Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Περίοδος μετά από απόξεση / παλλίνδρομη


Guest andro2

Recommended Posts

Είναι για ψυχολογικούς λόγους.Εχω να πάω κάπου από τη μέρα που γέννησα!!!

Τι σε εμποδίζει να πας;

 

 

Μακάρι να έβγαζα με θήλαστρο να πίνει αλλά και πάλι δεν το δέχεται.

Δεν το δέχεται από σένα γιατί δεν είναι χαζή. Αν την αφήσεις και φύγεις, τότε αναγκαστικά θα φάει από το μπιμπερό.

 

Δεν υπάρχει λόγος να αποθηλάσεις για να το κάνεις αυτό.

 

 

Σήμερα ούτε γρ. δεν πήρε από το μπιμπερό.

 

Από σένα; Φυσικά και δεν θα πάρει. Σχεδόν όλα τα μωρά έτσι κάνουν!

Για να πάρει μπιμπερό θα πρέπει ΝΑ ΛΕΙΠΕΙΣ από το σπίτι. Όχι να είσαι σε άλλο δωμάτιο, να λείπεις μακριά, να μην μπορεί να σε μυρίσει.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 706
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Πραγματικά το πρόβλημά μου είναι ότι δεν μπορώ να κάνω οτιδήποτε χωρίς την μικρή.

 

Αυτό είναι δικό σου πρόβλημα! Η μικρή σίγουρα μπορεί να κάνει χωρίς εσένα αλλά έχεις κολλήσει και δεν έχεις καταλάβει ότι το μωρό σου μεγάλωσε!

 

Και όχι τίποτε άλλο θέλω να μαθαίνει και με άλλα άτομα.

Πάλι εσύ έχεις το πρόβλημα!

Τα μωρά μαθαίνουν πολύ καλά με άλλα άτομα!

 

Αν μπορέσω και σταματήσω τον θηλασμό θα μπορώ να την αφήνω και στην μαμά μου, είναι Θεσσαλονίκη.

 

Πριν το κάνεις αυτό καλό θα ήταν να το συζητήσεις με έναν παιδοψυχολόγο. Τα παιδιά, ανεξάρτητα από το αν θηλάζουν ή όχι, δεν αντιλαμβάνονται το χρόνο όπως εμείς, δεν μπορούν να καταλάβουν ότι σε δυο μέρες η μαμά τους θα γυρίσει και όταν βραδυάζει και δεν βλέπουν τη μαμά τους νιώθουν ότι την έχουν χάσει για πάντα και απελπίζονται. Όταν η μαμά επιστρέψει, είναι ακόμη πιο μπερδεμένα γιατί μετά φοβούνται συνέχεια ότι θα τη χάσουν.

 

Αν δεν μπορείς να μεγαλώσεις εσύ το μωρό είναι καλύτερα να το αφήσεις μόνιμα στη μητέρα σου. Τα μωρά χρειάζονται σταθερότητα για να μεγαλώσουν με ασφάλεια. Δεν μπορείς όποτε θέλεις να τα αφήνεις και να παίρνεις. Όταν γίνουν παιδάκια και καταλαβαίνουν θέλουν και μόνα τους να φεύγουν και να μένουν αλλού για λίγες μέρες. Όταν όμως είναι μικρά, δεν μπορούν να καταλάβουν τι γίνεται.

 

Βέβαια όχι από την μία μέρα στην άλλη αλλά σιγά σιγά.Πρέπει να μάθει και να συνηθίσει και εκεί.

Αν πρέπει, τότε να πάει να μείνει μόνιμα εκεί.

Σε αυτή την ηλικία δεν μπορείς να αφήνεις και να παίρνεις το μωρό όποτε σε βολεύει. Σε αυτή την ηλικία έχουν προτεραιότητα οι δικές του ανάγκες. Φρόντισε να βρεις κάποιον που μπορεί σταθερά να ανταποκρίνεται σε αυτές τις ανάγκες.

 

 

Το βράδυ αν ξυπνήσει πάλι πρέπει να την θηλάσω,οπότε πάλι δεν μπορω να πάω πουθενα,γιατί πάλι φοβάμαι μη τυχών ξυπνήσει....

 

Αν λείπεις, το μωρό θα βολευτεί μια χαρά με αυτόν που το προσέχει.

Βλέπεις προβλήματα εκεί που δεν υπάρχουν.

 

Στην προκειμένη περίπτωση δεν είναι πρόβλημα το αν θα συνεχίσεις να θηλάζει ή όχι. Αν το να αποθηλάσεις σε διευκολύνει να συνεχίσεις, τότε να το κάνεις άμεσα. Όμως εκτιμώ ότι ο αποθηλασμός δεν θα σε βοηθήσει να λύσεις τα βαθύτερα προβλήματα, που καλό θα ήταν να τα συζητήσεις με κάποιον ειδικό, γιατί είναι πολύ πιο σημαντικά από το θηλασμό ή τον αποθηλασμό του μωρού.

Link to comment
Share on other sites

σ΄ευχαριστω πολυ χλοη!ηδη τα πραγματα ειναι καλυτερα.η μικρη κοιμαται καλυτερα τα βραδια και εχει βοηθησει πολυ αυτο στον αποθηλασμο..σημερα κοιμηθηκε ολο το βραδυ στο κρεβατι της!!την εφερε ο αντρας μου οταν ετοιμαζοταν για δουλεια..μου ζητησε νιανια επιμονα.της εδωσα και απο τα 2 μετροντας μεχρι το 10, την σταματησα δεν γκρινιαξε και μου ζητησε νερακι..η αληθεια ειναι ομως, πως εχει αλλαξει λιγο η συμπεριφορα της..θελει πιο πολυ γιαγια παππου,σαν να μου κραταει μουτρα...λετε να ειναι η ιδεα μου?ο γιατρος μου ειπε να μην σηκωνω βαρη το πρωτο τριμηνο κιολας φοβαμαι μην νιωσει απορριψη:-(

οταν ειπα στον γιατρο οτι τωρα αποθηλαζω μονο που δεν μ'έδειρε.Σε ολα αυτα που εχω διαβασει εδω μεσα ειναι γελοια η αγνοια του και προσπαθω να μην μπαινω σε αντιπαραθεσεις.επρεπε πρωτα να ειχα παρει χαπι μου λεει και μετα να εμενα εγκυος..δεν θα εχω προβλημα γιατρε μου μην ανυσηχειτε του ειπα..αυτος εχει συνδεσει στα σιγουρα την προηγουμενη αποβολη μου με τον θηλασμο:?..τεσπα αρκετα σας κουρασα..νομιζω πως ηρθε η ωρα να αλλαξω και το τικερακι μου...με βαρια καρδια

Φανουλα μου το σωστο ειναι ο θηλασμος να μην σταματαει σάυτην την ηλικια,ειδικα για τους λαθος λογους..Αν ομως δεν νιωθεις καλα με τον θηλασμο και σε πνιγει καλυτερα ν'αποθηλασεις δεν σε κατηγορει κανενας.Να σαι καλα και να χαιρεσαι το μωρακι σου

Link to comment
Share on other sites

sonar την ειχα διαβασει την εμπειρια σας..συγχαρητηρια και με το καλο το νεο μωρακι!Πηρε 2,5 μηνες ε?ωχ

Αχ ποσο τον χαιρομαι τον μπαμπα σας...ο δικος μας δεν καταλαβαινει τπτ..σαν κουτσουρο κοιμαται, ποιες βαρδιες, τα νευρα θα μου σπασει..αστο καλυτερα :lol: μονη μου οτι καταφερω..

απλα φοβαμαι μην της μεινει κανενα ψυχολογικο..δεν της το κοβω μαχαιρι φυσικα αλλα και παλι αμα ακους το παιδι σου να κλαιει..κοιμαται στο κρεβατι της και μετα ερχεται στο δικο μας..εκει κανουμε πολλες αγκαλιτσες και φιλακια..μετραω μεχρι το 10 απο το 1 στηθος και παλι απο το αλλο.Συνηθως κλαιει μολις την σταματησω..Δεν ξερω αν ειναι σωστος ο τροπος μου.Θα μου πειτε τωρα...και τι ζητας να σου πουμε...Δεν ξερω..:roll:

Κι ο δικός μας μπαμπάς κοιμάται σαν τούβλο, γι' αυτό εφάρμοσε το σύστημα "TV": καθόταν στην τηλεόραση κι έκανε ζάπινγκ για να μην τον πάρει ο ύπνος! Η θυσία του πατέρα:mrgreen:

Άσχετο! Τι το 'θελες κι εσύ καλή μου και του το πες του γιατρού:D; Δεν βλέπεις εδώ τι έχουμε ακούσει κατά καιρούς;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ο δικος μου ζαπινγκ?μια ταινια δεν εχει καταφερει να δει απ την αρχη!!Μια φορα πηγαμε σινεμα μαζι ροχαλιζε στο 10λεπτο:mad:.Τον νανουριζει η τηλεοραση..Ασε δεν θεραπευεται η περιπτωση του..δεν το χει ρε παιδι μου:lol:

Οσο για τον γιατρο?οχι ετσι θελει ,να τα λεμε ,για να ξερουν οτι υπαρχουμε!!Οταν ειχα παει παλι εγκυος ,η Κωνσταντινα ηταν 15 -16 μηνων νομιζω,οταν του ειπα οτι θηλαζω με κοιταγε σαν ουφο..εισαι η πρωτη που ερχεται στο ιατρειο μου που εχει θηλασει τοσο πολυ καιρο,μα καλα και πως εμεινες εγκυοσ και τετοια!!Θαυμα πηγα να του πω!!:lol:

Γιατρος της επαρχειας με πολυ πελατεια τωρα...τοσεσ γυναικες..Ενα εχω να πω,η γυναικες στην αθηνα θηλαζουν πιο πολυ απο την επαρχεια και θα πιστευες το αντιθετο.Τελοσπαντων ειμαι και οφ τοπικ

πρεπει να αλλαξω και το τικερακι μου..:oops:..αποθηλασα...ειναι γεγονος

Link to comment
Share on other sites

τεσπα μια ερωτηση μην βαρεσετε...αποθηλασμος σημαινει οταν το παιδι σταματαει το θηλασμο ετσι?προφανως..απογαλακτισμος σημαινει οταν σταματαει να πινει αποκλειστικα γαλα?οταν αρχιζει στερεες δλδ?ή οταν αποθηλαζει μονο του4- 5 χρονων λεω εγω τωρα..σορυ για το κουφο..ο γιατρος μου μου ειπε οτι η μικρη πρεπει να απογαλακτιστει

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ ΜΟΥ.ΠΡΙΝ ΤΙΣ 2 ΕΓΓΥΜΟΣΥΝΕΣ ΜΟΥ ΕΙΧΑ ΚΥΚΛΟ 28 ΗΜΕΡΩΝ,ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΑΠΟΞΕΣΗ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΣΤΙΣ 19 ΜΑΙΟΥ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΑ 20 ΙΟΥΝΙΟΥ ΟΠΩΣ ΤΑ ΜΕΤΡΗΣΑ ΕΙΝΑΙ 33 ΜΕΡΕΣ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΑΠΟΞΕΣΗ,ΑΥΤΟΝ ΤΟ ΜΗΝΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΑ ΣΗΜΕΡΑ 14 ΙΟΥΛΙΟΥ ΣΤΙΣ 25 ΜΕΡΕΣ ΔΗΛΑΔΗ,ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΕΧΕΙ ΤΡΕΛΛΑΘΕΙ ΤΟ ΣΩΜΑ ΜΟΥ?ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΟΝ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΜΟΥ ΝΑ ΤΟΥ ΤΟ ΠΩ?ΑΥΡΙΟ ΕΧΩ ΚΑΙ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΛΟΓΙΚΑ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΑΚΥΡΩΣΩ Ε?ΔΙΑΒΑΣΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΤΑΙ ΠΩΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΜΙΑ ΑΠΟΞΕΣΗ ΘΕΛΕΙ ΚΑΙ 3 ΠΕΡΙΟΔΟΥΣ ΝΑ ΣΤΡΩΣΕΙ Ο ΚΥΚΛΟΣ ΙΣΧΥΕΙ?ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΕ ΝΕΥΡΙΑΖΕΙ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΕΙΧΑ ΠΑΝΤΑ ΚΥΚΛΟ 28ΗΜΕΡΩΝ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΣΠΑΣΤΙΚΟ ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΤΕ ΘΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΕΙΣ,ΕΠΙΣΗΣ ΘΥΜΑΜΑΙ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΕΓΓΥΜΟΣΥΝΗ ΠΡΙΝ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΩ ΕΙΧΑ 4-5ΜΕΡΕΣ ΠΡΙΝ ΠΟΝΟΥΣ ΣΤΗ ΚΟΙΛΙΑ ΚΑΙ ΣΤΗ ΜΕΣΗ ,ΤΩΡΑ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΛΑ ΣΗΜΕΡΑ ΕΝΙΩΣΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΝΑ ΜΕ ΠΟΝΑΕΙ Η ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΑΩ ΣΤΟ ΜΠΑΝΙΟ ΚΑΙ ΒΛΕΠΩ ΑΙΜΑ

ΑΥΤΑ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ

Link to comment
Share on other sites

simela έτσι όπως τα γράφεις είναι...

Περίοδος λίγο ακατάστατη για αρχή, περίοδος που έρχεται χωρίς προειδοποίηση...

Όλα ειναι συνηθισμένα...λογικά στον 3ο σου κύκλο θα είσαι μια χαρά και λογικά θα επιστρέψεις στον παλιό σου τον κύκλο...

Ρώτα τον γιατρό σου αν είναι να ακυρώσεις το ραντεβού, κάποιοι δεν έχουν πρόβλημα να σε εξετάσουν...

GEXxp3.png

Αν ήσουν άνεμος, εγώ σε κράτησα!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας και από εμένα κορίτσια. Είμαι στην πρώτη περίοδο μετά την απόξεση και είναι η 11!! μέρα περιοδου και έχω ακόμη καφέ υγρά.. Ανησυχώ γιατί ψάχνοντας στο ιντερνετ βγάζει διάφορα κακα πράγματα που μπορεί να σημαίνει αλλα λέω πριν ένα μήνα έκανα υπέρηχο δεν θα έβλεπε κάτι ο γιατρός?? Την Δευτέρα έχω ραντεβού μαζί του αλλα είμαι αναστατωμένη

ΘΕΕ ΜΟΥ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!

Link to comment
Share on other sites

yorkshire να μην αγχώνεσαι... Λογικό είναι, ακόμα καθαρίζει η μήτρα. Και σε μένα τις 2 φορές χρειάστηκαν 15 μέρες που είχα λίγο αίμα ή καφέ... Λίγο όμως, δλδ χρησιμοποιούσα σερβιετάκι...

Τπτ άλλο δεν έχεις πάθει.

Αν βέβαια τα υγρά είναι πολλά ή σε ανησυχούν εννοείται τηλ τον γιατρό σου...

GEXxp3.png

Αν ήσουν άνεμος, εγώ σε κράτησα!!

Link to comment
Share on other sites

Καλά, τώρα το είδα ότι εννοούσες ότι είναι η πρώτη σου περίοδος, δεν είναι απόρροια της απόξεσης... Πάρε τηλ τον γιατρό σου...

Δεν νομίζω να είναι κάτι ανησυχητικό...

GEXxp3.png

Αν ήσουν άνεμος, εγώ σε κράτησα!!

Link to comment
Share on other sites

Πήγα στον γιατρό τελικά και όλα καλά. Την 13 μέρα σταμάτησε το αίμα και ήταν ψυχολογικό μου λέει. Τα βρήκε όλα καλά και μου είπε ότι είμαι έτοιμη να ξαναμείνω έγκυος! Του λέω το ενδομήτριο είναι έτοιμο? δεν έχω μεγάλες πιθανότες αποβολής? και μου λέει ότι εφόσον το ενδομήτριο έχει αναπτυχθεί πλήρως είνασι όλα καλά και έδειχνε και ο ίδιος πολύ χαρούμενος και δεν άντεξα βουρ στην προσπάθεια και ας είχα πει ότι θέλω να περιμένω..

ΘΕΕ ΜΟΥ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο κοπέλα μου!! Πολύ ωραία τα νέα σου και από την στιγμή που έχεις το ΟΚ από τον γιατρούλη σου, βουρ στον πατσά... :D

Δεν έχει νόημα να περιμένεις, άλλωστε η αναμονή φέρνει αναμνήσεις :(

Σου εύχομαι τα καλύτερα, να μην ανησυχείς για τπτ, ό,τι ήταν να πάθεις το έπαθες, έγινε, δεν θα ξανατύχει!!

Και τώρα θα "πιάσεις" πανεύκολα, ο οργανισμός σου είναι γκαστρομαγνήτης :D

GEXxp3.png

Αν ήσουν άνεμος, εγώ σε κράτησα!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερα κοριτσακια! Δυστυχως εκανα και εγω αποξεση στις 13/7 στην 10η εβδομαδα!Ηταν η 1η μου εγκυμοσυνη.... Θα ηθελα να σας ρωτησω το εξης... Απο την ημερα της αποξεσης και επειτα εχω καθημερινα καφε και καποιες φορες και κοκκινο.... ειναι φυσιολογικο αυτο? ο γιατρος μου ειπε να περιμενω 30-40 μερες απο την αποξεση να αδιαθετησω και να παω σε 10 μερες απο την 1η μερα περιοδου να με δει...

Link to comment
Share on other sites

Αχ κοριτσάκια μου σας ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σας!! Είμαι μες την τρελή χαρά προχθές που πήγα στον γιατρούλη και όλα μωράκια φαντάζομαι!! Εύχομαι η ευλογημένη να μην ξαναεπισκεφθεί καμιά μας για 9 μήνες! Ξανά περίοδο να δούμε του χρόνου και αν(δεν θα θηλάσουμε μετά?!)

Clielia με το καλό μωράκι σου!!

Και σε εσένα elisavet το μωράκι να είναι γερό και το χαίρεσαι!!

 

elirina απο την εμπειρία μου είναι νωρίς ακόμη μην ανησυχείς εγώ είχα αίμα για 15 μέρες μετά την απόξεση και μετά καθάρισα και η πρώτη περίοδος μετά αν και ήρθε κανονικά κράτησε για 13μέρες. Είναι φυσιολογικό από ότι κατάλαβα γιατι πέρα απο την απόξεση περνάς και το ψυχολογικό που παίζει πολύ σημαντικό ρόλο!

Εύχομαι σύντομα να κρατήσεις το πρώτο σου μωράκι στην αγκαλιά σου!

ΘΕΕ ΜΟΥ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Κοριτσια βοηθειαααααα!!!!!!!!!!Έκανα αποξεση 4 ιονιου....πηρα αντισυλληπτικα για ενα μηνα κ αδιαθετησα κανονικα 1 ιουλιου...κανονικα εχω 27-28 κυκλο....σημερα πανε 30 μερες κ ακομα να αδιαθετησω....ποναει η μεση κ το σηθος αλλα τιποτα....ειχα ελαχιστο ροζ-καφε χτεσ βραδυ οπως κ προχτες αλλα τιποτα....μηπως επειδη ην προηγουμενη φορα ειχα παρα πολυ αιμα κ περισσοτερες μερες?τι συμβαινει????Δεν ειμαι εγγυος παντως...ειναι φυσιολογικη αυτη η καθυστερηση????

JiM5NjA7JiM5NDU7JiM5NTU7JiM5NTM7ICYjOTQ1OyYjOTYwOyYjOTU5OyAmIzk2NDsmIzk1MTsmIzk1NzsgJiM5NDU7JiM5NjE7JiM5Njc7JiM5NTE7Li4uLi4u.jpg
Link to comment
Share on other sites

Χρυσοβαλάντη είναι λογικό να έχει τρελλαθεί ο κύκλος σου, θα στρώσει πιθανότητα μετά από 2-3 περιόδους...

Το ότι είχες αιμορραγία τον προηγούμενο μήνα όχι δεν επηρεάζει την ροή του τωρινού...

Αυτό που δεν κατάλαβα είναι: αντισυλληπτικά πήρες μόνο για ένα μήνα, έτσι?? Τον Ιούνιο μέχρι να αδιαθετήσεις. Μετά που αδιαθέτησες τον Ιούλιο δεν ξαναπήρες αντισυλληπτικά, έτσι?? Αν έχεις πάρει αντισυλληπτικά τον Ιούλιο, τότε πρέπει να τηλ τον γιατρό σου...

Αν δεν έχεις πάρει αντισυλληπτικά τον Ιούλιο, περίμενε 40 μέρες και μετά να τηλ. τον γιατρό σου...

Μην αγχώνεσαι, αναμενόμενες είναι αυτές οι αλλαγές...

GEXxp3.png

Αν ήσουν άνεμος, εγώ σε κράτησα!!

Link to comment
Share on other sites

ναι αντισυλληπτικα πηρα μονο τον πρωτο μηνα...δεν ξαναπηρα...καθε μερα εδω κ 3 μερες βλεπω ελαχιστο ροζ...τι να κανω...θα περιμενω....ευχαριστω παντως....

JiM5NjA7JiM5NDU7JiM5NTU7JiM5NTM7ICYjOTQ1OyYjOTYwOyYjOTU5OyAmIzk2NDsmIzk1MTsmIzk1NzsgJiM5NDU7JiM5NjE7JiM5Njc7JiM5NTE7Li4uLi4u.jpg
Link to comment
Share on other sites

Λογικά σήμερα-αύριο θα αδιαθετήσεις κανονικά...

Σου εύχομαι να ξεμπερδέψεις σύντομα με όλα αυτά και όλα να σου έρθουν όπως εσύ επιθυμείς!!

GEXxp3.png

Αν ήσουν άνεμος, εγώ σε κράτησα!!

Link to comment
Share on other sites

Λογικά σήμερα-αύριο θα αδιαθετήσεις κανονικά...

Σου εύχομαι να ξεμπερδέψεις σύντομα με όλα αυτά και όλα να σου έρθουν όπως εσύ επιθυμείς!!

 

Ασε εχω λιγο φρικαρει...ξερεις πανατ ημουνα σταθερη....μετα τα αντισυλληπτικα μου ηρθε κανονικα περιοδος κ ειπα ολα καλα...τουλαχιστον ο κυκλος μου ειναι ο ιδιος....τωρα ομως???αντε να ερθει να ξεμπερδεψω οπως λες...

JiM5NjA7JiM5NDU7JiM5NTU7JiM5NTM7ICYjOTQ1OyYjOTYwOyYjOTU5OyAmIzk2NDsmIzk1MTsmIzk1NzsgJiM5NDU7JiM5NjE7JiM5Njc7JiM5NTE7Li4uLi4u.jpg
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσακια!!! Οπως εχω ξαναγραψει εκανα αποξεση στις 13/7 και μου ειπε ο γοατρος οτι μετα απο 30-40 θα μου ερθει η περιοδος... Τελικα ομως πιστευω οτι απο εχθες εχω αδιαθετησει... Και λεω πιστευω γιατι δεν ειναι μεγαλη η ροη αλλα υπαρχει... Το θεωρειται φυσιολογικο? Να; παρω τηλ τον γιατρο? Να προσθεσω οτι μετα την αποξεση ειχα για 10-15 μερες ψευδοπεριοδο...

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...