Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Οι συναντήσεις της Πέμπτης


Marle

Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 579
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Αυτο θα πει....ειναι πολυυυυυυυυυυυυυυυυυυ μικρος ο κοσμος τελικα!!!! :lol::lol::lol::lol:

 

Αληθεια βρε κοριτσια η bon-bon που χαθηκε????

απο οτι θυμαμαι ειχε πει κατι για βαφτιση το Σκ που μας πέρασε και ειχε αναλάβει πολλά. Που ειναι ομως τωρα???

Bon-bonάκι??????

GwASp3.png

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια!:D

ευχαριστω για το ενδιαφερον! :oops:

 

ελειψα γιατι βαφτιζομασταν χθες και ολον αυτο το καιρο ετρεχα! πολυ τρεξιμο ομως.... :roll: ειχα και καλεσμενους και καταλαβαινετε!

 

σημερα καθαριζω ολη μερα αλλα επειδη ο μπαμπας μας εφυγε λογω δουλειας για μερικες μερες δε προλαβαινω να μπω!.... :cool:

 

τελικα που θα βρεθουμε!.... :lol:

 

φιλακια!

 

απο μενα & τη θεοδωρα μου! :D

Ειστε η ζωη μου: Θεοδώρα 3ων, Στελα 2, Μπεμπης-Αποστολος!

Νεκταριε Σ' ΑΓΑΠΩ!!!

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια!:D

ευχαριστω για το ενδιαφερον! :oops:

 

ελειψα γιατι βαφτιζομασταν χθες και ολον αυτο το καιρο ετρεχα! πολυ τρεξιμο ομως.... :roll: ειχα και καλεσμενους και καταλαβαινετε!

 

σημερα καθαριζω ολη μερα αλλα επειδη ο μπαμπας μας εφυγε λογω δουλειας για μερικες μερες δε προλαβαινω να μπω!.... :cool:

 

τελικα που θα βρεθουμε!.... :lol:

 

φιλακια!

Να σου ζησει bon-bonaki η Θεοδωρα σου!!!! :D

 

Αληθεια με το αλλο το θεμα ολα καλα???Καιρο εχεις να μας γραψεις νομιζω, ε?Για πες νεα...

 

απο μενα & τη θεοδωρα μου! :D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Να σου ζησει bon-bonaki η Θεοδωρα σου!!!!

 

ευχαριστωωωωω! :D

 

Αληθεια με το αλλο το θεμα ολα καλα???Καιρο εχεις να μας γραψεις νομιζω, ε?Για πες νεα...

 

37 μερες καθαρη! :D

αλλα δεν τρωει παρα μονο το γαλατακι της μαμας! :cool:

δε πειραζει ομως... συνεχιζουμε πολυ καλα! :D

Ειστε η ζωη μου: Θεοδώρα 3ων, Στελα 2, Μπεμπης-Αποστολος!

Νεκταριε Σ' ΑΓΑΠΩ!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!! Έμείς έχουμε σταματήσει να θηλάζουμε εδώ και λίγο καιρό, θα σας πείραζε όμως να'έρθουμε στη συνάντησή σας αν μπορέσουμε?-

 

Αφροδίτη μου, δεν είναι μόνο για όσες θηλάζουν ακόμα... και εγώ δε θηλάζω πια... :wink:

Ούτε τα υπόλοιπα κορίτσια νομίζω θα έχουν πρόβλημα, αντιθέτως θα χαρούν! :D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα!! Έμείς έχουμε σταματήσει να θηλάζουμε εδώ και λίγο καιρό, θα σας πείραζε όμως να'έρθουμε στη συνάντησή σας αν μπορέσουμε?-

Φυσικά και να έρθετε :D:D

Κι εμείς έχουμε σταματήσει ..... αλίμονο αν υπήρχε πρόβλημα... :D

KbCJp2.pngEYukp3.png
Link to comment
Share on other sites

bon-bon να σας ζήσει η Θεοδώρα!!! Έκλαιγε το ζουζουνάκι όταν το κάνανε μπλούμ;

Όσο για το μέρος συνάντησης (αν το επιτρέψει ο καιρός γιατί τώρα τελευταία μας τα έχει χαλάσει :roll: ) διαλέξτε κορίτσια! Στον Εθνικό κήπο είναι μεγαλύτερη η παιδική χαρά ενώ στο Θησείο είναι αρκετά πιο μικρή... εκτός αν παίζει κάποια άλλη ιδέα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λοιπόν επειδή δε βλέπω τίποτα να κινείται, παίρνω πρωτοβουλία!!!! :)

Η συνάντηση θα γίνει στην παιδική χαρά του Θησείου (σταθμός Θησείου, προχωράμε ευθεία πάνω τη Διονυσίου Αεροπαγίτου, η παιδική χαρά είναι στα αριστερά). Να πούμε κατα τις 19.00....

 

Λοιπόν δηλώστε συμμετοχή!

1. Marle με υιο Ιάσονα και σύζυγο Μάρκο :D

Link to comment
Share on other sites

Φοβάμαι ότι μπορεί να μην τα καταφέρουμε αυτή τη βδομάδα :?

αλλά αν τα καταφέρουμε θα είμαστε νωρίτερα, κατά τις 18.00 :D

 

 

Πολύ φοβάμαι ότι και για εμάς είναι λίγο δύσκολο αυτή τη βδομάδα... :? θα φανεί πάντως... το πολύ πολύ να μας δείτε στα ξαφνικά! :wink:

Link to comment
Share on other sites

λοιπον? πως περασατε?

 

δυστυχως εμεις δε τα καταφεραμε γιατι ειχαμε παει στη θαλασσα :cool: ... και μετα η Θεοδωρα μου κοιμηθηκε απο τις 1600-1900. δεν ηθελα να την ξυπνησω! :D

 

φιλια!

Ειστε η ζωη μου: Θεοδώρα 3ων, Στελα 2, Μπεμπης-Αποστολος!

Νεκταριε Σ' ΑΓΑΠΩ!!!

Link to comment
Share on other sites

λοιπον? πως περασατε?

 

δυστυχως εμεις δε τα καταφεραμε γιατι ειχαμε παει στη θαλασσα :cool: ... και μετα η Θεοδωρα μου κοιμηθηκε απο τις 1600-1900. δεν ηθελα να την ξυπνησω! :D

 

φιλια!

 

Μια χαρά περάσαμε, σιγά σιγά αυξάνεται και πληθύνεται ο κόσμος γιατί τραβάμε και την προσοχή των άλλων μαμαδογιαγιάδων όπου πάμε και έρχονται και άλλα παιδάκια! :D Σε κάποια φάση είχαμε κάνει πηγαδάκι με 7-8 παιδάκια. Ηρθε και η AFRODITI με την Θεοδώρα της!

 

Αυτές οι συναντήσεις της Πέμπτης πολύ μου αρέσουν! Η Άννα προσπαθεί να κάνει πρόοδο στα βηματάκια (έβαλα τον μπαμπά να κάνει εντατικά μαθήματα :lol: ), ο Ιάσονας σχεδόν περπατάει μόνος του, η Δανάη ακολουθεί κατά πόδας, η Λήδα το΄χει, το΄χει και τελευταίοι και καταιδρωμένοι εμείς :lol:

bon bon μας λείπεις, πότε θα σε ξαναδούμε;

Σε ποια παραλία πήγατε (είναι και ένα θέμα αυτό); Και πολλές ευχές για την βάφτιση!!!

WLn5p2.png

Link to comment
Share on other sites

Εμείς τελικά δεν τα καταφέραμε :(

Είχε κανονίσει ο μπαμπάς μας βραδυνή έξοδο με φίλους που είχαμε καιρό να δούμε και δεν τα προλαβαίναμε όλα...

Ελπίζω την άλλη εβδομάδα να σας δούμε :D

Φιλιά σε όλους :D

KbCJp2.pngEYukp3.png
Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...