Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ας γνωριστούμε - αφήστε εδώ το μύνημά σας no4!


melahrini

Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 2,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

miamama καλώστην και είχα πραγματικά ανησυχήσει, χαίρομαι που είσαι καλά. Αντε κοντεύεις και εσύ με το καλό. Εχω ανοίξει ένα θεματάκι προσπαθώντας να μαζευτούμε οι συντοπίτισσες ρίξε μια ματιά με την πρώτη ευκαιρία.

http://parents.org.gr/forum/viewtopic.php?t=13643&highlight=

φιλιά τα ξαναλέμε σύντομα

:wink:

καθαρός ουρανός αστραπές δεν φοβάται!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μαρακι καλως μας ήρθες!!! Να έχεις μια καλή εγκυμοσύνη και να δίνεις κουράγιο στις κοπέλες που προσπαθούν! Με το καλό το ζουζουνάκι σας! Καλά Χριστούγεννα!!

Link to comment
Share on other sites

καλως ηρθες καλη συνεχεια στην εγκυμοσυνη σου...

 

περασες ασχημα γεγονοτα αλλα τελος καλο ολα καλα

 

σε λιγους μηνες θα κρατας το αγγελουδι σου και ολα θα μεινουν πισω!!

 

συγχαρητηρια :wink:

5db512b769.pngae89dcbaef.png σας αγαπω πολυ!!!
Link to comment
Share on other sites

Μαράκι καλως ήρθες, να έχεις μια τέλεια εγκυμοσύνη και με το καλό να έρθει το μπεμπάκι σου!

Πέρασε κι απ' την ενότητα "κατά τη διάρκεια της εγκυμοσύνης" να τα λέμε. :D

EXXQp3.pngAIzKp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημέρα σε όλους. Με λένε Μαρία και είμαι μαμά του μόλις 5 μηνών Πάυλου.Χαίρομαι που υπάρχει το parents γιατί μέσα απο δικέ σας εμπειρίες μου έχου λυθεί και πολλές δικές μου απορίες.Να είστε όλοι καλά κ θα τα λέμε συχνά. :D

Link to comment
Share on other sites

καλως ήρθες Μαρί να χαίρεσαι τον Παύλο σου.Θα τα λέμε συχνά εδω μέσα αυτό είναι το μόνο σίγουρο :D:wink:

Μην εκνευρίζεσαι αν ο γειτονάς σου,εχει το στέρεο ανοιχτό στις 2 το πρωί,τηλεφωνησέ του στις 4 και πες του πόσο σου άρεσε...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλώς ήρθες Μαρία!

Σου εύχομαι μία τέλεια εγκυμοσύνη.

Πιστεύω ότι η εμπειρία σου θα δώσει πολύ κουράγιο σε πολλές κοπέλες που είναι ακόμα στην προσπάθεια.

Link to comment
Share on other sites

Ο θεούλης άκουσε τις προσευχούλες σας και σας έφερε το πολυπόθητο μωράκι!!! Σου εύχομαι ένα καλό υπόλοιπο εγκυμοσύνης και περιμένουμε με ανυπομονησία και χαρά τα χαρμόσυνα νέα της γέννησης του νέου μέλους της οικογένειας σας!!! Μ΄έναν πόνο να΄ρθει στον κόσμο το πολυπόθητο υγιέστετο μωράκι σας και να σας κάνει τους πιο ευτυχισμένους γονείς του κόσμου. Περάσατε πολλά μέχρι τώρα και σας αξίζει κάθε οικογενειακή ευτυχία!!!

Με το καλό κορίτσι μου!!!

an1cCph0g410010MDAwNzM4OGR8MTAwMDk5OHNhfEggRXZnZW5pYSBtYXMgZWluYWkuLi4.gif
Link to comment
Share on other sites

Καλως ήρθες chrystalla!!! Χαιρόμαστε που σε έχουμε στην παρέα μας!!!

ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΒΡΗΚΑ ΤΟ FORUM ΓΙΑΤΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΜΙΛΑΩ ΓΙΑ ΤΟΝ ΓΙΟ ΜΟΥ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΝΟΙΩΘΩ ΒΑΡΕΤΗ, ΟΥΦ! ΒΛΕΠΕΤΕ ΕΙΜΑΙ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΙΚΡΗ (24) ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΕΣ ΜΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΕΣ...

Μια από τα ίδια κοριτσάκι, μόνο που εγώ είμαι 25. Σου ρίχνω κι ένα χρόνο!!!

Εϊναι ωραίο να είσαι νέα μαμά, ο γιός σου θα καμαρώνει για τη νέα και όμορφη μαμά του καθώς θα μεγαλώνει!!! Στο λέω εγώ πυ η μαμά μου είναι νέα και από μικρή την καμάρωνα και κορδονόμουν, ότν ήμουν μικρή, όταν όλοι μου έλεγαν τι όμορφη μανούλα έχεις και τι νέα, είστε σαν αδερφούλες, και ακόμη μας το λένε. Και πηγαίνουμε παντού μαζί!!!

an1cCph0g410010MDAwNzM4OGR8MTAwMDk5OHNhfEggRXZnZW5pYSBtYXMgZWluYWkuLi4.gif
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα, με λένε ελεάνα, είμαι 32 χρονών, παντρεμένη και αρχιτέκτων, και αποφάσισα να μπω στην όμορφη παρέα σας!

η ιστορία μου είναι απλή, μπήκα στο forum πριν μερικούς μήνες προκειμένου να πειστούμε, εγώ κι ο σύζυγος να πάρουμε τη μεγάλη απόφαση βλέποντας τα παραδείγματα άλλων γονιών, είχα δε αποφασίσει ότι θα γραφτώ μόνο εάν δρομολογηθεί, χθες λοιπόν μου βγήκε ένα ωραιότατο θετικό clear bleu και σήμερα σας χαιρετώ για πρώτη φορά, ελπίζω να τα λέμε συχνά, θα έχω πολλές απορίες , καλά χριστούγεννα σε όλες τις μαμάδες και μπαμπάδες και παιδιά!!!!!!!!

1FdQp2.png
Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...