Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Recommended Posts

Ax, kolibigi και chatzico ποσο σας ευχαριστώ. Να ρωτησω κατι αν δεν ειναι αδιακριτο. Εσεις θα προτιμησετε 3-6 ή 15 Νοεμβριου? Αξιζει δηλαδη τωρα ή καλυτερα να περιμενουμε?

Ευχαριστώ και παλι.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 9,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ax, kolibigi και chatzico ποσο σας ευχαριστώ. Να ρωτησω κατι αν δεν ειναι αδιακριτο. Εσεις θα προτιμησετε 3-6 ή 15 Νοεμβριου? Αξιζει δηλαδη τωρα ή καλυτερα να περιμενουμε?

Ευχαριστώ και παλι.

Θα βάλω κάτι λίγα που έχουν ήδη έκπτωση στις 3-6 Νοεμβρίου. Αλλά θα αφήσω τα πολλά για την Black Friday, θα πάρω και για του χρόνου δηλαδή αν βρώ.

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει καμία αν το intenational delivery των marks and spenser, παραδίδει κατ' οίκον? Δεν πολυκατάλαβα...:oops:

 

Όσες φορές έχω πάρει, είναι μέσω ΜΑΜ, με δωρεάν μεταφορικά εντός Ελλάδας.

 

Το βλέπω λίγο μπέρδεμα για Ελλάδα, μόνο μέσω καταστημάτων λέει, δεν το έψαξα και πολύ όταν είδα τις 15 λίρες μεταφορικά.........

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Όσες φορές έχω πάρει, είναι μέσω ΜΑΜ, με δωρεάν μεταφορικά εντός Ελλάδας.

 

Το βλέπω λίγο μπέρδεμα για Ελλάδα, μόνο μέσω καταστημάτων λέει, δεν το έψαξα και πολύ όταν είδα τις 15 λίρες μεταφορικά.........

 

Κι εγώ ξενέρωσα, να λέω την αλήθεια. Τι σπαστικό πράμα αυτο με αυτούς και τα mothercare! Άντε τώρα εγώ η άσχετη να βγάλω ακρη...:confused::-(

Link to comment
Share on other sites

...

 

Γνωρίζει καμία αν το intenational delivery των marks and spenser, παραδίδει κατ' οίκον? Δεν πολυκατάλαβα...:oops:

 

Ναι βεβαια ισχυει! Αν εχεις συγγενεις στην Αγγλια!!! :shock:

Παραγγελνει ο φιλος, γνωστος ή συγγενης σε συγκεκκριμενα καταστηματα και απο κει στα στελνουν με 15 λιρες. Τουλαχιστον αυτο ισχυε μεχρι πριν απο λιγο καιρο. Δεν ξερω αν αλλαξε κατι τελευταια.

Αν θελεις μονο απο m&S και ειναι μεγαλη η παραγγελια, για να μην μπλεκεις με ξαδερφια λογικα θα μπορει να εξυπηετησει και η Κατερινα.

Link to comment
Share on other sites

Να σας ρωτησω κατι: απο gap.com εχει ψωνισει καμια από εμας? Δεν θα ισχυει οτι και στα gymboree? Αμερική μεν, αλλα ερχονται δε. Τι λετε?

 

 

Δεν έχω παραγγείλει. Τα έξοδα αποστολής είναι πάρα πολα. Πέρα από αυτό, δεν στείλει πολλά πράγματα. Κοίταζα πριν λίγο καιρό και στα περισσότερα που ήθελα έγραφε "no international shipping".

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Stacy όταν βλέπω οτι έχεις ποστάρει νομίζω πάντα πως έχεις κάποιο καλό νέο να μας πεις περί gymboree. Stacy=gymboree στο μυαλό μου :P:p:p:p

 

 

Άσχετο: Επειδή ψάχνω για γκρι τσάντα στυλ ταχυδρόμου αν πέσει τίποτα στην αντίληψή σας πείτε μου.

qc40p3.png

 

Nv8Rp3.png]

Link to comment
Share on other sites

Stacy όταν βλέπω οτι έχεις ποστάρει νομίζω πάντα πως έχεις κάποιο καλό νέο να μας πεις περί gymboree. Stacy=gymboree στο μυαλό μου :P:p:p:p

 

 

Άσχετο: Επειδή ψάχνω για γκρι τσάντα στυλ ταχυδρόμου αν πέσει τίποτα στην αντίληψή σας πείτε μου.

 

 

Χαχα .... μου αρέσουν τα gymboree, δεν το κρύβω, μου αρέσουν και άλλα ρούχα, όπως Gap, Carters, Childrens Place, Nike, Puma, κλπ. Απλά τα gymboree ξέρω έχουν λιγότερο κίνδυνο για τελωνειo και έχουν καλές εκπτώσεις.

 

Να μην είμαι off Topic .... παραγγείλα δύο από αυτά τα βιβλία Top Model για την κόρη μου (που λέει από τώρα ότι θα πάει στο Παρίσι για να σπουδάσει σχεδιάστρια μόδας:roll:) από εδώ. Tα έστειλαν αμεσος και μου ηρθαν σε λίγες ημέρες. Τα έξοδα αποστολής εξαρτώνται από το βάρος.

Link to comment
Share on other sites

Πήρα αυτό για δωράκι στο ανηψάκι μου που θα έρθει ένα μήνα μετά τον μπεμπάκο μας http://www.amazon.co.uk/gp/product/B002AO7G5G και μου ήρθε σε 3 μέρες από Αγγλία!!!Και είναι ΤΕΛΕΙΟ!!!

6H9Vp2.pngT5mwp2.png

-When you love someone all saved up wishes start coming true-

 

-Όταν γίνεται μανούλα η καρδιά σου χτυπάει για πάντα έξω από το σώμα σου..-

Link to comment
Share on other sites

Καποια κοπελα ρωτησε και τις προαλλες τι ειναι πιο συμφερον. Τελικα κατεληξα στο οτι εχει να κανει με την τραπεζα & το ειδος της καρτας και οτι δεν υπαρχουν κανονες. Σε οποιες καρτες υπαρχει ποσο επι τοις εκατο επιπλεον, σαφως συμφερει η μετατροπη μεσω paypal, αλλιως συμφερει η τραπεζα.

Παντως τωρα που εκανα μια συναλλαγη για 45.92 λιρες η Ασπις (νυν Ταχυδρομικο ταμιευτηριο) με χρεωσε 52,24 ευρω ενω το paypal για το ιδιο ποσο δινει ισοτιμια 54,52. Μικρη η διαφορα βεβαια αλλα συσωρρευτικα γινεται μεγαλυτερη.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

 

και καλά εκανε....με το καλάθι ετοιμο κ περιμένωωωω!!:mrgreen::mrgreen:

 

Link to comment
Share on other sites

και καλά εκανε....με το καλάθι ετοιμο κ περιμένωωωω!!:mrgreen::mrgreen:

 

Σούπερ,αλλά είσαι σίγουρη πως αυτά που έχεις βάλει στο καλάθι θα έχουν εκπτωση;παρόλο που είχα ψωνίσει πέρυσι την 'μάυρη παρασκευή" δεν θυμάμαι και πολλά.απ'ότι διαβάζω τώρα θα εχει σε κάποια προϊόντα προσφορές.

Εν τω μεταξύ,να πω ότι αυτά τα ρολογάκια είναι πολύ όμορφα και ανέλπιστα οικονομικά.Τα βάζει συχνά σε 9-12 λίρες (αυτού του στυλ τα kahuna)

http://www.amazon.co.uk/Kahuna-Lilac-Ladies-Strap-AK2M-0001L/dp/B004AHLZ0S/ref=sr_1_3?ie=UTF8&qid=1320068387&sr=8-3

Link to comment
Share on other sites

Χαχα .... μου αρέσουν τα gymboree, δεν το κρύβω, μου αρέσουν και άλλα ρούχα, όπως Gap, Carters, Childrens Place, Nike, Puma, κλπ. Απλά τα gymboree ξέρω έχουν λιγότερο κίνδυνο για τελωνειo και έχουν καλές εκπτώσεις.

 

 

Eκπληκτικά τα children place!

 

Αρα για την ισοτιμία πρέπει να δούμε τι χρεώνει η τράπεζα...

qc40p3.png

 

Nv8Rp3.png]

Link to comment
Share on other sites

Eγώ πάντως κορίτσια, που δοκίμασα υπνόσακκους και sterntaler και mothercare, θεωρώ ότι σε καμία περίπτωση δεν συγκρίνονται με τους ΩΜΕΓΑ. Μόνο αυτοί μας βόλεψαν, ώστε να κρατάνε τα παιδιά ζεστά, χωρίς να ιδρώνουν και βγαίνουν και μέχρι μεγάλο μέγεθος - το 6 το φοράει ο γιος μου, που είναι 1,20 ύψος και 20 κιλά. Αν δεν ψηλώσει πάρα πολύ, πιθανόν να του κάνει και του χρόνου. Κι εννοείται, με πόδι και φερμουάρ μπροστά

Συμφωνώ κι εγώ για τους υπνόσακους ωμέγα. Αυτούς φοράω στον μικρό μου από 1 έτους. Μήπως ξέρεις αν μπορώ να τους αγοράσω μέσω ίντερνετ γιατί στην περιοχή μου έχει μόνο μικρά νούμερα και μάλιστα δεν έχει καθόλου με πατούσες...

G0vpp3.png

9Aq8p3.png

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς, δεν ξέρω καθόλου...ίσως κάποια από τις άλλες κοπέλες, εγώ είμαι καινούρια στο σπορ. :mrgreen:

 

Λογικά κάπου θα μπορείς να τους βρεις πάντως, είναι πολύ δημοφιλείς! Εγώ μένω σε επαρχιακή πόλη και τους έχουν αρκετά μαγαζιά. Στη Θεσσαλονίκη τους είχα βρει και στον Φωκά.

 

Να ρωτήσω κάτι, όποια γνωρίζει: το black friday και το circle of friends, θα ισχύσoυν για όλα τα e-shop ή όποια θέλουν συμμετέχουν? :confused: Εμένα μου έστειλαν ενημέρωση τα crocs.

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ κι εγώ για τους υπνόσακους ωμέγα. Αυτούς φοράω στον μικρό μου από 1 έτους. Μήπως ξέρεις αν μπορώ να τους αγοράσω μέσω ίντερνετ γιατί στην περιοχή μου έχει μόνο μικρά νούμερα και μάλιστα δεν έχει καθόλου με πατούσες...

 

Τελικά έχουν δικό τους site! Για ρίξε μια ματιά http://www.omegabebe.gr

 

Έχει διεύθυνση, τηλέφωνο και e-mail. Πιστεύω πως αν επικοινωνήσεις μαζί τους, θα μπορέσουν να σε εξυπηρετήσουν σίγουρα!

Link to comment
Share on other sites

Βρε κοριτσια help γιατι εχω κολλησει...σχετικα με γαλοτσες τι νουμερο παιρνουμε??? Αυτο που φοραει το παιδι κανονικα ή ενα νουμερο μεγαλυετρο???

Μου εχει κολλησει οτι πρεπει να παρω ενα νουμερο πιο μεγαλο απο αυτο που φοραει τωρα...:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

bjTVp2.pngDG1bp2.png
Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...