Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΑΓΑΠΗΜΕΝΗ ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ


ΑΓΑΠΗΜΕΝΗ ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ  

603

  1. 1. ΑΓΑΠΗΜΕΝΗ ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ



Recommended Posts

Αχ σας παρακαλώ πείτε μου τι συνέβη στο LOST. Εχω χάσει πολλά επεισόδια, αν και άκουσα οτι το τέλος ήταν απογοητευτικό.

ldnHp3.png?vud3HaCz

Mother of 4

:)

Χρήστος - 22/3/2008

Μιχάλης - 30/11/2009

Δημήτρης - 3/4/2012

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 346
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κοριτσάκια μου κι εγώ εννοείται μέσα στις απορίες είμαι!!:confused:Σε μια τέτοια σειρά και με τον τρόπο που πήγαιναν τα πράγματα ,δεν υπήρχε περιπτωση να εξηγηθούν όοοολα στο τέλος!Οι σεναριογράφοι άφησαν πολλά κενά ,αλλα ήταν αναμενόμενο,οπως λέμε σημασία έχει το ταξίδι κι όχι ο προορισμός!!Και ήταν ένα πολύ πολύ οραίο ταξίδι..Αν σας γράψω πόσες απορίες έχω,θα ξημερώσουμε κι ακόμα θα γράφω!Δεν μπορώ να πω οτι απογοητευτηκα απο το τέλος,εγώ απογοητευτηκα ΠΟΥ ΤΕΛΕΙΩΣΕ και μόνο γι αυτό..:-( Κάθε φορά που έκλεινε ένας κύκλος περίμενα πως και πώς τον επόμενο,τώρα νοίωθω ένα κενό.Περιμένω πάντως τις 24 Αυγούστου που αν αληθευει αυτό που διάβασα κάπου,θα παιχτεί ένα special επεισόδιο που θα δίνει κι άλλες απαντήσεις,καθώς και οτι θα γίνει και ταινία(αυτό το λέω εγώ,δεν το διάβασα πουθενά!),όπως με το sex and the city..:wink:

όσο για το τέλος ΑRNIKOL,καλύτερα να το δεις,δεν λεει να στο πουμε έτσι απλά,άλλο να το βλέπεις!!Δες όλα τα επεισόδια που έχεις χάσει,αξίζει!

Link to comment
Share on other sites

Εγω διαβασα στο ιντερνετ κατι περι βουδισμου κ πως συνδεεται με τα διαφορα στοιχεια στο εργο, κ ομολογω οτι καταλαβα περισσοτερα. Απορω πως δεν τα ειχα σκεφτει τοσο καιρο.

Ισως σ'αυτο το bonus επισοδιο να μαθω κ για τις αρκουδες...!

eNortjKzUjI0NDEzM1SyBlwwFXMC0A,,17.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας!!

Και εγώ με το Lost!! Είναι η 1η φορά που έφαγα κόλλημα με σειρά. Είδα και τους 6 κύκλους σε 3 μήνες!!!! Αλλά το τέλος???????? Τελικά είναι νεκροί ή όχι βρε παιδιά....

Γιατί εγώ νομίζω πως είναι!

Qxemp2.png

 

 

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

το τελος ηταν τελειως απογοητευτικο. απ την αλλη τον τελευταιο καιρο εγω το παρακολουθουσα πιο πολυ για τη φωτογραφια κ τη σκηνοθεσια της ολης σειρας. μαγκια τους που καταφερανε κ κρατησανε παντως το ενδιαφερον του κοινου τοσα χρονια. αυτο κ μονο δεν ηταν ευκολο.

τελικα φαινεται οτι ηταν πεθαμενοι κ απλα δημιουργησανε αυτο το παραλληλο συμπαν για να καταφερουν να ξαναντηθουν ολοι μαζι...ή κατι τετοιο τελο παντων...

Μετα την καταιγίδα, έρχεται πάντα η λιακάδα.

Link to comment
Share on other sites

http://www.filmschoolrejects.com/tv/what-happened-lost-finale-explanation.php

 

εξηγεί πολλά πράγματα (καλά τις αρκούδες νομίζω ότι τις είχαν φέρει οι άνθρωποι της ντάρμα για να κάνουν πειράματα.....)

Η ύπαρξή μας είναι αποτέλεσμα των πράξεών μας ...

Link to comment
Share on other sites

Εγω διαβασα στο ιντερνετ κατι περι βουδισμου κ πως συνδεεται με τα διαφορα στοιχεια στο εργο, κ ομολογω οτι καταλαβα περισσοτερα. Απορω πως δεν τα ειχα σκεφτει τοσο καιρο.

Ισως σ'αυτο το bonus επισοδιο να μαθω κ για τις αρκουδες...!

 

Αν μπορείς δώσε μου το λινκ απο αυτά που διάβασες περι βουδισμού,μήπως και καταλάβω περισσότερα..

όσο για τις αρκούδες,η ντάρμα τις ειχε πάει εκει για τα πειράματα που κάνανε.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κοριτσια μου, μηπως μπορειτε να με ενημερωσετε περιπου τι ωρες παιζονται αυτες οι σειρες για να ξεκινησουμε να τις βλεπουμε και εμεις που δεν τις βλεπαμε μεχρι τωρα;;

ΤΕΛΙΚΑ ΟΛΑ ΓΥΡΝΑΝΕ ΜΠΟΥΜΕΡΑΝΓΚ!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα...την πεμπτη ειδα τελικα το sex and the city την ταινια.Πολυ ωραιο ηταν αν κ αυτη τη φορα για μενα πρωταγωνιστρια ηταν η Σαμανθα.Φοβερη!!! Τωρα βλεπω το TRUE BLOOD κ αυτη πολυ καλη σειρα.Αν κ η υποθεση εχει πολλα απο τις ταινιες ΤWILIGHT K NEW MOON. παρ'ολα αυτα ειναι ωραιο.

LFJcp3.png

 

dNjSp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα...την πεμπτη ειδα τελικα το sex and the city την ταινια.Πολυ ωραιο ηταν αν κ αυτη τη φορα για μενα πρωταγωνιστρια ηταν η Σαμανθα.Φοβερη!!! Τωρα βλεπω το TRUE BLOOD κ αυτη πολυ καλη σειρα.Αν κ η υποθεση εχει πολλα απο τις ταινιες ΤWILIGHT K NEW MOON. παρ'ολα αυτα ειναι ωραιο.

Lenaki τι ωρα το δειχνει και ποιες μερες;

ΤΕΛΙΚΑ ΟΛΑ ΓΥΡΝΑΝΕ ΜΠΟΥΜΕΡΑΝΓΚ!

Link to comment
Share on other sites

Τωρα βλεπω το TRUE BLOOD κ αυτη πολυ καλη σειρα.Αν κ η υποθεση εχει πολλα απο τις ταινιες ΤWILIGHT K NEW MOON. παρ'ολα αυτα ειναι ωραιο.

 

 

Μια απο τις αγαπημένες μου σειρές έχει γίνει..Αν και το έχω γράψει παραπάνω πραγματικά έχω κολλήσει!!!

 

Μια άλλη ελαφρια σειρά η οποία δεν έχει έρθει ακόμα στον ελληνικό χώρο και είναι απίστευτη...λέγεται "Samantha who"

 

Είναι μια κοπέλα που χάνει την μνήμη της . Το προβλημα τώρα ποιό είναι ότι πριν χάσει την μνήμη της ήταν μια σκύλα και μισή και τώρα που την έχασε βλέπει αδικίες και τα λοιπά και προσπαθούν να της εξηγήσουν ότι έκανε τα ίδια και ακόμα πιο ανεπανορθωτες ζημιές και μια σειρά απο γεγονότα που προσπαθεί να φτιάξει με τον τωρινό ευατό της (όλα βέβαια γίνονται κομικά...)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

kira δεν βρισκω το λινκ για το Lost ομως εχω το αρχειο σε μορφη .doc στον υπολογιστη. Μπορω να το στειλω με email.

Οποιον τον ενδιαφερει ας μου στειλει το εμαιλ του σε πμ να το προωθησω!!

eNortjKzUjI0NDEzM1SyBlwwFXMC0A,,17.png

Link to comment
Share on other sites

kira δεν βρισκω το λινκ για το Lost ομως εχω το αρχειο σε μορφη .doc στον υπολογιστη. Μπορω να το στειλω με email.

Οποιον τον ενδιαφερει ας μου στειλει το εμαιλ του σε πμ να το προωθησω!!

 

 

Ναι,ναι,ναι!!!!!!:D:D:D στελνω πμ..

Link to comment
Share on other sites

και εμενα μου αρεσει το LOST & Desperate housewives, και το Dexter... το True Blood θελω να το δω αλλα ειναι λογο αργα απ'οτι θυμαμαι..- μηπως βλεπω τελικα πολυ τηλεοραση?

αλλα ρε κοριστια μην αποκαλυπτετε για το τι γινεται στην καθε σειρα γιατι δεν εχω δει ολους τους κυκλους του LOST και δεν θελω να μαθω τι γινετε παρακατω (αν και απ'οτι καταλαβα δεν εχετε ολες καταλαβει το ιδιο...??)

Link to comment
Share on other sites

καμμια απ αυτες.εγω εβλεπα στο μακ τβ το χιλιες και μια νυχτες και λεω να το βλεπω και στον αντ1 αν δεν εχει τπτ καλυτερο-που μαλλον δε θα χει αφου το καλοκαιρι ειναι ολα επαναληψεις

Link to comment
Share on other sites

τέλειο το χίλιες και μια νύχτες. έριξα κλάμα!

αχ αυτή η γλώσσα, η τούρκικη, παραπονιάρικη,

η δε μουσική υπόκρουση, και καλά να είσαι, που χθες ήμουν χάλια γιατί μου έπεσε η μικρή, καθώς την άλλαζα, οπότε ήμουν για χάπια από τις τύψεις, το δάκρυ κορόμηλο.

είμαι ΑΙΣΘΗΜΑΤΙΑΣ!

Link to comment
Share on other sites

καμμια απ αυτες.εγω εβλεπα στο μακ τβ το χιλιες και μια νυχτες και λεω να το βλεπω και στον αντ1 αν δεν εχει τπτ καλυτερο-που μαλλον δε θα χει αφου το καλοκαιρι ειναι ολα επαναληψεις

δεν με λες, τελικά το αγοράκι θα ζήσει;:cry:

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...