Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΤΟΚΕΤΟΥ ΚΑΙ ΒΑΡΟΣ ΕΜΒΡΥΟΥ


Recommended Posts

Βάση των απαντήσεων φτάνεις μέχρι το τέλος άρα ας χαλαρώσω.... Δεν μπορώ φυσικά να κρύψω την ανυπομονησία μου, το θέμα μου όμως είναι οτι μένουμε Πάτρα και θα γεννήσω στην Αθήνα.. Ο γιατρός μου είπε οτι δεν υπάρχει περίπτωση μιας και ειναι το πρώτο παιδί, να σπάσουν τα νερά ή να νιώσω τον πρώτο πόνο και να μην προλάβω να φτάσω Αθήνα. Τον εμπιστεύομαι απίστευτα αλλά τώρα τελευταία έχω αγχωθεί λιγάκι.... Για να δούμε... Να ευχηθώ στις μανούλες που κοντεύουν να πάνε όλα καλα και στις υπόλοιπες καλή υπομονή και γερά μωράκια!!!!

q2aezf3j9gb2ojly.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μαρακι και εγω ειμαι 35 εβδ λαι 4 ημερων...την πρωτη μου κορη την γεννησα 39 και 5 ημερων,με πιασανε οι πονοι ξημερωματα στις 2 και γεννησα στις 11 παρα 10 το πρωι!!!

Ο γιατρος μου ειπε καλο ειναι να παρω 1-2 εβδομαδες απο το μηνα μου,,μετα αν θελω μπορω να αρχισω και τρεξιμο :)......Με το καλο μας ευχομαι..πανω απ ολα γερα να ρθουν τα μωρακια μας,,,αυτα ξερουν το ποτε,,,φιλακια στην κοιλιτσα!!!

Np8Ep2.png
Link to comment
Share on other sites

Μαρακι και εγω ειμαι 35 εβδ λαι 4 ημερων...την πρωτη μου κορη την γεννησα 39 και 5 ημερων,με πιασανε οι πονοι ξημερωματα στις 2 και γεννησα στις 11 παρα 10 το πρωι!!!

Ο γιατρος μου ειπε καλο ειναι να παρω 1-2 εβδομαδες απο το μηνα μου,,μετα αν θελω μπορω να αρχισω και τρεξιμο :)......Με το καλο μας ευχομαι..πανω απ ολα γερα να ρθουν τα μωρακια μας,,,αυτα ξερουν το ποτε,,,φιλακια στην κοιλιτσα!!!

 

Λία μου με το καλό κοπέλα μου!!!! Εμείς χθες πήγαμε στο γιατρό μας και αφου συζητήσαμε αποφασίσαμε να ανέβουμε Αθήνα 10 μέρες πριν την ΠΗΤ και να μείνουμε εκεί μέχρι τη γέννα

... Ας ελπίσουμε να μη θέλει ο μπεμπούλης μας να βγει πιο νωρίς....:-)

q2aezf3j9gb2ojly.png
Link to comment
Share on other sites

Με το καλο μας ευχομαι..πανω απ ολα γερα να ρθουν τα μωρακια μας,,,αυτα ξερουν το ποτε,,,φιλακια στην κοιλιτσα!!!

 

Ξερουνε αλλα καμια φορα ξεχνιουνται εκει μεσα!!!:-D

Εγω μακαρι να γεννησω πριν την πητ γιατι αμα πεσω στις γιορτες ποιος τρεχει μετα!Που να βρεις εδω γιατρο τετοιες μερες....εδω πασχα ειχα παει για κατι πονους που ειχα το βραδυ και μονο οι μαιες ηταν γιατρος δεν υπηρχε:mad:

aRjHp3.pngiD6Np3.png
Link to comment
Share on other sites

γεια σας κ απο μενα!!!γεννησα το Σαββατο στις 1 του μηνος ..οπως βλεπετε κ στο τικερακι ημουν στις 41 εβδομαδες!!!!αλλα εγω δεν ειχα σταθερο κυκλο ποτε ,θυμομουν την πρωτη μερα της τελευταιας περιοδου αλλα δεν ειχα ποτε σταθερο κυκλο ,οποτε δεν ειναι σιγουρο οτι πηρα παραπαταση!!!

ttd6a24.aspx
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

γεια σας κ απο μενα!!!γεννησα το Σαββατο στις 1 του μηνος ..οπως βλεπετε κ στο τικερακι ημουν στις 41 εβδομαδες!!!!αλλα εγω δεν ειχα σταθερο κυκλο ποτε ,θυμομουν την πρωτη μερα της τελευταιας περιοδου αλλα δεν ειχα ποτε σταθερο κυκλο ,οποτε δεν ειναι σιγουρο οτι πηρα παραπαταση!!!

 

Να σας ζήσει το μωράκι σας!!!!!!!!!!! να είναι γερό και καλότυχο!!!!!!!!!!!!!!!!! Άντε να δούμε ο δικός μας πότε θα αποφασίσει να βγει!!!:P:p:p:p:p

q2aezf3j9gb2ojly.png
Link to comment
Share on other sites

  • 1 χρόνο μετά...

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...