Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Μπομπονιέρες και προσκλητήρια (κείμενα ευχες φωτο)


BIZELI

Recommended Posts

jesgk πολυ ωραιο το προσκλητηριο....!!!!!!!

με το καλο η βαπτιση!!!!!!!!!! :P

ακομα εχω τα album που μαζευα μικρη....

την εικονα την βρηκες απο το internet???

pasxalitsa v

το καλύτερο δώρο της ζωής μας...είναι ΕΔΩ!!!

kALOp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 2,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπέρααααααα!!!

Θέλω τα φώτα σας για ιδέες για βάφτιση με θέμα ποδόσφαιρο!

Βαφτίζω το μικρούλι μου το Μάη και είπα να ξεφύγω από τα κλασικά Πρίγκηπας, βάτραχος, αν και μου αρέσουν πάααρα πολύ!

Περιμένω ιδέες!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρααααααα!!!

Θέλω τα φώτα σας για ιδέες για βάφτιση με θέμα ποδόσφαιρο!

Βαφτίζω το μικρούλι μου το Μάη και είπα να ξεφύγω από τα κλασικά Πρίγκηπας, βάτραχος, αν και μου αρέσουν πάααρα πολύ!

Περιμένω ιδέες!!!!

 

μπορεις να κανεις προσκλητηριο σε σχημα μπαλας ποδοσφαιρου (αν θελεις σε βοηθάω) επισης ευχαριστηριο καρτελακι στο σχημα της μπαλας

να κανεις μπομπονιερες μπαλες μικρες της παλαμης ποδοσφαιρου εχει στο τζαμπο με ενα ευρω και να βαλεις πανω τους τα κουφετα...

αυτα στα γρηγορα

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

μπορεις να κανεις προσκλητηριο σε σχημα μπαλας ποδοσφαιρου (αν θελεις σε βοηθάω) επισης ευχαριστηριο καρτελακι στο σχημα της μπαλας

να κανεις μπομπονιερες μπαλες μικρες της παλαμης ποδοσφαιρου εχει στο τζαμπο με ενα ευρω και να βαλεις πανω τους τα κουφετα...

αυτα στα γρηγορα

 

Ωραία ακούγονται αυτά...

έχεις κάποιο προσκλητήριο στο μυαλό σου? εννοώ το έχεις δει κάτι αντίστοιχο??? δεν έχω και πολύ φαντασία...Και για στολισμό???

Link to comment
Share on other sites

έχω δει σε φωτογραφείο κάρτες-προσκλητήρια στυλ εξωφύλλων αθλητικών περιοδικών εκάστοτε ομάδων με τη φωτο του παιδιού πάνω αν σ ενδιαφέρει.

22-12-06

20-08-09

I0Uqp2.png

Link to comment
Share on other sites

jesgk πολυ ωραιο το προσκλητηριο....!!!!!!!

με το καλο η βαπτιση!!!!!!!!!! :P

ακομα εχω τα album που μαζευα μικρη....

την εικονα την βρηκες απο το internet???

Ευχαριστω πολύ!! Ειχα αγχος αβ=ν θα αρεσει. Την εικονα την βρηκα απο το οντερνετ, πατησα Sarah Kay κ εβγαλε αρκετες

Link to comment
Share on other sites

Ωραία ακούγονται αυτά...

έχεις κάποιο προσκλητήριο στο μυαλό σου? εννοώ το έχεις δει κάτι αντίστοιχο??? δεν έχω και πολύ φαντασία...Και για στολισμό???

Αν το προσκλητηριο ηταν σαν φανέλα ομαδας μονοχρωμη ή σαν του διαιτητη

 

;;Δεν ξερω κ πολλά απο ποδοσφαιρο:oops:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αν το προσκλητηριο ηταν σαν φανέλα ομαδας μονοχρωμη ή σαν του διαιτητη

 

;;Δεν ξερω κ πολλά απο ποδοσφαιρο:oops:

 

 

μμμ καλο μου ακουγεται!

ουτε και εγω ξερω πολλα,

μη φανταστεις!!! :-))))

Link to comment
Share on other sites

Jesgk εψαξα για να δω το προσκλητηριακι σας και ειναι οντως ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟ..

Πολυ πρωτοτυπο, πολυ ρομαντικο και πολυ

κοριτσιστικο..Μπραβο!! Με το καλο η βαφτιση της κουκλας σου!!

QTzip2.png
Link to comment
Share on other sites

Jesgk εψαξα για να δω το προσκλητηριακι σας και ειναι οντως ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟ..

Πολυ πρωτοτυπο, πολυ ρομαντικο και πολυ

κοριτσιστικο..Μπραβο!! Με το καλο η βαφτιση της κουκλας σου!!

:-D:grin::grin:thank you πολύ!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρααααααα!!!

Θέλω τα φώτα σας για ιδέες για βάφτιση με θέμα ποδόσφαιρο!

Βαφτίζω το μικρούλι μου το Μάη και είπα να ξεφύγω από τα κλασικά Πρίγκηπας, βάτραχος, αν και μου αρέσουν πάααρα πολύ!

Περιμένω ιδέες!!!!

 

 

μου αρεσει κι εμενα αυτο το θεμα! Νομιζω οτι αν κανω αγορακι με θεμα τον ολυμπιακο θα την κανω τη βαφτιση....

 

λοιπον...

φοβερό ειναι το προσκλητηριο φανελα. (εχει ξαναπαιξει εδω μεσα... αν θυμαμαι καλα μια κοπελα που ηθελε του Παοκ... )

για μπομπο ωραιες ειναι οι μπαλες αλλα και οι σφυριχτρες...

 

επισης για στολισμο μπορεις να βαλεις κατι αυτο το πλαστικο γκαζον (θα το βρεις σε ρολλα και σε φυλλα) και τερματα ποδοσφαιρου κα φυσικα μπάλες!!!

 

αν κανεις ομαδα , μπορεις να βαλεις και σημαιες της ομαδας.

 

αν θυμηθω κατι άλλο θα επανελθω....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Να ρωτήσω κάτι ? Ο Περράκης που είναι ? Που αλλού μπορώ να βρω χαρτί για προσκλητήρια ? Στο πλαίσιο ? ΄Μου είπαν για κάποιο στην Πραξιτέλους αλλά δεν θυμάμαι το όνομα του ...ξέρει κάποια κοπέλα ?

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι ? Ο Περράκης που είναι ? Που αλλού μπορώ να βρω χαρτί για προσκλητήρια ? Στο πλαίσιο ? ΄Μου είπαν για κάποιο στην Πραξιτέλους αλλά δεν θυμάμαι το όνομα του ...ξέρει κάποια κοπέλα ?
Ντέμπορα εγώ αγόρασα από Περράκη αλλά πήγε συνάδελφος στη δουλειά να το πάρει, εγω το είδα σε δειγματολόγιο, δες

http://www.perrakispapers.gr/

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια, ειμαι καινουρια στην παρεα, και χρειαζομαι επιγωντος την βοηθεια σας. θα βαφτισω την κορουλα μου τον αυγουστο στα Χανια (εκει ζουμε) σε ενα μαγαζι φιλου (υποχρεωση,καταλαβενετε!!) η βαφτιση θα γινει εξω στην αυλη γιατι μεσα ειναι ψιλο χαλια, θελω ιδεες να διακοσμησω λιγο γιατι δεν εχει τιποτα, ασε που εδω οτι και να αγορασεισ σε γδερνουν κανονικα!!! ευτυχως υπαρχει jumbo.περιμενω τισ ιδεες σας. και απο αθηνα εχω συγγενεισ οποτε μπορω να παρω καποια πραγματα εαν εχετε να μου προτεινετε , ευχαριστω πολυ

Link to comment
Share on other sites

gesgk ευχαριστώ για τη βοήθεια :wink::wink:

 

Να ρωτήσω κάτι άλλο ? Το χαρτί που πήρες ήταν σε μορφή ρολού ή φύλλων ?

Αν ήταν σε μορφή ρολού πως έκανες την εκτύπωση ? Το έκοβες σε Α4?

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλημέρα και απο εμένα. Το Σαββατοκύριακο χάζεψα τις αλλά και με τις δημιουργίες όλων σας εδω μέσα. Συγχαρητήρια σε όλες.

 

Θα ήθελα την άποψή σας γιά κάτι. Μου αρέσει για την βάπτισημ της κόρης μου το προσκλητήριο

http://www.veryniceday.gr/eshop/product.php?productid=2756&cat=52&page=1

αλλά βρίσκω λίγο υπερβολική την τιμή του (250 ευρώ για 50 τεμάχια που λέει το σαιτ).

Το έχει δει καμία σας από κοντά, είτε σε βάπτιση είτε σε κατάστημα ? Από μήνυμα της jesgk είδα ότι υπάρχει το συγκεκριμένο χαρτί στον Πετράκη για να μπορέσω να το κάνω μόνη μου αλλά δεν ξέρω πως μπορώ να το κολλήσω για να γίνει τσαντάκι και να υπάρχει και σχετικά μεγάλο άνοιγμα για να μπαίνει μέσα το χαρτί με το κείμενο. Εκτός αν δεν είναι κολλημένο το χαρτόνι και απλώς κλείνεται με την κορδέλα.

 

Κάθε ιδέα από εσάς τις χρυσοχέρες ευπρόσδεκτη γιατί εμένα δεν μου έρχεται καμία λύση στο μυαλό.

20iyp2.png mI5Hp2.png
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλημέρα και απο εμένα. Το Σαββατοκύριακο χάζεψα τις αλλά και με τις δημιουργίες όλων σας εδω μέσα. Συγχαρητήρια σε όλες.

 

Θα ήθελα την άποψή σας γιά κάτι. Μου αρέσει για την βάπτισημ της κόρης μου το προσκλητήριο

http://www.veryniceday.gr/eshop/product.php?productid=2756&cat=52&page=1

αλλά βρίσκω λίγο υπερβολική την τιμή του (250 ευρώ για 50 τεμάχια που λέει το σαιτ).

Το έχει δει καμία σας από κοντά, είτε σε βάπτιση είτε σε κατάστημα ? Από μήνυμα της jesgk είδα ότι υπάρχει το συγκεκριμένο χαρτί στον Πετράκη για να μπορέσω να το κάνω μόνη μου αλλά δεν ξέρω πως μπορώ να το κολλήσω για να γίνει τσαντάκι και να υπάρχει και σχετικά μεγάλο άνοιγμα για να μπαίνει μέσα το χαρτί με το κείμενο. Εκτός αν δεν είναι κολλημένο το χαρτόνι και απλώς κλείνεται με την κορδέλα.

 

Κάθε ιδέα από εσάς τις χρυσοχέρες ευπρόσδεκτη γιατί εμένα δεν μου έρχεται καμία λύση στο μυαλό.

 

http://parents.org.gr/forum/showthread.php?t=48120

Επειδή μου είχε αρέσει σαν ιδεα το έβαλα στα αγαπημένα μου. Ρίξε μια ματιά

1.12.2008- Αντίκρυσα το φως της ζωής μου.

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια εχετε καμια καλη ιδεα για κειμενακι σε προσκλητηριο για το μπεμπη μου που τον βαπτιζω τον Μαιο και θα τον βγάλω Δημήτρη? οτι ιδεα εχετε δεχτή.. ευχαριστω προκαταβολικά

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια βρήκα σε ξένο site μακό μπλουζάκια με τον λογότυπο " My little prince " ή με κορώνα κτλ και μου άρεσαν σαν δωράκι βάπτισης για τα παιδάκια ...αλλά μου φάνηκαν οι τιμούλες λίγο τσιμπημένες !!

Σκέφτηκα μήπως μπορώ να πάρω απλά λευκά μακό μπλουζάκι και να βάλω με κάποιο τρόπο εγώ το λογότυπο που θέλω ....

ξέρετε πως να το κάνω ? .....υπάρχει κάπου να μου το κάνουν με λίγα χρήματα ? Παλιά όταν είμαστε μικρές κάναμε μπλουζάκια σιδερώνοντας διάφορα σχέδια ...τώρα δεν ξέρω που να βρω κάτι τέτοιο ????

 

όποια ιδέα ευπρόσδεκτη ;)

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...