Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αισθησιακές ταινίες και βοηθήματα στις επαφές


Κάνετε χρήση αισθησιακών ταινιών ή άλλων βοηθημάτων στις επαφές;  

372

  1. 1. Κάνετε χρήση αισθησιακών ταινιών ή άλλων βοηθημάτων στις επαφές;

    • όχι δεν το ήθελα ποτέ, ούτε πρόκειται να το θέλω, με αηδιάζουν τέτοια πράγματα
      72
    • όχι δεν θα το ήθελα, μου είναι αδιάφορα/δεν μου αρέσουν, αλλά πιθανόν να δοκίμαζα εάν ο/η σύντροφός μου μου το έθετε σαν θέμα
      132
    • ναι θα το ήθελα, αλλά δεν το εχουμε συζητήσει ευθεως, δεν το έχει θέσει ακομα κανείς απο τους δυο
      104
    • ναι κάνουμε χρήση, που και που, αρέσει όμως περισσότερο στον/στην σύντροφο
      35
    • ναι κάνουμε χρήση, μια στις τόσες για αλλαγή, και μας αρέσει
      188
    • ναι κάνουμε χρήση, απο αρκετά συχνά εώς σχεδον πάντα, και μας αρέσει πολύ
      35


Recommended Posts


Διαφημίσεις


:shock::shock::shock::shock::shock:

 

τι ειναι αυτο????????

ειναι κατι γνωστο, δηλαδη? ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΤΟ ΒΛΕΠΩ!!!

 

 

:oops:

ποσο πισω εχω μεινει:?

 

τι κανει αυτο το πραγμα? μασαζ στο πεος?

Πήγα να σου απαντήσω και συνειδητοποίησα ότι δεν θυμάμαι πώς χρησιμοποιείται :o Μετά το παιδί αρχίζεις να ξεχνάς τελικά....

Link to comment
Share on other sites

:shock::shock::shock::shock::shock:

 

τι ειναι αυτο????????

ειναι κατι γνωστο, δηλαδη? ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΤΟ ΒΛΕΠΩ!!!

 

 

:oops:

ποσο πισω εχω μεινει:?

 

τι κανει αυτο το πραγμα? μασαζ στο πεος?

εχει δονηση και σκοπος του ειναι να ερεθιζει την κλειτοριδα της γυναικας.

κυκλοφορει εδω και 5-6 χρονια τουλαχιστον.

Link to comment
Share on other sites

:shock::shock::shock::shock::shock:

 

τι ειναι αυτο????????

ειναι κατι γνωστο, δηλαδη? ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΤΟ ΒΛΕΠΩ!!!

 

 

:oops:

ποσο πισω εχω μεινει:?

 

τι κανει αυτο το πραγμα? μασαζ στο πεος?

:lol::lol::lol:

Μπορεις να το πεις κι ετσι!

 

Μικρο και αθωο μου φυστικι!! :lol::lol:

Μετρα ποσα χερια ειναι εκει για να σκουπισουν το δακρυ σου και μετα κρινε το ποσο πλουσιος εισαι!

nDtZp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 εβδομάδες μετά...

Εγω θα συμφωνίσω με την Χριστιάννα.

Δεν μου αρέσει τώρα μετα την γέννα να βλέπω με τον άνδρα μου αισθησιακές ταινίες γιατί νομίζω πως θα κλείσει τα ματια του και θα σκέφτεται την κουκλαρα στην ταινια και οχι εμενα, (γιατι όπως γνωρίζετε οι άνδρες αντιδρουν πιο πολύ με την εικόνα).

Προτιμω να τις βλέπω μόνη μου...άσε που κοκκινίζω αν τις βλέπω με άλλον μαζι.

Α, όσο για την Τζούλια,

ρε συ Χριστιάννα μου, αυτην την ξενέρωτη τ&^$#α βρήκες να πεις για παραδειγμα?

433965qzur0la2nd.gif

Link to comment
Share on other sites

εγω ψηφισα το 4,δεν μου πολυαρεσει βρε κοριτσια μονος του ας καθετε να κοιταει οσο θελει αλλα οταν καθομαι μαζι του να δω χανομαστε στα γελια,δεν ξερω γιατι!!Εμενα με ξενερωνουν πιο πολυ γιατι πλεον τον ερωτα τον εχουν κανει εμποριο και χαλανε κατι τοσο ομορφο και γλυκο οπως ειναι ο ερωτας!!

ΑΛΕΞΗΣ 10/8/2003--ΓΙΩΡΓΟΣ 30/3/2005--ΝΤΙΝΟΣ 23/10/2007

9Cj1p2.png

Link to comment
Share on other sites

Το original δακτυλίδι είναι κάτι σαν σφικτήρας που μπαίνει στη βάση του πέους, παγιδεύοντας το αίμα και έτσι διατηρείται η στύση για ώρες. Αυτό που έκανε ποστ η... active member είναι άλλο. Μπήκα να δω τι γίνεται μετά από τόσο καιρό και το χετε ρίξει στα ωραία, βλέπω :P

This is a man's world

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

  • 2 εβδομάδες μετά...

το δαχτυλιδι πρωτη φορα το ακουω και το βλεπω:shock: και κανει μασαζ στο πεος αυτο το πραγμα?παγιδευει το αιμα?και αμα το στραγγαλισει και μετα δε ξανακανει κουκουυυυ?:Pδε χρειαζεται εχουμε και χερια:oops::oops:

ποτε δεν εβαλα...τσοντα για να ερθουμε σε επαφη.ξενερωνω αφανταστα και δε μπορω να καταλαβω τι ακριβως αρεσει στους αντρες :shock: εχουμε δει για πλακα 2-3 φορες και μετα οχι μονο δε μπορεσα να κανω σεξ αλλα ειχα λυθει και στο γελιο.παντα ειναι μια αμεριμνη αθωα σεξυ γυναικα και ενας μητσαρας βαγγελας καφρος που τη βαζει κατω:rolleyes:το οτι εχει δει τσοντες οταν ημουν εγκυος το ξερω:rolleyes: δε μου το ειπε αλλα το ξερω γιατι το πρωι η τηλεοραση ηταν στο νοβασινεμα 3:lol:

Link to comment
Share on other sites

ρε δημητρα σε καλο σου!!!!μη φοβασαι δε θα το στραγγαλισει!!!περισσοτερο για τη γυναικεια ευχαριστηση ειναι παρα για την αντρικη.το φοραει ο αντρας και εχει 3 επιπεδα εντασης.ετσι οπως γινεται η επαφη ακουμπαει πανω στη γυναικα και ερεθιζει τη κλειτοριδα.προσπαθησα να το θεσω οσο πιο κοσμια μπορουσα!αυτο κανει το δαχτυλιδι δε σφιγγει ουτε παγιδευει το αιμα για να κρατησει περισσοτερο η στυση.πλακα εχει να το δοκιμασετε!!!!

qcKmp2.png
Link to comment
Share on other sites

Αααααα μάλιστα τώρα κατάλαβα τι κάνει.... και το είχε μπανίσει ο δικός μου στο σούπερ μάρκετ αλλά τον αποθάρυνα γιατί λέω"θα δώσεις 8 ? για μια μα....... που δεν έχουμε καταλάβει και τι ακριβώς κάνει???"

 

Παρεπιπτόντως μια χαρά το βρίσκω το θεματάκι. Στο 2011 ζούμε.... γίνονται τόσα γύρω μας, οι ντροπές μας μαράνανε.....

Το 5 ψήφισα κι εγώ.

 

 

Υ.Γ. Η Τζούλια άθλια!!! Ειδικά στο πρώτο εργάκι του λέω "πω πω χάλια!!! φοράει και τρέσσα!!" (το επάγγελμα βλέπεις..) και μου λέει "απο όσα γίνονται αυτό πρόσεξες???" :lol:

sj3dp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

 

Υ.Γ. Η Τζούλια άθλια!!! Ειδικά στο πρώτο εργάκι του λέω "πω πω χάλια!!! φοράει και τρέσσα!!" (το επάγγελμα βλέπεις..) και μου λέει "απο όσα γίνονται αυτό πρόσεξες???" :lol:

χαχαχαχαχχα και γω τη τρεσσα ειχα δει πρωτη πρωτη!!!μαλλον ιδιο επαγγελμα ε?

 

εγω δε το ειδα της τζουλιας ρε παιδια!τοσο γελιο εχει?να προμηθευτω με ποπ κορν?

δημητρα πραγματικα ειναι πολυ χαλια γιατι η κοπελα ειναι αθλια και......πως να το πω......δεν εχει αληθοφανεια το πραμα ρε παιδι μου!!!:D

να μη ντρεπεσαι!προφυλακτικα πως αγοραζει ο κοσμος?το ιδιο πραγμα ειναι!

qcKmp2.png
Link to comment
Share on other sites

καλα η τζουλια γενικως ειναι βαρετη.μιλαει και νομιζεις οτι εχει σταματησει ο χρονος

θα πω του αντρα μου να το παρει το δαχτυλιδι ααα δε παιζω το εχετε δοκιμασει ολες και εγω στην απεξω!

Link to comment
Share on other sites

αυτο το δαχτυλιδακι το πηραμε και εμεις(δημητρα πως σου ξεφυγε?)Ασζετο αλλα εγω το παιρνω απο το σ/μ και με κοιτανε με μισο ματι αχαχαχαχαχα....Οσο για την τζουλια ειδα και εγω το 1αλλα ξενερωσα πολυ βαρετη ασε που λυθηκα και στα γελια

Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχαχχα και γω τη τρεσσα ειχα δει πρωτη πρωτη!!!μαλλον ιδιο επαγγελμα ε?

 

 

Ε δε χρειάζεται να είσαι κομμώτρια για να καταλάβεις ότι φοράει τρέσσα. Βγάζει μάτι! Άσε που δεν της έχει μείνει τρίχα για τρίχα.

 

 

καλα η τζουλια γενικως ειναι βαρετη.μιλαει και νομιζεις οτι εχει σταματησει ο χρονος

θα πω του αντρα μου να το παρει το δαχτυλιδι ααα δε παιζω το εχετε δοκιμασει ολες και εγω στην απεξω!

 

Βλακεία είναι το δαχτυλίδι, αλλά πάρτο μια φορά να το δοκιμάσετε. Για να γελάσετε κυρίως. Εγώ είχα ξεραθεί στο γέλιο με το μπζζζζζ που έκανε από τη δόνηση και δεν κρατιόμουν, επειδή με γαργαλούσε και τελείωσα αμέσως. Ούτε 2 λεπτά δεν άντεξα. Δεν το ξαναπήραμε. :P

Link to comment
Share on other sites

καλα η τζουλια γενικως ειναι βαρετη.μιλαει και νομιζεις οτι εχει σταματησει ο χρονος

θα πω του αντρα μου να το παρει το δαχτυλιδι ααα δε παιζω το εχετε δοκιμασει ολες και εγω στην απεξω!

 

Εχμ.......:cool: Την Τζουλια κανενας δεν την ακουει χαρα μου, για να την βλεπουν ειναι. Δεν πα να κανει και διαφημηση χαβουζας? αν εκεινη την στιγμη το κανει με τσοντα απο πισω κανενα δεν θα νοιαξει ΠΩΣ μιλαει, αλλα θα τους νοιαξει του τι δειχνει και ΠΩΣ το χρησιμοποιει......με νοας? :P

Don't give me love, i've had my share. Give me the truth instead.....

Link to comment
Share on other sites

αχαχαχα και να την ακουσει μηπως θα ακουσει και τιποτα της προκοπης?αυτη οποτε ανοιγει το στομα της πρεπει να κραταμε ομπρελα γιατι πεταει τουβλα

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...