Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Κλοουν στην θεσσαλονικη


th@lia

Recommended Posts


Διαφημίσεις


Πηρα τηλεφωνο και εκλεισα κιολας!Ημουν αποφασισμενη οι τιμες ξεκιναν απο 80 ευρω μεχρι 150 μου ειπε η κοπελα!Το μονο που εκανα για την βαφτιση μετα την εκκλησια και το μαγαζι!Γιουπιιιιιι!Ειμαι σε καλο δρομο!Πως με βρισκεται?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 1 χρόνο μετά...

Βρε παιδια αυτο που μου κανει εντυπωση ειναι οτι καποιοι νομιζουν οτι ειμαστε χαζοι....:evil:

Η κοπελα παραπανω κανει εγγραφη σημερα και εχει κανει 3 post με το ιδιο περιεχομενο οπου μαλιστα αναφερει οτι τους ειχε σε δικο της παρτυ και ηταν σουπερ....

Εχουμε ταμπελα στο κουτελο που γραφει "Ηλιθιος";;;

4

Link to comment
Share on other sites

Βρε παιδια αυτο που μου κανει εντυπωση ειναι οτι καποιοι νομιζουν οτι ειμαστε χαζοι....:evil:

Η κοπελα παραπανω κανει εγγραφη σημερα και εχει κανει 3 post με το ιδιο περιεχομενο οπου μαλιστα αναφερει οτι τους ειχε σε δικο της παρτυ και ηταν σουπερ....

Εχουμε ταμπελα στο κουτελο που γραφει "Ηλιθιος";;;

Aκριβώς την ιδια σκέψη καναμε Ηλιάννα:)Μάλλον κάποιοι εχουν βρει το forum ως καλή και ανέξοδη λύση για να αυτοδιαφημίζονται.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 εβδομάδες μετά...
Κοριτσια δεν ειναι ετσι! Δεν πολυμπαινω στο ιντερνετ και το παρτυ ηταν προσφατο κι ειπα κι εγω να μοιραστω τη χαρα μου... :(

βιλη ποσο στοιχιζει ο κλοουν σε ενα παρτυ και για ποση ωρα?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Απο "ανεμοσκορπισματα" εχω δει κι εγω κλοουν! πραγματικα πολυ καλοι!! διασκεδασε και τα παιδια αλλα και τους μεγαλους!! τουλαχιστον η παρασταση με το παιδι που ειδα εγω αξιζε τα χρηματα.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Κι εγω σκεφτομαι να κανω κατι με τα παιδακια για να μπορεσουν οι μεγαλοι να φανε αλλα και γιατι εχουμε γενεθλια. Κολαω ομως γιατι η βαπτιση θα γινει στην ΚΑλλικρατεια και σκεφτομαι μην μας χρεωσουν πολλα για εκτος εδρας. Σε τι κοστος ειναι περιπου κοριτσια

Link to comment
Share on other sites

παντως εγω που ρωτησα τα ανεμοσκορπισματα για βαφτιση τελη ιουλιου σε ενα κτημα στο λευκοχωρι,μου ειπε οτι κοστιζει 100-160 ευρο την ωρα!!θεωρω οτι ειναι πολλα για μια ωρα,και εξαλλου,μουσικοκινητικα παιχνιδια κανουν.λεω λοιπον να το οργανωσω μονη μου¨ λιγο μουσικες καρεκλες,λιγο τυφλομυγα,λιγο ζωγραφικη,κατασκευη,λιγο χορος και κανα παραμυθι για το τελος.εχει παιδικη χαρα εκει,κανονισα και δυο αλογακια για μια ωρα,πως σας φαινεται-καλα δεν ειναι?η λετε να ειναι κακη ιδεα?

Link to comment
Share on other sites

Απο "ανεμοσκορπισματα" εχω δει κι εγω κλοουν! πραγματικα πολυ καλοι!! διασκεδασε και τα παιδια αλλα και τους μεγαλους!! τουλαχιστον η παρασταση με το παιδι που ειδα εγω αξιζε τα χρηματα.

η μ828 ποτε προλαβαινει να πηγαινει και σε παρτυ?????:wink:

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Κι εμείς τρεις φορές πήραμε σε πάρτυ κοπέλα από ανεμοσκορπίσματα (μία φορά ντύθηκε μίκυ, μία πριγκιπισσα και μία κλόουν) και μείναμε πολύ ευχαριστημένοι. Κατά τη γνώμη μου άξιζε τα χρήματα που δεν ήταν και τόσα πολλά (γύρω στα 60 - 70 ευρώ). Πληρώνεις για 1 ώρα αλλά και τις 3 φορές κάθησαν τουλάχιστον 2 ώρες χωρίς επιπλέον επιβάρυνση. Α, και εννοείται δεν θέλω να κάνω διαφήμιση αλλά στο πάρτυ μας τον Ιούνιο πάλι από αυτούς θα πάρω!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 4 months later...

ΔΕΝ ξερω αλλα τα ανεμοσκορπισματα ειναι οντως καλα..δοκιμασμενη και απο μενα και τωρα που ακυρωθηκε η βαφτιση του μπεμπη λογο ασθενειας βαρυτατης του πατερα μου ετυχα την καλυτερη αντιμετωπιση...

μου ευχηθηκαν να ειμαστε ολοι καλα κλπ κλπ..

πρωτα ο θεος οταν γινει η βαφτιση παλι τους ιδιους θα επιλεξω..

Link to comment
Share on other sites

  • 1 χρόνο μετά...

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...