΛΕΝΑ (ενδιαφέρομαι να γεννήσω σε δημόσιο) και θα ήθελα να ακούσω και από εσάς γνώμη.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

ΚΟΡΙΤΣΙΑ Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΑΠΟ ΟΛΟΥΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΖΙΩΓΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ-ΙΑΣΩ!ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΑ ΣΤΙΣ ΚΑΙΣΑΡΙΚΕΣ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΝΥΣΤΕΡΙ ΤΗΣ ΑΘΗΝΑΣ!ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια γνωρίζει καμμιά τον Μητσάκο ή τον Παπαχριστόδουλο στον Πειραιά? Μου τους έχουν συστήσει και τους δύο και θα ήθελα και τις δικές σας γνώμες αν γνωρίζετε.

Εχω το πιο γλυκό κουνελάκι

It7lp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πολυδωροπουλος νικος συνεργαζεται με το μητερα.εξαιρετικος ανθρωπος και γιατρος.

 

Κι εγω αυτόν έχω και τον συστήνω ανεπιφυλακτα. Το ιατρείο του είναι Αγία Παρασκευή.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...
  • 3 εβδομάδες μετά...
καλησπερα κοριτσια!!!μηπως γνωριζετε τπτ για τον Ντερτιμα Βασιλειο (νοσοκομειο Μεταξα)????

 

Τα καλύτερα μόνο. Τον έχει η μάνα μου, η ξαδέρφη της, η ξαδέρφη μου. (Εγώ όχι γιατί απλώς δεν ήθελα να έχω τον ίδιο γιατρό με τη μάνα μου).

Όχι μόνο ως γυναικολόγος πολύ καλός αλλά και ως ογκολόγος από τους καλύτερους στο ΜΕΤΑΧΑ (αχρείαστος να' ναι).

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια καλησπερα

 

Τον Χαρη Πεπα απο το Ιασω τον γνωριζει καμια; Ειμαι στον 3ο μηνα κ με παρακολουθει. Εμπειριες κ γνωμες υπαρχουν;

 

 

Έχουμε τον ίδιο γιατρό! Είναι παιδικός φίλος με την μητέρα μου κ τον είχε κ η αδελφή μου στη πρώτη γέννα της. Από όσο ξέρω άπο την μητέρα μου, έχει εξαιρετικές σπουδές κ έχει διαπρέψει. Η αδελφή μου έμεινε απόλυτα ικανοποιημένη μαζί του. Τώρα όσον αφορά εμένα μέχρι στιγμής δεν έχω κανένα παράπονο αντιθέτως με προσέχει αρκετά δεν ξέρω βέβαια αν αυτό οφείλεται στο ότι με ξέρει απο μικρή ή αν γενικότερα δείχνει ιδιαίτερη προσοχή στις πελάτισσες του.

2F0Rp3.png
Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!ΜΗΠΩΣ ΞΕΡΕΙ ΚΑΜΙΑ ΤΟΝ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ κ. ΠΑΠΑΝΙΚΟΠΟΥΛΟ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟ ΣΤΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙ??ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΜΙΛΗΣΕΙ ΓΙ' ΑΥΤΟΝ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΑΘΩ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟΣ!!ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ!!ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!!

Link to comment
Share on other sites

θα ηθελα τη βοήθειά σας! γνωρίζει καμία ποιοι είναι οι πιο γνωστοι γυναικολόγοι που έχουν ιδιωτικό ιατρειο και ξεγεννουν και σε δημόσια νοσοκομεια;σας ευχαριστω εκ των προτέρων!

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!ΜΗΠΩΣ ΞΕΡΕΙ ΚΑΜΙΑ ΤΟΝ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ κ. ΠΑΠΑΝΙΚΟΠΟΥΛΟ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟ ΣΤΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙ??ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΜΙΛΗΣΕΙ ΓΙ' ΑΥΤΟΝ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΑΘΩ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟΣ!!ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ!!ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!!

 

 

ειναι πολυ καλος!και κυριως ειναι πολυ καλος ανθρωπος!! τον εχει και μια φιλη μου αλλα τον γνωριζω και γω γιατι ειχα κανειι εξωσωματικη στο κεντρο που δουλευει και με ειχε αναλαβει!

ο Θεος να τον εχει καλα!!

* Τα πιο γλυκά χαμόγελα,που υπάρχουν στη ζωή μας,μας δίνουνε απλόχερα,οι άγγελοι οι δικοί μας,Κι αυτοί είναι τα μικρά παιδιά,που ζουν ανάμεσά μας,και μας διδάσκουν πως σωστά...να λειτουργεί ...η καρδιά μας...Κάθε πρωϊ στα μάτια τους,βλέπουμε άλλιως το κόσμο...με άνθη και ροδόσταμο..μέλι ,μέντα και δυόσμο...

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Σύνδεση/Εγγραφή

    Για να μπορέσετε να απαντήσετε σε ερωτήματα ή να ρωτήσετε τα μέλη κάποιο νέο ερώτημα είναι απαραίτητο να εγγραφείτε! Είναι εύκολο & δωρεάν: 

  • Δημοφιλή μέλη

    Nobody has received reputation this week.

×
×
  • Δημιουργία νέου...