Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ας γνωριστούμε - αφήστε εδώ το μύνημά σας no4!


melahrini

Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 2,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλώς ήρθες Χρήστο στην παρέα μας και στον υπέροχο κόσμο της πατρότητας. Να σου ζήσει ο γιος και να τον χαίρεσαι. Είμαστε εδώ για να συζητάμε τις ανησυχίες μας, τις χαρές και τα προβλήματα μας. Καλή αρχή σε όλα και καλή χρονιά.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΑΓΑΠΗΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ!!!

 

ΕΥΧΟΜΑΣΤΕ ΣΕ ΕΣΕΝΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΣΟΥ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ!

 

ΤΟ ΝΑ ΞΕΡΟΥΜΕ ΟΤΙ Η ΝΑΤΑΛΙΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Η ΜΟΝΗ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΜΑΣ ΒΟΗΘΑΕΙ ΠΟΛΥ.ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΔΡΑΣΤΗΡΙΟ ΑΤΟΜΟ, ΔΥΣΚΟΛΕΥΕΤΑΙ ΝΑ ΜΕΝΕΙ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ.ΑΣΕ ΠΟΥ ΤΗΝ ΠΟΝΑΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΙ Η ΠΛΑΤΗ!!! ΕΣΥ, ΑΠΟ ΤΗΝ 29 ΕΩΣ ΤΗΝ 37 ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΣΗΚΩΝΟΣΟΥΝ ΚΑΘΟΛΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΓΕΙΡΕΨΕΙΣ 'Η ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΠΟΙΕΣ ΜΙΚΡΕΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ, 'Η ΕΜΕΝΕΣ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΞΑΠΛΩΜΕΝΗ?

 

ΘΑ ΧΑΡΟΥΜΕ ΝΑ ΜΑΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ

 

ΤΑΣΟΣ-ΝΑΤΑΛΙΑ!

 

καλή χρονιά!!!!!

με το καλό τα διδυμάκια σας!!!!

ετοιμαστείτε για πολύυυυυυυυυ τρέξιμο!!!!!!!

 

glitterfy030015132D33.gif

 

Η ΝΑΤΑΛΙΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ 30 ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΥΗΣΗΣ ΚΑΙ ΜΑΘΑΜΕ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΣΥΣΠΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΕΝΕΙ ΞΑΠΛΩΜΕΝΗ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗ ΓΕΝΝΗΣΕΙ ΠΡΟΩΡΑ.ΕΧΟΥΜΕ ΑΡΚΕΤΟ ΑΓΧΟΣ ΩΣΤΕ ΝΑ ΜΗ ΓΙΝΕΙ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΑΝΑΓΚΑΣΤΟΥΜΕ ΝΑ ΠΑΝΕ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΕ ΘΕΡΜΟΚΟΙΤΙΔΕΣ.

 

εγώ ήμουν στο κρεββάτι από την 29η.κάθε μέρα που περνούσε μου έφευγε και ένα βάρος!!!

θέλει ψυχραιμία από τη μαμά,ΚΑΘΟΛΟΥ ΑΓΧΟΣ ΚΑΙ ΦΟΒΟ και να είναι πολύ χαλαρή..να σκέφτεται μόνο θετικά γιατί τα μωράκια στην κοιλίτσα όλα τα νιώθουν.

σηκώθηκα από το κρεββάτι όταν έκλεισα την 37η και γέννησσα τελικά στην 41η!!!!

όλα θα πάνε καλά!!

RB08p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλώς ήρθες Χρήστο στην παρέα μας και στον υπέροχο κόσμο της πατρότητας. Να σου ζήσει ο γιος και να τον χαίρεσαι. Είμαστε εδώ για να συζητάμε τις ανησυχίες μας, τις χαρές και τα προβλήματα μας. Καλή αρχή σε όλα και καλή χρονιά.

 

Καλώς τον χαζομπαμπά!!!Να το χαίρεστε το παλλικαράκι σας :D:D

 

Καλώς σας βρήκα -κι ευχαριστώ- Daffy & Kati! :)

Χρόνια Πολλά & Καλή Χρονιά!

Oqa1p2.png
Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ ΜΑΜΑΔΕΣ!!! ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΔΙΔΥΜΑ, ΕΝΑ ΑΓΟΡΙ ΚΙ ΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΙ, ΑΠΟ ΔΥΟ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟΥΣ ΣΑΚΟΥΣ ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΤΙΣ ΔΙΚΕΣ ΣΑΣ ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΗ ΓΕΝΝΗΣΗ ΜΕ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ-ΕΠΙΣΚΛΗΡΙΔΙΟ. Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΘΑ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΟΥΜΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ.ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΗΝ 30 ΕΒΔΟΜΑΔΑ +5 ΗΜΕΡΕΣ.ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΛΟΙΠΟΝ ΤΙΣ ΔΙΚΕΣ ΣΑΣ ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΘΕΜΑ, ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΑΝ ΑΦΗΣΑΝ ΤΟ ΣΥΖΥΓΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΟΝ ΣΤΟΝ ΤΟΚΕΤΟ.

 

ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΠΟΛΥ!!!

 

ΤΑΣΟΣ-ΝΑΤΑΛΙΑ

RB08p3.png
Link to comment
Share on other sites

Τάσο και Ναταλία, όλα θα πάνε καλά, μόνο λίγη υπομονή χρειάζεται!

Κι εγώ με επισκληρίδιο και καισαρική γέννησα τα διδυμάκια μου, ο άντρας μου δεν ήταν στο χειρουργίο, αλλά όλα πήγαν πολύ-πολύ καλά! Ούτε πόνεσα καμία μέρα, ούτε παρενέργειες είχα.

Περιμένουμε τα νέα σας!

Καλό κουράγιο!

.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

τασο και ναταλια σε λίγο θα είσαστε γονείς και θα αγκαλιάζετε τα όμορφα παιδάκια σας!!Με το καλό όλα!!!

 

Και καλή χρονιά!!

Όταν παίρνω...γεμίζουν τα χέρια μου. Όταν δίνω, γεμίζει η ψυχή μου...

Link to comment
Share on other sites

771828p36zwj65t0.gif

Καλως ηρθες ChrizT να σου ζησει ο γιος, οντως το καλυτερο δωρο!για τις Αγιες αυτες μερες και την γιορτη σου,πολυχρονος κιολας.

Να χαιρεσαι την γυναικουλα σου και τον μπεμπουλη!

Μην εκνευρίζεσαι αν ο γειτονάς σου,εχει το στέρεο ανοιχτό στις 2 το πρωί,τηλεφωνησέ του στις 4 και πες του πόσο σου άρεσε...

Link to comment
Share on other sites

Τάσο σας εύχομαι με το καλό να έρθουν τα διδυμάκια σας! Καλή χρονιά!

Μην εκνευρίζεσαι αν ο γειτονάς σου,εχει το στέρεο ανοιχτό στις 2 το πρωί,τηλεφωνησέ του στις 4 και πες του πόσο σου άρεσε...

Link to comment
Share on other sites

ChrizT καλωσόρισες & να τον χαίρεστε τον παίδαρο!

Καλότυχος & Γερός

 

Καλως ηρθες ChrizT να σου ζησει ο γιος, οντως το καλυτερο δωρο!για τις Αγιες αυτες μερες και την γιορτη σου,πολυχρονος κιολας.

Να χαιρεσαι την γυναικουλα σου και τον μπεμπουλη!

 

Σας ευχαριστώ Νούφαρο & Βαζελάκι!

Να 'στε καλά και καλή χρονιά!

Oqa1p2.png
Link to comment
Share on other sites

καλημερα και καλη χρονια.να χαιρεστε τον υιο σας.μην ανησυχειτε θα τα μαθεται ολα συντομα.ειναι να το θες και να το εχεις μεσα σου.ο αντρας μου ειναι το τρανταχτο παραδειγμα.οχι απλα χαζομπαμπας.το κατι αλλο.τι να σου πω.οτι ειχε παρει ενα ντοσιε και εκοβε τις σελιδες απο τα παιδικα περιοδικα για να εχει πληροφοριες για ολα?ασε που ηθελε γιο και του βγηκε κορη.τωρα δεν την αλλαζει με τιποτα και ας τον παιδευει

Link to comment
Share on other sites

να χαιρεστε το μωρακι σας και να ειναι παντα καλα. Χαιρομαι που βλεπω και μπαμπαδες να ειναι τοσο χαρουμενοι και να τους εχει κυριευσει η "χαζομάρα"...

Καλη Χρονια να εχετε και θα τα λεμε!

Η Κατερινούλα μου εχει αποκτησει αδερφούλη 

Link to comment
Share on other sites

καλημερα και καλη χρονια.να χαιρεστε τον υιο σας.μην ανησυχειτε θα τα μαθεται ολα συντομα.ειναι να το θες και να το εχεις μεσα σου.ο αντρας μου ειναι το τρανταχτο παραδειγμα.οχι απλα χαζομπαμπας.το κατι αλλο.τι να σου πω.οτι ειχε παρει ενα ντοσιε και εκοβε τις σελιδες απο τα παιδικα περιοδικα για να εχει πληροφοριες για ολα?ασε που ηθελε γιο και του βγηκε κορη.τωρα δεν την αλλαζει με τιποτα και ας τον παιδευει

 

Ευχαριστώ Ελένη. Χρόνια Πολλά & Καλή Χρονιά!

Εγώ που να πω τι κάνω σαν (χαζό)μπαμπάς!... Κάποια στιγμή θα ανοίξω το ημερολόγιο μου... :)

 

Καλώς ήρθες στην παρέα μας και να χαίρεσε την οικογένειά σου!!

 

Ευχαριστώ Μωράκι_Κ. Να 'σαι καλά!

 

να χαιρεστε το μωρακι σας και να ειναι παντα καλα. Χαιρομαι που βλεπω και μπαμπαδες να ειναι τοσο χαρουμενοι και να τους εχει κυριευσει η "χαζομάρα"...

Καλη Χρονια να εχετε και θα τα λεμε!

 

Να 'σαι καλά Ngeo23!

Οι μπαμπάδες της εποχής μας ΔΕΝ είναι πλέον τόσο "Ανατολίτες" όσο ήταν οι παππούδες μας... αλλά έτσι όπως λες: "να τους εχει κυριευσει η "χαζομάρα"..." :D

Oqa1p2.png
Link to comment
Share on other sites

:D καλησπερα με λενε Σοφια και πριν 17 μερες εφερα στον κοσμο ενα ομορφο κοριτσακι και ειμαι η πιο ευτυχισμενη μαμα , μπηκα στο parents και εγινα μελος για να μοιραζομαι μαζι σας αποριες και διαφορα θεματα που αφορουν τα μικρα μας αγγελουδια !!
Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...