Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΤΟΚΕΤΟΥ ΚΑΙ ΒΑΡΟΣ ΕΜΒΡΥΟΥ


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

  • 3 εβδομάδες μετά...
  • 3 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

39+2 το αγορακι μου, 4κ. φυσιολογικα, κ απο οτι ανκαλυψαμε μετα μου χαν σπασει κ λιγο τα νερα, λιγο λιγο διαροη ενα πραγμα!!!

xWWzp2.png

675093qccdm00t72.pngEΓΧΡΩΜΗ TV----->ΑΣΠΡΟΜΑΥΡΗ ΖΩΗ...

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γέννησα τον γιο μου στις 38 εβδομαδες και 4 μέρες.Σπάσαν τα νερά μου και γέννησα σε 5 ώρες......

Μάριος 22/5/09

Χάρης 17/12/10

Κατερίνα 26/7/13

είστε όλη μου η ζωή.............

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

καλησπέρα σας μανούλες:-)

Θα ήθελα να ρωτήσω σε ποια εβδομάδα της εγκυμοσύνης σας γεννήσατε για να υπολογίζω και εγώ τις μέρες μου, αν και κάθε εγκυμοσύνη είναι διαφορετική..

Αληθευει ότι τα κοριτσάκια γεννιούνται πιο νωρίς απο τα αγοράκια ή όχι;;;

dev151pr___.png
Link to comment
Share on other sites

Εμενα παλι η μικρη μου καλαρεστηκε στην κοιλιτσα της μανουλας και δεν ελεγε να βγει!!Γεννησα στην 40 εβδομαδα και πηρα και 4 μερες απο την 41.Φυσικα με προκληση.

Xρωμα δεν αλλαζουνε τα ματια...μονο τροπο να κοιταμε.

tALVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Εγώ γέννησα ακριβώς την 40η εβδομάδα κύησης ξεκινώντας με πρόκληση, 8 ώρες περιμέναμε να κάνει διαστολή ο τράχηλος και ολοκληρώσαμε με καισαρική λόγω κοντού μήκους ομφαλίου λώρου. Η μικρή είχε βολευτεί για τα καλά μέσα στην κοιλίτσα της μαμάς.

aYVcp2.png
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω γιατί αλλά ώρες ώρες βιάζομαι να τη δώ πως θα είναι και ανυπομωνώ, εύχομαι να γεννήσω πιο νωρίς απο την προβλεπόμενη ημερομηνία!!!!! Πάντα με τη βοήθεια του Θεού φυσικά να πάνε όλα καλά..............

dev151pr___.png
Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...