Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ιδεα για στολισμο με γυαλες


Recommended Posts

καλησπερα σας, θα ηθελα καποιες ιδεες για στολισμο στα σκαλια τις εκκλησιας με γυαλα στρογγυλη ή μακροστενη,εχει καποιος καμια ιδεα ή φωτο για το πως μπορω να την στολισμο εσα? η βαφτιση ειναι αρχες Σεμπεβρη.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ποιά είναι τα χρώματά σου;;

Μπορείς να βάλεις απλές στριγγυλες γυαλες με ενα χρυσόψαρο μέσα στην καθεμια και πορτοκαλί ντάλιες απέξω γύρω γύρω με γαλάζιες κορδέλες και βότσαλα.. το είχανε σε μια βάπτιση που πήγα τον περασμένο μήνα και ήταν όνειρο!!

Link to comment
Share on other sites

ποιά είναι τα χρώματά σου;;

Μπορείς να βάλεις απλές στριγγυλες γυαλες με ενα χρυσόψαρο μέσα στην καθεμια και πορτοκαλί ντάλιες απέξω γύρω γύρω με γαλάζιες κορδέλες και βότσαλα.. το είχανε σε μια βάπτιση που πήγα τον περασμένο μήνα και ήταν όνειρο!!

 

ευχαριστω πολυ για την ιδεα,αλλα τα καιμενα τα ψαρακια θα γινουν ψητα στον ηλιο.....

δεν εχω συγκεκριμενο χρωμα,η μπουμπουνιερες εχουν ολα τα χρωματα του ουρανιου τοξου.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

η δικια μας βαφτιση περυσι 17-7-10 πηρα υφασμα κ λευκα φαναρακια απο τζαμπο κ τα εφτιαξα ολα μονη μου, απλα εκεινη την ημερα ειχε πολυ αερα κ μας τα χαλασε λιγο αλλα ο,κ

6t7as.jpg

 

91nt.jpg

yl9c.jpg

Link to comment
Share on other sites

το δυχτι απο καλλιθεα αγιων παντων δεν θυμαμαι διευθυνση αλλα ηταν πολυ φθηνο 050 λεπτα το μετρο αν θυμαμαι καλα κ τουλι αστεριες απο ελχις αλλα βρεις ευκολα κ αλλου κ φαναρακια απο τζαμπο....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Διαφημίσεις

To νερό γίνεται γαλάζιο με χρώμα νερού απο τα τζάμπο-για να μη σε στειλω στον Προμπονά και μπλεχτεί...

2-3 σταγονες σε καθε γυάλα

Τι ωραιο να εισαι μανουλα!!!

Link to comment
Share on other sites

τα πηρα ολα αλλα θελω την γμωμη σας,

εχω κανει 2 στολισμους ,αλλα δεν μπορω να αποφασισω.

ο ενας ειναι αυτος.ο βασιλικος θα μπει μεσα στην κυλινδρικη γυαλα και κατω θα εχει ασπρα βοτσακακια.

 

12258925.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

 

και ο αλλος,αντι για φαναρακι εχει παλι γυαλα στρογγυλη,ποιος ειναι πιο καλος??

 

34654291.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Link to comment
Share on other sites

επισεις ωραιο θα ηταν αν εβαζες κ στη θεση του φαναριου κ αλλο βασιλικο..

δηλαδη παιξε με δυο στοιχεια κ οχι 3... ειναι πολλα...

 

Θα συμφωνησω. ειναι πολυ ωραια η ιδεα με το βασιλικο γενικα. μπορεις να βαλεις βασιλικο-γυαλα-βασιλικο ή γυαλα-βασιλικο-γυαλα. παντως μπραβο σου. πολυ ωραιαο το εκανες.

 

μπραβο σας ρε κοριτσια που πιανουν τα χερια σας σε τετοια πραγματα

Link to comment
Share on other sites

σας ευχαριστω πολυ για την βοηθεια και χαιρομαι που σας αρεσε! :))

τελικα και εγω διαλεξα το δευτεο να κανω,και να βαλω ή και αλλον βασιλικο στην αρχη ή το φαναρακι,δεν ξερω και εγω νομιζω 3 διαφορετικα ειναι πολυ .....θα δω,ευχαριστω [πολυ!

 

αν εβαζα στον διαδρομο το φαναρακι και μετα συνεχιζα με 2 γυαλες στογγυλες και στοτελοσ βασιλικο

μηπως θα ηταν οκ?

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...