Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Κόστος Β επιπέδου


Recommended Posts

Όχι δεν το ζήτησα εγώ. Μου έκανε όλες τους μεγάλους υπερήχους η κ. Γεωργακίλα , έναν ο κ. Κασίμης - πολύ βιαστικός,με ξεπέταξε στο 5'- και έναν επίσης ο κ. Ματζουράνης -πολύ καλός και αναλυτικός!Αλλά βασικά η κ. Γεωργακίλα μου κάνει τους υπερήχους.Οι άλλοι 2 ήτανε έκτακτοι..

 

Εμένα ο κ. Φάρος μου έκανε την αυχενική και μ' εκείνον έχουμε κλείσει και για β' επιπέδου! Αναλυτικότατος, κατατοπιστικότατος και ευγενέστατος. Ελπίζω να μην χρειαστεί να το ζητήσω κι εγώ! :wink:

 

Εσύ κοντεύεις βλέπω...Αντε με το καλό!!! Και σ' ευχαριστώ πολύ πολύ για τις πληροφορίες!

10/1/1998 Πρώτη φορά μαμά: Ο Ραφαήλ έρχεται στη ζωή μου!

TpqWp2.pngIgXop2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αυχενική και Papp-A στο Γένεσις 170 με απόδειξη φυσικά, πολύ καλός ο γιατρός που έκανε την εξέταση υπομονετικός και γλυκός χωρίς καμία απολύτως ταλαιπωρία και ιδιαίτερο άγχος, υπόψιν ο γιατρός πρέπει να είναι γυναικολόγος-μαιευτήρας, και οχι απλά ακτινολόγος, τουλάχιστον αυτό μου επισήμανε κατηγορηματικά ο επίσημος γυναικολόγος μου.

 

Και η Β' επιπέδου, με τον ίδιο γιατρό, 135 χωρίς DVD, και 150 με DVD.

 

Και απο ό,τι διαπίστωσα απο τα τελευταία μηνύματα, μάλλον είναι και η πιο ακριβή επιλογή, χμμ.

----------------------

Link to comment
Share on other sites

Εμένα ο κ. Φάρος μου έκανε την αυχενική και μ' εκείνον έχουμε κλείσει και για β' επιπέδου! Αναλυτικότατος, κατατοπιστικότατος και ευγενέστατος. Ελπίζω να μην χρειαστεί να το ζητήσω κι εγώ! :wink:

 

Εσύ κοντεύεις βλέπω...Αντε με το καλό!!! Και σ' ευχαριστώ πολύ πολύ για τις πληροφορίες!

 

Σ'ευχαριστώ πολύ!!:)

6H9Vp2.pngT5mwp2.png

-When you love someone all saved up wishes start coming true-

 

-Όταν γίνεται μανούλα η καρδιά σου χτυπάει για πάντα έξω από το σώμα σου..-

Link to comment
Share on other sites

τι ειναι το παράβολο , 60 ευρω?????

 

εγω ειχα κανει περσι στο Αλεξανδρας , 35 ευρω

 

οχι το παραβολο, δηλαδη η τιμη δημοσιου ηταν στο Ελενα 40 ευρω... τα αλλα 60 τα πηρε μαυρα ο γιατρος... :eek:

cf7op3.png

 

 

wQtYp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα σε όλες τις μέλλουσες μανούλες...Εγώ έκανα την Β-Επιπέδου το Σάββατο στο Μητέρα και μου κόστισε 75 ευρώ..Πολύ καλή η τιμή κορίτσια...Είχα ρωτήσει και αλλού και μου είπαν πάνω απο 120 ευρώ...

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια εγω εκανα σε ενα κεντρο στην Αγια Σοφια, Θεσσαλονικη, δεν θυμαμαι το ονομα, και με βγηκε 160ε και με dvd το οποιο δεν το επαιζε ουτε ο ΗΥ ουτε το Home cinema!

Link to comment
Share on other sites

εγω κοριτσια εχω προγραμματισει τη β επιπεδου στο μητερα και θα κοστισει περιπου 88 ευρω.νομιζω ειναι οι χαμηλοτερη τιμη που υπαρχει,απλα δεν ξερω αν δινουν και dvd.

Link to comment
Share on other sites

Ξανακάνω την ίδια ερώτηση που έχω κάνει και σε άλλο θέμα, ποιά είναι εκείνη η εξέταση που φαίνεται κανονικά το μωρό, το προσωπάκι του, τα χαρακτηριστικά του, μέχρι και σε ποιόν μοιάζει; Η β' επιπέδου ή κάποια άλλη; Στον Κούρτη που δεν έχει τρισδιάστατο δεν θα δούμε το μώρο; Εννοείται η ουσία μετράει πάνω από το ''θέαμα'' αλλά όσες ξέρετε λύστε μου την απορία να ξέρω τι να περιμένω. (Στην αυχενική πχ εγώ δεν είδα σχεδόν τίποτα! Ένας υπέρηχος ήταν, που απλά κάνανε και τις μετρήσεις τους!)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εγω πριν 2 μερες εκανα 100ε σε διαγνωστικο κεντρο κ με κανονικη αποδειξει αλλα δεν δεχεται ικα!!κ την αυχενικη την εχει 65ε κ εγω την ειχα κανει στο ρεα 140,κ α τεστ 105 ε

Link to comment
Share on other sites

Ξανακάνω την ίδια ερώτηση που έχω κάνει και σε άλλο θέμα, ποιά είναι εκείνη η εξέταση που φαίνεται κανονικά το μωρό, το προσωπάκι του, τα χαρακτηριστικά του, μέχρι και σε ποιόν μοιάζει; Η β' επιπέδου ή κάποια άλλη; Στον Κούρτη που δεν έχει τρισδιάστατο δεν θα δούμε το μώρο; Εννοείται η ουσία μετράει πάνω από το ''θέαμα'' αλλά όσες ξέρετε λύστε μου την απορία να ξέρω τι να περιμένω. (Στην αυχενική πχ εγώ δεν είδα σχεδόν τίποτα! Ένας υπέρηχος ήταν, που απλά κάνανε και τις μετρήσεις τους!)

 

σε πολλα κεντρα στη β' επιπεδου κανουν 3δ και βλεπεις το προσωπακι!! εγω βεβαια που εκανα στο Ελενα δεν υπηρχε τετοια δυνατοτητα, θα εχω αγωνια μεχρι να γεννηθει η μικρη! παρε τηλεφωνο εκει που θα κανεις και ρωτα τους αν εχουν 3δ! φιλια

cf7op3.png

 

 

wQtYp3.png

Link to comment
Share on other sites

Σ'ευχαριστώ που μου απάντησες. Μάλλον θα πρέπει να τηλεφωνήσω. Στον Κούρτη θέλω να την κάνω, ήλπιζα κάποια κοπέλα που την έκανε εκεί να ξέρει να μου πει. Δε με νοιάζει το dvd αλλά θα ήθελα έστω να το δω κανονικά και όχι μόνο ασπρόμαυρα.

Link to comment
Share on other sites

Εμείς την κάναμε χτες στο Ρεα και αφού μέτρησε ο γιατρός τα απαραίτητα όργανα και βεβαιωθήκαμε ότι όλα είναι καλά, μας λέει για να βάλουμε και 4d τωρα να δούμε σε ποιον μοιάζει! Και τσουπ - να το προσωπάκι! :D

 

Φυσικά μπορεί να αλλάξει πολύ το μωράκι - μόλις μπήκα εξάλλου στον 6ο- αλλά μοιάζει στη μαμά μου νομίζω! :P

OmKAp2.png

tt13621d.aspx

Link to comment
Share on other sites

Τελικά όντως στο Ρέα κάνουν και 3d χωρίς να το ζητήσεις. Εμένα βέβαια δεν φαινόταν καλά η μικρή, αλλά έχει πλάκα, κυρίως για τ' αδέρφια της που σκοτώθηκαν σε ποιόν μοιάζει! (μοιάζουν και μεταξύ τους, απορώ γιατί η όλη συζήτηση) :)

10/1/1998 Πρώτη φορά μαμά: Ο Ραφαήλ έρχεται στη ζωή μου!

TpqWp2.pngIgXop2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 3 εβδομάδες μετά...

prin meres syzitisa me ton gynaikologo mou gi'ayti tin eksetasi... mou proteine enan oplu gnosto k kalo giatro sto kolonaki pou sou dinei k dvd, k exo akousei gi'ayton oti einai psiras k ta psaxnei ola mexri tinka8e leptomereia k d koitaei pos na ksemperdepsei pio grigora. oso anafora to kostos logo to oti ap'oti katalava o gynaikologos mou synergazetai mazi me tin kliniki tou einai 110 i 120 euro. pisteuo pos einai mia xara gt exo akousei kati posa k xoris dvd.. ti na po...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Τελικά γνωρίζει κάποια κοπέλα κάποιο πιστοποιημένο κέντρο στη Θεσσαλονίκη? Είμαι έγκυος στο 2ο παιδάκι μας και ψάχνομαι.

 

Το πρώτο το είχα κάνει στον κ. Καρύδα στη Μητροπόλεως 150? με DVD και απόδειξη και ήμουν πολύ ευχαριστημένη διότι ήταν πολύ σχολαστικός, δεν βλέπω όμως το όνομά του στη λίστα πιστοποίησης.

 

Επίσης θα μ' ενδιέφερε και το 4D! αχ! αυτή η περιέργεια....Lol

Link to comment
Share on other sites

Ξερετε κατι για την εμβρυοιατρικη στο κολωνακι?Εχει κανει καμια εκει το β επιπεδου?

 

Δεν το έχω ξανακούσει.

Στο Ιασώ είχα κάνει το φθινόπωρο, και κόστισε 120, με απόδειξη εννοείται.

Link to comment
Share on other sites

Ξερετε κατι για την εμβρυοιατρικη στο κολωνακι?Εχει κανει καμια εκει το β επιπεδου?

εννοεις το "εμβρυο"? εχω ακουσει απο πολλες κοπελες οτι ειναι πολυ καλο κεντρο κ συγκεκριμενα για εναν γιατρο εκει που ειναι πολυ ψηρας και αν δεν τα ψαξει ενα ενα δεν σ'αφινει να φυγεις. μου τον προτεινε κ ο γυναικολογος μου κ θα παω αρχες ιανουαριου για β-επιπεδου εκει. τωρα για 4d δεν ρωτησα αν εχουν αλλα dvd σου δινουν σηγουρα. αν θελεις διευθυνση η ονομα γιατρου η οτιδηποτε στειλε μου π.μ.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...
κορίτσια καλησπέρα σας!!!ξέρεται πόσο κοστίζει η β επιπέδου στο Ρέα???

 

120Ε:)

6H9Vp2.pngT5mwp2.png

-When you love someone all saved up wishes start coming true-

 

-Όταν γίνεται μανούλα η καρδιά σου χτυπάει για πάντα έξω από το σώμα σου..-

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια τελος του μηνα παω για β επιπεδου στην εμβρυοιατρικη γεννετικη στο Νικολαιδη.Ξερετε ποσο στοιχιζει και τι δινουν?(dvd,φωτογραφιες κ.τ.λ.)Και γενικα τι παιζει?

Link to comment
Share on other sites

Ναι με υπέρηχο κολπικό.

Να σας ζήσει το μωρακι oneiraki!!! Την κάναμε και την β-επιπέδου στον κ. Πιλάλη (πιστοποιημένος εννοείται και από τους πολύ καλούς). Πάλι 100 ευρώ χωρίς απόδειξη με όλα τα κομφορ, dvd photo ktl

Κάναμε και την μέτρηση τραχήλου και ευτυχώς όλα οκ. Σε ευχαριστώ πολύ! Δεν ήταν τίποτε...

ένα τόσο δα ανθρωπάκι με κάνει καλύτερο άνθρωπο, σ'αγαπώ!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...