Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια και χρόνια πολλά!!! Ψάχνω all star για μένα και στα φυσικά καταστήματα που έψαχνα εκτός οτι δεν βρήκα αυτά που ήθελα μου φάνηκαν πολύ ακριβά! Βρήκα αυτό το site, μήπως έχει παραγγείλει καμία κοπέλα? Έχει τέλεια σχέδια, αλλά ποιότητα? http://www.converseukflag.com/

 

Καλημέρα παρος αν θες γραψτα δίπλα στο καφέ στο θέματακι με τις αγορές γιατί εδώ δεν πολυγραφουμε έπεφταν τα καρτονια βροχή!!

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 9,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις


Διαφημίσεις

Θέλω να κάνω παραγγελία από mothercare και m&s Αγγλίας, η οποία θα παραδοθεί σε μια φίλη που μένει εκεί και η φίλη θα μου τα στείλει μετά στην Ελλάδα. Έχετε να μου προτείνετε κάποια οικονομική μεταφορική εταιρεία;

Δεν χρειάζομαι υπηρεσία τύπου my uk mail, εφόσον έχω άνθρωπο να τα παραλάβει εκεί. Αυτό που χρειάζομαι είναι μόνο μεταφορική εταιρεία.

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Θέλω να κάνω παραγγελία από mothercare και m&s Αγγλίας, η οποία θα παραδοθεί σε μια φίλη που μένει εκεί και η φίλη θα μου τα στείλει μετά στην Ελλάδα. Έχετε να μου προτείνετε κάποια οικονομική μεταφορική εταιρεία;

Δεν χρειάζομαι υπηρεσία τύπου my uk mail, εφόσον έχω άνθρωπο να τα παραλάβει εκεί. Αυτό που χρειάζομαι είναι μόνο μεταφορική εταιρεία.

Ευχαριστώ

Νομίζω οτι η φίλη σου μπορεί να σε βοηθήσει σε αυτό αφού από εκεί θα φύγουν τα πράγματα.

Αν δεν είναι ογκώδη νομίζω οτι με royal mail θα είναι σχετικά οικονομικά

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει καποια μανουλα που εχει αγορασει γυαλια ηλιου SQUIDS για να μου πει τη γνωμη της?Ειμαι μεταξυ JULBO kai SQUIDS και εχω ψιλομπερδευτει?

ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΥ Η ΖΩΗ ΜΟΥ.

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει καποια μανουλα που εχει αγορασει γυαλια ηλιου SQUIDS για να μου πει τη γνωμη της?Ειμαι μεταξυ JULBO kai SQUIDS και εχω ψιλομπερδευτει?

 

Γεια σου!! Θέσε το ερώτημά σο στο καφέ. Έχω δει ότι έχει συζητηθεί το συγκεκριμένο θέμα από μαμάδες, αλλά δεν έχω συγκρατήσει παρά μόνο τις μάρκες. Εκεί θα σου πούνε τη γνώμη τους.

a9X0p3.pngmrSbp3.png
Link to comment
Share on other sites

Νομίζω οτι η φίλη σου μπορεί να σε βοηθήσει σε αυτό αφού από εκεί θα φύγουν τα πράγματα.

Αν δεν είναι ογκώδη νομίζω οτι με royal mail θα είναι σχετικά οικονομικά

Ευχαριστώ για την απαντηση!Απλά έλεγα να κάνω μόνη μου την έρευνα αγοράς για τις μεταφορικές για να την διευκολύνω

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σου!! Θέσε το ερώτημά σο στο καφέ. Έχω δει ότι έχει συζητηθεί το συγκεκριμένο θέμα από μαμάδες, αλλά δεν έχω συγκρατήσει παρά μόνο τις μάρκες. Εκεί θα σου πούνε τη γνώμη τους.

 

Ευχαριστω πολυ.

ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΥ Η ΖΩΗ ΜΟΥ.

Link to comment
Share on other sites

Θέλω να κάνω παραγγελία από mothercare και m&s Αγγλίας, η οποία θα παραδοθεί σε μια φίλη που μένει εκεί και η φίλη θα μου τα στείλει μετά στην Ελλάδα. Έχετε να μου προτείνετε κάποια οικονομική μεταφορική εταιρεία;

Δεν χρειάζομαι υπηρεσία τύπου my uk mail, εφόσον έχω άνθρωπο να τα παραλάβει εκεί. Αυτό που χρειάζομαι είναι μόνο μεταφορική εταιρεία.

Ευχαριστώ

 

velissa μου δε ξερω αν πηρες απαντηση,

για μεταφορικη απο αγγλια δες

 

www.forward2me.com

kai

 

www.parcel2go.com

 

η πρωτη σου δινει διευθυνση αγγλικη κ βαζεις τη παραγγελια στο σαιτ που θες κ αυτοι τα στελνουν ελλαδα για σενα. δηλαδη δε χρειαζεται να μπει γνωστος σου στη μεση να παραλαβει κλπ

 

η δευτερη ειναι καθαρα μεταφορικη που ο γνωστος σου θα παραλαβει απο καταστημα και θα παραδωσει σε αυτους ωστε να στειλουν ελλαδα

 

απλα σου εβαλα τη 1η γιατι νομιζω συμφερει περισσοτερο, θα σου βγει πιο φθηνα..... αλλα πρεπει να δοκιμασεις κιλα κλπ κ να δεις τιμες κ μετα αποφασιζεις μη σε παρω στο λαιμο μου......

WLFfp2.png XI11p2.png
Link to comment
Share on other sites

velissa μου δε ξερω αν πηρες απαντηση,

για μεταφορικη απο αγγλια δες

 

www.forward2me.com

kai

 

www.parcel2go.com

 

η πρωτη σου δινει διευθυνση αγγλικη κ βαζεις τη παραγγελια στο σαιτ που θες κ αυτοι τα στελνουν ελλαδα για σενα. δηλαδη δε χρειαζεται να μπει γνωστος σου στη μεση να παραλαβει κλπ

 

η δευτερη ειναι καθαρα μεταφορικη που ο γνωστος σου θα παραλαβει απο καταστημα και θα παραδωσει σε αυτους ωστε να στειλουν ελλαδα

 

απλα σου εβαλα τη 1η γιατι νομιζω συμφερει περισσοτερο, θα σου βγει πιο φθηνα..... αλλα πρεπει να δοκιμασεις κιλα κλπ κ να δεις τιμες κ μετα αποφασιζεις μη σε παρω στο λαιμο μου......

 

To 1ο https://www.forward2me.com/ το εχετε χρησιμοποισει?

 

Υπαρχει κατι αντιστοιχο για Γερμανικα sites?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, είπα να ρίξω σήμερα πάλι μιά ματιά στο NEXT και είδα ότι επιτέλους στέλουν Ελλάδα! Μου έκανε όμως εντύπωση που δέν έχει μεταφορικά έξοδα, έχετε παραγγείλει τίποτα από εκεί? Σκέφτομαι να κάνω μια δοκιμή και να πάρω μόνο 2-3 πράγματα να δώ...

binvp2.png ZVLBp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα, είπα να ρίξω σήμερα πάλι μιά ματιά στο NEXT και είδα ότι επιτέλους στέλουν Ελλάδα! Μου έκανε όμως εντύπωση που δέν έχει μεταφορικά έξοδα, έχετε παραγγείλει τίποτα από εκεί? Σκέφτομαι να κάνω μια δοκιμή και να πάρω μόνο 2-3 πράγματα να δώ...

 

Συζητήθηκε πολύ το θέμα στο ΚΑΦΕ, αν θες διάβασε εκεί και ρώτα να σου πουν εντυπώσεις τα κορίτσια που παρέλαβαν.

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους και όλες.Είμαι καινούρια στο site αν και το παρακολουθώ καιρό αλλά δεν έχω και πολλές γνώσεις η/υ.Θα ήθελα να ρωτήσω αν γνωρίζετε κάποιο site για να αγοράσω οικονομικά σακουλάκια αποθήκευσης μητρικού γάλακτος.Διάβασα κάπου αλλά δεν μπορώ να θυμηθώ τη σελίδα για τα Lansinoh που τα είχε πολύ οικονομικά.Μπορεί κάποια να με βοηθήσει?Ευχαριστώ εκ των προτέρων

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους και όλες.Είμαι καινούρια στο site αν και το παρακολουθώ καιρό αλλά δεν έχω και πολλές γνώσεις η/υ.Θα ήθελα να ρωτήσω αν γνωρίζετε κάποιο site για να αγοράσω οικονομικά σακουλάκια αποθήκευσης μητρικού γάλακτος.Διάβασα κάπου αλλά δεν μπορώ να θυμηθώ τη σελίδα για τα Lansinoh που τα είχε πολύ οικονομικά.Μπορεί κάποια να με βοηθήσει?Ευχαριστώ εκ των προτέρων

Στο Αμαζον εχουν 5 λιρες κ κατι σημερα. Χθες τα ειχε 3,24 τα 50 σακουλάκια. Δωρεαν μεταφορικα με αγορες ανω των 25 λιρων

http://www.amazon.co.uk/gp/product/B000WHHKEU/ref=ox_sc_act_title_1?ie=UTF8&m=A3P5ROKL5A1OLE

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα σε ολους !!! θα γίνω μανούλα σε 3 μηνες κ εχω ξετρελλαθεί με το καρότσι stokke. στα περισσότερα μαγαζιά κοστίζει 920 ευρώ.

ψάχνοντας το βρήκα στο παρακάτω site από αγγλία 370 ευρώ και το κάθισμα αυτοκινήτου από 299 που το έχουν εδώ, εκεί το δίνουν 105 κ την ομπρέλα 10ευρώ .

http://www.babyavenuestores.co.nr/

 

επικοινώνησα μαζί τους κ είπαν ότι είναι γνήσιο, στο κουτί του κ με 3 χρόνια εγγυηση.

το στέλνουν με fedex σε 2 ημέρες αλλά δεν ξέρω αν εδώ πληρώνω τελωνείο κ πόσο.

 

από τη μια μου φαίνεται φοβερή ευκαιρία και έχω ενθουσιαστεί αλλά από την άλλη μήπως κάτι δεν πάει καλά?

δεν έχω εμπειρία από ξένα site κ αγορες κ θα ήθελα τη γνώμη σας.

ευχαριστώ πολύ!!!!

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι αυτά εδώ είναι τα σακουλάκια αποθήκευσης μητρικού γάλακτος.

 

 

ωωωωωωωωωωωχ άλλο λινκ έβαλα, ε???

Ναι ναι αυτα ειναι. Προχθες τα ειχε φθηνοτερα γιατι τα εβαλα στο καλαθι μου. Αλλα παλι ακριβυναν απ οτι βλεπω:(:(:(:(

 

παντως ειναι πολυ καλά τα προιόντα αυτης της εταιρείας. Συνιστω ανεπιφύλακτα και τα επιθέματα στήθους!!!

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα σε ολους !!! θα γίνω μανούλα σε 3 μηνες κ εχω ξετρελλαθεί με το καρότσι stokke. στα περισσότερα μαγαζιά κοστίζει 920 ευρώ.

ψάχνοντας το βρήκα στο παρακάτω site από αγγλία 370 ευρώ και το κάθισμα αυτοκινήτου από 299 που το έχουν εδώ, εκεί το δίνουν 105 κ την ομπρέλα 10ευρώ .

http://www.babyavenuestores.co.nr/

 

επικοινώνησα μαζί τους κ είπαν ότι είναι γνήσιο, στο κουτί του κ με 3 χρόνια εγγυηση.

το στέλνουν με fedex σε 2 ημέρες αλλά δεν ξέρω αν εδώ πληρώνω τελωνείο κ πόσο.

 

από τη μια μου φαίνεται φοβερή ευκαιρία και έχω ενθουσιαστεί αλλά από την άλλη μήπως κάτι δεν πάει καλά?

δεν έχω εμπειρία από ξένα site κ αγορες κ θα ήθελα τη γνώμη σας.

ευχαριστώ πολύ!!!!

 

το συγκεκριμένο site έχει όπως είδες Αγγλική διεύθυνση αν και τα πράγματα αποσταλούν από την Αγγλία τότε η συναλλαγή θωρείτε ενδοκοινοτική και δεν υπάρχει τελωνείο ανεξάρτητα από το ποσό

 

από ότι είδα δέχεται πληρωμή μέσω paypal ένας επιπλέον λόγος για να θεωρήσεις ότι δεν θα χάσεις τα χρήματα σου αν πληρώσεις έτσι

κάνε μια αναζήτηση στο site για να δεις πως θα εγγραφείς στο paypal υπάρχουν αναλυτικές οδηγίες λίγο ποιό πάνω

 

το μόνο που θα πρέπει να βεβαιωθείς είναι το τελικό ποσό που θα πληρώσεις υπολογίζοντας και τα μεταφορικά

 

σε αυτό το θέμα στην πρώτη σελίδα υπάρχει λίστα με eshop που έχουμε δοκιμάσει

υπάρχουν και άλλα παρόμοια καταστήματα που μπορείς να τσεκάρεις τιμές και να συγκρίνεις

 

αυτά :D

α και καλλίτερα να γράφεις δίπλα γιατί εδώ έχουμε πιάσει αράχνες :lol::lol:

http://parentscafe.gr/showthread.php?t=2831

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω πολυ access..

τα μεταφορικα παντως μου ειπαν οτι δεν τα χρεωνομαι.

εχω κοιταξει κ καποια αλλα site αλλα τιμη σαν κ αυτη δεν εχω βρει.

θα συνεχισω το ψαξιμο..

ευχαριστω κ παλι..

Link to comment
Share on other sites

Στο Αμαζον εχουν 5 λιρες κ κατι σημερα. Χθες τα ειχε 3,24 τα 50 σακουλάκια. Δωρεαν μεταφορικα με αγορες ανω των 25 λιρων

http://www.amazon.co.uk/gp/product/B000WHHKEU/ref=ox_sc_act_title_1?ie=UTF8&m=A3P5ROKL5A1OLE

Σε ευχαριστω πολυ

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...