Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

παλιές δημοσ/ φωτο ζουζουνιών


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 1,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Μα τι φοβερός κύριος ειναι αυτός!!!!!!!!!!

Με τις μπιτζαμουλες του, με τα παντοφλάκια του....ΚΟΥΚΛΟΣ!!!!!!!

Τι να λεμε για την μοκέτα, που ειναι πολυ καλη βεβαια, την παράσταση κλεβει ο μοντελος!!!

 

Ευχαριστώ!!! :oops::D:D:D:D:D

Eίναι προτιμότερο σε ένα παιδί να περισσεύει η αγάπη παρά να του λείπει....

Link to comment
Share on other sites

ΟΚ, αφου βρηκα τον τροπο αρχιζω ...

Αγγελιαννα :

http://i225.photobucket.com/albums/dd29/mkottaki/CIMG0819.jpg

 

Πολύ όμορφο το δωμάτιο της μικρής!! Αλήθεια το προστατευτικό κάγκελο του κρεβατιού από που το πήρες γιατί με ενδιαφέρει..

 

Άσχετο, βέβαια, αλλα μένεις κοντά με τα πεθερικά μου :)

oaiqp2.pngm9YLp2.png
Link to comment
Share on other sites

 

 

Πολύ όμορφο το δωμάτιο της μικρής!! Αλήθεια το προστατευτικό κάγκελο του κρεβατιού από που το πήρες γιατί με ενδιαφέρει..

 

Άσχετο, βέβαια, αλλα μένεις κοντά με τα πεθερικά μου :)

 

Προστατευτικά κάγκελα έχει και στο Mothercare και στα Λητώ και στο CosyCorner. :D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

τα αυτοκόλλητα αυτά όπως θα είδατε και στο σαιτ μπαίνουν και σε άλλες επιφάνειες π.χ. ξύλο,γυαλί και ό,τι άλλο θέλετε και βγαίνουν εξίσου εύκολα!έχει και μεγάλα και μικρά.μπορεί κανείς να διακοσμήσει με αυτά και κουτιά,καρέκλες,ντουλάπια και...και...

Link to comment
Share on other sites

Το συγκεκριμενο ομως καγκλεο εμεις το πηραμε απο τζαμπο... Μαλιστα κατεβαινει κιολας κι ειναι πολυ πρακτικο... Και οικονομικο, νομιζω γυρω στα 20 ευρω...

Παρεπιπτοντως Κριστυ, που μενουν καλε τα πεθερικα σου ???

Link to comment
Share on other sites

Το συγκεκριμενο ομως καγκλεο εμεις το πηραμε απο τζαμπο... Μαλιστα κατεβαινει κιολας κι ειναι πολυ πρακτικο... Και οικονομικο, νομιζω γυρω στα 20 ευρω...

Παρεπιπτοντως Κριστυ, που μενουν καλε τα πεθερικα σου ???

 

E,τότε συμφέρει! :D:D:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Βρε Ρουλακι... μου αρεσει που ελεγες για εμενα... ΤΕΛΕΙΟ ειναι το δωματιο της γλυκουλας μου !!!

Σουπερ μπεμπε !!!

 

Ποτε σκοπευεις να κανεις την αλλαγη που μου ελεγες ? Θα μεγαλουργησουμε οι δυο μας !!! :wink:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ρουλακι πολύ καλό!!!Φωτεινό με χρώματα , μοντέρνο και με γούστο!

Όσο για την ιδιοκτήτρια.....δεν το συζητάω.....ΘΕΑ Η ΔΑΝΑΗ!!!!

Να την χαίρεστε να ειναι πάντα γερή κ χαρούμενη.

Η τελευταία φωτο είναι η ΑΠΟΛΥΤΗ διαφήμηση της pampers!!!! :)

Eίναι προτιμότερο σε ένα παιδί να περισσεύει η αγάπη παρά να του λείπει....

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ :D:D:D

 

Ρούλα άσχετο,αλλά 4+ νούμερο της φοράς?Γιατί η Νάσια φοράει 4 και της είναι και μεγάλες!Συμπτωματικά το πήραμε και εμείς το πακέτο αυτό μήπως και πετύχουμε το γαιδουράκι,αλλά σταθήκαμε άτυχες! :P Αντ'αυτού είχε το άλλο κουκλάκι και μάλιστα μικροσκοπικό!'

Δεν πειράζει κερδίσαμε αλλού!Στο "Παιδί μου κι εγώ" τον Ρατατούλη σε λούτρινο! :D:D:D

Link to comment
Share on other sites

Eυδοκία μου ο τοίχος με το συννεφάκια μου αρεσει και εμένα είναι όλο τεχνοτροπία ας είναι καλό ο άνθρωπος που μου το έφτιαξε.

 

Αφροδίτη λες να ζητήσω προμήθειες από την Pampers :lol::lol: το κουτί είναι το αγαπημένο παιχνίδι της Δανάης η οποία στηρίζεται και σηκώνεται όρθια....

 

Στέλλα μου το 4 της φοράω και δεν της είναι και πολύ μεγάλα, εμείς αντίθετα έχουμε κερδίσει 2 φορες το γαϊδουράκι όχι το μεγάλο , αμα θες σου στέλνω το ένα.

Link to comment
Share on other sites

Είμαστε λίγο ροζαλίες είναι η αλήθεια :oops::oops::oops: !!!

Δυστυχώς δεν πιάνει καθόλου το χέρι μου στο ράψιμο ( με το ζόρι κανένα κουμπάκι, άντε καμιά κάλτσα στο τσακίρ κέφι :lol: ). Αγόρασα το ύφασμα και το ράψιμο με το πράσινο ρέλι και τα τρουκς τα ανέλαβε το κατάστημα :wink:

1aLup3.png

 

BtUIp3.png

Link to comment
Share on other sites

ό,τι και να πω είναι λίγο για αυτό το δωμάτιο!!! τελειο!!!!οι λεπτομέρειες της διακόσμησης κάνουν για μένα τη διαφορά...το κομοδινάκι δίπλα στο κρεβατάκι,ο πράσινος καθρεφτάκος,η απίθανη μπορντούρα,το φωτιστικό,τα άσπρα ραφάκια πάνω από την αλλαξιέρα,η κουρτίνα...τί άλλο να πω;;;μου άρεσε πάρα πολύ Όλια μου!!!

 

να ρωτήσω,τα παιδάκια σας τα κοιμίζετε στο δωμάτιό τους;επειδή βλέπω τα κρεβατάκια τους εκεί.εμείς το βάλαμε στην κρεβατοκάμαρα αφού κοιμάται ακόμα μαζί μας.ούτε 2 μηνών δεν είναι το μπουμπουκάκι μας...

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...