Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΥΤΙΧΙΣΜΕΝΗ


misspigi

Recommended Posts

Υπάρχει 70 άρης καλοστεκούμενος? Εγω δεν έχω συναντησει ουτε έναν! :)

 

Αααααα πρέπει να δείτε τον πεθερό μου! Είναι 69 και είναι πολύ ωραίος άντρας, αντικειμενικά. Καλά βέβαια το μυαλό κουρκούτι, αλλά αυτό είναι άλλη συζήτηση:lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 165
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Υπάρχει 70 άρης καλοστεκούμενος? Εγω δεν έχω συναντησει ουτε έναν! :)

μη λες μεγαλες κουβεντες ολοι μας, αν ειμαστε τυχεροι, θα παμε 70,,,καποιοι θα ειναι πιο καλοστεκουμενοι και πιο γοητευτικοι απο καποιους αλλους

δεν συγκρινουμε τον 70αρη με τον 40αρη

 

ο σων κονερι ο αλ πατσινο δεν ειναι γοντευτικοι?

Link to comment
Share on other sites

συγγνωμη βρε παιδια αλλα οι 70αρηδες δεν ειναι γεροι.ναι υπαρχουν και γοητευτικοι και καλοστεκουμενοι και πολλες φορες βαζουν κατω 30αρηδες και 20αρηδες.

Οι ηλίθιοι είναι αήτητοι

Link to comment
Share on other sites

συγγνωμη βρε παιδια αλλα οι 70αρηδες δεν ειναι γεροι.ναι υπαρχουν και γοητευτικοι και καλοστεκουμενοι και πολλες φορες βαζουν κατω 30αρηδες και 20αρηδες.

Ωπααααααα....λησα το εκανες!!!! Πως βαζουν κατω 30αρηδες και 20αρηδες....με βιαγκρα εννοεις???

Γιατι αν πας με τον 70αρη αυτο που θα περασει συγουρα καποια στιγμη απο το μυαλο σου,ειναι ''...βρε λες να μου μεινει πανω στην κορυφοσει?!!!''

jyjdp3.png

sWN4p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ενας 70αρης περα απο την πλακα δε μπορει να βαλει κατω ουτε 20αρη ουτε 30αρη ουτε 40αρη μη λεμε και οτι θεμε.:P:p και το βιαγκρα δεν συνησταται σε μεγαλες ηλικιες.αλλα ακομα και με βιαγκρα δε νομιζω να εχει τις αντοχες που ειχε πριν 30 χρονια ετσι?

και δεν ειναι μονο το σεξ αλλα και πολλα αλλα.το εχω ζησει στην οικογενεια μου.

η αδερφη της μαμας μου οταν ηταν 25 παντρευτηκε εναν σχεδον 60 χρονων.

αυτη τωρα ειναι 55 και αυτος πεθανε πριν 5 χρονια στα 83 του.

ολο το σοι να ειχε πεσει πανω στη θεια μου και να της λεει να μη τον παρει!αλλα αυτη εκει.επεμενε οτι τον θελει(μαλλον θα ηθελε τα λεφτα του και τα ακινητα του γιατι ηταν και παρα πολυ ευκαταστατος και η θεια μου φοβοταν την δουλεια ανεκαθεν)

και τι καταλαβε?παιδια δεν εκανε.και το ηθελε παρα πολυ.αλλα ο κυριος δεν ηθελε γιατι ειχε 2 απο προηγουμενο γαμο.

μια ζωη τη θυμαμαι να λεει παραπονα.αυτη ηταν 35 και ηθελε να πηγαινει σε καφετεριες και γλεντια σε εκδηλωσεις.αυτος ηταν σχεδον 70 και ηθελε να καθεται σπιτι.μια σκετη μουχλα.

και απο τα 37-38 της και μετα (νεοτατη) καταντησε και η νοσοκομα του.ολο και κατι εβγαζε.λογω ηλικιας.

να μου λειπει το βυσσινο...

npbIp1.png

 

jqdhp1.png

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω δει 70άρηδες που είναι μια χαρά. Και τον πατέρα μου αν δεις στο δρόμο, θα πεις, τι ωραίος και καλοστεκούμενος 70άρης (ενώ είναι 81 Μαίων, φτου, φτου, φτουυυυυυ!). Το πρόβλημα, όμως, δεν νομίζω ότι είναι εκεί, δεν είναι αισθητικής φύσεως, πως δείχνει δηλαδή ο 70άρης και πως δείχνουν σαν ζευγάρι ο 70άρης με την 40άρα. Αταίριαστα φατσικά ζευγάρια έχουμε δει πολλές φορές, αλλά είναι άνθρωποι που αγαπιούνται και συνενοούνται, που δεν πάει ο άλλος να καταστρέψει το σύντροφό του, οπότε παραβλέπεις το ότι δεν δένουν εμφανισιακά.

Το πρόβλημα νομίζω ότι είναι κατ' αρχάς το ποιόν του τύπου αυτού. Και επίσης, το γεγονός ότι, λογικά, αν προχωρήσουν σε γάμο δεν θα κάνουν παιδιά.

Επίσης, έχει μεγάλη διαφορά, να γνωρίζεις έναν άνθρωπο πολύ μεγαλύτερό σου στην ηλικία των 20-23-25 και αφού μείνεις πολλά χρόνια μαζί και δοκιμαστεί η σχέση κάποια στιγμή να παντρεύεσαι από το να βρίσκεις στο κατώφλι των 40 (ενώ τα περιθώρια για τεκνοποίηση στενεύουν ήδη) τον 70άρη.

Link to comment
Share on other sites

καλα στην τηλεοραση με τα φτιασιδια μια χαρα ειναι.εγω που εχω δει σε καναλι της νοβα τον σον κονερι αφτιασιδωτο ενα γεροντακι ειναι:P:p

 

ωραιο γεροντακι ομως,,,κι ο μπαμπας μου ειναι γεροντακι αλλα δεν ειναι σον κονερι,,,τα γεροντακια τα συγκρινουμε με τα γεροντακια οχι με τα τεκνα

 

υπαρχουν ωραιοι 20αρηδες αλλα και στραβοχυμενοι,,,αντιστοιχα και στις μεγαλες ηλικιες

Link to comment
Share on other sites

ωραιο γεροντακι ομως,,,κι ο μπαμπας μου ειναι γεροντακι αλλα δεν ειναι σον κονερι,,,τα γεροντακια τα συγκρινουμε με τα γεροντακια οχι με τα τεκνα

 

υπαρχουν ωραιοι 20αρηδες αλλα και στραβοχυμενοι,,,αντιστοιχα και στις μεγαλες ηλικιες

 

συμφωνω σαυτο που ειπες.απλα αναμεσα σε εναν ωραιο 35αρη και σε εναν καλοστεκουμενο 70αρη θα επελεγα τον 35αρη φυσικα.δε μπορω να φανταστω τον εαυτο μου να ερχεται σε σεξουαλικη επαφη με εναν παππου.κιας ειναι και εμφανισιμος σε σχεση με εναν αλλον παππου.οσο να ναι τις ζαρες του θα τις εχει:P

npbIp1.png

 

jqdhp1.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

συμφωνω σαυτο που ειπες.απλα αναμεσα σε εναν ωραιο 35αρη και σε εναν καλοστεκουμενο 70αρη θα επελεγα τον 35αρη φυσικα.δε μπορω να φανταστω τον εαυτο μου να ερχεται σε σεξουαλικη επαφη με εναν παππου.κιας ειναι και εμφανισιμος σε σχεση με εναν αλλον παππου.οσο να ναι τις ζαρες του θα τις εχει:P

 

ναι ρε συ,,,οκ αυτο ειναι αλλο,,,υπαρχουν ομως πολλα χουγια, αλλες ιδιοσυγκρασιες αλλα βιωματα αλλες ψυχες

 

αβυσσος η ψυχη του ανθρωπου

Link to comment
Share on other sites

ωραιο γεροντακι ομως,,,κι ο μπαμπας μου ειναι γεροντακι αλλα δεν ειναι σον κονερι,,,τα γεροντακια τα συγκρινουμε με τα γεροντακια οχι με τα τεκνα

 

υπαρχουν ωραιοι 20αρηδες αλλα και στραβοχυμενοι,,,αντιστοιχα και στις μεγαλες ηλικιες

 

 

Καλά έγραψες!!!! 5 λεπτά γελάω!!! Και για τον μπαμπα σου αλλά και τους στραβοχυμένους 20άρηδες :) :) :) :) χαχαχαχαχαχαχα

 

Παρεπιπτόντως τον Sean Connery τον είχα δει πριν 7 χρόνια από κοντά που είχε έρθει στους Ολυμπιακούς της Αθήνας. Γεροντάκι μεν αλλά πανύψηλος δε και όσο να ναι λόγω ύψους είχε μια θεωρία που τον έκανε... πώς να το πω....πιο αρχοντικό...:);) ;) Αλλά εγώ μαζί του ούτε γι'αστείο....

 

Επί του θέματος τώρα....δεν γίνεται βρε miss pigi μου να κάνεις κανένα τύπου προξενιό, γνωριμιά, κλπ στη φιλενάδα σου μπας και ξεκολλήσει από τον πουρέιτζερ;; Καποιον της ηλικίας της δηλαδή και πιο νορμάλ άτομο;; Λέω εγώ τώρα...για άρχισε να ψάχνεις σε φίλους και γνωστούς μπας και σωθεί η κοπελίτσα...

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ωπααααααα....λησα το εκανες!!!! Πως βαζουν κατω 30αρηδες και 20αρηδες....με βιαγκρα εννοεις???

Γιατι αν πας με τον 70αρη αυτο που θα περασει συγουρα καποια στιγμη απο το μυαλο σου,ειναι ''...βρε λες να μου μεινει πανω στην κορυφοσει?!!!''

 

 

Μάλλον εννοεί ότι κάποιοι μεγαλύτεροι είναι πιο ωραίοι εμφανισιακά από κάποιους νεότερους.Και σίγουρα δεν μιλάμε για 70ρηδες,ίσως για 50ρηδες, πάντα συγκρίνοντάς τους με κάποιους άσχημους 20ρηδες και 30ρηδες.Το σεξουαλικό είναι άλλο θέμα.

Link to comment
Share on other sites

ο συνδυασμος γεροντοερωτας-πατρικα απωθημενα νομιζω οτι ειναι οτι χειροτερο.

 

 

Στην περίπτωση της φίλης σου νομίζω ότι δεν ισχύει τίποτα από τα δύο.

Ο τύπος δεν μου κάνει για ερωτευμένος,μάλλον έχει βρει ένα ακόμα θύμα της γοητείας του.:rolleyes::rolleyes:(Καλά,πολύ θα ήθελα να τον δω,να ξέρουμε και για ποιόν μιλάμε!)

Ούτε η φίλη σου πιστεύω ότι έχει πατρικά απωθημένα.Απλά έχει βιώσει την απόρριψη από μικρότερους άντρες από αυτόν και πιστεύει ότι τώρα θα δέσει τον γάιδαρό της,επειδή νομίζει ότι αυτός δεν θα την αφήσει.

Link to comment
Share on other sites

δε μπορω να φανταστω τον εαυτο μου να ερχεται σε σεξουαλικη επαφη με εναν παππου.κιας ειναι και εμφανισιμος σε σχεση με εναν αλλον παππου.οσο να ναι τις ζαρες του θα τις εχει:P

 

 

:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Θυμήθηκα ένα επεισόδιο του Sex and the City,όπου η Σαμάνθα ήταν έτοιμη να πάει με έναν πάμπλουτο παππού,αλλά την τελευταία στιγμή το μετάνιωσε,όταν είδε τα πλαδαρά και ζαρωμένα του οπίσθια!!!:lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Θυμήθηκα ένα επεισόδιο του Sex and the City,όπου η Σαμάνθα ήταν έτοιμη να πάει με έναν πάμπλουτο παππού,αλλά την τελευταία στιγμή το μετάνιωσε,όταν είδε τα πλαδαρά και ζαρωμένα του οπίσθια!!!:lol::lol::lol:

 

α γεια σου (φανατικη του σεξ εντ δε σιτι και εγω:rolleyes:) ακριβως αυτο εννοω!! τι να τα κανεις τα λεφτα του και τη γοητεια οταν βλεπεις στο κρεβατι τετοια:shock:

npbIp1.png

 

jqdhp1.png

Link to comment
Share on other sites

Επί του θέματος τώρα....δεν γίνεται βρε miss pigi μου να κάνεις κανένα τύπου προξενιό, γνωριμιά, κλπ στη φιλενάδα σου μπας και ξεκολλήσει από τον πουρέιτζερ;; Καποιον της ηλικίας της δηλαδή και πιο νορμάλ άτομο;; Λέω εγώ τώρα...για άρχισε να ψάχνεις σε φίλους και γνωστούς μπας και σωθεί η κοπελίτσα...

 

χαχαχαχα να εισαι καλα με εκανες και γελασα πανω που ειχαμε το ξενυχτι της μικρης παλι(την εχει παει βολτα ο μπαμπας για να κοιμηθει στο αυτοκινητο ελεος!!) πουρειτζερ!!:lol::lol:

ναι ωραια ιδεα αυτη παντως.για γνωρισε της κανενα 40αρη 45αρη εστω και 50αρη (ομορφαντρα) !!

npbIp1.png

 

jqdhp1.png

Link to comment
Share on other sites

αν αυτο που εχει η φιλη μου δεν ειναι πατρικο απωθημενο τοτε δεν ξερω τι βλακεια την δερνει. ακουστε συνεχεια στο σηριαλ "αγαπω εναν Μαθουσαλα". το πουλαει το μαγαζι της και αντι να κλεισει δανεια και καρτες τι σκοπευει να πραξει; παγωνει την καταβολη των δοσεων για ενα διαστημα 6 μηνων και δεν λεει ουτε στη μανα της τι θα κανει τα χρηματα. Α!!! ο γερος ακομα δεν εχει παρει την συνταξη του και πολυ φοβαμαι οτι θα της φαει ενα σκασμο λεφτα, θα την παρατησει συξυλη (μακαρι Παναγια μου) και οι δοσεις θα τρεχουν μετα απο καποιο διαστημα.

ειναι δε τοοοοσο τυφλωμενη μαζι του που της την πεφτουν ωραια παιδια και αυτη τους απανταει οτι ειναι ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΗ με τον παππου και τον δειχνει γεματη περηφανεια!!!!

lRR9p3.png
Link to comment
Share on other sites

ειναι δε τοοοοσο τυφλωμενη μαζι του που της την πεφτουν ωραια παιδια και αυτη τους απανταει οτι ειναι ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΗ με τον παππου και τον δειχνει γεματη περηφανεια!!!!

 

 

Ε,τότε δεν έχει νόημα να της γνωρίσεις κανέναν!!!Εγώ νόμιζα ότι δεν είχε και πολλές επιλογές,γι'αυτό και κόλλησε μ'αυτόν,αλλά βλέπω ότι δεν ισχύει.Καλά ξεμπερδέματα εύχομαι.Τουλάχιστον να τακτοποιούσε τα οικονομικά της.

Link to comment
Share on other sites

αν αυτο που εχει η φιλη μου δεν ειναι πατρικο απωθημενο τοτε δεν ξερω τι βλακεια την δερνει. ακουστε συνεχεια στο σηριαλ "αγαπω εναν Μαθουσαλα". το πουλαει το μαγαζι της και αντι να κλεισει δανεια και καρτες τι σκοπευει να πραξει; παγωνει την καταβολη των δοσεων για ενα διαστημα 6 μηνων και δεν λεει ουτε στη μανα της τι θα κανει τα χρηματα. Α!!! ο γερος ακομα δεν εχει παρει την συνταξη του και πολυ φοβαμαι οτι θα της φαει ενα σκασμο λεφτα, θα την παρατησει συξυλη (μακαρι Παναγια μου) και οι δοσεις θα τρεχουν μετα απο καποιο διαστημα.

ειναι δε τοοοοσο τυφλωμενη μαζι του που της την πεφτουν ωραια παιδια και αυτη τους απανταει οτι ειναι ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΗ με τον παππου και τον δειχνει γεματη περηφανεια!!!!

 

ασε την ησυχη να τραβηξει το δρομο που θελει και με ολες τις συνεπεις

μην χαιρεσαι στην ιδεα οτι θα την σωσεις εσυ η οτι θα τη συνετίσεις εσυ,,,

δεν μπορεις να κανεις τιποτα,,,,ουτε και το δικαιωμα εχεις που λεει ο

λογος,,,ειπες μια δυο κουβεντες οκ μεχρι εκει

 

δεν σου πεφτει λογος πως να το κανουμε,,,κι αν δεν το αντεχεις καλυτερα να απομακρυνθεις για λιγο,,,,χωρις πιεση μπορει να δει τα πραγματα αλλιως

 

αν θελει να καταστεραφει παντιοτροπως απο αυτον τον ερωτα εσυ τι νομιζεις οτι μπορεις να κανεις για να το ανατρεψεις? ΤΙΠΟΤΑ

 

αντιθετα αν μεινεις αποστασιοποιημενη και της πεις δεν θελω να ξερω τι κανεις με αυτον τον ανθρωπο γιατι καταστρεφεσαι και δεν το αντεχω,,,ασε με ησυχη δεν θελω να ξερω τοτε ισως,,,ισως λεω ταρακουνηθει, δια της απουσιας σου και της μη εμπλοκης σου μπορει και να ξυπνησει,,,,,μπορει να ειναι και αντιδραστικη ως φυση και να χρειαζεται να σωπασεις,,,

 

αστην ησυχη με τις δυσκολιες της,,,μπορει να ειναι καλυτερα ετσι!

Link to comment
Share on other sites

αντιθετα αν μεινεις αποστασιοποιημενη και της πεις δεν θελω να ξερω τι κανεις με αυτον τον ανθρωπο γιατι καταστρεφεσαι και δεν το αντεχω,,,ασε με ησυχη δεν θελω να ξερω τοτε ισως,,,ισως λεω ταρακουνηθει, δια της απουσιας σου και της μη εμπλοκης σου μπορει και να ξυπνησει,,,,,μπορει να ειναι και αντιδραστικη ως φυση και να χρειαζεται να σωπασεις,,,

 

QUOTE]

 

 

Σε αυτό έχεις δίκιο...παλιότερα ήμουν έτσι και εγώ,όσο μου πήγαιναν κόντρα,τόσο περισσότερο μουλάρωνα και έκανα το δικό μου.Μόλις με άφηναν ήσυχη,έκανα το σωστό.

Link to comment
Share on other sites

το σκεφτηκα και εγω αυτο. ηδη αποφευγω να συζηταω μαζι της ειδικα τα αισθηματικα της. θα προσπαθησω παρα πολυ να αποστασιοποιηθω. θα σας ενημερωσω για τις εξελιξεις.

lRR9p3.png
Link to comment
Share on other sites

Ωπααααααα....λησα το εκανες!!!! Πως βαζουν κατω 30αρηδες και 20αρηδες....με βιαγκρα εννοεις???

Γιατι αν πας με τον 70αρη αυτο που θα περασει συγουρα καποια στιγμη απο το μυαλο σου,ειναι ''...βρε λες να μου μεινει πανω στην κορυφοσει?!!!''

 

Να σου πω,

 

ο σύζυγός μου είναι 66. Κάναμε το πρώτο παιδι. Ε δεν πρόλαβα α αδιαθετήσω τσουπ μου "σκάρωσε" και το δεύτερο.

 

Και να ξέρεις αυτά δεν γίνονται δια αλληλογραφίας.

Το Ήλεκτράκι μου και ο Οδυσσέας μου, οι ηλιαχτίδες μου!

..................................................................................

Ο Θεός πέθανε...

Ο Μαρξ πέθανε...

κι Εγώ τώρα τελευταία δε νοιώθω πολυ καλά...

Link to comment
Share on other sites

Να σου πω,

 

ο σύζυγός μου είναι 66. Κάναμε το πρώτο παιδι. Ε δεν πρόλαβα α αδιαθετήσω τσουπ μου "σκάρωσε" και το δεύτερο.

 

Και να ξέρεις αυτά δεν γίνονται δια αλληλογραφίας.

Αγαπητη Ρεα.

Δεν εννοουσα αν μπορει να τεκνοποιησει.....!!!!

jyjdp3.png

sWN4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Αγαπητη Ρεα.

Δεν εννοουσα αν μπορει να τεκνοποιησει.....!!!!

 

Ούτε εγώ.

 

Απλά το αθλημα το ασκούμε ακετά εντατικά. Ελπίζω τώρα να έγινα κατανοητή.

Το Ήλεκτράκι μου και ο Οδυσσέας μου, οι ηλιαχτίδες μου!

..................................................................................

Ο Θεός πέθανε...

Ο Μαρξ πέθανε...

κι Εγώ τώρα τελευταία δε νοιώθω πολυ καλά...

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...