Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Recommended Posts

επισης καλυτερο ποτηρακι με καλαμακι ποιο να παρω?

ειναι 13 μηνων,θηλαζω ακομα,αλλα δε θελει ποτηρακι με μαλακο στομιο,απλα το δαγκωνει.Π.χ chicco,dr brown's.

Eνα της nuby που πηρα με καλαμακι,ρουφαει αλλα εχει καπακι και βρισκει στο ματακι της

Κανείς δεν μπορεί να μας κάνει να αισθανόμαστε

κατώτεροι χωρίς την άδεια μας Eleanor Roosevelt

 

Πες μου κάτι, θα το ξεχάσω,δείξε μου κάτι, μπορεί να μην το θυμηθώ,Βάλε με να κάνω κάτι, θα το καταλάβω Ρητό, ιθαγενών της Αμερικής

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 9,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Tζιμπορίτιδα !!!!

 

Τελικά πότε αρχίζει το ονλάιν μπλάκ φράιντει ? Για την Ελλάδα εννοώ ? Από ποιά ημέρα και ώρα αρχίζει ?

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια,

1.Καποια αγόρασε πριν λιγους μήνες μπαταρίες επαναφορτιζόμενες απο κινεζούλη του ebay και εμεινε ευχαριστημένη μήπως θυμάστε ποιός κινεζούλης ηταν;

2.Οταν πουλάμε κάτι στο ebay πώς μπορούμε να βαλουμε σαν επιλογή στα μεταφορικά να μας στειλουν μήνυμα για το κοστος τους;

Ευχαριστώ :oops:

aiBtp2.png

 

13/11/2004

16/8/2007

Link to comment
Share on other sites

Tζιμπορίτιδα !!!!

 

Τελικά πότε αρχίζει το ονλάιν μπλάκ φράιντει ? Για την Ελλάδα εννοώ ? Από ποιά ημέρα και ώρα αρχίζει ?

 

 

PST= Pacific Standard Time (California, Pacific Coast)

 

H Ελλάδα είναι 10 ώρες μπροστά απο την Καλιφόρνια, δηλαδή όταν στο Σ.Φ. θα ειναι 9 το βραδι, εδώ θα ειναι 7 το επομενο πρωι.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ενδιαφερομαι για τα ρουχα lourdes για κοριτσακι.Εστειλα και σε αυτους,δεν απαντησαν ποτε που μπορω να τα βρω.Μονο εδω κατι βρηκα.Ξερει καμια σας που μπορω αλλου να τα βρω?Η και Ελλαδα?

http://www.littlenini.com/4_Lourdes

 

Απο το littlenini έχω αγορασει αρκετα ρουχαλακια στο παρελθον, μεταξυ των οποιων και δυο Lourdes φορεματα. Αψογη εξυπηρετηση, λογικοτατα μεταφορικα.

Δεν ξερω που αλλου μπορεις να τα βρεις, παντως, ναι, ειναι πολυ καλογουστα!

Link to comment
Share on other sites

PST= Pacific Standard Time (California, Pacific Coast)

 

H Ελλάδα είναι 10 ώρες μπροστά απο την Καλιφόρνια, δηλαδή όταν στο Σ.Φ. θα ειναι 9 το βραδι, εδώ θα ειναι 7 το επομενο πρωι.

 

Φιλεναδιτσα οπως τα λεει η malloo...αυριο το πρωι 7 η ωρα οι υπολογιστες θα παρουν φωτια λεμεεεεεεεεεεεεε.....αν κι εγω εχω ηδη ξεκινησει με amazon:oops::oops::oops::oops::oops:

bjTVp2.pngDG1bp2.png
Link to comment
Share on other sites

Tζιμπορίτιδα κι εγώ! δε μου λέτε όμως (για να μην κάνω καμιά πατατιά) το νούμερο 22 το δικό μας στα παιδικά σε ποιο αντιστοιχεί στα ξένα νούμερα?

 

Ποιό 22 εννοείς ? :confused::confused:

 

PST= Pacific Standard Time (California, Pacific Coast)

 

H Ελλάδα είναι 10 ώρες μπροστά απο την Καλιφόρνια, δηλαδή όταν στο Σ.Φ. θα ειναι 9 το βραδι, εδώ θα ειναι 7 το επομενο πρωι.

 

Από 7 το πρωί ΟΚ, στις 24 ή στις 25 Νοεμβρίου ?

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

γιατι δεν απαντουνε που εστειλα να μου πουν διευθυνσεις?

χειμωνιατικα πως τα βρισκω?και νουμερα?

η μικρη ειναι 13 μηνων

Κανείς δεν μπορεί να μας κάνει να αισθανόμαστε

κατώτεροι χωρίς την άδεια μας Eleanor Roosevelt

 

Πες μου κάτι, θα το ξεχάσω,δείξε μου κάτι, μπορεί να μην το θυμηθώ,Βάλε με να κάνω κάτι, θα το καταλάβω Ρητό, ιθαγενών της Αμερικής

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

επισης για ποτηρακι με καλαμακι θα με βοηθησετε?τι να παρω?

Κανείς δεν μπορεί να μας κάνει να αισθανόμαστε

κατώτεροι χωρίς την άδεια μας Eleanor Roosevelt

 

Πες μου κάτι, θα το ξεχάσω,δείξε μου κάτι, μπορεί να μην το θυμηθώ,Βάλε με να κάνω κάτι, θα το καταλάβω Ρητό, ιθαγενών της Αμερικής

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

To έχω κοιτάξει κι εγώ αλλά ...

 

http://www.skroutz.gr/s/267785/Peg-Perego-Prima-Pappa-Dinner.html

 

...πολύ ακριβό!

 

 

 

Από το Σάββατο τα Prenatal έχουν σε προσφορά το Primma Pappa Diner στα 99?

Εμείς το πήραμε από το νέο κατάστημα στην Αγία Παρασκευή

Link to comment
Share on other sites

Ξέρετε από Αμερική με USPS First Class Mail International πόσο καιρό κάνουν να έρθουν τα πράγματα; Ειναι μικρό αντικείμενο σε φάκελο ταχυδρομικό αυτόν με τις φουσκες που έχει μέσα για προστασία. Φαντάζομαι σαν γράμμα περνάει, αλλά δεν ξέρω σε πόσο καιρό να το περιμένω. Με ενδιαφέρει για να έχω το νου μου μην το αφήσουν στα σκαλια και το πάρουν πριν το δω.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια! Το Σάββατο παρήγγειλα πάνες από το άμαζον κ μου έστειλε μήνυμα ότι θα τις στείλουν 16/12. Σήμερα όμως με ειδοποίησαν ότι τις έστειλάν σήμερα με Royal Mail. Οπότε τις περιμένω λογικά την επόμενη εβδομάδα.

 

Μακάρι!! Ε αφού εφυγαν ειναι τελειωμένη δουλεια...!

 

γιατι δεν απαντουνε που εστειλα να μου πουν διευθυνσεις?

χειμωνιατικα πως τα βρισκω?και νουμερα?

η μικρη ειναι 13 μηνων

 

Ποιος δεν απαντάει?.....χάθηκα λίγο στη μετάφραση :rolleyes:

 

ρουχα εχει πολλά σαιτ στη λιστα μας στην πρωτη σελίδα, θα μπαινεις κ θα βλεπεις κ το size chart για να διαλέξεις συμφωνα με το υψος πχ το μεγεθος που κάνει στη κορη σου.

 

Αλλά μάλλον εγω δεν κατάλαβα τι ρωτάς....

 

Link to comment
Share on other sites

Τι θα γίνει στις 24/11 στις 7 το πρωί?

 

PST= Pacific Standard Time (California, Pacific Coast)

 

H Ελλάδα είναι 10 ώρες μπροστά απο την Καλιφόρνια, δηλαδή όταν στο Σ.Φ. θα ειναι 9 το βραδι, εδώ θα ειναι 7 το επομενο πρωι.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια! Το Σάββατο παρήγγειλα πάνες από το άμαζον κ μου έστειλε μήνυμα ότι θα τις στείλουν 16/12. Σήμερα όμως με ειδοποίησαν ότι τις έστειλάν σήμερα με Royal Mail. Οπότε τις περιμένω λογικά την επόμενη εβδομάδα.

 

Μακάρι!! Ε αφού εφυγαν ειναι τελειωμένη δουλεια...!

Άρα ενισχύεται η άποψη ότι το άμαζον στέλνει πάνες κάθε μπλακ φράιντει. Σωστά?

Ή στραβός είν' ο γιαλός, ή στραβά αρμενίζουμε! ! !:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Άρα ενισχύεται η άποψη ότι το άμαζον στέλνει πάνες κάθε μπλακ φράιντει. Σωστά?

 

E ναι....αφού εγιναν ντισπατσ....αν κ αναρωτιέμαι....στέλνουν πανες με απλό ταχυδρομειο? Δεν θυμάμαι περυσι γιατί δεν ειχα αγοράσει απο αμαζον, αλλά τα εστελναν με απλό ταχυδρομειο σαν κουτα?

 

Link to comment
Share on other sites

Ξέρετε από Αμερική με USPS First Class Mail International πόσο καιρό κάνουν να έρθουν τα πράγματα; Ειναι μικρό αντικείμενο σε φάκελο ταχυδρομικό αυτόν με τις φουσκες που έχει μέσα για προστασία. Φαντάζομαι σαν γράμμα περνάει, αλλά δεν ξέρω σε πόσο καιρό να το περιμένω. Με ενδιαφέρει για να έχω το νου μου μην το αφήσουν στα σκαλια και το πάρουν πριν το δω.

Αντίστοιχο φακελάκι που περίμενα, έφυγε στις 14/11 και το έλαβα σήμερα.

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...