Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Recommended Posts

ειδικά επαγγελματικά καθαριστικά για καναπέδες δερμάτινους και αν βρω κάτι αποτελεσματικό θα σας ενημερώσω.

Τα χω πάρει!!!!

θα μπορούσες να μπείς στον κόπο να ρωτησεις αν έχουν κάποια κρέμα να σου προτείνουν για να τη φροντίδα μετά από τον καθαρισμό;;; Εβαζα αυτή του ΙΚΕΑ αλλά όπως κ το καθαριστικο του ...είναι ΜΑΠΑ. δεν το έχω ψάξει κ μια που θα πας θα σου ήμουν υπόχρεη κ πόσο κοστίζει κυρίως.

 

Θυμάσαι με τί τον λέκιασες;;;

Και εγώ το ίδιο. Μετάνιωσα και για το δέρμα και για το χρώμα. Είναι μπεζ και φαίνονται όλοι οι λεκέδες. γιατί εμένα φαίνεται η πλάτη του όπως είναι στο καθιστικό.

Εγω πάλι το αντίθετο, τους έχω από το Μαϊου του 2003 και τώρα να ήταν τους ίδιους θα αγόραζα, το θεωρώ μεγάλη ευκολία που ειναι δέρμα .. βέβαια αυτό το κύριο το χειμώνα-ζεστό το καλοκαίρι όντως ειναι εκνευριστικο αφου δεν στέκεται κ τίποτα .. αλλά θεωρώ οτι με παιδιά στο σπίτι θα ήταν για πέταμα ένας υφασμάτινος αν δεν τον καλύπταμε

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


θα μπορούσες να μπείς στον κόπο να ρωτησεις αν έχουν κάποια κρέμα να σου προτείνουν για να τη φροντίδα μετά από τον καθαρισμό;;; Εβαζα αυτή του ΙΚΕΑ αλλά όπως κ το καθαριστικο του ...είναι ΜΑΠΑ. δεν το έχω ψάξει κ μια που θα πας θα σου ήμουν υπόχρεη κ πόσο κοστίζει κυρίως.

 

Θυμάσαι με τί τον λέκιασες;;;

 

Εγω πάλι το αντίθετο, τους έχω από το Μαϊου του 2003 και τώρα να ήταν τους ίδιους θα αγόραζα, το θεωρώ μεγάλη ευκολία που ειναι δέρμα .. βέβαια αυτό το κύριο το χειμώνα-ζεστό το καλοκαίρι όντως ειναι εκνευριστικο αφου δεν στέκεται κ τίποτα .. αλλά θεωρώ οτι με παιδιά στο σπίτι θα ήταν για πέταμα ένας υφασμάτινος αν δεν τον καλύπταμε

 

 

Ναι αλλά ένας υφασμάτινος καναπές καλύπτεται εύκολα, ακόμα και με ριχτάρια. Και τα καλύματα βγαίνουν και τα πλένεις.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
θα μπορούσες να μπείς στον κόπο να ρωτησεις αν έχουν κάποια κρέμα να σου προτείνουν για να τη φροντίδα μετά από τον καθαρισμό;;; Εβαζα αυτή του ΙΚΕΑ αλλά όπως κ το καθαριστικο του ...είναι ΜΑΠΑ. δεν το έχω ψάξει κ μια που θα πας θα σου ήμουν υπόχρεη κ πόσο κοστίζει κυρίως.

 

Θυμάσαι με τί τον λέκιασες;;;

 

Άργησα, άργησα, το ξέρω & ζητώ συγνώμη!

Δοκίμασα πολλά πάρα πολλά, επαγγελματικά & μη! Αποτέλεσμα μηδέν...Τα νεύρα μου!

Όμως επειδή ΠΟΤΕ δεν παραιτούμε, δεν υπήρχε περίπτσωση να ΜΗΝ βρω την λύση!

Θα σας φανεί απίστευτο και όμως τα απλά είναι συνήθως για να μην πω πάντα, η λύση!

ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΙ-ΓΟΜΑ!

Ξέρετε, εκείνο το λευκό σφουγγαράκι που σβήνει από τους τοίχους τα καλλιτεχνήματα των παιδιών!

Κάντε πρώτα μια δοκιμή σε μέρος του καναπέ που δεν φαίνεται και μετά κάντε τον υπόλοιπο, διατηρώ μια επιφύλαξη ως προς το πόσο ευαίσθητο είναι το δέρμα του κάθε καναπέ.

Πάντως εμένα έγιναν Brand New!!! Πέταξα και τα ριχτάρια και τους κάνω μια φορά τον μήνα και το ευχαριστιέμαι!

Περιμένω να μου πείτε αποτελέσματα.

Love me or Hate me!

I'm still gonna shine!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 χρόνια μετά...

Τι θα μου προτείνατε για τον υφασμάτινο καναπέ μου μπλε σκούρο είναι σκληρό ύφασμα για να καταλάβετε σαν το ύφασμα του παντελονιού κοτλέ με ρίγες τι να βάλω omino biango-ace gentile η carpex?

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...