Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

δεν παμε καλα........


demi

Recommended Posts

μολις επαθα ενα σοκ και εχω μουδιασει ολοκληρη..δεν ξερω καν αν πρεπει να το γραψω εδω.....

ερχεται μια πελατισα μια φορα ρον χρονο εδω που εργαζομαι...

ηρθε περισυ ημουν εγκυος οποτε με ρωταει...ΟΛΑ ΚΑΛΑ?γεννησες με το καλο κλπ κλπ κλπ...

φευγοντας μου λεει ..αντε ευχομαι του χρονου που θα ερθω παλι να μην εισαι ΠΑΛΙ εγκυος..φτανουν 2 παιδια!!!!!!!

εμεινα παγωτο και δεν ειπα κατι μονο χαζογελασα μαλλον απο αμηχανια.

και ρωτω...1.εσυ μου τα μεγαλωνεις?

2 με ρωτησες αν θελω η αν προσπαθω για αλλο παιδι?

3.σου ειπε κανεις οτι τα 2 με βαραινουν?

δεν ξερω τι αλλο να πω..βοηθηστε με γιατι το χανω το μυαλο μου..

και μιλαμε για κυρια μορφωμενη ....

 

κ εμενα η ξαδελφη μου γεννησε το 2ο κ πολλες φορες την κοροιδευω ποσους χειμωνες εχεις να περασεις χωρις να σαι εγκυος???ή "φτανει,τον παραλλο χειμωνα να γεννησεις παλι,καθε ανοιξη εγκυος μενεις"αλλα το λεω για πλακα,να τη πειραξω δεν το παιρνει στα σοβαρα..μηπως το πε για πλακα??να σε πειραξει..δεν νομιζω οτι το πε απο κακια

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 52
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλα τουλαχιστων σε εσενα στο ειπε καποιος ξενοσ ελα στην θεση μου που τ λεγανε συγγενης μου λες και αυτη μου τ μεγαλουν.εχω 3 παιδια πριν 4 μηνες ημουν παλι εγκυος μολις τ εμαθαν δεν φανταζεσε το τ ακουσα κ σαν να μην εφτανε αυτο χανω τ μωρο 3 μηνων και ημουν πολυ χαλια κ περνω τ κουνιαδα μου ν της μιλησω λεω θα με καταλαβει παιδια εχει και τ γυριζει κ μου ελα μωρε τ στεναχωριεσαι κ τι εγινε που το εχασες καλυτερα που τ εχασες τι το ηθελες το τεταρτο:evil:εμεινα καγκελο.

Link to comment
Share on other sites

εσενα τουλαχιστον σου το ειπε μια ασχετη,μια που την βλεπεις μια φορα τον χρονο...

εμενα που μου το ειπε η πεθερα μου?????εχω δυο αγορακια και οταν γεννησα την κορη μου μου ειπε ακριβως αυτο :"Αντε από εδώ και πέρα να φυλάγεστε για να μην κάνετε άλλο". φτανουν τρια παιδια,τωρα που εκανες και την κορη.......!!!!!!!

επαθα σοκ...γιατι κυρα μου???μηπως σου ζητησα βοηθεια??ΟΟΟΟΧΙ. λεφτα?? ΟΟΟΟΧΙ.

τοτε τη δουλεια εχεις στο κρεβατι μου????? ΟΕΟ????

 

Το έχει ακούσει και άλλη αυτό το έξυπνο ? Το άκουσα και εγώ από την πεθερά μου - ο γιός μου μοναχοπαίδι - και τσίτωσα. Γιατί μανδάμ ? Εσύ τα γεννάς ή εσύ τα μεγαλώνεις ? Μια φίλη μου με δουλεύει. Η πεθερά μου μου χάρισε όταν γέννησα και τις 2 φορές, από 1 χρυσό βραχιόλι (σύνολο 2 παιδιά 2 βραχιόλια), τα οποία τα έχει από την δική της πεθερά, ο πεθερός μου επίσης μοναχοπαίδι. Η φίλη μου μου λέει, κάνε ρε και ένα τρίτο, να δούμε τι θα σου χαρίσει :lol::lol::lol: Αφήστε που τα βραχιόλια, μαζί με άλλα πράγματα, τα βούτηξε πέρσυ η Βουλγάρα καθαρίστρια - :evil::evil::evil::evil::evil: - οπότε και νο βραχιόλια τώρα. Είδες άμα ο άλλος είναι γρουσούζης ?

 

Ρε πατε καλα? τρωτε φρικες με αυτα? τι λετε τωρα ρε σεις? .......εγω εχω ενα....εμενα μου ειπαν 'κανε και αλλο γιατι αμα σου πεθανει αυτο θα τρελλαθεις'....και εσκασα στα γελια........αντε τωρα.......

 

Το έχω ακούσει και αυτό, λες και τα παιδιά είναι σκυλιά που τα έχεις να σου φυλάνε το σπίτι. Κρατάς και ένα κουταβάκι άμα πεθάνει η μάνα. Ήμαρτον Παναγία μου, τι άλλη μακακία θα ακούσουμε. Άμα είναι ο άνθρωπος ανεγκέφαλος και αστοιχείωτος, τι περιμένεις ? Λες και ζούμε όπως ήταν πριν 100 χρόνια, που έκαναν 10 παιδιά για να τους μείνουν 3-4 στο τέλος. Και πάλι ήμαρτον :shock::shock::shock:

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...