Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Recommended Posts

H μάρκα ROX ελληνική βγάζει τέτοια , χτες τα χάζευα στο σουπερ μάρκετ ειχε αγελαδίτσα, μαιμου, γουρουνάκι στα 9ευρώ....

Κ στο τζάμπο εχει τετοιου είδους παντοφλάκια με σκρατσ ή με φερμουάρ.

 

καλαμαράκι τα babybotte είναι κορυφαία.. καμία σχέση είναι η αλήθεια με οτιδήποτε άλλο κυκλοφορεί.. και ειδικά αν πρόκειται για παιδάκι που μόλις έχει αρχίσει να περπατάει.. η κόρη μου τα λάτρεψε και η αλήθεια είναι πως το βάδισμά της ήταν πολυ σταθερό με αυτά.. αντίθετα η κόρη μιας φίλης που φορούσε αυτά του jumbo θυμάμαι ότι μου έλεγε η μαμά της ότι δεν ήταν ευχαριστημένη και τελικά της πήρε τέτοια.. στο φυσικό καταστημα του moygier όμως είναι πανακριβα.. 40 ευρω για παντόφλες.. οnline ομως έχει κάποια με εκπτωση αν θυμάμαι καλα...

 

http://www.mouyer.gr/mouyer/content/EshopList.aspx?d=2&rd=11725043&f=12292&rf=-1904561116&m=-1&rm=0&l=2

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 9,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

στο site του μουγερ.. 20 ευρώ θυμάμαι είχε κάποια περισυ

 

H μάρκα ROX ελληνική βγάζει τέτοια , χτες τα χάζευα στο σουπερ μάρκετ ειχε αγελαδίτσα, μαιμου, γουρουνάκι στα 9ευρώ....

Κ στο τζάμπο εχει τετοιου είδους παντοφλάκια με σκρατσ ή με φερμουάρ.

 

καλαμαράκι τα babybotte είναι κορυφαία.. καμία σχέση είναι η αλήθεια με οτιδήποτε άλλο κυκλοφορεί.. και ειδικά αν πρόκειται για παιδάκι που μόλις έχει αρχίσει να περπατάει.. η κόρη μου τα λάτρεψε και η αλήθεια είναι πως το βάδισμά της ήταν πολυ σταθερό με αυτά.. αντίθετα η κόρη μιας φίλης που φορούσε αυτά του jumbo θυμάμαι ότι μου έλεγε η μαμά της ότι δεν ήταν ευχαριστημένη και τελικά της πήρε τέτοια.. στο φυσικό καταστημα του moygier όμως είναι πανακριβα.. 40 ευρω για παντόφλες.. οnline ομως έχει κάποια με εκπτωση αν θυμάμαι καλα...

 

http://www.mouyer.gr/mouyer/content/EshopList.aspx?d=2&rd=11725043&f=12292&rf=-1904561116&m=-1&rm=0&l=2

 

Συμφωνώ, μπορεί να ειναι κορυφαία

 

αλλά ζητησε τετοιου τυπου....για αυτο ειπα που μπορει να τα βρει.

 

Link to comment
Share on other sites

δε μου λετε καμια τρυπα για σκετσερς εχουμε? που ψαχνει διακαως μια φιλη

δε βλεπω φως!!!

 

 

Υπάρχουν Skechers εδώ. Έβαλα παραγγελία την προηγούμενη εβδομάδα και τη περιμένω σήμερα. Θα ενημερώσω όταν έρθει.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερες!!!!!!!! πηρα τηλ τη τραπεζα!!! με 1.16 λιρα-ευρω με χρεωσε οταν την ιδια μερα εδινε 1.20 το πειπαλ... και καμια αλλη χρεωση (οσον αφορα τη πιστωτικη-οχι προπληρωμενη) απλα μετατρεπουν λεει τις λιρες σε ευρω με την ισοτιμια της ημερας της τραπεζας....

WLFfp2.png XI11p2.png
Link to comment
Share on other sites

μορνινκ ...και εγω μεχρι τωρα αυτο ξερω....και φανταζομαι και το καλαμαρι

αλλα μηπως κατι διαφερει οταν πουλαμε?

για αυτο της ειπα να ρωτησει και τη τραπεζα

kKZUp2.png
Link to comment
Share on other sites

καλά κι αυτοί στο e-shop της Μούγερ...τα έχουν μόνο φώτο και κανένα μα κανένα δεν είναι διαθέσιμο...Μετά σου λένε για αγορές μέσω ίντερνετ.

Πράγματι κι εγώ σε 20 για κορίτσι και 27 για αγόρι δεν βρήκα ΤΙΠΟΤΑ:evil::evil::evil:

Εχει και χαζή αναζήτηση!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Στεισυ και μαμ, σε αυτο για τα σκετσερς που τα βλεπω τα μεταφορικα? που το γραφει....ψαχνω και δε το βλεπω!!!

 

Τα έξοδα αποστολής είναι £ 9,99.

 

Έλαβα ειδοποίηση από το ταχυδρομείο, θα πάω να το πάρω αργότερα. Είμαι σίγουρη ότι είναι τα παπούτσια (είναι νωρίς για τη παραγγελία απο gymobree;)).

Link to comment
Share on other sites

βρε μαναρι, το ειδα που το εγραψες, που το βλεπω ρωταω! να ξερω! παει 9.99 ανα παπουτσι? δυστυχως δεν εχει στα νουμερα μας (οχι οτι μας λειπει κατι βεβαιως βεβαιως αλλα εχμ παιρνουμε και για το μελλον δε πειραζει!!!)

kKZUp2.png
Link to comment
Share on other sites

βρε μαναρι, το ειδα που το εγραψες, που το βλεπω ρωταω! να ξερω! παει 9.99 ανα παπουτσι? δυστυχως δεν εχει στα νουμερα μας (οτι μας λειπει κατι βεβαιως βεβαιως αλλα εχμ παιρνουμε και για το μελλον δε πειραζει!!!)

 

 

Sorry.....Δεν λέει σύνολο ή το ζευγάρι (παράγγειλα μόνο ένα ζευγάρι).

 

http://www.expresstrainers.com/page.php/help

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερες!!!!!!!! πηρα τηλ τη τραπεζα!!! με 1.16 λιρα-ευρω με χρεωσε οταν την ιδια μερα εδινε 1.20 το πειπαλ... και καμια αλλη χρεωση (οσον αφορα τη πιστωτικη-οχι προπληρωμενη) απλα μετατρεπουν λεει τις λιρες σε ευρω με την ισοτιμια της ημερας της τραπεζας....

 

μορνινκ ...και εγω μεχρι τωρα αυτο ξερω....και φανταζομαι και το καλαμαρι

αλλα μηπως κατι διαφερει οταν πουλαμε?

για αυτο της ειπα να ρωτησει και τη τραπεζα

 

 

Ρε κορες,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Γατα για αγορές δικές μου με χρέωσαν!

 

Προπληρωμένη πιστωτική γιουρομπανκ!

 

 

καλά κι αυτοί στο e-shop της Μούγερ...τα έχουν μόνο φώτο και κανένα μα κανένα δεν είναι διαθέσιμο...Μετά σου λένε για αγορές μέσω ίντερνετ.

 

Πράγματι κι εγώ σε 20 για κορίτσι και 27 για αγόρι δεν βρήκα ΤΙΠΟΤΑ:evil::evil::evil:

Εχει και χαζή αναζήτηση!!!!!

 

Aπό τα ποιο δυσχρηστα σαιτ/μαγαζί,,,,,,κανεις πισω κ σε ξαναπετάει στην αρχική......κ φυσικά χάλια συστημα απογραφης,,,,δεν μπορεις να δεις ποια παπούτσια ειναι διαθέσιμα στο νουμερο που θες,,,,

 

Link to comment
Share on other sites

μεγειες δημητρα!

 

καλαμαρι μου , το εμπεδωσα! μονο στις πωλησεις τις δικες μας

αλλα ΓΙΑΤΙ?

να ρωταγες? αυτο λεω, να ξερουμε!!!

οταν μπαινει συναλλαγμα δηλαδη εχουμε παρακρατηση?

μηπως αυτο με το αλλο που λες για ισοτιμια τραπεζας/παυπαλ ειναι 2 ασχετα θεματα

αυτο αναρωτιεμαι

kKZUp2.png
Link to comment
Share on other sites

αντιγραφω

 

Photomemories

Μη ξεχνάτε ότι μπορείτε να κερδίσετε 20% έκπτωση στην παραγγελία σας τοποθετώντας τον κωδικό έκπτωσης «summer/10/11» στο καλάθι αγορών (ο κωδικός ισχύει μέχρι 31/10/11).

Ο κωδικός έκπτωσης ισχύει για όλα τα προϊόντα και για όλες τις παραγγελίες.

kKZUp2.png
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα,

 

παρέλαβα γαλοτσίτσες http://www.ebay.co.uk/itm/350490344993?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649

 

πολύ ωραίες, αλλά δυστυχώς μας έπεσαν λίγο μεγάλες.....επίσης υπόψιν είναι 3/4 που βολεύει για το βάλε βγάλε

 

εάν ενδιάφέρεται καμία κοπέλα, μου έστειλε και κωδικό για -10% V3020X

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα,

 

παρέλαβα γαλοτσίτσες http://www.ebay.co.uk/itm/350490344993?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649

 

πολύ ωραίες, αλλά δυστυχώς μας έπεσαν λίγο μεγάλες.....επίσης υπόψιν είναι 3/4 που βολεύει για το βάλε βγάλε

 

εάν ενδιάφέρεται καμία κοπέλα, μου έστειλε και κωδικό για -10% V3020X

 

τι νουμερο ειναι καρδια μου?????

 και αποθηλασε επιτελους!

Link to comment
Share on other sites

Aπό τα ποιο δυσχρηστα σαιτ/μαγαζί,,,,,,κανεις πισω κ σε ξαναπετάει στην αρχική......κ φυσικά χάλια συστημα απογραφης,,,,δεν μπορεις να δεις ποια παπούτσια ειναι διαθέσιμα στο νουμερο που θες,,,,

 

 

συμφωνώ!! πολύ δύσχρηστο site αλλά είναι πολύ εξυπηρετική η κοπέλα τηλεφωνικώς. το είχα γράψει και παλιότερα μου έλεγε τηλεφωνικώς τί είναι διαθέσιμο και τί όχι (σε αυτά που με ενδιέφεραν) και μάλιστα μου έστειλε σε κατάστημα που με βόλευε τα παπουτσάκι για να τα δοκιμάσουμε (χωρίς υποχρέωση)

Link to comment
Share on other sites

τι νουμερο ειναι καρδια μου?????

 

27 - αγγλικό 9 είναι cultaki, το δικό μας

εάν πάρεις θα έλεγα να πάρεις 1 νούμερο μικρότερο από αυτό που φοράτε.

μπορείς να χρησιμοποιήσεις και το κουπόνι για την έκπτωση

Link to comment
Share on other sites

27 - αγγλικό 9 είναι cultaki, το δικό μας

εάν πάρεις θα έλεγα να πάρεις 1 νούμερο μικρότερο από αυτό που φοράτε.

μπορείς να χρησιμοποιήσεις και το κουπόνι για την έκπτωση

 

φοράμε 24 καρδιά μου....

 και αποθηλασε επιτελους!

Link to comment
Share on other sites

φοράμε 24 καρδιά μου....

 

μα έχει και 24 ο πωλητής........δεν είναι??

 

ουπσ παρεξήγηση, τώρα κατάλαβα.....νόμιζες ότι τα δίνω??

όχι κοριτσάκι, γιατί τα έχει πατήσει 2 ημέρες στο σχολείο, απλά γκρινιάζει ότι του φεύγουν

 

συγνώμη εάν δεν το εξήγησα σωστά....:D

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...