Recommended Posts

Γειά σας!

Θέλω να κάνω πάρτυ για τον γιό μου που θα γίνει 4 την άλλη βδομάδα σε παραλία στην Αττική. Έχουμε βαρεθεί τους κλασικούς παιδότοπους με τα φουσκωτά (που έτσι κι αλλιώς δεν είναι ότι καλύτερο για καλοκαίρι) και σκεφτόμουν να κάνω κάτι σαν beach party όπου θα παίζουν τα παιδάκια στην άμμο (κουβαδάκια, μπαλίτσες κλπ.) και οποιος θέλει θα κάνει και μπάνιο. Μπορεί κάποιος να μου προτείνει μία οργανωμένη παραλία που θα μπορούμε να κάτσουμε όλοι μαζί δίπλα στη θάλασσα και να έχει και φαγητό για να τσιμπήσουμε αργότερά;

Ευχαριστώ

Διαφημίσεις

Πέρυσι είχα ρωτήσει στο Nuevο στην παραλία μαραθώνα και μου είχαν πει οτι μπορούν να διαθέσουν τον χώρο για εκδήλωση. Πέρα από ότι έχει σνακ και φυσικα καφέδες και ποτά, έχει αρκετό χώρο με σκια, τραπέζια, καναπέδες, χώρο σαν deck που μπορείς να οργανώσεις παιχνίδια για τα παιδια κτλ. Μου είχαν πει οτι μπορούν να κάνουν διάφορους διακανονισμούς είτε να προσφέρουν αυτοί φαγητό και ποτό, ή να πας εσύ catering δικό σου, ή να νοικιάσεις μόνο τον χώρο. Αυτά πέρυσι για φέτος καλύτερα να πας μια βόλτα από εκεί να ρωτήσεις.

There is no patch for human stupidity.

Γειά σας!

Θέλω να κάνω πάρτυ για τον γιό μου που θα γίνει 4 την άλλη βδομάδα σε παραλία στην Αττική. Έχουμε βαρεθεί τους κλασικούς παιδότοπους με τα φουσκωτά (που έτσι κι αλλιώς δεν είναι ότι καλύτερο για καλοκαίρι) και σκεφτόμουν να κάνω κάτι σαν beach party όπου θα παίζουν τα παιδάκια στην άμμο (κουβαδάκια, μπαλίτσες κλπ.) και οποιος θέλει θα κάνει και μπάνιο. Μπορεί κάποιος να μου προτείνει μία οργανωμένη παραλία που θα μπορούμε να κάτσουμε όλοι μαζί δίπλα στη θάλασσα και να έχει και φαγητό για να τσιμπήσουμε αργότερά;

Ευχαριστώ

Εμεις και τα δυο παρτυ μας τα εχουμε κανει σε παραλια. Λεγεται Πουντα ζεζα ειναι μετα το Λαυριο πριν το Σουνιο και ειναι πολυ ωραια. Εχει μια ταβερνουλα που περνουμε τα αναψυκτικα , τα ποτα , τα σουβλακια , τις πατατες και τις σαλατες και μας επιτρεπει να φερουμε και εμεις οτι θελουμε απο φαγητα. Ειναι πολυ ωραια. Αν θελεις λεπτομεριες ευχαριστως.

Διαφημίσεις

μια γνωστη μου εκανε στο σχινια στο sailing ενα παιδικο παρτυ. ηταν ομως ανοιξη και δεν ειχε τοσο κοσμο η παραλια,ηταν πολυ ομορφα..δεν ξερω για τωρα που ειναι καλοκαιρι εαν κανουνε..

83hKp3.png

εχω ζητησει προσφορα από το γιαμπανακι..αν ενδιαφερεσαι πες μου να στην στειλω...

και αποθηλασε επιτελους!

culte μου καλημερα!! θα την ηθελα κι εγω αν δεν σου ειναι κοπος

εχω στειλει τις ποσοτητες και την περιμενω ακομη την τελικη τιμη..θα σε ενημερωσω μολις την παραλαβω

θα την κανω στο ya sea bar αν το ξερεις γατι μεσα στο γιαμπανακι εχει τρια μαγαζια!

και αποθηλασε επιτελους!

οχι δεν εχω παει απλα μ αρεσει σαν ιδεα... βεβαια φετος ειναι καπως δυσκολο να κανουμε παρτυ γενεθλιων γιατι περιμενω να γεννησω ακριβως εκεινες τις ημερες... αλλα θελω να εχω μια ιδεα για το χρονου... που πρωτα Ο Θεος θα ειναι διπλο ;)

hI1Vp3.png

1CJdp2.png

Διαφημίσεις

εχω στειλει τις ποσοτητες και την περιμενω ακομη την τελικη τιμη..θα σε ενημερωσω μολις την παραλαβω

θα την κανω στο ya sea bar αν το ξερεις γατι μεσα στο γιαμπανακι εχει τρια μαγαζια!

Στείλε μου και εμένα κουκλιτσα την προσφορά!!!

Εχω αν θέλετε απο το volta ,... κατι αν θέλετε και νομίζω από το allou...απλά στείλτε e-mail για να μπορέσω να σας το προωθήσω!!!

1gGKp3.png

Στείλε μου και εμένα κουκλιτσα την προσφορά!!!

Εχω αν θέλετε απο το volta ,... κατι αν θέλετε και νομίζω από το allou...απλά στείλτε e-mail για να μπορέσω να σας το προωθήσω!!!

σοφακι μολις την παραλαβω θα στο στειλω...για στειλε εσύ από το volta....το allou μας πεδτει μακρυα!!!!!

και αποθηλασε επιτελους!

στείλε μου το mail σου γιατι δεν μπορώ να τα βρώ απο εδώ που είμαι για να στο κάνω απευθειας forward

1gGKp3.png

Διαφημίσεις

ναι, το ξέρω για αυτο το ξέχασα!!! Τελικά Παιδότοπο και κοντά στο σπίτι μου 6,00 ευρώ το άτομα με φαγητο και παίδοτοπο!!!

1gGKp3.png

κοριτσια το αλλο Σαββατο θα κανω τα 1α γενεθλια του γιου μου στη θαλασσα...σε beach bar(οχι Αθηνα)....6 το απογευμα ,για να κανουμε κ μπανακι !!!!

Πηρα ιδεες διακοσμησης απο εδω

http://www.hostessblog.com/2010/09/preppy-beach-party/

εχει τελεια πραγματακια,οχι μονο για παραλιες αλλα κ για σπιτι !!!!

ΒΑΣΙΛΙΚΗ....ΛΑΤΡΕΙΑ ΜΟΥ!!!!!!29.11.03

ΛΙΟΝΤΑΡΑΚΙ ΜΟΥ...ΑΝΤΡΑΚΙ ΜΟΥ !!!!!!04.08.10

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα