Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΑΓΑΠΗΜΕΝΗ ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ


ΑΓΑΠΗΜΕΝΗ ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ  

603

  1. 1. ΑΓΑΠΗΜΕΝΗ ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ



Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 346
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Απαπα αδυνατώ να ψηφίσω ΜΙΑ σειρά!

 

Βλέπουμε συστηματικά House M.D., Supernatural, Grey's Anatomy, Desperate Housewives, Heroes, Californication, Dexter κ.ά. Βλέπαμε και Lost και Battlestar Galactica όσο παίζονταν (μεγάλη απογοήτευση το τέλος του Lost) ενώ το Prison Break συγκρατηθήκαμε και τα βλέπουμε τώρα μαζεμένα.

 

Δεν μπορώ να αποφασίσω αγαπημένη σειρά! Κάθε μία από τις παραπάνω έχει το δικό της ιδιαίτερο χρώμα. Ενθουσιάστηκα όμως με το Battlestar Galactica. Τσαντίζομαι με τις σειρές που τις τραβάνε από τα μαλλιά για να πουλήσουν (λέγε με Lost).

 

Law & Order Special Victims και τα CSI τα βλέπω περιστασιακά στα ελληνικά κανάλια.

δεν υπαρχει λαθος και σωστο υπαρχει ΜΟΝΟ διαφορετικο!

(Λορέτα Ποντικίνα)

Ξέρω τα πάντα αλλά δεν μπορώ να σας τα αποκαλύψω!

Link to comment
Share on other sites

Από αυτά που αναφέρονται εδώ, με συγκίνησε μόνο το LOST, κι αυτό μόνο στους πρώτους κύκλους. Ήμουν πολύ φανατική του ΕR και του law&order που έπαιζαν κάπου στα '95. Και τώρα ...βρίστε με, μουτζώστε με, αλλά έχω κολλήσει με το καινούριο τούρκικο, το Κισμέτ. Η μάνα μου με κόλλησε, I swear! Καμιά άλλη ομοιοπαθής?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Τρομερή η πρώτη season californication ε? Είδωλό μου ο τύπος :P

 

Μόνο στην πρώτη;

δεν υπαρχει λαθος και σωστο υπαρχει ΜΟΝΟ διαφορετικο!

(Λορέτα Ποντικίνα)

Ξέρω τα πάντα αλλά δεν μπορώ να σας τα αποκαλύψω!

Link to comment
Share on other sites

χμμμμ βιάστηκες να κρίνεις ;) δες την ;)

δεν υπαρχει λαθος και σωστο υπαρχει ΜΟΝΟ διαφορετικο!

(Λορέτα Ποντικίνα)

Ξέρω τα πάντα αλλά δεν μπορώ να σας τα αποκαλύψω!

Link to comment
Share on other sites

Και τώρα ...βρίστε με, μουτζώστε με, αλλά έχω κολλήσει με το καινούριο τούρκικο, το Κισμέτ. Η μάνα μου με κόλλησε, I swear! Καμιά άλλη ομοιοπαθής?

 

Πω πωωω κ εγω :oops::oops::oops:

 

ενω τοσο καιρο κοροιδευα τα τουρκικα και τα βραζιλιανικα!! καλα να παθω... :lol::lol:

eNortjKzUjI0NDEzM1SyBlwwFXMC0A,,17.png

Link to comment
Share on other sites

Πω πωωω κ εγω :oops::oops::oops:

 

ενω τοσο καιρο κοροιδευα τα τουρκικα και τα βραζιλιανικα!! καλα να παθω... :lol::lol:

 

'Ότι κοροϊδεύεις σου 'ρχεται στο κεφάλι σου.;)

Μια απ' τα ίδια και εγώ.

Και φυσικά πολύ άνετα πέρασα από το χίλιες και μία νύχτες στο kismet

5160_not-easy-being-a-mother.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Πωπω κορίτσια μου δίνετε κουράγιο! Θα το συνεχίσω κι ας πα να λένε! Έχει και αγωνία...

Ο άντρας μου το 'ψαξε και μου είπε ότι ήταν μυθιστόρημα του 1920 που διασκευάστηκε. Μου είπε και το τέλος ο κακούργος!

Link to comment
Share on other sites

Πωπω κορίτσια μου δίνετε κουράγιο! Θα το συνεχίσω κι ας πα να λένε! Έχει και αγωνία...

Ο άντρας μου το 'ψαξε και μου είπε ότι ήταν μυθιστόρημα του 1920 που διασκευάστηκε. Μου είπε και το τέλος ο κακούργος!

δεν το βλέπω το κισμέτ, από τις διαφημίσεις... μανούλι ο τούρκος!;)

χανούμ μπουρέκ!:lol:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 3 εβδομάδες μετά...
. Και τώρα ...βρίστε με, μουτζώστε με, αλλά έχω κολλήσει με το καινούριο τούρκικο, το Κισμέτ. Η μάνα μου με κόλλησε, I swear! Καμιά άλλη ομοιοπαθής?

 

Εγω εγω Αγγελινα!!!!

Κολλησα εντελως τυχαια...και δεν ξεκολλαω με τιποτα....μα με τιποτα...???

Οποιος θελει να δει το τελος του kismet,

εδω;):

 

http://ultragreek.blogspot.com/2010/09/kismet-75-kenan.html

 

Γλυκιές μου πεταλουδίτσες...

Link to comment
Share on other sites

αχ και μενα μαρεσει πολυ το κισμετ και το τελος με απογοητευσε εντελώς.δεν το περίμενα. κριμα πολυ κριμα. αχ βρε κεναν αχ

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ ΟΛΗ ΜΟΥ Η ΖΩΗ

Link to comment
Share on other sites

Μου αρεσει πολυ το Grey's Anatomy, ανυπομονω για τον επομενο κυκλο, ξετρελαθηκα με το Binbir Gece (1001 νυχτες), τετοια πορωση ειχα καιρο να παθω, ειδα ολα τα επεισοδια σε DVD. Μου αρεσει το Dudaktan Kalbe (Κισμετ) και επισης απο τις φετεινες σειρες μου αρεσουν οι "Κουκλες", πολυ ωραια σειρα-μου τη σπαει η Ματσουκα ομως.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...
  • 1 month later...

και εγω το grey's ψηφιζω....... αλλα τωρα αρχισα να βλεπω και το τουρκικο ασημενια φεγγαρια βρηκα στο you tube μονο 8 πρωτα επεισοδια και θελω τα υπολοιπα να δω αληθεια υπαρχει καπου να δω με ελληνικους υποτιτλους μεχρι τουλαχιστον το επεισοδιο που εχει στο μακεδονια...γιατι μετα τα 8 πηγα στα 50 επεισοδια του μακεδονια κια εχω χασει πολλα κομματια ειδικα εκει που τελικα η κοπελα που ειπαν οτι σκοτωθικε ζει...υπαρχουν καπου αυτα τα επεισοδια????

Link to comment
Share on other sites

SEX AND THE CITY... κορυφαιο!!!!

 

Προσωπικα τα τουρκικα δεν μου αρεσουν καθολου ομως...

 

Δυστυχως τα βλεπει η πεθερα μου και μαζι και ο μικρος μου...., αφου τον ρωταω τι ειδε και μου λεει.... "τουκαλα", το κακομοιρο μου....

 

Τα νευρα μου.........

Link to comment
Share on other sites

HOUSE MD

GREY'S ANATOMY

NIPTUCK

1000 KAI 1 NYXTES

 

Γιατι δεν είναι τουλάχιστον το Grey's Anatomy στη ψηφοφορία εεε;;; καλέ μου τροχονόμε ;;;

Οι δυο ερωτες της ζωής μου :

:DΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ 12-08-08 :DΣΤΕΛΙΟΣ 05-03-10

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...