Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 9,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

εχει καμια σας παραγγειλει με visa που δεν ειναι πιστωτικη,αλλα λογαριασμου(χρεωστικη?)?

 

βρε κοριτσι.... 100 φορες εχει γινει αυτη η ερωτηση 100 φορες εχει απαντηθει.... βαρεθηκα να το λεω........ ΝΑΙ εγω τις περισσοτερες φορες με καρτα αναηψεων της αλφα ψωνιζω απο αυτο το μαγαζι.... με μετρητα δηλαδη! καμια αλλα χρεωση.... τις τελευταιες φορες ομως ηταν λιγο αυξημενη η ισοτιμια που με χρεωσε η τραπεζα..........

 

επι της ευκαιριας, η παραγελια μου απο τρελο8 εφυγε 1/11 και δεν εχει ερθει ακομα.... πηγα ελτα σημερις..... αντιθετα η παραγγελια απο τζιμπορι 3-4 μερες μετα εφτασε προχτες................ με ζωνουν τα φιδια ολιγον τι........ ηταν μπολικα κομματια αλλα συνολικα οχι πολλα δολ αρα ισως ηταν μεγαλουτσικο το κουτι... οιμεεεε

WLFfp2.png XI11p2.png
Link to comment
Share on other sites

βρε κοριτσι.... 100 φορες εχει γινει αυτη η ερωτηση 100 φορες εχει απαντηθει.... βαρεθηκα να το λεω........ ΝΑΙ εγω τις περισσοτερες φορες με καρτα αναηψεων της αλφα ψωνιζω απο αυτο το μαγαζι.... με μετρητα δηλαδη! καμια αλλα χρεωση.... τις τελευταιες φορες ομως ηταν λιγο αυξημενη η ισοτιμια που με χρεωσε η τραπεζα..........

 

 

Κι εγώ χρησιμοποίησα την άλφα για αγορές και όντως μου φάνηκε και μένα ότι η χρέωση ήταν ελαφρά υψηλότερη από αυτήν που υπολόγισα, πράγμα που δεν γινόταν με την πιστωτική. Δεν ξέρω αν όντως είναι έτσι, πάντως ξαναγύρισα για καλό και για κακό στην πιστωτική...

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω κοριτσια για τις απαντησεις....

 

εμενα μια χαρα σηματακι εχει η visa πανω,απλα δεν ειναι πιστωτικη...μονο αν εχει μεσα λεφτα μπορω να πληρωσω....οοο,τι εχω ψωνισει απο ιντερνετ(παντα με paypal ομως),μεσω αυτης της καρτας εχει γινει.

 

κριμα να μην εχουν paypal...

το safari δε μεσω του οποιου εχω βαλει παραγγελια μου βγαζει οτι το σαφαρι δε μπορει να κανει verify τον ιστοτοπο κ οτι μπορει να ειναι κατι/καποιος που προσπαθει να υποκλεψει στοιχεια:confused::confused::confused:

Link to comment
Share on other sites

βρε κοριτσι.... 100 φορες εχει γινει αυτη η ερωτηση 100 φορες εχει απαντηθει.... βαρεθηκα να το λεω........ ΝΑΙ εγω τις περισσοτερες φορες με καρτα αναηψεων της αλφα ψωνιζω απο αυτο το μαγαζι.... με μετρητα δηλαδη! καμια αλλα χρεωση.... τις τελευταιες φορες ομως ηταν λιγο αυξημενη η ισοτιμια που με χρεωσε η τραπεζα..........

 

 

μη με μαλωωωωνεις:-D

με μπερδεψαν αυτοι οι αχρειοι:rolleyes: με το κατεβατο που μου στειλαν οτι δε δεχονταν non credit card payments...τι να κανω η ξανθια..μπλοκαρα!

:lol::lol::lol:

 

εχω την εντυπωση οτι οι προσφορες του αμαζον γενικα δεν εχπουν κ τιποτα αξιολογο ε?

περιμενα με πολλες ελπιδες κ δε βλεπω τιποτα πολυυυ ενδιαφερον...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια να ρωτήσω κι εγώ κάτι???Επειδή ετοιμάζομαι κι εγώ να τα σκάσω στο Gymboree την Πέμπτη, έχω αγοράσει και κουπονάκι και είμαι πανέτοιμη ήθελα να ρωτήσω αν μπορώ να χρησιμοποιήσω την πιστωτική της αδερφής μου αλλά να βάλω διεύθυνση και στοιχεία αποστολής δικά μου..Ξέρετε αν γίνεται???Εγώ γενικά χρησιμοποιώ την προπληρωμένη κάρτα της Κύπρου που έχω αλλά επειδή αύριο θα μαι πνιγμένη δεν ξέρω αν θα προλάβω να την φορτίσω οπότε είπα να χρησιμοποιήσω την πιστωτική κάρτα της citibank που έχει η αδερφή μου..Δεν νομίζω να έχω κανένα θέμα που τα στοιχεία χρέωσης θα ναι διαφορετικά από τα στοιχεία αποστολής???Επίσης πιστεύω να ναι ασφαλές το σύστημα τους και να μην έχουμε τίποτα υποκλοπές και τρέχουμε..Πρώτη φορά θα χρησιμοποιήσω πιστωτική και όσο να ναι ένα άγχος το έχω..:D:D

an1cF1XNw360030Nzc3NzlkaHw2NzI5MTUwZGF8VG8gZ2x1Zml0em91cmFraSBtYXMgZWluYWk.gif

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια που παραγγειλατε παμπερς απο αμαζον μπορειτε να μου λυσετε μια απορια. Βαζω στο καλάθι

Pampers Active Fit Size 5+ (29-60 lbs) Junior Plus Nappies - 4 x Packs of 48 (192 Nappies)£36.97

Pampers Baby-Dry Size 5+ (29-60 lbs) Junior Plus Nappies - 4 x Packs of 52 (204 Nappies)£38.69

 

το συνολο 75 λιρες περιπου. Στο τελος πριν την παραγγελια βγαζει 93 λιρες! Γιατι; Δεν ειναι το φπα, ειναι μεγαλη η διαφορα. Εκτος αν ειναι επειδη ειμαι μες τη νυστα και εχω κανει βλακεια..

Link to comment
Share on other sites

...

αν κατι το εχουμε στο καλαθι μας στο αμαζον και ειναι στις προσφορες για black Friday θα την αλλαξει την τιμη ε???

 

Οχι. Παραμενει η τιμη που προϋπηρχε. Πρεπει ν ατο βαλεις στο καλαθι μονο απο τη λιστα προσφορων.

 

...

Και τωρα μια μικρη βοηθεια οσον αφορα το γαμο συγγενικου μου προσωπου που προσπαθω να βοηθησω την κοπελα. Ψαχνει αυτο http://www.monsoon.co.uk/ivory-bow-tie-marabou-cape/invt/13801026 ...

 

Στα monsoon εδω κοιταξες; Εχει στο mall και βαζει συχνα προσφορες ολο το χρονο.

 

...

επίσης να σχολιάσω και κάτι για όσες ενδιαφέρονται για βρεφικό και παιδικό μαξιλάρι

χθές πέρασα μια βόλτα από τα jumbo και μαντέψτε τι βρήκα στο τμήμα με τα μωρουδιακά ?? αυτό το μαξιλάρι http://www.amazon.co.uk/Clevamama-7209-Clevafoam-Toddler-Pillow/dp/B004M3PS4O/ref=pd_sim_by_6 με 9,99 έπαθα πλάκα εννοείται, γιατί εγώ το είχα πάρει γύρω στα 25 ευρουλάκια από έξω, βέβαια τότε δεν το έστελνε ούτε το αμαζον (έχει και το βρεφικό το jumbo αλλά δεν θυμάμαι τιμή)

 

Νά'σαι καλά! Ετοιμαζομουν να παραγγειλω σε διπλασια τιμη. :D

 

http://www.amazon.co.uk/gp/product/B005OQM166?smid=A3P5ROKL5A1OLE

 

τι λέτε για αυτό??

το έχει για μια ώρα ακόμα 10 λίρες!!!

 

Το ειχα ξαναπαρει στις αρχες του καλοκαιριου και ηταν τελειο! Το ξαναχτυπησα για δωρο. Η πουδρα εχει σχημα και αρωμα σοκολατας!!! :mrgreen:

 

Ψάχνω κι εγώ καρεκλάκι φαγητού αλλά προσανατολίζομαι σε κάτι που να έχει ενισχυμένο μαξιλαράκι γιατί τα παιδάκια μας είναι μικρούλια ακόμη και δεν νομίζω πως θα καθίσουν άνετα σε κάποιο που είναι μόνο από ξύλο.Χρειάζεται νομίζω κάτι να το υποστηρίζει στην μεση. Μάλλον θα κοιτάξω κάτι σε κικο ή πεκ περεγκο!Ακόμη δεν έχω αποφασίσει.

 

Εγω ειχα παρει και στα δυο παιδακια μου της perego το Prima pappa και ειναι απλα τελειο! Ασε που ειναι το μονο καθισμα που οταν μεγαλωσουν δεν θα μπορουν να λυθουν και να σηκωθουν οπως με τα περισσοτερα απο τα υπολοιπα της αγορας, γιατι εχει ζωνη 5 σημειων. Μια απο τις καλυτερες αγορες μου.

 

Εγώ παντως χτύπησα αυτή τη κουκλα μπαλαρίνα για τη μικρή μου για τα χριστούγεννα αρχική τιμή 19λιρες κ μου βγήκε 13λιρες μια χαρά για 34εκ κουκλα χε χε

http://www.amazon.co.uk/exec/obidos/ASIN/B0029Z9NT8/ref=ox_ya_os_product

 

Θα τρελλαθεί η μικρή μου χε χε

 

Με γεια μας! Και εγω το πηρα.

Με την μεγαλη ξεμπερδεψα για τα Χριστουγεννα. :D

Link to comment
Share on other sites

..... ήθελα να ρωτήσω αν μπορώ να χρησιμοποιήσω την πιστωτική της αδερφής μου αλλά να βάλω διεύθυνση και στοιχεία αποστολής δικά μου..Ξέρετε αν γίνεται???Εγώ γενικά χρησιμοποιώ την προπληρωμένη κάρτα της Κύπρου που έχω αλλά επειδή αύριο θα μαι πνιγμένη δεν ξέρω αν θα προλάβω να την φορτίσω οπότε είπα να χρησιμοποιήσω την πιστωτική κάρτα της citibank που έχει η αδερφή μου..Δεν νομίζω να έχω κανένα θέμα που τα στοιχεία χρέωσης θα ναι διαφορετικά από τα στοιχεία αποστολής???Επίσης πιστεύω να ναι ασφαλές το σύστημα τους και να μην έχουμε τίποτα υποκλοπές και τρέχουμε..Πρώτη φορά θα χρησιμοποιήσω πιστωτική και όσο να ναι ένα άγχος το έχω..:D:D

 

Μπορείς να βάλεις παραγγελία με τα στοιχεία της αδερφής σου (στοιχεία κάρτας, όνομα πελάτη, διεύθυνση). Θα δηλώσεις ως shipping address την δική σου.

 

Σε ότι αφορά το θέμα της ασφάλειας, δεν έχει αναφερθεί μέχρι τώρα πρόβλημα.

 

κοριτσια που παραγγειλατε παμπερς απο αμαζον μπορειτε να μου λυσετε μια απορια. Βαζω στο καλάθι

Pampers Active Fit Size 5+ (29-60 lbs) Junior Plus Nappies - 4 x Packs of 48 (192 Nappies)£36.97

Pampers Baby-Dry Size 5+ (29-60 lbs) Junior Plus Nappies - 4 x Packs of 52 (204 Nappies)£38.69

 

το συνολο 75 λιρες περιπου. Στο τελος πριν την παραγγελια βγαζει 93 λιρες! Γιατι; Δεν ειναι το φπα, ειναι μεγαλη η διαφορα. Εκτος αν ειναι επειδη ειμαι μες τη νυστα και εχω κανει βλακεια..

 

Και όμως είναι ο Φ.Π.Α.

 

Οι πάνες, νομίζω γενικά τα παιδικά είδη στην Αγγλία έχουν μηδενικό Φ.Π.Α., οπότε σου υπολογίζει Φ.Π.Α. 23% στις 75 λίρες (75*1,23=93 λίρες).

 

Οπότε σου πάει η πάνα περίπου 27 λεπτά. (93/0,8657=107,43 ευρώ / 396 πάνες = 0,27 ευρώ η πάνα).

 

Επίσης να πω ότι η τρέλα δεν πάει στα βουνά, πάει στο τζίμπο:rolleyes::rolleyes: Έχω φτιάξει καλάθι ...... 1000 δολλαρίων .......

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

 

 

Εγω ειχα παρει και στα δυο παιδακια μου της perego το Prima pappa και ειναι απλα τελειο! Ασε που ειναι το μονο καθισμα που οταν μεγαλωσουν δεν θα μπορουν να λυθουν και να σηκωθουν οπως με τα περισσοτερα απο τα υπολοιπα της αγορας, γιατι εχει ζωνη 5 σημειων. Μια απο τις καλυτερες αγορες μου.

 

To έχω κοιτάξει κι εγώ αλλά ...

 

http://www.skroutz.gr/s/267785/Peg-Perego-Prima-Pappa-Dinner.html

 

...πολύ ακριβό!

qc40p3.png

 

Nv8Rp3.png]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

To έχω κοιτάξει κι εγώ αλλά ...

 

http://www.skroutz.gr/s/267785/Peg-Perego-Prima-Pappa-Dinner.html

 

...πολύ ακριβό!

 

Eγω ειχα παρει το πιο ακριβο μοντελο! :oops:

Τα αξιζει ομως! :D

Στη μητερα μου εχω ενα της κικο που εκανε 60 ευρω και τα παιδια καθησαν μεχρι τον 1-1,5 χρονο ενω στο αλλο η μεγαλη που ειναι 4 καθεται ακομα σαν καρεκλάκι γιατι χαμηλωνει και ειναι πολυ στιβαρο. Εγω το πηρα απο τα κουκου.

Link to comment
Share on other sites

To έχω κοιτάξει κι εγώ αλλά ...

 

http://www.skroutz.gr/s/267785/Peg-Perego-Prima-Pappa-Dinner.html

 

...πολύ ακριβό!

 

Tamaraki για να καταλάβεις....

 

στην αρχή αγόρασα ένα τέτοιο απο το ελληνικό μοδερ στα 90ευρω...:evil:

 

http://www.mothercare.com/Mothercare-Picnic-Highchair-Teddys-Wash/dp/B0010YSODA?ie=UTF8&ref=sr_1_6&nodeId=42862041&sr=1-6&qid=1322028485&pf_rd_r=0KS34TJ1BVW6Q6TWEWVZ&pf_rd_m=A2LBKNDJ2KZUGQ&pf_rd_t=101&pf_rd_i=42862041&pf_rd_p=231490867&pf_rd_s=related-tab-3-5

 

μετά ομως από 6 μηνες δεν με βολευε ήταν μεγάλο κ μου έτρωγε πολύ χωρο κ πήρα ένα τέτοιου τύπου αλλά διαφορετικό , δεν το βγαζει πια το μοδερκερ

 

http://www.mothercare.com/Summer-Infant-Level-Booster-Seat/dp/B004FJF8BI?ie=UTF8&ref=sr_1_6&nodeId=44568031&sr=1-6&qid=1322028625&pf_rd_r=0FHN38XSRFMT0EZCW7PG&pf_rd_m=A2LBKNDJ2KZUGQ&pf_rd_t=101&pf_rd_i=42862041&pf_rd_p=231490867&pf_rd_s=related-tab-3-5

 

Η καλύτερη αγορά που έκανα ποτέ, το επαιρνα παντού μαζι μου κ το ειχα κ στο σπιτι . Της το κατήργησα το σεπτέμβρη επειδή μου το ζήτησε αλλιως την χώραγε ακόμη να κάθεται.

 

edit

αυτό είχε στο μπεζ του κ ήταν κ ντυμένο ολόκληρο με κάλλυμα μαξιλαράκι

http://www.youtube.com/watch?v=RS6AKBcAGjc

 

Link to comment
Share on other sites

Μπερδεμένα πράγματα ακούω για το gymboree κορίτσια. Κάποιοι λένε ότι είναι -30% με outerwear και πιτζάμες σε προσφορά. Τα fleece και sweaters θα είναι σε προσφορά το Σάβ μαζί με -25% τα πάντα. Άλλοι λένε τα fleece θα είναι αύριο. Τα καταστήματα λένε διαφορετικά πράγματα. Τι θα γίνει, δεν ξέρω. Ελπίζω να μάθουμε στα σίγουρα μεχρι το βράδυ!

Link to comment
Share on other sites

μετά ομως από 6 μηνες δεν με βολευε ήταν μεγάλο κ μου έτρωγε πολύ χωρο κ πήρα ένα τέτοιου τύπου αλλά διαφορετικό , δεν το βγαζει πια το μοδερκερ

 

http://www.mothercare.com/Summer-Infant-Level-Booster-Seat/dp/B004FJF8BI?ie=UTF8&ref=sr_1_6&nodeId=44568031&sr=1-6&qid=1322028625&pf_rd_r=0FHN38XSRFMT0EZCW7PG&pf_rd_m=A2LBKNDJ2KZUGQ&pf_rd_t=101&pf_rd_i=42862041&pf_rd_p=231490867&pf_rd_s=related-tab-3-5

 

Η καλύτερη αγορά που έκανα ποτέ, το επαιρνα παντού μαζι μου κ το ειχα κ στο σπιτι . Της το κατήργησα το σεπτέμβρη επειδή μου το ζήτησε αλλιως την χώραγε ακόμη να κάθεται.

 

 

Γι' αυτό κι εγώ κατεληξα σ' αυτο

http://www.amazon.co.uk/Fisher-Price-Rainforest-Healthy-Care-Booster/dp/B000YS1YVC/ref=wl_it_dp_o_npd?ie=UTF8&coliid=I12Y2F797CAUV4&colid=7IRKCX0EWTTJ

 

Μπερδεμένα πράγματα ακούω για το gymboree κορίτσια. Κάποιοι λένε ότι είναι -30% με outerwear και πιτζάμες σε προσφορά. Τα fleece και sweaters θα είναι σε προσφορά το Σάβ μαζί με -25% τα πάντα. Άλλοι λένε τα fleece θα είναι αύριο. Τα καταστήματα λένε διαφορετικά πράγματα. Τι θα γίνει, δεν ξέρω. Ελπίζω να μάθουμε στα σίγουρα μεχρι το βράδυ!

 

Μη μου λες τέτοια....ήθελα μια συνολική παραγγελία γιατί εχω και κουπόνι....:(

qc40p3.png

 

Nv8Rp3.png]

Link to comment
Share on other sites

Εμάς πάντως tamar που το είχαμε πάρει αυτό για τις βόλτες και τα ταξίδια μας δεν μας βόλεψε... Πόσο μάλλον για καθημερινό...

 

Γνωρίζει κάποια μέχρι πότε ισχύει ο κωδικός για το javari.fr?

pJO3p2.pngB6Ndp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εμάς πάντως tamar που το είχαμε πάρει αυτό για τις βόλτες και τα ταξίδια μας δεν μας βόλεψε... Πόσο μάλλον για καθημερινό...

 

Γνωρίζει κάποια μέχρι πότε ισχύει ο κωδικός για το javari.fr?

 

Tα πάντα επομένως είναι θέμα παιδιού...

 

Κalamaraki (έτσι με έλεγαν οι γονείς μου μικρή παρεπιπτόντως) το βρήκα και εδώ. Αν το βάλει προσφορά θα το πάρω αφού είναι και δοκιμασμένο και ο Θεός βοηθός.

 

http://www.amazon.co.uk/Summer-Infant-Level-Booster-Seat/dp/B000JVXZF2/ref=reg_hu-rd_add_1_dp

qc40p3.png

 

Nv8Rp3.png]

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ δε θα το συνιστούσα για καθημερινή χρήση!Εμείς είχαμε ένα της chicco το οποίο ναι ήταν μεγάλο αλλά μας βόλεψε πολύ και θα το χρησιμοποιήσω και ως ριλάξ αν κάνω ποτέ δεύτερο...μας βόλεψε γιατί ξάπλωνε και όταν ήταν 5 1/2 μηνών που ξεκινήσαμε τις στερεές ήταν ό,τι έπρεπε!

Και καθόταν εκεί μέχρι και πριν από λίγο καιρό....

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!

Απο εδώ ΜΗΝ ψωνίσετε ποτέ:http://www.ebay.co.uk/itm/Numbers-Design-Single-Duvet-And-Pillow-Cover-Set-Kids-/300613013599?pt=UK_Home_Garden_Bedroom_Bedding_PP&hash=item45fdee905f

 

1 Νοεμβρίου έκανα παραγγελία και ακόμα άφαντη:evil:Προχθές άνοιξα case και μου έκανε full refund.Στα mail άφαντος-δεν απάντησε ποτέ

(αλήθεια πότε φαίνεται η επιστροφή?είμαι στην 3η μέρα απο τότε που έστειλε μήνυμα το e-bay οτι δικαιώθηκα)

Tamar εγώ έχω και τα 2 καθισματάκια(prima pappa + fisher price)

Για το σπίτι και για την αρχή που είναι μικρά να καθήσουν είναι πιο βολικό το prima pappa.Αν ταξιδεύεις συχνά ή γενικά λείπετε πολύ απο το σπίτι βολεύει πολύ το fisher price(απο τον 8ο και μετά τον έβαλα εγώ)

Και απο τα 2 είμαι εξίσου ικανοποιημένη για διαφορετικούς λόγους.Τώρα που είναι 2 χρονών είναι επικίνδυνος για το fisher price γιατί κοντεύει να γκρεμίσει την καρέκλα.Είμαι πολύ πιο σίγουρη με το prima pappa.

Το fisher price με τα παιχνιδάκι έχει 40ε στα Τζάμπο και χωρίς τα παιχνιδάκια στον δίσκο 30ε.Ελπίζω να βοήθησα:rolleyes::rolleyes:

QgIJp2.png

vjwRp3.png

Link to comment
Share on other sites

Kαταρχήν ευχαριστώ για την βοήθεια όσον αφορά το καθισματάκι.

Κατά δεύτερον πώς βρίσκω στο ebay έναν πωλητή; Βάζω το όνομά του αλλά δεν μου βγάζει τίποτα.

qc40p3.png

 

Nv8Rp3.png]

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα!!

 

Αυτά θα ισχύουν για αύριο όσον αφορά τα gymboree

 

Gymboreeʼs Black Friday Sale starts online Wednesday 11/23/11 around 9pm PST and in stores Friday 11/25/11.

 

Everything will be 30% off

Outerwear Coats will be 65% off the regular price (no additional 30%)

Buy One Get One Free on Fleece

Sweaters will be on Promo for $15

Buy One Get One Free on Accessories

You CAN combine a coupon will all deals both online & in store!!!

Earn $25 in Gymbucks for every $50 you spend!

Link to comment
Share on other sites

Το έβαλα κατά λάθος 2 φορές...

Εμένα το καλάθι μου είναι στα 800 δολάρια!!! Έχω ελπίδες να πέσει στα 120 με τις εκπτώσεις??? (Πλάκα κάνω ε???)

 

Βασικά να εύχεσαι να τα προλάβεις και να τα πάρεις...:)

 

Αυτός ο κύριος ο amazon δεν μου φαίνεται και πολύ large...

qc40p3.png

 

Nv8Rp3.png]

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα.Στο www.dpam.com εχουν ξεκινησει απο σημερα μεχρι και 4/12 εκπτωσεις 50%,30% και 20%.Επισης με παραγγελειες ανω των 100 ευρω εχει δωρεαν μεταφορικα και με την εγγραφη ελαβα και κωδικο για 5 ευρω εκπτωση.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια! Το Σάββατο παρήγγειλα πάνες από το άμαζον κ μου έστειλε μήνυμα ότι θα τις στείλουν 16/12. Σήμερα όμως με ειδοποίησαν ότι τις έστειλάν σήμερα με Royal Mail. Οπότε τις περιμένω λογικά την επόμενη εβδομάδα.

Link to comment
Share on other sites

ενδιαφερομαι για τα ρουχα lourdes για κοριτσακι.Εστειλα και σε αυτους,δεν απαντησαν ποτε που μπορω να τα βρω.Μονο εδω κατι βρηκα.Ξερει καμια σας που μπορω αλλου να τα βρω?Η και Ελλαδα?

http://www.littlenini.com/4_Lourdes

Κανείς δεν μπορεί να μας κάνει να αισθανόμαστε

κατώτεροι χωρίς την άδεια μας Eleanor Roosevelt

 

Πες μου κάτι, θα το ξεχάσω,δείξε μου κάτι, μπορεί να μην το θυμηθώ,Βάλε με να κάνω κάτι, θα το καταλάβω Ρητό, ιθαγενών της Αμερικής

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...