Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 9,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

εγώ για μία 22 άρα ήλπιζα μπας και αλλάξουμε το ερείπιο που έχουμε στην κρεβατοκάμαρα:roll::roll:...... οψόμεθα

 

 

Κι εγώ αυτό αναμένω από χθες....

 

ξερει κανεις τι γινεται με τα τζιμπορυ κ την επικοινωνια μαζι τους?:evil:

 

τους εστειλα ενα mail μεσω μιας φορμας που εχει στο σαιτ,το σαββατο βραδυ...λεω,αντε ,απο δευτερα βραδυ θα τσεκαρω γιατι με το σκ κ τη διαφορα ωρας ....αλλα ειναι τριτη απογευμσ κ ακομα τιποτα!!!!!:evil:

κ ρωταω κατι που εχει να κανει με μπλακ φραιντει...δηλαδη για πεμπτη πρωι σε μας.....:evil::evil::evil::evil:

τι γινεται?ετσι γειωνουν αυτοι?να μην παραγγειλω αν ειναι να μην απαντανε καν...τι αξιοπιστια εχουν ετσι?

 

μωρε μηπως εγβ εχβ κανει χαζομαρα κ αδικα τους κραζω?

εχετε κανα mail επικοινωνιας ΠΟΥ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΕΙ ΕΠΙΤΥΧΩΣ στο παρελθον,να τους στειλω σημερα?κ ελπιζω μεχρι αυριο να απαντησουν....γιατι αφορα τις παραγγελιες που θελω να βαλω....:evil:

 

Εδώ έστειλα μνμ κάποια στιγμή και δεν είχα κανένα παράπονο από την επικοινωνια.

http://www.gymboree.com/our_company/contact_us.jsp?FOLDER%3C%3Efolder_id=2534374306254224&bmUID=1321774529357

 

Ευχαριστώ για την επισήμανση όσον αφορά το καρεκλάκι. Τελικά λέω να χτυπήσω αυτό αν το βάλει σε προσφορά

http://www.amazon.co.uk/Fisher-Price-Rainforest-Healthy-Care-Booster/dp/B000YS1YVC/ref=wl_it_dp_o_npd?ie=UTF8&coliid=I12Y2F797CAUV4&colid=7IRKCX0EWTTJ

 

 

Eρωτηση: Όταν μία τηλεόραση είναι ήδη σε προσφορά http://www.amazon.co.uk/Televisions-Sound-Vision-Projectors/b/ref=amb_link_160285007_7?ie=UTF8&node=560864&pf_rd_m=A3P5ROKL5A1OLE&pf_rd_s=left-1&pf_rd_r=1TCQSTEX5T2ZBB43JX9Z&pf_rd_t=101&pf_rd_p=258453207&pf_rd_i=590987031 θα πέσει κι άλλο η τιμη της;

 

 

Κippling τσάντες θα ξαναβάλει το αμαζον σε 2 ώρες περίπου

qc40p3.png

 

Nv8Rp3.png]

Link to comment
Share on other sites

ξερει κανεις τι γινεται με τα τζιμπορυ κ την επικοινωνια μαζι τους?:evil:

 

τους εστειλα ενα mail μεσω μιας φορμας που εχει στο σαιτ,το σαββατο βραδυ...λεω,αντε ,απο δευτερα βραδυ θα τσεκαρω γιατι με το σκ κ τη διαφορα ωρας ....αλλα ειναι τριτη απογευμσ κ ακομα τιποτα!!!!!:evil:

κ ρωταω κατι που εχει να κανει με μπλακ φραιντει...δηλαδη για πεμπτη πρωι σε μας.....:evil::evil::evil::evil:

τι γινεται?ετσι γειωνουν αυτοι?να μην παραγγειλω αν ειναι να μην απαντανε καν...τι αξιοπιστια εχουν ετσι?

 

μωρε μηπως εγβ εχβ κανει χαζομαρα κ αδικα τους κραζω?

εχετε κανα mail επικοινωνιας ΠΟΥ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΕΙ ΕΠΙΤΥΧΩΣ στο παρελθον,να τους στειλω σημερα?κ ελπιζω μεχρι αυριο να απαντησουν....γιατι αφορα τις παραγγελιες που θελω να βαλω....:evil:

 

 

Καλα, αν τους ρωτησες για black friday, μην περιμένεις απάντηση. Δεν θα πουν πληροφορίες μέχρι αργά το βράδυ σήμερα ή αύριο. Θέλουν να ψωνίσεις τώρα, όχι όταν θα ειναι όλα φθηνότερα.

Link to comment
Share on other sites

Καλα, αν τους ρωτησες για black friday, μην περιμένεις απάντηση. Δεν θα πουν πληροφορίες μέχρι αργά το βράδυ σήμερα ή αύριο. Θέλουν να ψωνίσεις τώρα, όχι όταν θα ειναι όλα φθηνότερα.

 

ενας λογος παραπανω λοιπον να μου απαντησουν ...:rolleyes:δε ρωτησα για προσφορες....ρωτησα αν δυο παραγγελιες συνδεδεμενες σε διαφορετικα μεηλ,μπορουν να εχουν την ιδια πιστωτικη,κ να πανε στην ιδια διευθυνση....:confused::confused:

το οτι ανεφερα τη μπλακ φραιντει,ητασν μονο για να τους δωσω το χρονικο περιθωριο που -δεν -εχω...

οτι δηλαδη θελω να βαλω ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ δυο παραγγελιες διαφορετικων ανθρωπων(με ιδιο επωνυμο,ιδια διευθυνση,διαφορετικα μεηλ...)

 

δε θα απαντησουν ποτε λες???:twisted::twisted::twisted:

μα ειναι αντιεπαγγελματικο..κ αν εγω παω να βαλω τις παραγγελιες κ -πες τωρα-μου ακυρωσουν τη μια,που ξερω ποια απ τις δυο θα μου ακυρωσουν,ωστε να μη χασω καποια πραγματα που θελω οπως και δηποτε???:confused::confused:

τι ειναι αυτο τωρα δηλαδη?

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για την επισήμανση όσον αφορά το καρεκλάκι. Τελικά λέω να χτυπήσω αυτό αν το βάλει σε προσφορά

http://www.amazon.co.uk/Fisher-Price-Rainforest-Healthy-Care-Booster/dp/B000YS1YVC/ref=wl_it_dp_o_npd?ie=UTF8&coliid=I12Y2F797CAUV4&colid=7IRKCX0EWTTJ

 

 

Eρωτηση: Όταν μία τηλεόραση είναι ήδη σε προσφορά http://www.amazon.co.uk/Televisions-Sound-Vision-Projectors/b/ref=amb_link_160285007_7?ie=UTF8&node=560864&pf_rd_m=A3P5ROKL5A1OLE&pf_rd_s=left-1&pf_rd_r=1TCQSTEX5T2ZBB43JX9Z&pf_rd_t=101&pf_rd_p=258453207&pf_rd_i=590987031 θα πέσει κι άλλο η τιμη της;

 

 

 

αυτό το καρεκλάκι πάρτο από Ελλάδα η τιμή του είναι παρόμοια με τα ξένα σαιτ, (βασικά στο παλιό θρετ είχε αναφερθεί αρκετές φορές ότι τα προιόντα της FP έχουν παρόμοιες αν όχι καλλίτερες τιμές στο Ελλάντα) κοίτα πρώτα στα jumbo (θου κακά στο στόμα μου 3η φορά σε λίγες μέρες που λέω αυτή την λέξη)

 

 

ναι θα πέσει και άλλο η προσφορά ξεκινάει από την τιμή που έχει σήμερα το είδος και όχι την αρχική του τιμή

 

ενας λογος παραπανω λοιπον να μου απαντησουν ...:rolleyes:δε ρωτησα για προσφορες....ρωτησα αν δυο παραγγελιες συνδεδεμενες σε διαφορετικα μεηλ,μπορουν να εχουν την ιδια πιστωτικη,κ να πανε στην ιδια διευθυνση....:confused::confused:

το οτι ανεφερα τη μπλακ φραιντει,ητασν μονο για να τους δωσω το χρονικο περιθωριο που -δεν -εχω...

οτι δηλαδη θελω να βαλω ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ δυο παραγγελιες διαφορετικων ανθρωπων(με ιδιο επωνυμο,ιδια διευθυνση,διαφορετικα μεηλ...)

 

δε θα απαντησουν ποτε λες???:twisted::twisted::twisted:

μα ειναι αντιεπαγγελματικο..κ αν εγω παω να βαλω τις παραγγελιες κ -πες τωρα-μου ακυρωσουν τη μια,που ξερω ποια απ τις δυο θα μου ακυρωσουν,ωστε να μη χασω καποια πραγματα που θελω οπως και δηποτε???:confused::confused:

τι ειναι αυτο τωρα δηλαδη?

 

θα τα κάψεις (στον εγκέφαλο) τα αμερικανάκια με αυτά που τους ρωτάς καλή μου :mrgreen::mrgreen:

τους φαντάζομαι τώρα να αναρωτιούνται γιατί αυτή τη τρελή

Ελληνίδα θέλει να βάλει 2 παραγγελίες με διαφορετικά mail και την ίδια κάρτα??? και να μην βγάζουν άκρη :mrgreen::mrgreen: μάλλον γι αυτό δεν σου απάντησαν ακόμα

όπως και να έχει πράγματι έχει σημασία ?? εκτός και αν έχεις διαθέσιμη και άλλη πιστωτική οπότε αφού έχεις άλλη πιστωτική μπορείς να την χρησιμοποιήσεις σε περίπτωση που δεν δεχθεί την πρώτη

 

δεν βλέπω πάντως το λόγο να μην μπορείς να το κάνεις (το έχω κάνει στο mandco για να πάρω την έκπτωση μάλιστα έβαλα και ακριβώς το ίδιο όνομα το μόνο που άλλαζε ήταν το μαιλ) εκτός και αν έχουν τα σουπερ γουαου συστήματα του αμαζον και του iherb

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

 

 

Εδώ έστειλα μνμ κάποια στιγμή και δεν είχα κανένα παράπονο από την επικοινωνια.

http://www.gymboree.com/our_company/contact_us.jsp?FOLDER%3C%3Efolder_id=2534374306254224&bmUID=1321774529357

 

 

 

αααααα,παω να δοκιμασω....κ μακαρι να απαντησουν...

ευχαριστω...

κ αντε να δουμε!

 

εντιτ.....αααααααααα!!!!εκει εστειλα κ με γειωσαν-γκρρρρρρρ!!!!απ το σαββατο περιμενω αν θα απαντησουν....κ δεν ξερω τι να κανω με την καρτα....μια καρτα για δυο διαφορετικες παραγγελιες-τι τους ζητησα να απαντησουν?κανενα προβλημα πυρηνικης φυσικης?ημαρτον...

Link to comment
Share on other sites

ενας λογος παραπανω λοιπον να μου απαντησουν ...:rolleyes:δε ρωτησα για προσφορες....ρωτησα αν δυο παραγγελιες συνδεδεμενες σε διαφορετικα μεηλ,μπορουν να εχουν την ιδια πιστωτικη,κ να πανε στην ιδια διευθυνση....:confused::confused:

το οτι ανεφερα τη μπλακ φραιντει,ητασν μονο για να τους δωσω το χρονικο περιθωριο που -δεν -εχω...

οτι δηλαδη θελω να βαλω ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ δυο παραγγελιες διαφορετικων ανθρωπων(με ιδιο επωνυμο,ιδια διευθυνση,διαφορετικα μεηλ...)

 

δε θα απαντησουν ποτε λες???:twisted::twisted::twisted:

μα ειναι αντιεπαγγελματικο..κ αν εγω παω να βαλω τις παραγγελιες κ -πες τωρα-μου ακυρωσουν τη μια,που ξερω ποια απ τις δυο θα μου ακυρωσουν,ωστε να μη χασω καποια πραγματα που θελω οπως και δηποτε???:confused::confused:

τι ειναι αυτο τωρα δηλαδη?

 

 

 

 

 

Ok, sorry. Στείλε e-mail εδώ...... [email protected]. Ελπίζω να σου απαντήσουν.

Link to comment
Share on other sites

 

θα τα κάψεις (στον εγκέφαλο) τα αμερικανάκια με αυτά που τους ρωτάς καλή μου :mrgreen::mrgreen:

τους φαντάζομαι τώρα να αναρωτιούνται γιατί αυτή τη τρελή

Ελληνίδα θέλει να βάλει 2 παραγγελίες με διαφορετικά mail και την ίδια κάρτα??? και να μην βγάζουν άκρη :mrgreen::mrgreen: μάλλον γι αυτό δεν σου απάντησαν ακόμα

όπως και να έχει πράγματι έχει σημασία ?? εκτός και αν έχεις διαθέσιμη και άλλη πιστωτική οπότε αφού έχεις άλλη πιστωτική μπορείς να την χρησιμοποιήσεις σε περίπτωση που δεν δεχθεί την πρώτη

 

δεν βλέπω πάντως το λόγο να μην μπορείς να το κάνεις (το έχω κάνει στο mandco για να πάρω την έκπτωση μάλιστα έβαλα και ακριβώς το ίδιο όνομα το μόνο που άλλαζε ήταν το μαιλ) εκτός και αν έχουν τα σουπερ γουαου συστήματα του αμαζον και του iherb

 

ενταξει με πεθανες-μου βγηκε ο καφες απ τη μυτη....ειναι πολυ περιπλοκο αυτο που ρωταω για αυτους ε?εεεε,πενια τεχνας κατεργαζεται...τι να κανουμε,ετσι οπως μας εχουν κανει...κ πλαστοπροσωπια θα μας βαλουν να κανουμε που λεει ο λογος....χαχαχαχα

 

περα απ την πλακα,αληθεια ,θελω δυο παραγγελιες ,αλλα μια καρτα παιζει μονο....αυτη που θα χρησιμοποιηθει ουτως ή αλλως....αλλωστε δεν ειναι καν πιστωτικη,ειναι visa χρεωστικη της alpha συνδεδεμενη με paypal και λογαριασμο καταθεσεων(μη μου πεις οτι ουτε τετοια δεχονται,γιατι βλεπω απο κει που χα μεγαλεπιβολα σχεδια για 2 παραγγελιες,αν μην παρω ουτε μιση παραγγελια:rolleyes:)

βρε τα αμερικανακια...τα εκαψα ε????:lol::lol::lol::lol:

(ακομα γελαω)

Link to comment
Share on other sites

Ok, sorry. Στείλε e-mail εδώ...... [email protected]. Ελπίζω να σου απαντήσουν.

 

τι ζητας συγγνωμη καλε, queen of gymboree? :-D

ευχαριστωωωωωω...

παω!!χεχεχε!

αντε να δουμε-θα ενημερωσω τι απαντησαν(αααααν απαντησουν!)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Kαι εν αναμονή της Πέμπτης (7 το πρωί δεν είπαμε;) και αφού το amazon δεν βγάζει τίποτα ενδιαφέρον είπα να αρχίσω τα χριστουγεννιάτικα ψώνια.

Και εννοείται πως η πρώτη μου αγορά ήταν για το αγγελούδι μου

 

http://www.santascloset.co.uk/Baby-Ornaments.html

 

(το πρώτο από αριστερά)

 

Ας κάνω κι ένα ebay search

qc40p3.png

 

Nv8Rp3.png]

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον... η Kipling Women's New April Shoulder Bag βρισκεται στο καλαθι μου για

29,70λιρες οπως και 15 κιλα ξηρα τροφη για 12 λιρες...περιμενω και τα δυο παιχνιδια σε 6 λεπτα να δω τι θα καμνω...

Πολυ exciting λεμεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε......:mrgreen::mrgreen:

bjTVp2.pngDG1bp2.png
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον... η Kipling Women's New April Shoulder Bag βρισκεται στο καλαθι μου για

29,70λιρες οπως και 15 κιλα ξηρα τροφη για 12 λιρες...περιμενω και τα δυο παιχνιδια σε 6 λεπτα να δω τι θα καμνω...

Πολυ exciting λεμεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε......:mrgreen::mrgreen:

ΈΧΕΙΣ 15 ΛΕΠΤΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ check out ε??

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Τελικά γκρίνιαξα άδικα για τις μπότες μου.Έστειλα e-mail στην πωλήτρια, της είπα για το σπασμένο κουμπί και της ζήτησα να επιστρέψω αυτές και να μου στείλει άλλες. Μου απάντησε άμεσα ζητώντας μου συγγνώμη που δεν το είχε προσέξει πριν μου τις στείλει και μου ζήτησε να της στείλω φωτογραφία τις μπότες για να το διαπιστώση κ η ίδια. Έστειλα τις φωτογραφίες και μου είπε να κρατήσω τις μπότες αφού δεν είχε άλλες να μου στείλει και μου έκανε full refund!!!Απίστευτη!!!Οπότε δεν πλήρωσα τίποτα και απλά θα βρω να βάλω άλλο κουμπί. I love ebay!!!! Οπότε συνεχίζω το safari μου στο ebay με αμείωτο ενθουσιασμό!!!! :P

Link to comment
Share on other sites

Τι μας έχει κάνει αυτό το άμαζον σήμερα βερ κορίτσια;;Βλέπω ότι είμαστε όλες υπ' ατμόν!

Εγώ πάλι έχω κολλήσει γιατί θέλω κουκλόσπιτο...και είδα αυτό στο άμαζον και έπαθα πλάκα με τη τιμή:

http://www.amazon.co.uk/gp/product/B0019JEZXY/ref=ox_sc_act_title_2?ie=UTF8&m=A3P5ROKL5A1OLE

 

Και μετά το έψαξα μήπως βρω πιο ψηλό αλλά μου φαίνονται πολύ ακριβά και δε μπορώ να δώσω 100 με 200 ευρώ.

Οπότε είμαι ανάμεσα στο παραπάνω και σε αυτό:

http://www.mytoys.de/Eichhorn-Grosses-Puppenhaus-aus-Holz/Puppenh%C3%A4user-Zubeh%C3%B6r/Holzspielzeug/KID/de-mt.to.ca02.06.08/2246329

 

Εχει κάποια κοπέλα κάποιο από αυτά; Ποιο σας αρέσει πιο πολύ; ή αν έχετε κάτι άλλο να μου προτείνετε σε αυτή τη τιμή θα το εκτιμουσα!!!

Link to comment
Share on other sites

Τι μας έχει κάνει αυτό το άμαζον σήμερα βερ κορίτσια;;Βλέπω ότι είμαστε όλες υπ' ατμόν!

Εγώ πάλι έχω κολλήσει γιατί θέλω κουκλόσπιτο...και είδα αυτό στο άμαζον και έπαθα πλάκα με τη τιμή:

http://www.amazon.co.uk/gp/product/B0019JEZXY/ref=ox_sc_act_title_2?ie=UTF8&m=A3P5ROKL5A1OLE

 

Και μετά το έψαξα μήπως βρω πιο ψηλό αλλά μου φαίνονται πολύ ακριβά και δε μπορώ να δώσω 100 με 200 ευρώ.

Οπότε είμαι ανάμεσα στο παραπάνω και σε αυτό:

http://www.mytoys.de/Eichhorn-Grosses-Puppenhaus-aus-Holz/Puppenh%C3%A4user-Zubeh%C3%B6r/Holzspielzeug/KID/de-mt.to.ca02.06.08/2246329

 

Εχει κάποια κοπέλα κάποιο από αυτά; Ποιο σας αρέσει πιο πολύ; ή αν έχετε κάτι άλλο να μου προτείνετε σε αυτή τη τιμή θα το εκτιμουσα!!!

 

 

μου αρέσει το δεύτερο καλλίτερα έχει και βίδες από ότι βλέπω θα είναι στέρεο :lol::lol:

εμείς έχουμε πάρει αυτό http://www.mytoys.de/Eichhorn-Puppenhaus-Villa/Puppenh%C3%A4user-Zubeh%C3%B6r/Holzspielzeug/KID/de-mt.to.ca02.06.08/2181879 θέλει κόλλημα με ξυλόκολα αν και συναρμολογείται υποτίθεται χωρίς....................... αλλά δεν έχει δοκιμάσει ο κατασκευαστής το σαμιαμίδι να σκαρφαλώνει στα κεραμίδια του παιχνιδιού οπότε ........ :mrgreen::mrgreen:

 

στο de κοίταξες ?? http://www.amazon.de/s/ref=sr_nr_scat_360438031_ln?rh=n%3A360438031%2Ck%3APuppenhaus&keywords=Puppenhaus&ie=UTF8&qid=1321988639&scn=360438031&h=e99bfb5d4c0d7c19aed5593ec2fe92542ddfcd2c#/ref=sr_pg_2?rh=n%3A12950651%2Cn%3A!12950661%2Cn%3A360431031%2Cn%3A360438031%2Ck%3APuppenhaus%2Cp_6%3AA3JWKAKR8XB7XF&page=2&bbn=360438031&sort=price&keywords=Puppenhaus&ie=UTF8&qid=1321988670 βλέπω έχει το ίδιο που πήρα εγώ φθηνότερα για δες και γι αυτό που θές

Link to comment
Share on other sites

Τα έχω δει όλα να σου πω την αλήθεια accesaki μου...μου αρέσει και εμένα καλύτερα το 20 γιατί έχει πόρτα και σκάλες για τον πάνω όροφο!Αλλά μου φαίνεται πιο σταθερό το πρώτο.

Μου αρέσει πολύ και αυτό που έχετε εσείς αλλά με προβληματίζει που θέλει κόλλημα...

Στο αμαζον με τα μεταφορικά έχει ακριβώς ίδια τιμή μιας και έχω και ένα κουπόνι για -10ευρώ για το mytoys.de

Ax!Μπερδεύτηκα η γυναίκα!

Παίζει εσένα η κουκλίτσα σου με αυτό; Έχει αρκετά έπιπλα και ανθρωπάκια;

Link to comment
Share on other sites

Ναι λοιπον....τα πηρα!!!!!!

 

edit --- να δω ποιος θα κουβαλησει 15 κιλα σκυλοτροφη χι χι χι.

 

Με γειά την τσάντα! Εγώ πήρα την claudine 33 λιρόνια super τιμούλα :-D:-D

Θα με χωρίσει το αντράκι μου! Μόλις έπιασε δουλειά θα τινάξω την μπάνγκα στον αέρα :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Για τη σκυλοτροφή το σκεφτόμουν και 'γω αλλά φοβήθηκα να την πάρω λόγω όγκου! Νόμιζα η χαζή θα περάσει σίγουρα τελωνείο :?

 

ΜΑΡΙΤΑ όταν πάρεις το κουκλόσπιτο ψάξε να δεις τα sylvanian families στο αμαζον...είναι τέλεια για κουκλόσπιτο!!!! Πανέμορφα!!!

as1cxHCFg2B0010MzUzNjZsfDQwMzk2Mmx8d2UgYXJlIGluIGxvdmUgZm9y.gif
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω!!!!:mrgreen::mrgreen:

Με γιες επισης!!!

Οσο για τη σκυλοτροφη ειμαι σιγουρη οτι θα εχει και τις υπολοιπες μερες...εαν μου πετυχουν οι συνδυασμοι θα χτυπησω και αλλη...(α ρε παρτυ που εχει να κανει η Σισσυ!!!)

bjTVp2.pngDG1bp2.png
Link to comment
Share on other sites

τι ζητας συγγνωμη καλε, queen of gymboree? :-D

ευχαριστωωωωωω...

παω!!χεχεχε!

αντε να δουμε-θα ενημερωσω τι απαντησαν(αααααν απαντησουν!)

 

χμμμμμμ,πριν προλαβω να στειλω στο καινουριο μειλ,τσεκαρα κ μου χαν μολις απαντησει-αδικα τους εκραξα οτι με γραψαν

 

 

Βεεεεεεβαια,απαντησαν αλλα αντι αλλων....

εγω ρωτησα αν μπορω να παραγγειλω με ιδια καρτα,2 διαφορετικες παραγγελιες...κ ιδου η εμπνευσμενη τους απαντηση...:rolleyes:

Thank you for your interest in Gymboree.

 

We are pleased to inform you that Gymboree will gladly ship orders directly to the addresses in Greece. We offer two shipping modes for this destination country.

 

Orders shipping standard are shipped via DHLGlobalMail/USPS and are typically delivered within 14 business days after orders are shipped from us. Tracking service is not featured on this type of shipping method. Orders shipping express to this destination, on the other hand, are shipped via FedEx International and are typically delivered within 4-7 days. Tracking service is featured on this type of shipping method.

 

Shipping fee, also posted on the "International Shipping" page of our website, will be automatically added to your total amount based on the destination country and your order subtotal. Please note, our prices are quoted in U.S. currency and do not include local duties and taxes. Orders shipping internationally are subject to customs inspection and may be charged with additional duties, taxes and/or brokerage fees at the time or after the delivery. Recipients including the gift recipients are fully responsible for all import related charges. For more information about these import related charges, please contact the customs office in your area.

 

Please also note that we are able to accept major credit cards such as Visa, MasterCard, AMEX, Discover, and JCB as the form of payment. Non-credit card payments are currently not accepted. We truly apologize for any inconvenience this may cause.

 

Again, we thank you for your interest in Gymboree.

 

We hope that you'll have the chance to shop with us soon.

 

ποτεεεεεε δεν ρωτησα κατι απ αυτα τα οποια μου γραφουν:confused::confused::confused::confused:

οντως τον εκαψαν τον εγκεφαλο...:lol:

εκτος κ αν καταλαβαινει καμια σας,να υπονοουν τιποτα στο οτι μπορω να παραγγειλω με ιδια καρτα,και δεν το καταλαβα:confused:

 

 

επισης,μου γεννηθηκε οντως καινουρια απορια....τι λενε ωρε.?μονο με πιστωτικη παιζει να παραγγειλω?

με visa αλλα χρεωστικη δεν παιζει?να τα να τααααα...:rolleyes:

 

εχει καμια σας παραγγειλει με visa που δεν ειναι πιστωτικη,αλλα λογαριασμου(χρεωστικη?)?

Link to comment
Share on other sites

Eλενούφι, αν η κάτρα σου έχει πάνω το σηματάκι της visa δεν τους ενδιαφέρει αν είναι χρεωστική ή πιστωτική. Αρκεί να υπάρχουν μέσα χρήματα.

Επίσης δεν καταλαβαίνω γιατί να μην μπορείς να κάνεις δυο παραγγελείες με την ίδια κάρτα. Θέλεις να σταλούν σε άλλη διεύθυνση;

Τώρα έιδα ότι απλώς είναι διαφορετικό το μειλ που θελεις να χρησιμοποιήσεις. Προφανώς ούτε αυτό τους νοιάζει. καλλιστα μπορείς να έχεις δυο μειλ, ενα προσωπικό π.χ και ένα επαγγελματικό. Αφού θα πληρωθουν από την ίδια κάτρα και θα πάνε στην ίδια διεύθυνση όλα καλά πρεπει να είναι.

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...