Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

Love Parents.org.gr? Tell a friend!

ΣΩΜΑΤΙΚΗ ΚΑΙ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΗ ΒΙΑ...

Recommended Posts

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ......ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΧΑΛΙΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΒΟΗΘΕΙΑ....ΑΡΧΙΚΑ ΓΡΑΦΤΗΚΑ ΕΔΩ ΟΤΑΝ ΕΜΕΙΝΑ ΕΓΚΥΟΣ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΑΠΕΒΑΛΑ ΠΡΙΝ ΕΝΑ ΜΗΝΑ...ΜΕ ΤΟΝ ΣΥΝΤΡΟΦΟ ΜΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΑΖΙ 3 ΧΡΟΝΙΑ...ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ..ΑΠΛΑ ΣΥΖΟΥΜΕ..ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΜΟΥ ΦΕΡΟΤΑΝ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΚΑΛΑ....ΕΧΩ ΔΕΧΤΕΙ ΠΟΛΥ ΣΩΜΑΤΙΚΗ ΒΙΑ ΚΑΙ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΗ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ...ΟΤΑΝ ΘΑ ΜΑΛΩΣΟΥΜΕ ΜΕ ΒΡΙΖΕΙ ΑΙΣΧΡΑ ΞΕΣΠΑΕΙ ΠΑΝΩ ΜΟΥ...ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΩΣ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΕΙΝΑΙ ΔΡΑΜΑ ΑΠΟ ΤΙΣ 30 ΜΕΡΕΣ ΤΟΥ ΜΗΝΑ ΤΙΣ 5 ΘΑ ΓΕΛΑΩ ΚΑΙ ΤΙΣ 25 ΘΑ ΚΛΑΙΩ...ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΞΙΖΕΙ ΑΥΤΗ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ...ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΗ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΗ ΤΟΥ ΦΕΡΟΜΑΙ ΚΑΛΑ...ΤΙΝ ΠΡΟΣΕΧΩ ΤΟΝ ΑΓΑΠΩ ΚΑΙ ΤΟΝ ΣΕΒΟΜΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟΥ ΑΞΙΖΟΥΝ...ΕΧΩ ΦΤΑΣΕΙ ΣΤΟ ΣΗΜΕΙΟ ΝΑ ΦΟΒΑΜΑΙ ΝΑ ΤΟΥ ΜΙΛΗΣΩ ΓΙΑ ΤΟ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ....ΠΙΝΕΙ ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΑ ΟΤΑΝ ΠΙΕΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΤΟ ΕΛΑ ΝΑ ΔΕΙΣ...ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΕ ΤΑΡΑΚΟΥΝΗΣΕ ΟΜΩΣ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΟΤΑΝ ΕΜΑΘΑ ΠΩΣ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ 4 ΜΕΡΕΣ ΜΕΤΑ ΜΕ ΧΤΥΠΗΣΕ 2 ΜΕΡΕΣ ΜΟΥ ΦΕΡΟΤΑΝ ΣΑΝ ΣΚΟΥΠΙΔΙ...ΜΕΤΑ ΑΠΟ 2 ΜΕΡΕΣ ΚΛΑΜΑ ΑΙΜΑ Κ ΑΠΟΒΟΛΗ....ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟΝ ΚΑΤΗΓΟΡΗΣΩ ΑΛΛΑ ΟΣΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΠΩΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΞΥΛΟ ΚΑΙ Η ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΑ ΥΠΕΥΘΥΝΑ ΠΟΥ ΑΠΕΒΑΛΑ ΤΡΕΛΕΝΟΜΑΙ....ΟΤΑΝ ΠΩ ΟΤΙ ΧΩΡΙΖΟΥΜΕ ΚΑΙ ΚΑΝΩ ΝΑ ΤΑ ΜΑΖΕΨΩ ΚΑΙ ΝΑ ΦΥΓΩ ΒΓΑΖΕΙ ΤΟΝ ΚΑΛΟ ΤΟΥ ΕΑΥΤΟ ΚΛΑΙΕΙ ΜΕ ΠΑΡΑΚΑΛΑΕΙ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΑΛΛΑΞΟΥΝ ΛΕΕΙ ΑΛΛΑ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΑΛΛΑΖΕΙ....ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΤΟΝ ΑΓΑΠΩ ΜΟΥ ΣΤΑΘΗΚΕ ΣΕ ΠΟΛΛΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΠΛΕΟΝ ΟΛΟ ΛΕΕΙ ΘΑ ΑΛΛΑΞΩ...ΑΛΛΑ ΑΛΛΑΓΗ ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ....ΘΕΛΩ ΝΑ ΦΥΓΩ ΚΑΙ ΟΛΟ ΜΕ ΠΕΙΘΕΙ...ΝΤΡΕΠΟΜΑΙ ΠΟΥ ΤΟ ΛΕΩ....ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΩ ΘΕΛΩ ΝΑ ΓΛΥΤΩΣΩ...ΑΛΛΑ ΠΑΝΤΑ ΚΑΤΙ ΜΕ ΚΡΑΤΑΕΙ....ΞΥΠΝΗΣΤΕ ΜΕ ΛΙΓΟΟΟΟΟΟΟΟΟ ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ..:(:(:(:(:(:(

**ANGEL**:lol:MLUSp3.png

Διαφημίσεις

Είναι πραγματικά άδικο για σένα αλλά και για κάθε ανθρώπινο ον να δέχεται τέτοιου είδους καταστάσεις. Θέλω να πιστεύω ότι καταλαβαίνεις ότι αυτό που σου συμβαίνει δε σου αξίζει άλλωστε το λες και εσύ η ίδια κάτι όμως σε κρατάει εκεί. Προσπάθησε να τα βρεις με τον ευατό σου εάν κάποτε σε βοήθησε καλώς και το έπραξε δε σημαίνει όμως ότι πρέπει να γίνεις θύμα για να του ξεπληρώσεις ότι έκανε. Πρέπει να βοηθάμε ο ένας τον άλλο ότι κάνουμε το κάνουμε γιατί το αισθανόμαστε όχι για να αισθάνεται ο άλλος υπόχρεος. Εννοείται ότι αυτή η κατάσταση δεν σου αρέσει κάνεις όμως κάτι για αυτό; Πρέπει να πιστέψεις στον ευατό σου να βρεις δύναμη και να προχωρήσεις ποτέ δε ξέρεις τι μας φέρνει το αύριο....εξάλλου το σήμερα για σένα είναι καλό σκέψου το. Να ξέρεις ότι ο κάθενας μας αξίζει το καλύτερο είναι άδικο να υποφέρεις και ακόμα χειρότερα να αισθάνεσαι ότι είσαι ένα τίποτα ένα σκουπίδι. Βρίσκει το τρόπο να σε κάνει να μη φύγεις και να μη βάλεις ένα τέλος σε όλα αυτά διότι εσύ η ίδια δε πιστεύεις σε σένα έχεις μπει σε μια ρουτίνα και κατά κάποιο τρόπο τιμωρείς εσύ η ίδια τον ευατό σου για κάτι που μόνο εσύ γνωρίζεις. Βέβαια το σίγουρο είναι ότι στην ιστορία υπάρχουν και άλλοι παραμέτροι που δεν είναι δυνατό να τις γνωρίζω για να έχω μια καλύτερη γνώμη.

Αυτό που θέλω να καταλάβεις είναι ότι μπορείς εσύ μόνη σου να κάνεις το καλύτερο και να πετύχεις τη ζωή που θέλεις. Κάθε φορά ένα βήμα ώσπου στο τέλος θα έχεις φτιάξει εσύ αυτό που πιστεύεις ότι σου αρμόζει. Προς θεού γιατί να δέχεσαι βία είτε σωματική είτε ψυχολογική πίστεψε σε σένα, έχεις την υγεία σου και σίγουρα κάποιους ανθρώπους που μπορούν να σε στηρίξουν. Για μένα το πρώτο βήμα είναι να σκεφτείς εσύ μόνη σου και να ρωτήσεις τον εαυτό σου θέλεις ένας άνθρωπος που υποτίθεται ότι σ'αγαπάει να σε μεταχειρίζεται έτσι; Και η επόμενη ερώτηση μπορεί αυτός ο άνθρωπος να αλλάξει; Έχει κάνει κάποια βήματα βελτίωσης ή μένει μόνο στα λόγια;;;

Να προσέχεις τον εαυτό σου γιατί περνάς πραγματικά δραματική κατάσταση αλλά να ηρεμήσεις και να σκεφτείς σωστά θα δεις θα βρεις τη δύναμη και θα κάνεις το σωστό.

Καλό βράδυ.

Είναι πραγματικά άδικο για σένα αλλά και για κάθε ανθρώπινο ον να δέχεται τέτοιου είδους καταστάσεις. Θέλω να πιστεύω ότι καταλαβαίνεις ότι αυτό που σου συμβαίνει δε σου αξίζει άλλωστε το λες και εσύ η ίδια κάτι όμως σε κρατάει εκεί. Προσπάθησε να τα βρεις με τον ευατό σου εάν κάποτε σε βοήθησε καλώς και το έπραξε δε σημαίνει όμως ότι πρέπει να γίνεις θύμα για να του ξεπληρώσεις ότι έκανε. Πρέπει να βοηθάμε ο ένας τον άλλο ότι κάνουμε το κάνουμε γιατί το αισθανόμαστε όχι για να αισθάνεται ο άλλος υπόχρεος. Εννοείται ότι αυτή η κατάσταση δεν σου αρέσει κάνεις όμως κάτι για αυτό; Πρέπει να πιστέψεις στον ευατό σου να βρεις δύναμη και να προχωρήσεις ποτέ δε ξέρεις τι μας φέρνει το αύριο....εξάλλου το σήμερα για σένα είναι καλό σκέψου το. Να ξέρεις ότι ο κάθενας μας αξίζει το καλύτερο είναι άδικο να υποφέρεις και ακόμα χειρότερα να αισθάνεσαι ότι είσαι ένα τίποτα ένα σκουπίδι. Βρίσκει το τρόπο να σε κάνει να μη φύγεις και να μη βάλεις ένα τέλος σε όλα αυτά διότι εσύ η ίδια δε πιστεύεις σε σένα έχεις μπει σε μια ρουτίνα και κατά κάποιο τρόπο τιμωρείς εσύ η ίδια τον ευατό σου για κάτι που μόνο εσύ γνωρίζεις. Βέβαια το σίγουρο είναι ότι στην ιστορία υπάρχουν και άλλοι παραμέτροι που δεν είναι δυνατό να τις γνωρίζω για να έχω μια καλύτερη γνώμη.

Αυτό που θέλω να καταλάβεις είναι ότι μπορείς εσύ μόνη σου να κάνεις το καλύτερο και να πετύχεις τη ζωή που θέλεις. Κάθε φορά ένα βήμα ώσπου στο τέλος θα έχεις φτιάξει εσύ αυτό που πιστεύεις ότι σου αρμόζει. Προς θεού γιατί να δέχεσαι βία είτε σωματική είτε ψυχολογική πίστεψε σε σένα, έχεις την υγεία σου και σίγουρα κάποιους ανθρώπους που μπορούν να σε στηρίξουν. Για μένα το πρώτο βήμα είναι να σκεφτείς εσύ μόνη σου και να ρωτήσεις τον εαυτό σου θέλεις ένας άνθρωπος που υποτίθεται ότι σ'αγαπάει να σε μεταχειρίζεται έτσι; Και η επόμενη ερώτηση μπορεί αυτός ο άνθρωπος να αλλάξει; Έχει κάνει κάποια βήματα βελτίωσης ή μένει μόνο στα λόγια;;;

Να προσέχεις τον εαυτό σου γιατί περνάς πραγματικά δραματική κατάσταση αλλά να ηρεμήσεις και να σκεφτείς σωστά θα δεις θα βρεις τη δύναμη και θα κάνεις το σωστό.

Καλό βράδυ.

ΕΧΕΙΣ ΑΠΟΛΥΤΟ ΔΙΚΙΟ ΜΕΝΕΙ ΜΟΝΟ ΣΤΑ ΛΟΓΙΑ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΛΑ ΟΤΑΝ ΘΑ ΔΕΙ ΠΩΣ ΠΑΕΙ ΝΑ ΜΕ ΧΑΣΕΙ ΑΡΧΙΖΕΙ ΤΑ ΚΛΑΜΜΑΤΑ Κ ΟΛΑ ΘΑ ΑΛΛΑΞΟΥΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕ ΜΕ ΚΑΙ ΜΕ ΡΙΧΝΕΙ ΑΛΛΑ ΣΤΗΝ ΟΥΣΙΑ....ΔΕΝ ΑΛΛΑΖΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟΛΥΤΩΣ....ΙΣΑ ΙΣΑ ΧΕΙΡΟΤΕΡΕΥΟΥΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ....ΚΟΝΤΕΥΩ ΝΑ ΤΡΕΛΑΘΩ ΑΦΟΥ ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΜΗΠΩΣ ΕΧΩ ΤΡΕΛΑΘΕΙ ΚΑΙ ΚΑΝΩ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΤΟΝ ΠΕΙΡΑΖΟΥΝ ΚΑΙ ΤΑ ΞΕΧΝΑΩ ΔΙΑ ΜΑΓΕΙΑΣ???? ΚΟΝΤΕΥΕΙ ΝΑ ΜΕ ΤΡΕΛΑΝΕΙΙΙΙΙ ΑΥΤΟ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΩ....ΕΦΥΓΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΗΜΕΡΑ ΗΡΘΑ ΣΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΜΟΥ ΝΑ ΜΕΙΝΩ....ΕΣΤΩ ΓΙΑ ΣΗΜΕΡΑ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΩ ΚΑΙ ΝΑ ΣΚΕΦΤΩ....ΚΑΙ ΕΙΠΑ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΜΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΖΟΥΝ...ΙΣΩΣ ΑΝ ΜΟΥ ΜΙΛΗΣΕΙ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΛΛΟΣ ΝΑ ΞΥΠΝΗΣΩ ΜΙΑ ΩΡΑ ΑΡΧΙΤΕΡΑ...ΔΕΝ ΣΥΖΗΤΑΩ ΜΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΓΙΑ ΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΟΥ....ΣΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΠΑ ΤΙΠΟΤΑ ΘΑ ΣΤΕΝΑΧΩΡΕΘΟΥΝ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΔΕΥΤΕΡΟΝ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΜΟΥ ΘΑ ΤΟΝ ΣΚΟΤΩΣΕΙ ΑΝ ΤΟ ΜΑΘΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΑΛΛΕΣ ΦΑΣΑΡΙΕΣ ''''ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ''' ΦΙΛΕΣ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΜΟΥ ΤΗΣ ΕΚΑΝΕ ΠΕΡΑ ΟΛΕΣ Ο ΚΥΡΙΟΣ....ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΕΙΠΑ ΝΑ ΜΟΥ ΜΙΛΗΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΠΟ ΔΩ ΜΗΠΩΣ ΚΑΙ ΞΕΣΤΡΑΒΩΘΩ ΚΑΙ ΔΩ ΜΙΑ ΩΡΑ ΑΡΧΙΤΕΡΑ ΠΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΦΥΓΩ...ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΟΥ ΝΑ ΣΑΙ ΚΑΛΑ...ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΒΡΩ ΤΗΝ ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ ΝΑ ΚΛΕΙΣΩ ΤΗΝ ΠΟΡΤΑ ΜΙΑ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ...!

Να ξέρεις ότι σίγουρα έχεις την υποστήριξη μου. Βέβαια όλα αυτά που γράφονται και λέγονται είναι εύκολα οι πράξεις μετράνε και είναι δύσκολο πολλές φορές να γίνουν γιατί δεν έχουμε τη δύναμη που απαιτείται. Προσπάθησε όμως για το δικό σου καλό και την ηρεμία της οικογένειας σου να σταθείς δυνατή. Μη ξεχνάς έχεις ένα στόχο την ευτυχία σου και την ηρεμία σου. Κοίτα μπροστά και όχι πίσω σου ΠΙΣΤΕΨΕ ΣΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙΣ. Η βία και το αλκοόλ είναι ο χειρότερος συνδυασμός στην ουσία αυτός ο άνθρωπος είναι άρρωστος εσύ προσπάθησες να τον βοηθήσεις αλλά αυτός δεν δέχεται τη βοήθεια σου μη κάνεις το λάθος και ρίξεις ευθύνες στον ευατό σου όλα έχουν τα όρια τους η ζωές μας δεν είναι παιχνίδια και τα χρόνια δυστυχώς δεν ξαναγυρίζουν.

Να ξέρεις ότι σίγουρα έχεις την υποστήριξη μου. Βέβαια όλα αυτά που γράφονται και λέγονται είναι εύκολα οι πράξεις μετράνε και είναι δύσκολο πολλές φορές να γίνουν γιατί δεν έχουμε τη δύναμη που απαιτείται. Προσπάθησε όμως για το δικό σου καλό και την ηρεμία της οικογένειας σου να σταθείς δυνατή. Μη ξεχνάς έχεις ένα στόχο την ευτυχία σου και την ηρεμία σου. Κοίτα μπροστά και όχι πίσω σου ΠΙΣΤΕΨΕ ΣΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙΣ. Η βία και το αλκοόλ είναι ο χειρότερος συνδυασμός στην ουσία αυτός ο άνθρωπος είναι άρρωστος εσύ προσπάθησες να τον βοηθήσεις αλλά αυτός δεν δέχεται τη βοήθεια σου μη κάνεις το λάθος και ρίξεις ευθύνες στον ευατό σου όλα έχουν τα όρια τους η ζωές μας δεν είναι παιχνίδια και τα χρόνια δυστυχώς δεν ξαναγυρίζουν.

ΕΧΕΙΣ ΑΠΟΛΥΤΟ ΔΙΚΙΟ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ ΣΟΥ....!!!!ΕΧΩ ΤΡΕΛΑΘΕΙ..ΟΛΕΣ ΜΟΥ ΟΙ ΓΝΩΣΤΕΣ ΠΛΕΟΝ ΓΙΑΤΙ ΦΙΛΕΣ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΦΗΣΕ ΕΧΟΥΝ Κ ΑΠΟ ΕΝΑΝ ΤΕΤΟΙΟ ΚΑΙ ΑΝΑΡΩΤΙΕΜΑΙ...ΜΟΝΟ ΤΕΤΟΙΟ ΑΝΤΡΕΣ ΥΠΑΡΧΟΥΝ????? ΣΙΓΟΥΡΑ ΑΞΙΖΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ....ΑΛΛΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΡΟΥΜΕ ΤΗΝ ΔΥΝΑΜΗ ΝΑ ΣΤΑΘΟΥΜΕ ΣΤΑ ΠΟΔΙΑ ΜΑΣ....ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΤΗΝ ΒΡΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΗΜΟΥΝ ΠΟΛΥ ΔΥΝΑΤΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΛΗΘΕΙΑ ΑΥΤΟΣ ΜΕ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΕΤΣΙ...ΝΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΖΩΗ ΜΑΚΡΥΑ ΤΟΥ...ΚΑΙ ΠΩΣ ΑΥΤΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟΣ ΤΡΟΠΟΣ ΝΑ ΦΕΡΕΣΕ ΣΕ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ...ΕΤΣΙ ΠΙΣΤΕΥΕΙ....ΔΥΣΤΥΧΩΣ....!!! Η ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΕΝΑ ΠΡΑΓΜΑ ΛΕΕΙ Κ ΕΧΕΙ ΔΙΚΙΟ...Η ΜΑΝΑ ΜΑΣ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΜΑΣ ΚΑΝΕΙ ΔΕΥΤΕΡΗ ΔΕΝ ΕΧΕΙ.....!!!

Διαφημίσεις

ψυχουλα μου οι ανθρωποι αυτοι δεν αλλαζουν!!!σηκω φυγε πηγενε σπιτι σου μην κανεις παιδι μαζι του γιατι το καημενο θα υποφερει...μην τον παντρευτεις μην κανεις αυτο το λαθος!!!σου μιλαει μια κοπελα που απο τα 15 μεχρι τα 21 εζησε ετσι.....δουλεια φωνες ξυλο οπωτε δεν συμφωνουσα μονο την μανουλα του ηθελε!!!σηκωθηκα και εφυγα και εμεις συζουσαμε ειχαμε παρει σπιτι και αμαξι μαζι....ολα αυτος τα κρατησε....μονο να δουλευω με ηθελε σκλαβα!!!κοιτα με τωρα ειμαι ευτυχησμενη παντρεμενη με εναν υπεροχο ανθρωπο που μου χαρησε δυο υπεροχα παιδια!!!

φυγε οσο ειναι νωρις!!!!!!

Ο ΣΟΦΟΣ ΔΙΧΝΕΙ ΤΟ ΦΕΓΓΑΡΙ ΚΑΙ Ο ΧΑΖΟΣ ΒΛΕΠΕΙ ΤΟ ΔΑΧΤΥΛΟ!!!!

Ειμαι μια εργαζομενη,συζηγος και μητερα που κανει ταντεμ σαν τρελη!

ψυχουλα μου οι ανθρωποι αυτοι δεν αλλαζουν!!!σηκω φυγε πηγενε σπιτι σου μην κανεις παιδι μαζι του γιατι το καημενο θα υποφερει...μην τον παντρευτεις μην κανεις αυτο το λαθος!!!σου μιλαει μια κοπελα που απο τα 15 μεχρι τα 21 εζησε ετσι.....δουλεια φωνες ξυλο οπωτε δεν συμφωνουσα μονο την μανουλα του ηθελε!!!σηκωθηκα και εφυγα και εμεις συζουσαμε ειχαμε παρει σπιτι και αμαξι μαζι....ολα αυτος τα κρατησε....μονο να δουλευω με ηθελε σκλαβα!!!κοιτα με τωρα ειμαι ευτυχησμενη παντρεμενη με εναν υπεροχο ανθρωπο που μου χαρησε δυο υπεροχα παιδια!!!

φυγε οσο ειναι νωρις!!!!!!

ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ ΣΩΘΗΚΕΣ...ΝΑ ΔΩ ΕΓΩ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΩ...ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΦΥΓΩ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΜΕ ΓΥΡΝΑΕΙ ΠΙΣΩ....ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΝΙΩΘΩ ΠΙΟ ΑΠΟΦΑΣΙΣΜΕΝΗ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΓΝΩΜΕΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΔΩ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΘΑΡΡΟΣ....ΜΠΡΑΒΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΟΦΑΣΗ ΣΟΥ....ΝΑ ΧΕΡΕΣΑΙ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΣΟΥ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΒΡΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΠΟΙΟΝ ΣΩΣΤΟ ΑΝΘΡΩΠΟ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ...!!!

καρδια μου ολοι κανουμε λαθη και για ολους υπαρχει ο καταληλος συντροφος εξω!!!

παρτο αποφαση μαζεψε τα και φυγε!!!!δεν αλλαζουν οι ανθρωποι που σηκωνουν χερι!!

αν θες μια ιδεα δες την ταινια αρκετα με την λοπεζ!!

Ο ΣΟΦΟΣ ΔΙΧΝΕΙ ΤΟ ΦΕΓΓΑΡΙ ΚΑΙ Ο ΧΑΖΟΣ ΒΛΕΠΕΙ ΤΟ ΔΑΧΤΥΛΟ!!!!

Ειμαι μια εργαζομενη,συζηγος και μητερα που κανει ταντεμ σαν τρελη!

καρδια μου ολοι κανουμε λαθη και για ολους υπαρχει ο καταληλος συντροφος εξω!!!

παρτο αποφαση μαζεψε τα και φυγε!!!!δεν αλλαζουν οι ανθρωποι που σηκωνουν χερι!!

αν θες μια ιδεα δες την ταινια αρκετα με την λοπεζ!!

γελασα πολυ κοπελα μου μολισ ειδα το ποστ σου...την βλεπω συνεχεια μηπωσ και παρω δυναμη......!!!ημουν παντα δυνατη αλλα πλεον με εχει κανει να πιστευω πωσ ειμαι ενα σκουπιδι χωρισ αυτον και αυτο πρεπει να ξεπερασω......και ελπιζω γρηγορα...και παλι σε ευχαριστω...!!!

Αυτό που περνάς ειναι ενδοοικογενειακή βία και αποτελεί αυτεπάγγελτο ποινικό αδίκημα.. Δεν ξέρω και λεπτομέρειες για τη ζωή σου ηλικία κλπ. Συνήθως τέτοιες καταστάσεις δεν αλλάζουν. Αν δεν έχεις παντρευτεί μπορείς να χωρήσεις. Σύντροφο θα ξαναβρείς. Αν φοβάσαι οτι θα σου κάνει κακό κάλεσε την Αστυνομία ή πηγαινε στο Αστυνομικό τμήμα της περιοχής σου να το καταγγείλεις.Αν θες λεπτομερειες σε αυτο μπορω να σε βοηθήσω στείλε μου π.μ. για ότι απορρία έχεις. Δεν ξέρω και τι σχέση έχεις με την εκκλησία. Ένας πνευματικός θα σε καθοδηγούσε και θα σε εμψύχωνε σε πρώτη φάση ειδικά αν δεν έχεις κανένα...Εκ πείρας δυστυχώς τέτοιες καταστάσεις σπάνια αλλάζουν.Με πολλή προσευχή. Αν δεν έχεις παντρευτεί δεν βλέπω κάποιο λόγω να τα υπομένεις αυτα. Σκεψου να ζούσε αυτο το παιδάκι τι θα αντίκρυζε στην οικογένειά του με τέτοια κατάταση. Και εσύ εισαι άνθρωπος και ο,τι και να εισαι (καλός κακός) σε καμία περίπτωση δεν αξίζεις τέτοια μεταχείρηση. Ο,τι θές στείλε μου π.μ.

tEksp3.png?8gzbt5YV

Διαφημίσεις

πάρε τηλεφωνο στην γραμμη βοήθειας κακοποιημένων γυναικών που υπάρχει εδω στο forum θα σε βοηθήσει να βρείς αυτο το κουράγιο....είναι ειδικοί για αυτές τις περιπτώσεις.....και εφόσον δεν υπάρχει κάτι όπως ένα παιδι ειναι πιο ευκολο για σενα.....

μην φοβάσαι πως θα εισαι μόνη ΄χωρίς σχέση και όλα τα σχετικά θα βρεις τον δρόμο σου γρηγορα.....

δεν χρειάζεται να πούμε και πολλά διότι σε αυτη την περίπτωση της σωματικής βίας δεν χωράει αγάπη δεν χωράει συμβιβασμός.............

1129643tvsq1yiqpw.gif

πάρε τηλεφωνο στην γραμμη βοήθειας κακοποιημένων γυναικών που υπάρχει εδω στο forum θα σε βοηθήσει να βρείς αυτο το κουράγιο....είναι ειδικοί για αυτές τις περιπτώσεις.....και εφόσον δεν υπάρχει κάτι όπως ένα παιδι ειναι πιο ευκολο για σενα.....

μην φοβάσαι πως θα εισαι μόνη ΄χωρίς σχέση και όλα τα σχετικά θα βρεις τον δρόμο σου γρηγορα.....

δεν χρειάζεται να πούμε και πολλά διότι σε αυτη την περίπτωση της σωματικής βίας δεν χωράει αγάπη δεν χωράει συμβιβασμός.............

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ...ΝΤΡΕΠΟΜΟΥΝ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΑΠΛΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΟ ΜΟΙΡΑΣΤΩ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΒΓΑΛΩ ΑΠΟ ΜΕΣΑ ΜΟΥ....ΘΑ ΒΡΩ ΤΗΝ ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ ΘΑ ΦΥΓΩ ΤΟ ΞΕΡΩ ΑΠΛΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΟ ΧΩ ΚΑΝΕΙ ''ΧΘΕΣ''....ΑΠΛΑ ΕΙΝΙΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΠΑ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΜΕ ΓΥΡΝΑΕΙ ΠΙΣΩ ΚΑΙ ΘΑ ΑΛΛΑΞΩ ΚΑΙ ΟΛΑ...ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΑΛΛΑΖΕΙ ΚΑΤΙ..ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΕΝΩ ΕΚΕΙ ΝΑ ΑΝΕΧΟΜΑΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ....ΑΛΛΑ ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ ΒΑΡΕΘΗΚΑ....ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΦΤΑΝΟΥΝ ΤΑ ΚΑΚΑ ΥΠΕΡΙΣΧΥΟΥΝ ΓΙΑ ΠΟΛΥ...ΕΧΩ ΚΑΤΑΝΤΗΣΕΙ ΝΑ ΑΠΟΚΑΛΟΥΜΕ ΜΑΖΟΧΙΣΤΡΙΑ....ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΒΡΙΣΚΩ ΤΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΝΑ ΦΥΓΩ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΤΟΝ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΩ??? ΕΝΩ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΚΑΘΟΜΑΙ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΜΙΛΑΩ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΝΑ ΤΟΥ ΛΕΩ ΒΑΡΑ ΑΝΤΕΧΩ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΒΛΑΚΑΣ ΚΑΙ ΘΑ ΜΕΙΝΩ.....ΘΕΛΩ ΝΑ ΦΥΓΩ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΜΗΝ ΜΕ ΠΑΡΕΞΗΓΕΙΤΑΙ ΔΕΝ ΚΛΑΙΓΟΜΑΙ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΜΟΥ ΧΑΙΔΕΨΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΑΠΛΑ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΝΙΩΘΩ....:(:(:(:(:(

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ......ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΧΑΛΙΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΒΟΗΘΕΙΑ....ΑΡΧΙΚΑ ΓΡΑΦΤΗΚΑ ΕΔΩ ΟΤΑΝ ΕΜΕΙΝΑ ΕΓΚΥΟΣ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΑΠΕΒΑΛΑ ΠΡΙΝ ΕΝΑ ΜΗΝΑ...ΜΕ ΤΟΝ ΣΥΝΤΡΟΦΟ ΜΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΑΖΙ 3 ΧΡΟΝΙΑ...ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ..ΑΠΛΑ ΣΥΖΟΥΜΕ..ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΜΟΥ ΦΕΡΟΤΑΝ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΚΑΛΑ....ΕΧΩ ΔΕΧΤΕΙ ΠΟΛΥ ΣΩΜΑΤΙΚΗ ΒΙΑ ΚΑΙ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΗ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ...ΟΤΑΝ ΘΑ ΜΑΛΩΣΟΥΜΕ ΜΕ ΒΡΙΖΕΙ ΑΙΣΧΡΑ ΞΕΣΠΑΕΙ ΠΑΝΩ ΜΟΥ...ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΩΣ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΕΙΝΑΙ ΔΡΑΜΑ ΑΠΟ ΤΙΣ 30 ΜΕΡΕΣ ΤΟΥ ΜΗΝΑ ΤΙΣ 5 ΘΑ ΓΕΛΑΩ ΚΑΙ ΤΙΣ 25 ΘΑ ΚΛΑΙΩ...ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΞΙΖΕΙ ΑΥΤΗ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ...ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΗ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΗ ΤΟΥ ΦΕΡΟΜΑΙ ΚΑΛΑ...ΤΙΝ ΠΡΟΣΕΧΩ ΤΟΝ ΑΓΑΠΩ ΚΑΙ ΤΟΝ ΣΕΒΟΜΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟΥ ΑΞΙΖΟΥΝ...ΕΧΩ ΦΤΑΣΕΙ ΣΤΟ ΣΗΜΕΙΟ ΝΑ ΦΟΒΑΜΑΙ ΝΑ ΤΟΥ ΜΙΛΗΣΩ ΓΙΑ ΤΟ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ....ΠΙΝΕΙ ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΑ ΟΤΑΝ ΠΙΕΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΤΟ ΕΛΑ ΝΑ ΔΕΙΣ...ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΕ ΤΑΡΑΚΟΥΝΗΣΕ ΟΜΩΣ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΟΤΑΝ ΕΜΑΘΑ ΠΩΣ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ 4 ΜΕΡΕΣ ΜΕΤΑ ΜΕ ΧΤΥΠΗΣΕ 2 ΜΕΡΕΣ ΜΟΥ ΦΕΡΟΤΑΝ ΣΑΝ ΣΚΟΥΠΙΔΙ...ΜΕΤΑ ΑΠΟ 2 ΜΕΡΕΣ ΚΛΑΜΑ ΑΙΜΑ Κ ΑΠΟΒΟΛΗ....ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟΝ ΚΑΤΗΓΟΡΗΣΩ ΑΛΛΑ ΟΣΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΠΩΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΞΥΛΟ ΚΑΙ Η ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΑ ΥΠΕΥΘΥΝΑ ΠΟΥ ΑΠΕΒΑΛΑ ΤΡΕΛΕΝΟΜΑΙ....ΟΤΑΝ ΠΩ ΟΤΙ ΧΩΡΙΖΟΥΜΕ ΚΑΙ ΚΑΝΩ ΝΑ ΤΑ ΜΑΖΕΨΩ ΚΑΙ ΝΑ ΦΥΓΩ ΒΓΑΖΕΙ ΤΟΝ ΚΑΛΟ ΤΟΥ ΕΑΥΤΟ ΚΛΑΙΕΙ ΜΕ ΠΑΡΑΚΑΛΑΕΙ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΑΛΛΑΞΟΥΝ ΛΕΕΙ ΑΛΛΑ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΑΛΛΑΖΕΙ....ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΤΟΝ ΑΓΑΠΩ ΜΟΥ ΣΤΑΘΗΚΕ ΣΕ ΠΟΛΛΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΠΛΕΟΝ ΟΛΟ ΛΕΕΙ ΘΑ ΑΛΛΑΞΩ...ΑΛΛΑ ΑΛΛΑΓΗ ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ....ΘΕΛΩ ΝΑ ΦΥΓΩ ΚΑΙ ΟΛΟ ΜΕ ΠΕΙΘΕΙ...ΝΤΡΕΠΟΜΑΙ ΠΟΥ ΤΟ ΛΕΩ....ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΩ ΘΕΛΩ ΝΑ ΓΛΥΤΩΣΩ...ΑΛΛΑ ΠΑΝΤΑ ΚΑΤΙ ΜΕ ΚΡΑΤΑΕΙ....ΞΥΠΝΗΣΤΕ ΜΕ ΛΙΓΟΟΟΟΟΟΟΟΟ ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ..:(:(:(:(:(:(

θες να τρέχεις σαν εμένα με μωρό στην αγκαλιά σε λίγο καιρό ? Η Να κανεις παιδί να στο χτυπήσει ? μην περιμένεις να φτάσει εκεί για να φύγεις......

Γειά σου,

Ελπίζω σήμερα να αισθάνεσαι έστω και λίγο πιο δυνατή από χθες όπως λένε και τα άλλα κορίτσια που έχουν και εμπειρία πάνω σε τέτοιες καταστάσεις πρέπει να σηκωθείς στα πόδια σου να κλείσεις τη πόρτα και να πετάξεις το κλειδί. Ότι καλό και να σου είχε κάνει κάποτε αυτός ο άνθρωπος δεν έχε το δικαίωμα να σε χτυπάει. Κοιτάξου στο καθρέφτη και δες αυτό που αντικρύζεις είσαι εσύ; έτσι θέλεις να είσαι. Προσπάθησε να βγάλεις δύναμη από μέσα σου για σένα και τη χαρά που θα δώσεις στους άλλους γύρω σου και στον άνθρωπο που θα πιστέψει σε σένα για αυτό που είσαι. Που δε θα σε μεταχειρίζεται σα μπαλάκι για να ξεσπάει τα νεύρα του, την ανευθυνότητα του και όλα τα συμπλέγματα κατωτερότητας που νοιώθει. Η μόνη δύναμη που έχει είναι μυική ενώ εσύ έχεις τη δύναμη του μυαλού σου. Βλέπεις πόσο έξυπνη είσαι μόνη σου αναγνωρίζεις όλα τα λάθη και τα στραβά απευθύνσου σε ειδικές ομάδες να σου δώσουν αυτοί τη δύναμη που χρειάζεσαι. Για ότι άλλο θέλεις εμείς είμαστε εδώ.

κοριτσακι μου γλυκο σηκω κ φυγε,εξαιτιας του εχασες ενα μωρο(για μενα το ξυλο ειναι αιτια αποβολης:shock:),το χαμογελο σου,την ευτυχια σου αυτα δεν ειναι αρκετα??ΦΥΓΕ δεν θα αλλαξει οσο κ αν μεσα σου το πιστευεις,ΦΥΓΕ πριν ειναι αργα,σωσε την ζωη σου και ΦΥΓΕΕΕΕΕΕΕ!!!!

ευχομαι να βρεις το κουραγιο κ να απολαυσης την ζωη οπως πραγματικα σου αξιζει!!!

χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα

το αγορακι μου ειναι η ζωη μου ολη!!!!!!!!!!!

Διαφημίσεις

ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΟΥ ΔΩΣΑΤΕ ΠΟΛΥ ΚΟΥΡΑΓΙΟ.....ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΕΝΔΙΑΦΕΡΘΗΚΑΤΕ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΕΤΕ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.....ΜΟΛΙΣ ΓΥΡΙΣΑ...ΒΓΗΚΑΜΕ ΝΑ ΜΙΛΗΣΟΥΜΕ....Η ΑΜΗΧΑΝΙΑ ΗΤΑΝ ΚΑΘΑΡΗ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ 2..ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑΤΙ ΒΓΗΚΑ ΝΑ ΜΙΛΗΣΩ ΑΝΤΙ ΝΑ ΜΗΝ ΠΩ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ Ν Τ ΜΑΖΕΨΩ ΚΑΙ ΝΑ ΦΥΓΩ ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΟΜΩΣ..ΒΓΗΚΑ ΝΑ ΜΙΛΗΣΩ...Η ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΣΩ ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΑ ΙΔΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΙΔΙΑ...ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΤΟΥ???? ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΕ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΛΕΥΡΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΑΝΤΡΑΣ ΚΑΙ ΕΧΩ ΠΟΛΛΑ ΝΕΥΡΑ ΑΠΟ ΟΛΑ ΤΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ Σ ΠΡΟΣΦΕΡΩ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΣΟΥ ΑΞΙΖΟΥΝ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΤΕΤΟΙΑ...ΜΙΛΟΥΣΕ ΜΙΛΟΥΣΕ ΜΟΥ ΘΥΜΙΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΜΕ ΕΚΑΝΕ ΝΑ ΝΙΩΘΩ ΚΑΙ ΤΥΨΕΙΣ ΠΟΥ ΤΟΝ ΑΦΗΝΩ ΜΑΛΛΟΝ ΑΥΤΟ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΠΕΤΥΧΕΙ....ΕΙΠΕ ΕΙΠΕ ΕΙΠΕ....ΔΕΝ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕ ΝΑ ΛΕΕΙ....ΕΓΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΛΕΥΡΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΝΑ ΠΩ ΠΟΛΛΑ....ΑΠΛΑ ΤΟ ΕΒΛΕΠΑ ΣΤΟ ΒΛΕΜΜΑ ΤΟΥ ΠΩΣ ΠΕΡΙΜΕΝΕ ΝΑ ΤΟΝ ΑΓΚΑΛΙΑΣΩ ΠΑΛΙ ΚΑΙ Ν Τ ΠΩ..''ΟΚ ΑΣ ΞΑΝΑΠΡΟΣΠΑΘΗΣΟΥΜΕ'' ΒΡΗΚΑ ΤΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΟΜΩΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΕΙΠΑ....ΜΟΛΙΣ ΑΝΟΙΞΑ ΤΗΝ ΠΟΡΤΑ ΝΑ ΚΑΤΕΒΩ ΑΠΟ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΜΕ ΚΟΙΤΑΞΕ ΚΑΙ ΓΕΛΑΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΩΝΤΑΣ ΚΑΤΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ....ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΥ ΒΡΗΚΑ ΤΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ...ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΤΟ ΕΙΠΑ ΕΙΝΑΙ..''ΜΕΘΑΥΡΙΟ ΘΑ ΕΡΘΩ ΣΠΙΤΙ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΜΟΥ ΤΕΛΟΣ'' ΕΓΙΝΕ ΕΞΑΛΛΟΣ ΕΚΛΕΙΣΑ ΤΗΝ ΠΟΡΤΑ ΠΙΣΩ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΑΚΟΥΣΑ ΗΤΑΝ ΤΟ ΓΚΑΖΩΜΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΦΩΝΑΖΕΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΑΜΑΞΙ....ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΕΝΙΩΣΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΟΤΑΝ ΕΦΥΓΑ...ΜΑΛΛΟΝ ΑΝΑΚΟΥΦΙΣΗ..ΕΙΜΑΙ ΧΑΖΗ ΓΙΑΤΙ ΑΚΟΜΑ ΤΟΝ ΑΓΑΠΩ...ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΚΑΙ ΩΡΑΙΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ....ΑΛΛΑ ΤΟ ΠΗΡΑ ΑΠΟΦΑΣΗ ΘΑ ΚΛΑΨΩ ΘΑ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΘΩ:(:(:(:( ΑΛΛΑ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΘΑ ΜΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ..ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΞΙΖΕΙ ΑΥΤΟ ΟΥΤΕ ΣΕ ΜΕΝΑ ΟΥΤΕ ΣΕ ΚΑΜΜΙΑ...Η ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΗ ΒΙΑ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΩΜΑΤΙΚΗ...ΑΠΛΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΠΩΣ ΟΤΑΝ ΞΕΧΑΣΩ ΤΕΛΕΙΩΣ ΚΑΙ ΒΡΩ ΕΝΑΝ ΚΑΛΟ ΑΝΘΡΩΠΟ ΘΑ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΚΑΙ ΘΑ ΛΕΩ ''ΤΙ ΧΑΖΗ ΠΟΥ ΗΜΟΥΝ ΤΟΤΕ''...ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΔΕΝ ΘΑ ΜΕ ΑΦΗΣΕΙ ΗΣΥΧΗ ΕΥΚΟΛΑ ΑΛΛΑ ΕΓΙΝΕ Η ΑΡΧΗ ΚΑΙ ΑΦΟΥ ΑΡΧΙΣΑ..................ΔΕΝ ΣΤΑΜΑΤΑΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ!!!! ;););)

καλημερα.

σου ευχομαι να πεταξεις απο πανω σου, οριστικα κ αμετακλιτα τον μαλακομαγνητη που κραταγες μεχρι τωρα κ να προχωρησεις... κ εσυ κ οι φιλιες σου.

κ πολυ κακως που δεν μιλας σε καποιον δικο σου. θα σου χρειαστει!

κ ουτε να σου περναει απ το μυαλο να ξαναγυρισεις πισω. απλα θα χτυπας κ το κεφαλι σου στον τυχο! μην γινεις σαν μια κουμπαρα μου! που απλα για να ''στρωσουν'' το γιο του οι γονεις του μ@λ@περδα αντρα της, πιστεψαν πως παντρευοντας τον, θα αλλαζε κατι. αμ δε!!!:evil:

λογικα... οτι σπερνεις, θεριζεις.

εγω.... το προωθησα οσο μπορουσα!

Μπράβο σου,

Συνέχισε έτσι, η αγάπη δε σβήνει πάντα θα υπάρχει μη νομίζεις ότι οι πράξεις σου αναιρούν την αγάπη που έχεις για αυτόν τον άνθρωπο. Άλλο αγάπη και άλλο εκμετάλλευση. Προσπάθησε καθημερινά να βρίσκεις κουράγιο και να προχωράς έστω και μισό βηματάκι. Προς θεού όταν πας να πας να πάρεις τα πράγματα σου μη πισωγυρίσεις στάσου στο ύψος σου σκέψου τη ζωή που σου χαμογελάει. Περιμένουμε νέα σου όταν αισθανθείς ότι θέλεις να τα μοιραστείς με κάποιον.

Μπράβο σου,

Συνέχισε έτσι, η αγάπη δε σβήνει πάντα θα υπάρχει μη νομίζεις ότι οι πράξεις σου αναιρούν την αγάπη που έχεις για αυτόν τον άνθρωπο. Άλλο αγάπη και άλλο εκμετάλλευση. Προσπάθησε καθημερινά να βρίσκεις κουράγιο και να προχωράς έστω και μισό βηματάκι. Προς θεού όταν πας να πας να πάρεις τα πράγματα σου μη πισωγυρίσεις στάσου στο ύψος σου σκέψου τη ζωή που σου χαμογελάει. Περιμένουμε νέα σου όταν αισθανθείς ότι θέλεις να τα μοιραστείς με κάποιον.

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΤΗΡΙΞΗ ΟΛΕΣ.....ΤΟ ΕΚΤΙΜΩ ΠΟΛΥ...Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΞΕΧΝΙΕΜΑΙ ΕΧΘΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΟΤΑΝ ΞΑΠΛΩΣΑ ΕΚΛΑΨΑ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!!!!!ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΕ ΝΑ ΓΥΡΙΣΩ ΟΣΟ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΑΓΑΠΩ...!!!!ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΚΑΚΟ ΠΡΑΓΜΑ Η ΣΥΝΗΘΕΙΑ...ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΜΑΙ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ ΤΟ ΝΟΙΚΟΚΥΡΙΟ ΜΟΥ ΕΙΧΑ ΣΥΝΗΘΙΣΕΙ 3 ΧΡΟΝΙΑ....ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΑΝΑΓΚΑΣΤΗΚΑ ΘΑ ΓΥΡΙΣΩ ΣΤΗΝ ΜΗΤΕΡΑ ΜΟΥ...ΜΕ ΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΣΧΕΣΕΙΣ....ΕΧΕΙ ΠΟΛΛΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ ΜΠΑΙΝΟΒΓΑΙΝΕΙ ΣΕ ΚΛΙΝΙΚΕΣ....ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΤΟ ΚΛΙΜΑ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΑ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΛΛΟΥ ΝΑ ΠΑΩ.....ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΞΕΧΝΙΕΜΑΙ ΟΣΟ ΜΠΟΡΩ....ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΑ ΑΛΛΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΠΩΣ ΣΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΘΑ ΜΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ...ΕΝΑ ΠΡΑΓΜΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΚΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΝ ΕΧΕΙ ΣΥΜΒΕΙ ΣΕ ΚΑΜΜΙΑ ΠΕΙΤΕ ΤΟ ΜΟΥ...ΓΙΑΤΙ ΩΡΕΣ ΩΡΕΣ ΝΙΩΘΩ ΤΥΨΕΙΣ ΠΟΥ ΕΦΥΓΑ???ΑΦΟΥ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΔΕΝ ΘΑ ΑΛΛΑΞΕΙ ΓΙΑΤΙ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΜΕΣΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΑΝ ΑΛΛΑΖΕ????? ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΜΑΛΛΟΝ ΤΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΝΑΙ ΦΡΕΣΚΟ ΑΚΟΜΑ....ΠΙΣΤΕΥΩ ΜΕ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ Ν ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΟΛΑ...!!!!ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΜΕ ΣΤΗΡΙΖΕΤΕ ΠΟΛΥ Κ ΜΟΥ ΔΙΝΕΤΑΙ ΔΥΝΑΜΗ!!!!!;);););)

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΤΗΡΙΞΗ ΟΛΕΣ.....ΤΟ ΕΚΤΙΜΩ ΠΟΛΥ...Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΞΕΧΝΙΕΜΑΙ ΕΧΘΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΟΤΑΝ ΞΑΠΛΩΣΑ ΕΚΛΑΨΑ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!!!!!ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΕ ΝΑ ΓΥΡΙΣΩ ΟΣΟ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΑΓΑΠΩ...!!!!ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΚΑΚΟ ΠΡΑΓΜΑ Η ΣΥΝΗΘΕΙΑ...ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΜΑΙ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ ΤΟ ΝΟΙΚΟΚΥΡΙΟ ΜΟΥ ΕΙΧΑ ΣΥΝΗΘΙΣΕΙ 3 ΧΡΟΝΙΑ....ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΑΝΑΓΚΑΣΤΗΚΑ ΘΑ ΓΥΡΙΣΩ ΣΤΗΝ ΜΗΤΕΡΑ ΜΟΥ...ΜΕ ΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΣΧΕΣΕΙΣ....ΕΧΕΙ ΠΟΛΛΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ ΜΠΑΙΝΟΒΓΑΙΝΕΙ ΣΕ ΚΛΙΝΙΚΕΣ....ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΤΟ ΚΛΙΜΑ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΑ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΛΛΟΥ ΝΑ ΠΑΩ.....ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΞΕΧΝΙΕΜΑΙ ΟΣΟ ΜΠΟΡΩ....ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΑ ΑΛΛΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΠΩΣ ΣΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΘΑ ΜΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ...ΕΝΑ ΠΡΑΓΜΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΚΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΝ ΕΧΕΙ ΣΥΜΒΕΙ ΣΕ ΚΑΜΜΙΑ ΠΕΙΤΕ ΤΟ ΜΟΥ...ΓΙΑΤΙ ΩΡΕΣ ΩΡΕΣ ΝΙΩΘΩ ΤΥΨΕΙΣ ΠΟΥ ΕΦΥΓΑ???ΑΦΟΥ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΔΕΝ ΘΑ ΑΛΛΑΞΕΙ ΓΙΑΤΙ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΜΕΣΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΑΝ ΑΛΛΑΖΕ????? ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΜΑΛΛΟΝ ΤΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΝΑΙ ΦΡΕΣΚΟ ΑΚΟΜΑ....ΠΙΣΤΕΥΩ ΜΕ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ Ν ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΟΛΑ...!!!!ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΜΕ ΣΤΗΡΙΖΕΤΕ ΠΟΛΥ Κ ΜΟΥ ΔΙΝΕΤΑΙ ΔΥΝΑΜΗ!!!!!;);););)

κοριτσακι μου εκανες την αρχη τωρα ολα θα αρχισουν να μπαινουν σε μια σειρα,εστω κ σιγα-σιγα παντως θα γινει!!!

μην λυπασαι για τα υλικα αγαθα που εχασες να θυμασαι πως εσωσες την ζωη σου κ αυτο απο μονο του ειναι οτι καλυτερο!!!καλη συνεχεια κ μην κοιτα πισω με τιποτα!!!

χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα

το αγορακι μου ειναι η ζωη μου ολη!!!!!!!!!!!

Είναι απολύτως φυσιολογικό να αισθάνεσαι έτσι ήσασταν τόσα χρόνια μαζί δε ξεχνιούνται όλα από τη μια στιγμή στην άλλη. Παρόμοια κατάσταση με τη δική σου δεν έχω ζήσει αλλά σε πάρα πολλές άλλες περιπτώσεις ένοιωθα τύψεις ακόμα και όταν ήξερα ότι είχα κάνει το σωστό. Συνεχώς ρωτούσα τον ευατό μου λες να έχω κάνει λάθος μήπως η κατάσταση θα είναι διαφορετική στο μέλλον; Η αυτοπεποίθηση μας δεν μπορεί να είναι στο maximum, πάντα υπάρχει ο άλλος μας ευατός που έρχεται να μας ελέγξει. Άλλωστε εσύ τις ευκαιρίες σου τις έχεις δώσει μέχρι εδώ κάποτε η υπομονή τελειώνει και το νερό στο ποτήρι ξεχυλίζει. Δεν υπάρχει γυρισμός, κοίτα μπροστά. Όσο για τη συνήθεια πραγματικά είναι ένας παράγοντας που πολλές φορές μας κρατάει δέσμιες και δεν μας αφήνει να προχωρήσουμε να ρισκάρουμε και να δοκιμάσουμε νέα πράγματα. Μας αρέσει η βόλεψη μας, φοβόμαστε μήπως πληγωθούμε ξανάμήπως στεναχωρηθούμε και υπομένουμε υπομένουμε υπομένουμε ώσπου το ηφαίστιο ξεσπάει....

σταληθεια πιστευεις οτι δεν θα σε ξαναχτυπησει?

δεν υπαρχει περιπτωση να γινει κατι τετοιο.

αν ηταν αλκοολικος-τοτε θα υπηρχε περιπτωση να στρωσει

αν ηταν ναρκωμανης-επισης θα ειχε πιθανοτητες να γλυτωσει

αλλα το ξυλο?οχι δυστηχως δε κοβεται.

φυγε οσο ειναι νωρις.μην ακους το κλαμα του.ειναι απλα ψευτικο.

φυγε να γλυτωσεις.καλυτερα τωρα παρα να κανετε και κανενα παιδι κ να χτυπαει και εκεινο κ εσενα.

φυγε!!!!

Βασω καλησπερα,μαζεψε οτι δυναμη σου εχει απομεινει κ φυγε μακρια...το καλυτερο θα ηταν να βρεις δουλεια κ να μεινεις σε δικο σου σπιτι,ουτε στη μαμα σου,ανεξαρτητοποιησου,φροντισε τον εαυτο σου οσο μπορεις καλυτερα,βρες τις παλιες σου φιλες κ ξεχασε τον.Συνηθως τετοιοι τυποι δεν αλλαζουν ποτε,μην βασανιζεσαι αλλο.Το ξερω οτι ειναι δυσκολο γιατι νιωθεις πραγματα γι αυτον ομως εισαι ανθρωπος...2 ανθρωποι ειναι μαζι για να αγαπα κ να φροντιζει ο ενας τον αλλον,να περνανε ομορφα κ αφου γιγαντωθει αυτη τους η αγαπη να φερουν στον κοσμο παιδια για να την διοχετευσουν,δεν ειναι μαζι για να παιζει ο ενας τον σακο του μποξ...Παρε την ζωη στα χερια σου κ κανε οτι ειναι δυνατον νομικα κ πρακτικα για να μην σε ξαναενοχλησει.Πιστεψε στον εαυτο κ θα τα καταφερεις,αξιζεις πολλα κ τα καλυτερα,να κοιτας παντοτε ψηλα γιατι εκει ειναι ο ουρανος...

Βασω καλησπερα,μαζεψε οτι δυναμη σου εχει απομεινει κ φυγε μακρια...το καλυτερο θα ηταν να βρεις δουλεια κ να μεινεις σε δικο σου σπιτι,ουτε στη μαμα σου,ανεξαρτητοποιησου,φροντισε τον εαυτο σου οσο μπορεις καλυτερα,βρες τις παλιες σου φιλες κ ξεχασε τον.Συνηθως τετοιοι τυποι δεν αλλαζουν ποτε,μην βασανιζεσαι αλλο.Το ξερω οτι ειναι δυσκολο γιατι νιωθεις πραγματα γι αυτον ομως εισαι ανθρωπος...2 ανθρωποι ειναι μαζι για να αγαπα κ να φροντιζει ο ενας τον αλλον,να περνανε ομορφα κ αφου γιγαντωθει αυτη τους η αγαπη να φερουν στον κοσμο παιδια για να την διοχετευσουν,δεν ειναι μαζι για να παιζει ο ενας τον σακο του μποξ...Παρε την ζωη στα χερια σου κ κανε οτι ειναι δυνατον νομικα κ πρακτικα για να μην σε ξαναενοχλησει.Πιστεψε στον εαυτο κ θα τα καταφερεις,αξιζεις πολλα κ τα καλυτερα,να κοιτας παντοτε ψηλα γιατι εκει ειναι ο ουρανος...

:?....η κοπελα πιο πανω λεει οτι ολες της οι φιλες, εχουν κ απο εναν τετοιο(ας πουμε ''αντρα'' που τις ξυλοφορτωνει)....:?

ετσι καταλαβα εγω, εκτος κ αν δεν το εχει διατυπωσει καλα!:?

σταληθεια πιστευεις οτι δεν θα σε ξαναχτυπησει?

δεν υπαρχει περιπτωση να γινει κατι τετοιο.

αν ηταν αλκοολικος-τοτε θα υπηρχε περιπτωση να στρωσει

αν ηταν ναρκωμανης-επισης θα ειχε πιθανοτητες να γλυτωσει

αλλα το ξυλο?οχι δυστηχως δε κοβεται.

φυγε οσο ειναι νωρις.μην ακους το κλαμα του.ειναι απλα ψευτικο.

φυγε να γλυτωσεις.καλυτερα τωρα παρα να κανετε και κανενα παιδι κ να χτυπαει και εκεινο κ εσενα.

φυγε!!!!

μπα! της κουμπαρας μου ο ''αντρας'' που αναφερω εχει ολο το πακετο! το δευτερο το ξανακολλησε μετα το γαμο το ζωο!