Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Recommended Posts

Εμείς ξεκινήσαμε με pampers newborn και δεν είχαμε προβλήματα συγκάματος και διαρροές. Μετά που μεγαλώσαμε, είχαμε πολλές διαρροές και με τις active fit και με τις baby dry, οπότε πήρα libero και σώθηκα. Τώρα άρχισαν τρελές

 

 

Με τα active fit είχα και εγώ πρόβλημα με διαρροές και με τα babylino, η παιδίατρος είπε ότι ευθύνεται η ποσότητα, απλά παίρνω μέγαλύτερο νούμερο. Η μπουμπούκα μου είναι 7 μηνών 7 κιλά και της αγοράζω το νούμερο 4 στα babylino και το 4+ στα pampers baby dry. Το 4 στα babydry μου φαίνεται πολύ πολύ μικρό.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 556
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

μιας και λέτε για πάνες έκανα δώρο μια τούρτα με πάνες από το

http://www.diapercakes.gr και ξετρελάθηκε η μαμά.΄

Ωραίο δώρο και με πάνες της αρεσκειάς μou. Ζήτησα libero και έγινε

 

http://i720.photobucket.com/albums/ww206/bemadreterra/DSCN0718.jpg

 

Είναι πολύ ωραίο δώρο. Μήπως θυμάσαι πόσο σου στοίχισε? Και τι άλλα πραγματάκια έχει πάνω?

Link to comment
Share on other sites

Στο carrefour έχει προσφορά τα pampers active fit ,αγοράζοντας 2 συσκευασίες η δευτερη στη μισή τιμή .Εχει περίπου 25 ευρώ το πακέτο με 68 τεμ και το δευτερο βγαίνει στα 12 και κάτι .

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Καλυσπέρα κι απο μας. Έμείς μέχρι τώρα φοράμε pampers simple dry κατα τη διάρκεια της ημέρας και λίγο πριν τον ύπνο της βάζω τα pampers baby dry για να μην ταλαιπωρείται στον ύπνο της. Μέχρί τώρα δεν είχα κανένα πρόβλημα (η ζουζούνα μου είναι σχεδόν 5 μηνών). Πλέον όμως σκεύτομαι πολύ σοβαρά να δοκιμάσω τις πάνες του lidl εφόσον έχω διαβάσει ως επι το πλείστον θετικά σχόλια γι'αυτές. Έχω όμως μια ερώτηση βρε κορίτσια, όταν λέτε πλύσιμο μετά απο κάθε αλλαγή εννοείτε με τρεχούμενο νερό?? Γιατί τη δικιά μου με το ζόρι την κάνουμε κουμάντο 2 στο βραδινό της μπάνιο, που να την τρέχω στη βρύση κάθε φορά που λερώνεται. Εγώ απλά τη σκουπίζω με μωρομάντιλο.. Λέτε να έχουμε τρεχαματα??? Αγχώθηκα λίγο τώρα..

line_flow_rose_beg_41_time_1252641600_text_c720e6eff5e6effdede120ece1f220e5dfede1e9.gif
Link to comment
Share on other sites

Καλυσπέρα κι απο μας. Έμείς μέχρι τώρα φοράμε pampers simple dry κατα τη διάρκεια της ημέρας και λίγο πριν τον ύπνο της βάζω τα pampers baby dry για να μην ταλαιπωρείται στον ύπνο της. Μέχρί τώρα δεν είχα κανένα πρόβλημα (η ζουζούνα μου είναι σχεδόν 5 μηνών). Πλέον όμως σκεύτομαι πολύ σοβαρά να δοκιμάσω τις πάνες του lidl εφόσον έχω διαβάσει ως επι το πλείστον θετικά σχόλια γι'αυτές. Έχω όμως μια ερώτηση βρε κορίτσια, όταν λέτε πλύσιμο μετά απο κάθε αλλαγή εννοείτε με τρεχούμενο νερό?? Γιατί τη δικιά μου με το ζόρι την κάνουμε κουμάντο 2 στο βραδινό της μπάνιο, που να την τρέχω στη βρύση κάθε φορά που λερώνεται. Εγώ απλά τη σκουπίζω με μωρομάντιλο.. Λέτε να έχουμε τρεχαματα??? Αγχώθηκα λίγο τώρα..

 

εγω την πλενω σε καθε αλλαγη με τρεχουμενο νερο οτι ωρα και να ειναι.ποτε μα ποτε μην χρησιμοποιεις μωρομαντηλα,μονο σε ταξιδια η το πολυ πολυ για τα κακα τους και μετα πλυσιμο.και θα σου πω γιατι.δουλευω σε καταστημα με γυναικειες τσαντες και βαλιτσες.εχουμε μονιμως μωρομαντηλα για να καθαριζουμε τις βαλιτσες που σκονιζονται.μια μερα βρηκα λερωμενη μια τσαντα με στυλο,μια μεγαλη γραμμη,ε λεω ας δοκιμασω με μωρομαντηλο.και σε πληροφορω εξαφανιστηκε το μελανι που ξερεις ποσο δυσκολο ειναι να βγει.φαντασου για να βγαλει αυτο τον λεκε τι συστατικα εχει μεσα.

Kht7p2.png

 

3iVPp3.png

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγώ παρήγγειλα 2 συσκευασίες μωρομάντηλα Penaten για να έχω για αρχή και όταν θα βγαίνουμε έξω. Σκέφτομαι σοβαρά όμως, εάν τα χρησημοποιώ πολύ και μου χρειάζονται να παίρνω βιολογικά μαντηλάκια. Μόνο που έιναι ακριβά.....

Και δοκιμαστικά πήρα 2 πακέτα βιολογικές πάνες Moltex Oko με 15? τα 42 τμχ. Μου έδωσαν και κάτι κουπονάκια λίμπερο, θα πάμε να πάρουμε αύριο. Μην γυρίσω απο το μαιευτήριο και δεν έχω ούτε μια πάνα!!!!!

KVQKp3.png5gpbp3.png
Link to comment
Share on other sites

Εγώ παρήγγειλα 2 συσκευασίες μωρομάντηλα Penaten για να έχω για αρχή και όταν θα βγαίνουμε έξω. Σκέφτομαι σοβαρά όμως, εάν τα χρησημοποιώ πολύ και μου χρειάζονται να παίρνω βιολογικά μαντηλάκια. Μόνο που έιναι ακριβά.....

Και δοκιμαστικά πήρα 2 πακέτα βιολογικές πάνες Moltex Oko με 15? τα 42 τμχ. Μου έδωσαν και κάτι κουπονάκια λίμπερο, θα πάμε να πάρουμε αύριο. Μην γυρίσω απο το μαιευτήριο και δεν έχω ούτε μια πάνα!!!!!

 

εχω βρει κατι μωρομαντηλα χωρις χλωρινη,χωρις paraben και κατι αλλα συστατικα,εχει 72 μωρομαντηλα μεσα και εχει 7 λιρες με τα μεταφορικα.τα βρηκα σε ενα σαιτ που λεγεται ecofamily αλλα σημερα που μπηκα εχει κλεισει πλεον το καταστημα.αλλα τα βρηκα στο e-bay νουτελιτσα.

επισης ο μασουτης εχει - 40% στις libero,δεν ξερω αν εχεις κοντα σου.

Kht7p2.png

 

3iVPp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

Καλά βρε, γιατί δεν κοιμάσαι??? Είναι ξύπνια η μπουμπού???

Έχω Μασούτη, καλά που το είπες, δεν ήξερα για την προσφορά!!!!

Θα δω με τα μωρομάντηλα, έχω διαβάσει τόσα αρνητικά που δεν ξέρω τι να κάνω. Λες να τα καταφέρω να μην τα χρησημοποιώ???? Κατευθείαν νεράκι? Αλήθεια, ποιές πάνες σε βόλεψαν?

KVQKp3.png5gpbp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλά βρε, γιατί δεν κοιμάσαι??? Είναι ξύπνια η μπουμπού???

Έχω Μασούτη, καλά που το είπες, δεν ήξερα για την προσφορά!!!!

Θα δω με τα μωρομάντηλα, έχω διαβάσει τόσα αρνητικά που δεν ξέρω τι να κάνω. Λες να τα καταφέρω να μην τα χρησημοποιώ???? Κατευθείαν νεράκι? Αλήθεια, ποιές πάνες σε βόλεψαν?

 

 

σημερα δεν εχει κοιμηθει καλα,απο τις 10 το πρωι μεχρι τωρα ζητημα ειναι να εχει κοιμηθει συνολο 2 ωρες :shock::shock::shock::shock:.αλλα δεν κλαιει απλα μουγκριζει.μπορει να εχει πονακια η καημενη:-(:sad::-(:sad::-(.

 

εχω δοκιμασει pampers,libero και babylino.ειχα και με τις 3 περιστατικα με διαρροες οποτε πλεον παιρνω οποιες ειναι σε προσφορα.

εγω προς το παρον 2 φορες χρησιμοποιησα μωρομαντηλα γιατι ειχε γεμισει ο τοπος :D:D:D:D:D:D,αλλα μετα την επλυνα οποτε οκ.βασικα μονο για τα ταξιδια τα εχω.οταν κανει κακα της την πλενω με το weleda το washlotion and shampoο αλλιως σκετο νερακι.

Kht7p2.png

 

3iVPp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

Είναι πολύ ωραίο δώρο. Μήπως θυμάσαι πόσο σου στοίχισε? Και τι άλλα πραγματάκια έχει πάνω?

 

περίπου 70€-75€

τα πράγματα που είχε :

60 πάνες pampers newborn 2-5 kgr

1 κουβερτούλα fleece

1 σετ σεντονάκια (3 τεμ)

1 ζευγάρι καλτσάκια

1 ζευγάρι παπουτσάκια (3-6 μηνων)

1 σαλιάρα και το 1ο κουταλάκι (6 μηνών)

3 βρεφικά πανάκια

1 μασητικό κρίκο

1 βρεφικό νυχοκόπτη

1 μπιμπερό

1 λούτρινο ζωάκι

Άλλαξε συνήθειες... ΟΧΙ πλανήτη!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Sofaki σ'ευχαριστώ πάρα πολύ για τη συμβουλή σου, ξεκίνησα δειλά-δειλά να την πλένω κι εγώ στον νεροχύτη τοπικά, και επειδή δεν έχουμε καλοριφερ στο μπανιο για να μην την κρυώσω είπα να την πλένω με τρεχούμενο νερό τουλάχιστον όταν κάνει κακάκια και τις υπόλοιπες φορές με βαμβάκι. Έπίσης μου είπαν αντί για νερό να χρησιμοποιώ χαμομήλι, να νοτίζω δηλαδή το βαμβάκι στο χαμομήλι, να το στύβω και να την καθαρίζω. Λετε να της δημιουργήσω καμία ευαισθησία με το χαμομήλι??? Αν δεν κάνω λάθος είναι από τα πιο αγνά αντισηπτικά...

 

Και πάλι ευχαριστώ πολυ για την απάντηση.

line_flow_rose_beg_41_time_1252641600_text_c720e6eff5e6effdede120ece1f220e5dfede1e9.gif
Link to comment
Share on other sites

Sofaki σ'ευχαριστώ πάρα πολύ για τη συμβουλή σου, ξεκίνησα δειλά-δειλά να την πλένω κι εγώ στον νεροχύτη τοπικά, και επειδή δεν έχουμε καλοριφερ στο μπανιο για να μην την κρυώσω είπα να την πλένω με τρεχούμενο νερό τουλάχιστον όταν κάνει κακάκια και τις υπόλοιπες φορές με βαμβάκι. Έπίσης μου είπαν αντί για νερό να χρησιμοποιώ χαμομήλι, να νοτίζω δηλαδή το βαμβάκι στο χαμομήλι, να το στύβω και να την καθαρίζω. Λετε να της δημιουργήσω καμία ευαισθησία με το χαμομήλι??? Αν δεν κάνω λάθος είναι από τα πιο αγνά αντισηπτικά...

 

Και πάλι ευχαριστώ πολυ για την απάντηση.

 

 

τιποτα καλε,τι ευχαριστεις!για το χαμομηλι δεν ξερω να σου πω,ρωτα καλυτερα τον παιδιατρο σου για σιγουρια.

Kht7p2.png

 

3iVPp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

περίπου 70€-75€

τα πράγματα που είχε :

60 πάνες pampers newborn 2-5 kgr

1 κουβερτούλα fleece

1 σετ σεντονάκια (3 τεμ)

1 ζευγάρι καλτσάκια

1 ζευγάρι παπουτσάκια (3-6 μηνων)

1 σαλιάρα και το 1ο κουταλάκι (6 μηνών)

3 βρεφικά πανάκια

1 μασητικό κρίκο

1 βρεφικό νυχοκόπτη

1 μπιμπερό

1 λούτρινο ζωάκι

 

ευχαριστώ πολύ.

Το ξανασκέφτηκα όμως & με προβληματίζει λίγο που είναι έτσι εκτεθειμένα όλα, ειδικά οι πάνες. σκέφτομαι οτι αν μου τα έφερναν εμένα ίσως να μη χρησιμοποιούσα πάνες που θα ήταν εκτός συσκευασίας.

Link to comment
Share on other sites

:-D

Καλυσπέρα κι απο μας. Έμείς μέχρι τώρα φοράμε pampers simple dry κατα τη διάρκεια της ημέρας και λίγο πριν τον ύπνο της βάζω τα pampers baby dry για να μην ταλαιπωρείται στον ύπνο της. Μέχρί τώρα δεν είχα κανένα πρόβλημα (η ζουζούνα μου είναι σχεδόν 5 μηνών). Πλέον όμως σκεύτομαι πολύ σοβαρά να δοκιμάσω τις πάνες του lidl εφόσον έχω διαβάσει ως επι το πλείστον θετικά σχόλια γι'αυτές. Έχω όμως μια ερώτηση βρε κορίτσια, όταν λέτε πλύσιμο μετά απο κάθε αλλαγή εννοείτε με τρεχούμενο νερό?? Γιατί τη δικιά μου με το ζόρι την κάνουμε κουμάντο 2 στο βραδινό της μπάνιο, που να την τρέχω στη βρύση κάθε φορά που λερώνεται. Εγώ απλά τη σκουπίζω με μωρομάντιλο.. Λέτε να έχουμε τρεχαματα??? Αγχώθηκα λίγο τώρα..

 

 

λοιπον εμενα η δικια μου με τα μωρομαντιλα συγκα'ι'κε πολυ ασχημα μια πολυ καλη λυση ειναι να βαζεις σε ενα λεκανακι καθαρο νερακι και σφουγγαρι 8αλασσης και να την πλενεις εκει που θα την βαζεις για να την αλλαξεις εγω ετσι κανω και εχω βρει την ησυχια μου μονο οταν κανει κακακια την πλενω στον νυπτηρα

Link to comment
Share on other sites

Εχει αγορασει καμια μαμα τις active fit με το καινουριο καλυμμα?πηρα ενα πακετο προχτες και ειχε μεσα ενα καρτελακι να επισκεφτω την σελιδα των παμπερς για να αξιολογησω την καινουρια πανα...εμενα μου φανηκε αισθητα πιο λεπτη και....ΔΕΝ ΑΠΟΡΡΟΦΑΕΙ ΟΠΩς Η ΠΑΛΙΑ!!!!τα εχω παρει και δεν ξερω τι να κανω, να αλλαξω πανα?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

:-D

 

 

λοιπον εμενα η δικια μου με τα μωρομαντιλα συγκα'ι'κε πολυ ασχημα μια πολυ καλη λυση ειναι να βαζεις σε ενα λεκανακι καθαρο νερακι και σφουγγαρι 8αλασσης και να την πλενεις εκει που θα την βαζεις για να την αλλαξεις εγω ετσι κανω και εχω βρει την ησυχια μου μονο οταν κανει κακακια την πλενω στον νυπτηρα

 

Έμένα & οι δύο έχουν μεγάλο πρόβλημα με τα μωρομάντηλα! Νεράκι & μόνο νεράκι στο σπίτι, ούτε σαπούνι εκτός αν χρειάζεται οπωσδήποτε :) Έμένα με είχε βολέψει πολύ ένα λεκανάκι απο το mothercare που ήταν χωρισμένο σε 2 μικρότερα λεκανάκια & είχε & θήκη για να ακουμπάω το σφουγγαράκι. Στερεωνόταν & στο κάγκελο της αλλαξιέρας. Πολύ βολικό.

Link to comment
Share on other sites

Εχει αγορασει καμια μαμα τις active fit με το καινουριο καλυμμα?πηρα ενα πακετο προχτες και ειχε μεσα ενα καρτελακι να επισκεφτω την σελιδα των παμπερς για να αξιολογησω την καινουρια πανα...εμενα μου φανηκε αισθητα πιο λεπτη και....ΔΕΝ ΑΠΟΡΡΟΦΑΕΙ ΟΠΩς Η ΠΑΛΙΑ!!!!τα εχω παρει και δεν ξερω τι να κανω, να αλλαξω πανα?

 

παρε την baby dry πολυ αποροφιτικες. κ στις 2 αυτεσ ειχα και εχω ακομα στη μικρη:-P

Link to comment
Share on other sites

Εχει αγορασει καμια μαμα τις active fit με το καινουριο καλυμμα?πηρα ενα πακετο προχτες και ειχε μεσα ενα καρτελακι να επισκεφτω την σελιδα των παμπερς για να αξιολογησω την καινουρια πανα...εμενα μου φανηκε αισθητα πιο λεπτη και....ΔΕΝ ΑΠΟΡΡΟΦΑΕΙ ΟΠΩς Η ΠΑΛΙΑ!!!!τα εχω παρει και δεν ξερω τι να κανω, να αλλαξω πανα?

Πώς είναι η καινούρια, άλλαξε και η συσκευασια? Χτες πήρα ένα μεγάλο πακέτο αλλά μου φαίνονται ίδιες, με τα καρτούν του sesame street. Όταν λες δεν απορροφαει, εννοείς μεγάλη ποσότητα ούρων ή ότι δεν είναι στεγνή? Να έχω το νου μου να πάρω μικρό πακέτο και αν είναι έτσι, θα ξαναγυρίσω στις λίμπερο.

5k3tp2.png
Link to comment
Share on other sites

Πώς είναι η καινούρια, άλλαξε και η συσκευασια? Χτες πήρα ένα μεγάλο πακέτο αλλά μου φαίνονται ίδιες, με τα καρτούν του sesame street. Όταν λες δεν απορροφαει, εννοείς μεγάλη ποσότητα ούρων ή ότι δεν είναι στεγνή? Να έχω το νου μου να πάρω μικρό πακέτο και αν είναι έτσι, θα ξαναγυρίσω στις λίμπερο.

Οχι η συσκευασια δεν αλλαξε...παλι εχει τα καρτουν, μα ειναι διαφορετικη η επενδυση απο μεσα.Δεν εχει το κλασσικο διχτυ και δεν απορροφαει οπως η παλια, ενω αλλαζω με την ιδια συχνοτητα το μωρο :mad:. Μεσα στην συσκευασια ειχε ενα καρτελακι της εταιρειας. Τωρα θα μπω στο site να γραψω την...γνωμη μου, οπως ελεγε το καρτελακι.

Link to comment
Share on other sites

Οκ, σε ευχαριστώ για τις πληροφορίες. Εγώ αυτές που πήρα χτες είναι ακόμα οι παλιές με το δίχτυ. Πάνω που είχα χαρεί γιατί σταμάτησαν οι διαρροές, ελπίζω να μην έχουμε πάλι τα ίδια σε λίγο.

5k3tp2.png
Link to comment
Share on other sites

Η καρτα που βρηκα μεσα γραφει" Μερικες φορες αντικαθιστουμε τα τωρινα pampers active fit με ενα νεο προιον οπως αυτο στην συσκευασια που αγορασατε. Θα θελαμε πολυ να μαθουμε την γνωμη σας και μπλα μπλα..." δηλαδη ειναι το παιδι μου πειραματοζωο για τις πανες τους????????????!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια μου κι εμείς pampers active fit παίρνουμε αλλά εδώ και 2 βδομάδες είπα να δοκιμάσω τα babylino!!! ΚΑΜΙΑ σχέση με τα pampers...προσωπικά για μένα τα babylino είναι πιο βαμβακερά και δεν του ΚΑΘΟΛΟΥ κοκκινίλες!!!! ΗΜΟΥΝ ΗΛΙΘΙΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΑ ΕΠΑΙΡΝΑ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ.....γκρρρρρρρ.... Φανταστείτε ότι έχω 2 βδομάδες να του βάλω κρέμα για τα συγκάμματα....και τώρα που ακούω αυτά με την αλλαγή στο πακέτο νευριάζω ακόμα περισσότερο.....τις δοκιμές τους δηλαδή θα κάνουν στα παιδάκια μας οι ΑΧΡΗΣΤΟΙ????

Αχ evita79 μου σε καταλαβαίνω...

WqOQp2.png KyXNp2.png
Link to comment
Share on other sites

ευχαριστώ πολύ.

Το ξανασκέφτηκα όμως & με προβληματίζει λίγο που είναι έτσι εκτεθειμένα όλα, ειδικά οι πάνες. σκέφτομαι οτι αν μου τα έφερναν εμένα ίσως να μη χρησιμοποιούσα πάνες που θα ήταν εκτός συσκευασίας.

 

δεν ακριβως είναι ανοιχτά. Η τούρτα σου παραδίδεται μέσα σε σελοφάν κλειστή (προσοχή κάποιες επιχειρήσεις χρησιμοποιούν τούλι) ακριβώς για να μην περάσει σκόνη ή βρώμα αφού το δώρο μπορεί να περιμένει στο μαιευτήριο ή στο σπίτι μέχρι να χρησιμοποιηθεί και μάλιστα αν δεις γράφουν πως οι τούρτες έχουν κατασκευαστεί σε καθαρό χώρο, μην καπνιστών ακριβώς για να διασφαλιστεί η ποιότητα αφού και αυτοί το ξέρουν πως θα έρθουν σε επαφη οι πάνες με τα πωπουδάκια των μωρών?

Σίγουρα προσέχουν την υγιεινή κατά την κατασκευή

Άλλαξε συνήθειες... ΟΧΙ πλανήτη!!!!

Link to comment
Share on other sites

Εχει αγορασει καμια μαμα τις active fit με το καινουριο καλυμμα?πηρα ενα πακετο προχτες και ειχε μεσα ενα καρτελακι να επισκεφτω την σελιδα των παμπερς για να αξιολογησω την καινουρια πανα...εμενα μου φανηκε αισθητα πιο λεπτη και....ΔΕΝ ΑΠΟΡΡΟΦΑΕΙ ΟΠΩς Η ΠΑΛΙΑ!!!!τα εχω παρει και δεν ξερω τι να κανω, να αλλαξω πανα?

 

Σήμερα την πάτησα κι εγώ με αυτές.Συνήθως χρησιμοποιώ libero για το βράδυ και toujours lidl για την ημέρα.Έφερε ο άντρας μου τις καινούργιες active fit.Αποτέλεσμα: διαρροή χθεσ το απόγευμα.Λέω τυχαίο είναι δεν την έβαλα καλά.Έχω λοιπόν σήμερα το παιδί στο αυτοκίνητο και καταλαβαίνω ότι κάνει κακά της στην Πέτρου Ράλλη λίγο πριν μπούμε στην Κηφισό.Λέω δεν σταματάω να την αλλάξω, σε 15 λεπτά θα είμαστε σπίτι.Εξάλλου κι άλλες φορές "τα έχει κάνει" στο αυτοκίνητο και δεν έχει κλάψει ποτέ. Αμ δε! Να έχει ατύχημα στον Κηφισό, να πηγαίνουμε σημειωτών και να αρχίσει η μικρή να κλαίει.Έβγαλα όλη την κίνηση τραγουδώντας "χαρωπά τα δυο μου χέρια τα κτυπώ" για να ξεχαστεί.Φτάνω σπίτι και βλέπω ότι έχουν φύγει ΟΛΑ ΜΑ ΟΛΑ από την πάνα τσίσα, κακάκια, γι΄'αυτό και το παιδί είχε λυσσάξει.Να σημειώσω ότι αυτό δεν μου έχει συμβεί ούτε με τα libero ούτε με τα lidl!Κρίμα τα λεφτά.

nCE2p3.png

 

Όποιος προτιμά την ασφάλεια έναντι της ελευθερίας δεν του αξίζει να έχει τίποτα από τα δύο

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...