Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ας γνωριστούμε - αφήστε εδώ το μύνημά σας no4!


melahrini

Recommended Posts

Γειά σας, ονομάζομαι Μαρία και έγινα μητέρα πρώτη φορά στις 15 Σεπτεμβρίου του 2008. Έγινα μέλος πριν από λίγο και θα χαρώ πολύ να μιλήσω με νέες μαμάδες γιατί αν και το μωρό μου είναι σχεδόν τεσσάρων μηνών έχω άπειρες απορίες. Μου αρέσει που θίγετε θέματα που όλες οι μαμάδες έχουν στο μυαλό τους αλλά ντρέπονται να ρωτήσουν. Ελπίζω να βοηθήσετε και μένα σε οτιδήποτε μου προκύπτει γιατί μερικές φορές μου φαίνεται πυρηνική φυσική το μεγάλωμα ενός παιδιού... :oops: Επίσης έχω ένα θέμα εξοικείωσης με το ίντερνετ και τις νέες τεχνολογίες διότι έχω συνηθίσει να επικοινωνώ με πιο παραδοσιακούς τρόπους...Αυτά για αρχή, χρόνια πολλά, καλές γιορτές και ελπίζω να τα πούμε στο φόρουμ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 2,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

γεια σου Μαρια και καλες γιορτες :D να σου ζησει το μωρακι σου.Να εισαι σιγουρη οτι εδω θα βρεις απαντησεις σε διαφορα θεματα εμενα με εχουν βοηθησει οι διαφορες συζητησεις.

Πολλά παιδιά, πολλές σκοτούρες. Κανένα παιδί, καμιά χαρά.

Κικέρων

Γεωργια 03/10/06 Στελλα 04/03/08

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1200201oel82yzln6.gif

 

Γεια σου Μαράκι και καλώς ήρθες στην παρέα μας!!!

Εδώ είναι οι "μαμάδες άμεσης δράσης" για να σου λύσουν κάθε σου απορία και ανησυχία..

Επίσης έχω την ίδια μέρα γεννέθλια με το μπισκοτάκι σου οπότε σε συμπάθησα περισσότερο! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

433965qzur0la2nd.gif

Link to comment
Share on other sites

ΕΙΜΑΙ Η ΕΛΕΝΗ ΚΑΙ ΕΧΩ ΕΝΑ ΓΙΟ ΤΟΝ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ ΕΙΝΑΙ 10 ΜΗΝΩΝ...ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΗΡΘΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΣΑΣ:D ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΝΕΑ ΧΡΟΝΙΑ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΑΓΑΠΗ ΣΕ ΟΛΟΥΣ....ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ... :P

cwKCp3.png

 

Q1akp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλως ηρθες λαι να εχεις μια ομαλη εγκυμοσυνη!!!!!! :P:P:P:P:P:P

Μην εκνευρίζεσαι αν ο γειτονάς σου,εχει το στέρεο ανοιχτό στις 2 το πρωί,τηλεφωνησέ του στις 4 και πες του πόσο σου άρεσε...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Διαφημίσεις

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ.ΕΙΜΑΙ ΜΑΜΑ ΜΙΑΣ ΖΟΥΖΟΥΝΑΣ 11 ΜΗΝΩΝ & 6 ΗΜΕΡΩΝ.ΕΙΝΑΙ Η ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΕΠΙΣΚΕΠΤΟΜΑΙ ΤΗ ΣΕΛΙΔΑ ΑΥΤΗ & ΤΗ ΒΡΙΣΚΩ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ,ΕΙΔΙΚΑ ΓΙΑ ΜΙΑ ΝΕΑ ΜΑΜΑ ΟΠΩΣ ΕΙΜΑΙ ΚΙ ΕΓΩ.

ΕΛΠΙΖΩ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΠΟΥ ΜΟΙΡΑΖΟΜΑΣΤΕ ΕΔΩ ΝΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ( ΟΧΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ!!!)

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ!!! :

ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΖΩΗ ΜΟΥ!!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...