Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Πολύποδας


Recommended Posts

Μπράβο, κοριτσάκι, όλα πήγαν καλά λοιπόν και τον ξεφορτώθηκες τον πολύποδα!¨Άντε σύντομα να μάθουμε νέα για μωρό! Περιμένουμε νέα σου! :wink:

Το ΑΓΓΕΛΑΚΙ μας...

 

53d74c016a.png

 

Together we stand, divided we fall...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 586
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • 4 months later...

ΓΕΙΑ ΣΑΣ! ΜΕ ΛΕΝΕ ΜΑΡΙΝΑ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ! ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΑΥΤΑ ΤΑ ΘΕΜΑΤΑ ΜΕ ΑΠΑΣΧΟΛΟΥΝ ΒΡΗΚΑ ΠΟΛΥ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΥΣΕΣ ΤΙΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ ΣΑΣ ΚΙ ΕΛΥΣΑ ΠΟΛΛΕΣ ΑΠΟΡΙΕΣ ΜΟΥ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΤΟΚΕΤΟ Κ.Τ.Λ.

ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΕΙΝΑΙ ΑΝ ΚΑΠΟΙΑ ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΑΦΑΙΡΕΣΗ ΠΟΛΥΠΟΔΑ ΤΟΥ ΕΝΔΟΜΗΤΡΙΟΥ ΚΙ ΑΝ ΝΑΙ ΜΕ ΠΟΙΑ ΜΕΘΟΔΟ ΚΑΙ ΣΕ ΠΟΙΟ ΓΙΑΤΡΟ!ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΙ ΕΓΩ ΚΙ ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΤΕΙ ΠΟΛΥ!

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα!!! :D εγω εχω πολυποδα στη μητρα μικρο μεν αλλα εχω!!!!

αλλα όπως βλέπεις απο το τικερ μου ειμαι εγκυος!!!

πες μας αν θες ποσο ειναι ο δικος σου????

xWWzp2.png

675093qccdm00t72.pngEΓΧΡΩΜΗ TV----->ΑΣΠΡΟΜΑΥΡΗ ΖΩΗ...

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΜΠΡΙΝΑ!ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΝΙΝΑΚΙ ΣΟΥ ΚΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ! :) Σ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΠΟΥ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΕΣ!ΕΜΕΝΑ ΤΟ ΧΑΡΤΙ ΤΗΣ ΔΙΑΓΝΩΣΗΣ ΓΡΑΦΕΙ 15 mm!ΧΙΛΙΟΣΤΑ ΥΠΟΘΕΤΩ!Ο ΕΝΑΣ ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΠΕ ΝΑ ΤΟ ΒΓΑΛΩ ΜΕ ΥΣΤΕΡΟΣΚΟΠΗΣΗ ΚΙ Η ΑΛΛΗ ΜΕ ΑΠΟΞΕΣΗ!ΔΕ ΞΕΡΩ ΤΙ ΑΠ ΤΑ 2 ΝΑ ΠΡΟΤΙΜΗΣΩ ΚΙ Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΙ ΟΤΙ ΨΙΛΟΦΟΒΑΜΑΙ ΤΗΝ ΕΠΕΜΒΑΣΗ!

Link to comment
Share on other sites

Kι εμενα ο γιατρος μου προσφατα διεγνωσε πολυποδα στην μητρα. Μου ειπε να κανουμε αποξεση και τωρα περιμενω να με παρει τηλ για να κανονισουμε το ραντεβου. Μου ειπε επισης οτι ειναι 1 ωρα υποθεση και οτι δεν ειναι κατι σοβαρο. Οταν μαλιστα τον ρωτησα αν θα μπορω μετα να κανω και τριτο παιδακι που θελω πολυ μου ειπε οτι δε θα υπαρξει προβλημα.

Link to comment
Share on other sites

1 ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ ΤΗΣ ΕΙΠΕ ΛΕΕΙ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΕΠΕΜΒΑΣΗ ΝΑ ΦΡΟΝΤΙΣΕΙ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΕΓΚΥΟΣ ΓΙΑΤΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΔΥΣΚΟΛΕΥΤΕΙ!ΒΕΒΑΙΑ Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΟΤΙ ΚΑΘΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΔΙΑΦΕΡΕΙ!ΑΣΕ ΠΟΥ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΕΤΑΛΛΑΧΘΕΙ ΣΕ ΚΑΤΙ ΣΟΒΑΡΟ ΑΝ ΤΟ ΑΦΗΣΕΙΣ!ΚΙ ΑΠ ΤΗ 1 ΔΕ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΗΝ ΕΠΕΜΒΑΣΗ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΕΠΟΧΗ ΑΠ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΔΕ ΞΕΡΩ ΠΟΣΟ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΑΦΗΣΩ

Link to comment
Share on other sites

εγω ειχα ρωτησει πολλους κ ο καθενας ελεγε τα δικα του!!!

αλλοι ελεγαν να βγει αλλοι οχι αφου προσπαθουσα για παιδι!!!!

ειπα να εμπιστευτω τον γιατρο μου , που ειμαι πολυ ευχαριστημενη!!!

κ αυτο εκανα τελικα κ εμεινα εγκυος!!!

αυτός δεν ηθελε να μου τον βγάλει γιατι μεσα στη μητρα μια αποξεση δεν ηταν οτι καλυτερο, απο τη στιγμη που ηθελα να κανω ενα παιδακι κ ηταν η πρωτη φορα!!!ενωμεταξυ κ τωρα που κανουμε τους υπερυχους ο γιατρός μου λεει ακομα οτι δεν προκειται να ενοχλησει, ουτε καν ασχολειται!!!!

πάντως κ εσενα μικρος ειναι 1,5 εκ απο ότι καταλαβα!!!

κοιτα αν εμπιστευεσαι το γιατρο σου κανε οτι σου πει εκεινος!!!!

τι να σου πω βρε κουκλα μου, γιατροι ειναι κ ο ακθενας λεει τα δικα του!!

xWWzp2.png

675093qccdm00t72.pngEΓΧΡΩΜΗ TV----->ΑΣΠΡΟΜΑΥΡΗ ΖΩΗ...

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γειά σας,

αντίστοιχα θέματα υπάρχουν επίσης κι εδώ:

http://parents.org.gr/forum/viewtopic.php?t=6755&highlight=%D0%EF%EB%FD%F0%EF%E4%E1%F2

http://parents.org.gr/forum/viewtopic.php?t=13033&highlight=%F0%EF%EB%FD%F0%EF%E4%E1%F2

http://parents.org.gr/forum/viewtopic.php?t=11956&start=0

http://parents.org.gr/forum/viewtopic.php?t=1456&start=0

 

color=brown]Παρακαλούμε πριν την δημοσιευση νέων θεμάτων

αναζητήστε την ύπαρξη ίδιων θεμάτων στην παρούσα ή στις προηγουμενες

σελίδες της κατηγορίας

 

ή κάντε χρήση της υπηρεσίας "Αναζήτηση" περισσοτερες πληροφορίες για την καλύτερη χρήση της εδώ :

http://parents.org.gr/news/a309

 

Με το να είναι συγκεντρωμένες οι δημοσιεύσεις ερωταπαντήσεων ίδιας

θεματολογίας, βοηθάτε τα επόμενα μέλη/αναγνώστες στο να βρούν όλες

τις πληροφορίες μαζεμένες και με μεγαλύτερη ευκολία.

Βοηθήστε στη διατήρηση της λειτουργικότητας του forum κάνοντας χρήση της αναζήτησης & αναφοράς.  Αν παρατηρήσετε κάποια δημοσίευση που θεωρείτε περίεργη επιθετική ή ενάντια στους κανόνες κάντε αναφορά δημοσίευσης  Οδηγίες για το πως γίνεται η αναφορά δείτε εδώ   Ευχαριστούμε

Ακολουθήστε μας και στο Instagram:

follow_insta.png.f136a60ab3d6a108659752cf6fcc0a5a.pngfollow_cafe.jpg.0bc77dbbb8cab70c6c8919c95cac08b8.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Την Παρασκευή που μας πέρασε έκανα αφαίρεση πολύποδα με υστεροσκόπιση. Η γιατρός μου είπε οτι είναι καλύτερα από την απόξεση σε περίπτωση που θέλεις και άλλο παιδί. Η επέμβαση κράτησε 40 λεπτά (ολοι η διαδικάσια δηλ.) Δεν πονάς και πας στο σπιτάκι σου αμέσως. Το μόνο κακό είναι ότι η γιατρός μου κατα λάθος τραυμάτισε τον τράχυλο και έχω μεχρι και σήμερα λίγο αίμα. Τσατίστικα λίγο και σκεφτομαι να πάω να με δει και κανένας αλλος γιατρός αν συνεχίσει. Κανονικά δεν εχει αιμοραγία στην υστεροσκόπικη αφαίρεση. Μου το δώσανε και σε DVD και το είδα(η μαμα μου σοκαριστικε).

 

Για να πάρω την απόφαση να το βγάλω συμβουλευτικα 3 γυναικολόγους. Και οι 3 λεγανε αν θέλεις το βγάζεις ή περιμένεις να χειροτερέψει και να εχεις αιμοραγίες και τότε το βγάζεις. Δεν είμαι του στιλ οταν έρθει ο κόμπος στο χτένι και ετσι το ξεπάτωσα και πάω για τέταρτο παιδάκι.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Eκανα εγω ..

Η επεμβαση εγινε υστεροσκοπικα.

Η γιατρος μου ηταν αψογη και την επεμβασουλα την εκανα στο Μητερα.

Αν θελεις εξτρα ινφο για την γιατρο, μπορεις να στειλεις πμ.

:wink:

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο ditop!Αν είναι ακίνδυνο εμένα δε με πειράζει να περιμένω λίγο!Εχω ακούσει όμως διάφορα για το πως εξελίσσονται καποιοι πολύποδες γι αυτό φοβάμαι!Δε ξέρω δηλαδή κι αυτους τους μήνες που το χω αφήσει αν είναι καλο!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα

Και εγω ειχα πολυποδα και τον αφαιρεσα με επεμβασουλα Το ασχημα ηταν οτι απο τη μερα που το διεγνωσε ο γυναικολογος μου μεχρι την ημερομηνια αφαιρεσης (καθυστερησαμε να το αφαιρεσουμε περιπου 3 μηνες διοτι εκεινη την περιοδο παντρευομουν και ετρεχα )εμεινα εγκυος αλλα λογω του πολυποδα απεβαλα.Μου προκαλεσε αιμοραγιες.Οσο γρηγοροτερα το αφαιρεσεις τοσο το καλυτερο πιστευω.Ελπιζω να σε βπηθησα.

πολυ δυσκολο να εισαι μανουλα αλλα και ταυτοχρονα ΥΠΕΡΟΧΟ!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια εγω τον εβγαλα το πολυποδα με αποξεση δεν ηταν τιποτα εκατσα μια ωρα στη κλινικη και εφυγα.Πιστευω οτι πρεπει να βγει αν θελεις να μεινεις εγκυος.Εμενα μου προκαλεσε αποβολη.Με το που εγινε η γονιμοποιηση αρχισαν η αιμοραγιες και εχασα το μωρο.Τον εβγαλα και μετα πο 6 μηνες εμεινα εγκυος.(Καθυστερισα λογω της αποβολης)Θεωρω οτι δεν επηρεαζει..

πολυ δυσκολο να εισαι μανουλα αλλα και ταυτοχρονα ΥΠΕΡΟΧΟ!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ,ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ:

 

ΚΙ ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΠΟΛΥΠΟΔΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΦΑΙΡΕΣΑ ΥΣΤΕΡΟΣΚΟΠΙΚΑ.

ΟΠΟΤΕ ΕΚΑΝΑ ΤΕΣΤ ΠΑΠ ΚΑΙ ΕΝΔΟΚΟΛΠΙΚΟ ΥΠΕΡΗΧΟ (ΠΑΝΤΑ ΜΟΥ ΤΟΝ ΕΚΑΝΕ ΣΤΑ ΤΕΣΤ ΠΑΠ) ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ Ο ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΣ ΚΑΤΙ,ΜΟΥ ΕΛΕΓΑ ΟΛΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ.

ΟΤΑΝ ΟΜΩΣ ΕΚΑΝΑ ΣΑΛΠΙΓΓΟΓΡΑΦΙΑ ,ΕΙΔΑΝ ΚΑΠΟΙΕΣ ΕΝΔΟΚΟΛΠΙΚΕΣ ΣΥΜΦΥΣΕΙΣ ΚΑΙ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΗΣ ΥΣΤΕΡΟΣΚΟΠΙΚΗΣ ΕΠΕΜΒΑΣΗΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΣΥΜΦΥΣΕΙΣ ΕΙΔΕ ΚΑΙ ΑΦΑΙΡΕΣΕ ΤΟΝ ΠΟΛΥΠΟΔΑ.

ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΑΝΑΡΩΤΙΕΜΑΙ ΕΙΝΑΙ :ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΣΥΜΒΕΙ Ή ΕΧΕΤΕ ΑΚΟΥΣΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΦΑΙΝΕΤΑΙ Ο ΠΟΛΥΠΟΔΑΣ ΣΤΟΝ ΥΠΕΡΗΧΟ ΚΑΙ ΝΑ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΜΟΝΟ ΣΤΗΝ ΣΑΛΠΙΓΓΙΓΡΑΦΙΑ Ή ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΤΟΝ ΕΒΛΕΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΣΤΟΝ ΥΠΕΡΗΧΟ ΤΟΣΟΝ ΚΑΙΡΟ?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
καλησπέρα!!! :D εγω εχω πολυποδα στη μητρα μικρο μεν αλλα εχω!!!!

αλλα όπως βλέπεις απο το τικερ μου ειμαι εγκυος!!!

πες μας αν θες ποσο ειναι ο δικος σου????

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ! ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ ΤΟ SITE, ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ.

ΠΡΩΤΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΥΧΗΘΩ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΕΓΚΥΜΟΝΟΥΣΕΣ ΜΙΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΓΕΡΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΚΑΙ ΣΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝ ΝΑ ΜΕΙΝΟΥΝ ΕΓΚΥΕΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟΘ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΟΥ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΣΤΗ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΤΟΥΣ.

ΛΟΙΠΟΝ, ΚΑΤΑΡΧΑΣ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ 29 ΧΡΟΝΩΝ, ΣΕ 2 ΜΗΝΕΣ ΚΛΕΙΝΩ ΤΑ 30, ΑΛΛΑ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΧΟΝΕΨΩ. ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΠΑΙΔΙ 3 ΜΗΝΕΣ, ΑΛΛΑ ΤΙΠΟΤΑ, ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΗΜΟΥΝΑ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΘΑ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΚΑΘΟΛΟΥ ΑΓΧΟΣ ΜΙΑΣ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΜΕ ΠΙΕΣΕ ΝΑ ΤΟ ΒΑΛΟΥΜΕ ΜΠΡΟΣ, ΕΓΩ ΗΘΕΛΑ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ. ΤΕΛΟΣΠΑΝΤΩΝ, ΑΦΟΥ ΕΙΧΑΜΕ 2 ΑΠΟΤΥΧΗΜΕΝΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ, ΠΗΓΑ ΣΤΗ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΜΟΥ, ΓΙΑΤΙ ΑΙΣΘΑΝΘΗΚΑ ΟΤΙ ΚΑΤΙ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ, Η ΟΠΟΙΑ ΚΑΙ ΒΡΗΚΕ ΕΝΔΟΜΗΤΡΙΟ ΠΟΛΥΠΟΔΑ 12mmX5mm, ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΚΑΙ ΑΝ ΜΟΥ ΕΡΘΕΙ ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΡΩ ΤΗΛ. ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΑΦΑΙΡΕΣΟΥΜΕ. ΕΧΩ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΧΕΤΕ ΓΡΑΨΕΙ ΕΔΩ ΠΕΡΙ ΠΟΛΥΠΟΔΑ, ΒΛΕΠΩ ΠΩΣ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΤΟΝ ΕΧΕΤΕ ΑΦΑΙΡΕΣΕΙ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΑΜΠΡΙΝΑ.

ΣΑΜΠΡΙΝΑ ΜΟΥ, ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ ΕΝΑ ΓΕΡΟ ΜΩΡΑΚΙ. ΘΕΛΩ ΕΠΙΣΗΣ ΝΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΩ ΠΟΣΟ ΜΕΓΑΛΟΣ ΗΤΑΝ Ο ΠΟΛΥΠΟΔΑΣ ΠΟΥ ΕΙΧΕΣ ΚΑΙ ΣΕ ΠΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΕΜΕΙΝΕΣ ΕΓΚΥΟΣ.

ΕΧΩ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΧΙΛΙΑ ΔΥΟ ΓΙΑ ΠΟΛΥΠΟΔΕΣ, ΒΑΣΙΚΑ ΕΧΩ ΠΑΝΙΚΟΒΛΗΘΕΙ ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΑΓΧΟΣ ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΧΑΛΙΑ. ΘΑ ΠΑΩ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΤΗ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΑΠΟΦΑΣΙΣΟΥΜΕ ΕΑΝ ΤΕΛΙΚΑ ΘΑ ΤΟ ΑΦΑΙΡΕΣΟΥΜΕ ΗΟΧΙ.

ΕΠΙΣΗΣ ΘΕΛΩ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΚΑΝΕΙ ΤΗΝ ΕΠΕΜΒΑΣΗ, ΕΑΝ ΚΑΝΕΙ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΕΠΕΜΒΑΣΗ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΜΠΑΝΙΑ ΣΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ ΚΑΙ ΣΕ ΠΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΑΦΑΙΡΕΣΗ ΤΟΥ ΠΟΛΥΠΟΔΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑΝ ΝΑ ΜΕΙΝΟΥΝ ΕΓΚΥΕΣ.

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΒΟΗΘΕΙΣΤΕ ΜΕ ΝΑ ΑΠΟΦΑΣΙΣΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ. ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΑΓΧΟΣ ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΕΛΕΓΑ ΟΤΙ ΘΕΛΩ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ ΤΩΡΑ ΑΛΛΑΞΑ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΜΩΡΑΚΙ ΤΩΡΑ:cry:

Link to comment
Share on other sites

ειχα κ γω πολυποδα μου δημιουργηθηκε με τα την καισαρικη

πηγα κ τον εβγαλα γιατι μου ειπε σε ενδεχομενη αλλη εγκυμοσυνη υπαρχει περιπτωση αποβολλης!δεν συμβαινει παντα αλλα....

δεν ποναει καθολου να πας να τον αφαιρεσεις

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...