Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΜΑΣ -ΑΘΗΝΑ


Recommended Posts

Σε αυτή την εγκυμοσύνη μου (δεύτερη) άλλαξα 2 γιατρούς πριν καταλήξω στον Κο Γιαννίκο Λάμπρο.Μου φαίνεται πολύ καλός και με κάνει να αισθάνομαι ασφάλεια παρ'όλο που με ανέλαβε όταν ήμουν σχεδόν πεντέμιση μηνών.Είναι στο Λητώ και στο Μητέρα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 357
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • 2 εβδομάδες μετά...

Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο Κος ΓΙΩΡΓΟΣ ΧΡΗΣΤΟΥ.ΛΑΤΡΕΜΕΝΟΣ ΜΟΥ ΓΙΑΤΡΟΣ ΚΑΤΑ 14 ΣΥΝΑΠΤΗ ΕΤΗ (ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΦΙΛΕΝΑΔΩΝ).

ΑΡΙΣΤΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΑΣ ΚΑΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΜΕ ΑΣΤΕΙΡΕΥΤΟ ΧΙΟΥΜΟΡ ΚΑΙ ΤΟ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΠΑΝΤΑ ΣΤΑ ΧΕΙΛΗ.ΤΟ ΙΑΤΡΕΙΟ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΚΑΙ ΣΥΝΕΡΓΑΤΗΣ ΤΟΥ ΜΗΤΕΡΑ.

ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΥ Η ΖΩΗ ΜΟΥ.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

ΑΝΘΡΩΠΕΛΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΣΤΟ ΙΑΣΩ και το ιατρειο του είναι στα Πετράλωνα.

Είναι υπέροχος άνθρωπος και με φοβερη υπομονή, γεννησα ένα παιδι 4.170 φυσιολογικα ενο ολοι λεγανε για κεσαρικη.

Είναι πραγματικα καταπληκτικός

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Και εμείς τον Πετρογιάννη έχουμε, τον εμπιστεύομαι 100% και ακολουθούμε κατα γράμμα ότι και αν έχει πει.

Ειναι φοβερά τακτικός και σωστός επαγγελματίας όντως περιμένεις στα ραντεβού του κυρίως όμως γιατι ασχολείτε διεξοδικά με το κάθε ζευγάρι και είναι έτοιμος να σου μιλήσει όση ώρα θες.

Μπράβο του!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...
ΑΝΘΡΩΠΕΛΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΣΤΟ ΙΑΣΩ και το ιατρειο του είναι στα Πετράλωνα.

Είναι υπέροχος άνθρωπος και με φοβερη υπομονή, γεννησα ένα παιδι 4.170 φυσιολογικα ενο ολοι λεγανε για κεσαρικη.

Είναι πραγματικα καταπληκτικός

 

Κι εγώ τον ίδιο έχω..το μόνο που με χαλάει είναι το ΙΑΣΩ...

Αλλά δεν τον αλλάζω!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Διαφημίσεις

  • 2 εβδομάδες μετά...
  • 2 εβδομάδες μετά...

Γειά σας, εγώ είμαι καινούργια στο forum....

Αρχικά είχα την Κοσμοπούλου (είναι στο Μητέρα), την οποία είχα και ως γυναικολόγο πριν μείνω έγκυος. Γενικά είναι εξαιρετική γιατρός, πολύ λεπτομερής και της είχα απίστευτη εμπιστοσύνη. Έχει όμως το μειονέκτημα να μην είναι ιδιαίτερα καθησυχαστική-ανεξαρτήτως σοβαρότητας της κατάστασης - (αν και αυτό είναι και θέμα χαρακτήρα, άλλες μπορεί να το προτιμούν αυτό το στυλάκι), οπότε όταν διαπιστώσαμε ότι περιμένω διδύμα με ψιλοτρόμαξε κι έτσι την άφησα.....

Στη συνέχεια πήγα στον Χασιάκο, ο οποίος ναι, και καλός άνθρωπος φαίνεται και χιούμορ έχει και καλός γιατρός φαντάζομαι ότι είναι για να έχει τόσο κόσμο, αλλά για μένα αυτό το στυλάκι να πρέπει να του αραδιάσεις ένα σωρό πληροφορίες κάθε φορά για να καταλάβει ποια είσαι δεν δούλευε... φανταστείτε εγώ να έχω αίμα στο πρώτο τρίμηνο και να παίρνω τηλέφωνο και να αρχίζω "είμαι εγώ που σας επισκέφτηκα την τάδε του μηνός, που έχω δίδυμα, που είχα δει αίμα πρώτη φορά τότε, που κάναμε υπέρηχο και μου είπατε αυτό και μετά ξαναείχα και σας πήρα τηλ και μου είπατε εκείνο μπλα μπλα μπλα.."...

Τελικά πήγα στον Δασκαλάκη, από τον οποίο είμαι γενικά ευχαριστημένη, όλα πήγαν μια χαρά, αλλά ήταν και λίγο θέμα τύχης εδώ που τα λέμε, γιατί έχει τόσο κόσμο (δεν λέει και κανένα όχι από ό,τι φαίνεται) που δεν έχει χρόνο να ασχοληθεί διεξοδικά ούτε με τον υπέρηχο. Πάντως ούτε πολλά λεφτά πήρε, και τη δουλειά του την έκανε μια χαρά, και συνεννοήσιμος είναι, και τον έβρισκα στο τηλέφωνο όποτε ήθελα. Τώρα βέβαια ψάχνω να βρω γυναικολόγο, γιατί να πηγαίνω στον Δασκαλάκη και να περιμένω δύο ώρες να ξεμπερδέψει με τις εγκυμονούσες για να κάνω ένα τεστ παπ δε λέει......

Μού έχουν προτείνει τρεις γιατρούς και θα ήθελα τη γνώμη σας, αν καμία έχει ακούσει ο,τιδήποτε... Η μία είναι η Αργυρού (Μητέρα), ο άλλος είναι ο Γεωργίου (Ιασώ) και ο τελευταίος λέγεται Καλμαντής (Ιασω). Αν κάποια από εσάς γνωρίζει κάτι, θα το εκτιμούσα ιδιαίτερα να το μοιραστεί μαζί μου.

Αυτά!

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλησπέρα.Εγώ είχα τον Κακουλάκη-Μητέρα, ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ ΓΙΑΤΡΟΣ και ΑΝΘΡΩΠΟΣ! Τελευταία έννοια του τα λεφτά, αλλά άλλαξα περιοχή πήγα στο Ιλιον και πήγα σε μια γυναικολόγο εκεί κοντά σε μένα,την κυρία Σιαμπάνη Αλεξάνδρα-Ιασώ.Από την πρώτη επίσκεψη μου φάνηκε πολύ καλή,αλλά με χαλάει το Ιασώ.Είναι πανάκριβο! Τέλος πάντων.Αν τη γνωρίζει καμιά σας ας μου στείλει εντυπώσεις.

ΦΙΛΑΚΙΑ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 εβδομάδες μετά...
ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΗΣ ΙΑΣΩ

Είναι γιατρός για δύσκολες περιπτώσεις και περισσότερο τεχνιτές (στις οποίες είναι πολύ γνωστός)

Ενημερωμένος για οτιδήποτε καινούριο υπάρχει στο γυναικολογικό κόσμο, πάρα πολύ σωστός, πάρα πολύ υπεύθυνος στη δουλειά του και ανοιχτόμυαλος.

Επ΄ευκαιρίας θα ήθελα να πω ότι παρόλο που δεν είχα τίποτα το ιδιαίτερο (πολυκυστηκές πριν τη σύλληψη και συσπάσεις από τον 6ο μήνα), εαν δεν ήταν ο ίδιος δε 8α είχα τώρα στην αγκαλιά μου το μεγαλύτερο διαμάντι του κόσμου!

 

Σημαντικό για κά8ε γυναικολόγο είναι να ενημερώνεται καθημερινώς....

 

 

Κι εγώ τον κ. Δημητρούλη έχω, είναι τέλειος γιατρός κ τρομερός άνθρωπος. Ενημερωμένος για όλα κ σου απαντάει για όλα με πολλές λεπτομέρειες.

Link to comment
Share on other sites

Σταυρόπουλος Γιώργος - ΙΑΣΩ (ιατρείο Πατησίων 160), συνεργάζεται και με τον ΟΑΕΕ. Με μια λέξη: Κ Α Τ Α Π Λ Η Κ Τ Ι Κ Ο Σ !!! και άνθρωπος και γιατρός! ΔΕΝ ΤΟΝ ΑΛΛΑΖΩ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ!!!!

eNortjK1UjIxMjEwVrIGXDASjgKZ27.pnga%3E
Link to comment
Share on other sites

Αλλαξα γιατρο γιατι δεν ημουν ευχαριστημενη και πηγαινω στον Μπουρο Αριστοτελη-Ιασω .Εχει καποια απο εσας αυτον τον γιατρο ή εχει ακουσει γι' αυτον, θα ηθελα να μου γραψει.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...