Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ας γνωριστούμε - αφήστε εδώ το μύνημά σας no4!


melahrini

Recommended Posts

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΤΑ. ΜΟΛΙΣ ΣΗΜΕΡΑ ΓΙΝΑΜΕ ΜΕΛΗ ΤΗΣ ΠΑΡΕΑ ΣΑΣ.

ΜΕ ΛΕΝΕ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΚΑΙ ΕΧΩ ΤΡΕΙΣ ΠΑΝΕΜΟΡΦΟΥΣ ΑΝΔΡΕΣ. ΤΟΝ ΚΩΝ/ΝΟ ΠΕΝΤΕΜΙΣΗ ΧΡΟΝΩΝ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΔΙΔΥΜΟΥΣ ΓΙΩΡΓΟ ΚΑΙ ΘΕΟΔΟΣΙΟ ΔΥΟ ΧΡΟΝΩΝ.

ΚΑΤΕΡΙΝΑ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 2,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις


Διαφημίσεις

γεια σου μαργαρίτα, εδώ είμαι αλλά είχα καιρό να μπω στο topic αυτό. έχει πολλά να δεις στο parents και μπαίνω συχνά. τι κάνουν τα παιδάκια σου? εγώ όπως βλέπεις κοντεύω, είμαι στον 7ο. οι εμετοί σταμάτησαν τον σεπτέμβρη, οι αναγούλες βέβαια υπάρχουν αλλά όχι συνέχεια. τώρα ετοιμάζω τα πράγματα της μπουμπούς μου, το δωμάτιο το τελειώσαμε. αυτά τα νεα μου για την ώρα,τα λέμε σύντομα. φιλιά

pPyfp1.png

IxVpp1.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

:roll:ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗ.ΠΟΛΥ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΟΝΤΑΙ.ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΙΣ ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΣΑΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΚΛΙΝΙΚΕΣ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΥΣ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΑΝΑΦΕΡΘΩ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ.ΓΕΝΝΗΣΑ ΤΟ 2006 ΤΗΝ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΚΑΙ ΤΟ 2007 ΤΟΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟ ΣΤΗΝ ΓΕΝΙΚΗ ΚΛΙΝΙΚΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣΜΕ ΜΕ ΓΙΑΤΡΟ ΤΟΝ ΚΟ ΣΑΡΑΒΕΛΟ.ΑΠΟ ΚΟΡΥΦΑΙΟ ΓΙΑΤΡΟ ΤΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΥΠΟΘΗΚΕ ΤΟ ΕΞΗΣ "Ο ΣΑΡΑΒΕΛΟΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ 10 ΚΑΛΥΤΕΡΟΥΣ ΓΙΑΤΡΟΥΣ ΤΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΑΛΛΑ ΕΝΑΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ 2 ΚΑΛΥΤΕΡΟΥΣ".ΚΑΙ Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΛΑΘΗ ΑΛΛΑ ΛΙΓΟΤΕΡΑ ΑΠΟ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ.ΤΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΝΙΩΘΕΙΣ ΚΑΛΑ ΕΣΥ Η ΙΔΙΑ ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΣΟΥ.ΓΙΑ ΜΕΝΑ Η ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΤΗΣ ΓΕΝΝΑΣ ΜΕ ΤΟΝ ΣΑΡΑΒΕΛΟ ΗΤΑΝ ΜΟΝΑΔΙΚΗ`ΚΑΙ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΤΡΙΤΟ.

ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ

ΚΑΤΕΡΙΝΑ/ΚΑΤΕΡΙΝΗ

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας!Είμαι κιεγώ νέα μανούλα, μόλις 4.5 μηνών είναι το κοριτσάκι μου.Το parents το βρήκα τυχαία όταν έψαχνα απαντήσεις στα ερωτήματα και στους προβληματισμούς μου σχετικά με το μωράκι μου και με βοήθησε πάρα πολύ.Δηλαδή με βοηθήσατε όλες εσείς (έμπειρες και άπειρες μανούλες)και σας ευχαριστώ!Έτσι αποφάσισα να εγγραφώ κι εγώ για να μιλάω μαζί σας όποτε έχω χρόνο και δεν ασχολούμαι με το μπουμπουλάκι μου.Ελπίζω κάποια να βρεθεί να μου απαντήσει, αν βέβαια έχω κάνει την εγγραφή μου σωστά και καταφέρει αυτό το μήνυμα να φτάσει στις οθόνες σας.Προς το παρόν φιλάκια... :P

as1cCyx-O6k0010MDAwNDQxM2RifDA2OWx8TXkgYmFieSBpcw.gif
Link to comment
Share on other sites

bouboulaki

 

Καλή σου μέρα, να σου ζήσει το μωράκι σου και να το βλέπεις να μεγαλώνει υγιές και ευτυχισμένο.

Εγώ έχω ένα μπέμπη 7,5 μηνών και βρέθηκα και εγώ τυχαία στο parents, με βοήθησε και εμένα σε πολλά ερωτήματα μου και από δω και πέρα το συστήνω σε κάθε γνωστή μου που περιμένει ή έχει παιδί.

 

Αυτή τι στιγμή είμαι δουλειά, θα τα λέμε όποτε επιθυμείς.

 

Φιλάκια πολλά.

dBPlp3.png MDOFp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας! Ειμαι μια καινουρια χαζομαμα (42 ημερων) και ενθουσιασμενη με το γιο μου! Επισης χαιρομαι παρα πολυ που βρηκα το forum γιατι επιτελους θα μπορω να μιλαω για τον γιο μου χωρις να νοιωθω βαρετη, ουφ! Βλεπετε ειμαι σχετικα μικρη (24) και οι φιλες μου ελευθερες...

ΕΙΜΑΙ ΜΙΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΑΓΟΡΟΜΑΝΑ!!!

Link to comment
Share on other sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ! ΕΙΜΑΙ ΜΙΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΧΑΖΟΜΑΜΑ (42 ΗΜΕΡΩΝ) ΚΑΙ ΕΝΘΟΥΣΙΑΣΜΕΝΗ ΜΕ ΤΟ ΓΙΟ ΜΟΥ! ΕΠΙΣΗΣ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΒΡΗΚΑ ΤΟ FORUM ΓΙΑΤΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΜΙΛΑΩ ΓΙΑ ΤΟΝ ΓΙΟ ΜΟΥ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΝΟΙΩΘΩ ΒΑΡΕΤΗ, ΟΥΦ! ΒΛΕΠΕΤΕ ΕΙΜΑΙ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΙΚΡΗ (24) ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΕΣ ΜΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΕΣ...

ΕΙΜΑΙ ΜΙΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΑΓΟΡΟΜΑΝΑ!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...