Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Μπομπονιέρες και προσκλητήρια (κείμενα ευχες φωτο)


BIZELI

Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 2,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ΚΑλησπέρα,

 

τελικά κλείσαμε τη βάφτιση 18 οκτωβρίου και το ονομα της ΜΥΡΤΩ.

 

Εχετε καμιά ιδέα που να εχει σχ'εση και με το λουλούδι ? Σκέφτηκα στολισμός κολυμπήθρας με μυρτιά ( ηδη αγορασα μια γλάστρα...........)...

 

αντε να δουμε χαμός θα γινει πάλι YES YES YES :P

Link to comment
Share on other sites

SAN είμαι νέο μέλος και θα ηθελα να μου πεις πως εμφανιζεται το ticker στο μήνυμα

 

Συγνώμη :oops: ... τώρα το είδα! Αν δεν τα έχεις καταφέρει ακόμη .... διάβασε εδώ:

http://parents.org.gr/forum/showthread.php?t=26648

Καλή επιτυχία!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...
  • 2 εβδομάδες μετά...

Καλησπέρα σε όλους,

Αν και περιμένω να γίνω μπαμπάς σε πολυ λίγο καιρό, ήδη ασχολούμαστε με το θέμα της βάφτισης και τελικά καταλήξαμε σε αυτό που κάναμε και στον γάμο μας. Διοργανωτή! Μας βγήκε πολύ πιο οικονομικά και τελικά δεν ίδρωσε το αυτί μας ούτε λεπτό! Κάντε ένα τσέκ... υπάρχουν διάφοροι... δεν λέω τον δικο μας για να μήν κάνω και διαφήμιση...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλως τον και με το καλό......

 

υπαρχουμε και αυτοι που μας αρεσει να ιδρωνει το αυτι μας!!!! Μας αρεσει να ψαχνουμε, να φτιαχνουμε, να το ζουμε!!!

 

Όσο για το πολυ πιο οικονομικα επετρεψε μου να εχω τις αμφιβολιες μου...

Link to comment
Share on other sites

και της γυναίκας μου της αρέσει τρελά... απλά οταν δουλεύεις σαν το σκύλο είναι ωραίο να τα έχεις συγκεντρωμένα όλα και τουλάχιστον να σου έρχονται πιο οικονομικά (τουλάχιστον εμάς μας βγήκε πιο καλά ο γάμος...) επίσης οταν το ψάχναμε για πιο οικονομικά είχαμε βρει μια αποθήκη στο φάληρο είχε τέλεια πράγματα... νομίζω λεγόταν φωτιάδης για ψάξτε κι εκεί...

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας!Μολις σημερα γραφτικα στο parents.gr αν και αρκετο καιρο διαβαζω το forum.Ολα αυτα που κανετε ειναι πραγματικα υπεροχα και μου δωσατε πολυ καλες ιδεες για τη βαπτιση του Γιαννακη μας που θα γινει στις 12 Σεπτεμβριου.Τελικα τα εφτιαξα ολα μονη μου.

Θα ηθελα τη γνωμη σας για τα παρακατω...Δεν θελω να καλεσω κλοουν και εχω σκεφτει καποια πραγματα για να απασχοληθουν τα παιδακια των καλεσμενων.Το τραπεζι θα γινει στον εξωτερικο χωρο του κεντρου και στο εσωτερικο θα βαλω μια φουσκωτη πισινα(διαμετρος 1,90μ)γεματη μπαλονια μικρα αντι για νερο ενω στην τηλεοραση θα παιζουν συνεχως video clips με παιδικα τραγουδια(mazoo and the zoo,ζουζουνια κ.α.).Επισις θα στρωσω ενα τραπεζι 15 θεσεων με χαρτινο τραπεζομαντηλο winnie και σε καθε θεση θα υπαρχει ενα πακετο με κολλες Α4 και ενα κουτι κηρομπογιες για να ζωγραφισουν κατι αναμνηστικο για το νεοφωτιστο `η οτι αλλο θελουν.Αν θελετε πειτε μου πως σας φαινονται και προτεινετε κι αλλες ιδεες.

Σας ευχαριστω εκ των προτερων και συγνωμη αν σας κουρασα με την πολυλογια μου.Φταιει ο ενθουσιασμος της προετοιμασιας,καταλαβενετε...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ζητώ βοήθεια .. εκπέμπω ΣΟΣ ..

ψάχνω αυτή τη μπομπο ..

VAP159_1.jpg

σε 2 καταστήματα στο Φάληρο που πήγα είναι σε έλλειψη .. (άσε που την είχαν 1,60? :( :( :( :( )

μήπως κάποια απο εσάς την έχει "πετύχει" κάπου σε έρευνα αγοράς που έχει κάνει??

η γκαντεμιά μου είναι τόσο μεγάλη που πιστεύω ότι μόνο γλυκάκι στο τέλος θα έχω στη βάπτιση :( :( :(

Θεοδώρα : 31/03/2006 , Νικόλας : 25/11/2008

All I ever wanted..All I ever needed is here in my arms!!

 

Thank you Roger Waters for bringing this AMAZING show in Greece .. Ευχαριστούμε !!

Link to comment
Share on other sites

εγω την πηρα σε μια βαφτιση που η μαμα ειχε ψωνισει απο το

 

 

Νυφικά - Βαπτιστικά

NICOLAS KER

 

ΣΤΕΡΕΑ ΕΛΛΑΔΑ,

Ν. Αττικής,

Νέα Ιωνία

ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ 131

ΤΚ: *

Τηλ. 210 27 54 975

Fax.

Link to comment
Share on other sites

ΤΗΝ ΕΙΧΑ ΔΕΙ ΣΤΟΝ ΠΕΙΡΑΙΑ ΣΕ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΑΛΛΑ ΠΡΟΧΘΕΣ ΠΟΥ ΠΗΓΑ,ΕΙΧΕ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ.

ΑΣΕ ΠΟΥ ΤΗΝ ΕΙΧΑ ΓΥΡΩ ΣΤΟ 2,20?. ΜΑΛΛΟΝ ΑΠΟ ΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΝΕΑ ΣΧΕΔΙΑ...

Link to comment
Share on other sites

αχαχούχα!! τη βρήκα σε ένα ΚΟΥΛΟ μαγαζί και μου την έδινε 3ε!!!

λόλ της λέω και μετά μου δείχνει ένα ΑΠΛΟ .. ΧΑΡΤΙΝΟ κουτί με μία εκτύπωση απο τον μικρό πρίγκηπα κολλημένη στο καπάκι και ένα φιογκάκι απο κορδελίτσες 5Ε !!!!!!!!!!!!!!

κοπελιά, της λέω, γιατί 5ε αυτό το κουτάκι? τι κάνεις όταν την φτιάχνεις? κλαίς?? και γέλαγε .. όχι μου λέει είναι όλη χειροποίητη και κάνει τόσο ακριβά .. γιούχου της λέω και φεύγω ..

ρε τι είναι ετούτοι ρεεεεεεεεεεεεεε .. κι απ το ξύγκι μύγα θα βγάλουνε!!!

 

μπάι δε γουέι .. πώς σας φαίνεται αυτό που έφτιαξα για το γλυκάκι στην εκκλησία????

xartopetse.jpg

 

μόνη μου τις έφτιαξα και μου πήγαν 0,99ε το πακέτο των 30 επί 6 πακέτα = 5,94ε + 10ε τα στυλό = 16ε περίπου .. και μου είχαν δώσει τιμή 250ε για τις 300 .. άντε γειά έτσι?!?!?!?!

Θεοδώρα : 31/03/2006 , Νικόλας : 25/11/2008

All I ever wanted..All I ever needed is here in my arms!!

 

Thank you Roger Waters for bringing this AMAZING show in Greece .. Ευχαριστούμε !!

Link to comment
Share on other sites

πολυ ωραιο Nanouka.με τι στυλο εγραφες πανω στη χαρτοπετσετα και δεν σου σκιζοταν?

ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΟΧΟ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΜΑΜΑ!!!

ΓΙΩΡΓΟΣ 6/8/04 ΝΙΚΟΛΑΣ 23/9/05

ΕΚΤΟΡΑΣ 2/2/09

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

HELLO ΚΟΡΙΤΣΙΑ!

ΕΜΕΙΣ ΚΑΝΑΜΕ ΓΑΜΟ ΚΑΙ ΒΑΦΤΙΣΙΑ ΜΑΖΙ ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΧΑ ΔΕΙ ΤΙ ΠΑΙΖΕΙ ΣΤΗΝ ΑΓΟΡΑ ΑΠΟ ΤΙΜΕΣ, ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΤΙΣ ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΕΣ. ΛΟΙΠΟΝ, ΤΟΥ ΓΑΜΟΥ:

(ΜΟΥ ΒΓΗΚΑΝ 30 ΕΥΡΩ ΟΙ 200! - ΧΩΡΙΣ ΤΑ ΚΟΥΦΕΤΑ)

 

P1010346.jpg

P1010348.jpg

 

ΓΙΑ ΣΤΑΝΤ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ ΒΑΣΗ ΓΙΑ ΡΟΛΟ ΚΟΥΖΙΝΑΣ, ΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΤΗΝ ΕΙΧΑ ΝΤΥΣΕΙ ΜΕ ΤΟΥΛΙ, ΑΣΠΡΗ ΣΑΤΕΝ ΚΟΡΔΕΛΑ ΚΑΙ ΕΝΑ ΦΙΟΓΚΑΚΙ ΓΙΑ ΤΟ ΤΕΛΕΙΩΜΑ.

 

 

ΚΑΙ ΤΗΣ ΒΑΦΤΙΣΗΣ:

 

P1010350.jpg

P1010335.jpg (τις γέμισα με smarties)

 

 

ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΛΑΘΑΚΙΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΕΣ ΤΗΣ ΒΑΠΤΙΣΗΣ:

 

P1010330.jpg

ΟΛΑ ΤΑ ΠΗΡΑ ΜΕΣΩ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΑΠΟ adorex.gr. ΤΑ ΕΛΕΦΑΝΤΑΚΙΑ ΕΚΑΝΑΝ 0,38 ΛΕΠΤΑ ΤΟ ΚΑΘΕΝΑ (έχουν ύψος 6 εκατοστά και πλάτος :cool:. ΤΑ ΤΟΥΛΙΑ (ΕΤΟΙΜΑ ΚΟΜΜΕΝΑ) 5 ΕΥΡΩ ΤΑ 100 ΤΕΜΑΧΙΑ ΚΑΙ Η ΚΟΡΔΕΛΑ 4,50 ΕΥΡΩ ΤΑ 100 ΜΕΤΡΑ.

ΤΑ ΚΑΛΑΘΑΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΨΑΘΙΝΑ ΚΑΙ ΤΑ ΠΗΡΑ 5 ΕΥΡΩ ΤΑ ΔΥΟ ΑΠΟ ΜΙΑ ΠΛΑΝΟΔΙΑ ΣΤΟΝ ΔΡΟΜΟ ΚΑΙ ΤΑ ΕΝΤΥΣΑ ΜΕ ΡΟΖ ΣΑΤΕΝ ΦΟΔΡΑ. ΤΕΛΟΣ ΤΑ ΣΤΟΛΙΣΑ ΜΕ ΚΟΡΔΕΛΕΣ ΠΟΥ ΗΔΗ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΘΕΣΑ ΣΤΗΝ ΒΑΣΗ ΑΠΟ ΤΑ ΧΕΡΟΥΛΑΚΙΑ ΡΟΖ ΑΦΡΩΔΗ ΚΡΙΝΑΚΙΑ (ΑΠΟ ΤΟ ΒΙΒΛΙΟΠΩΛΕΙΟ 0,80 ΛΕΠΤΑ ΤΑ 12).

 

ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΟΤΙ ΠΕΡΙΣΕΨΕ ΑΠΟ ΤΑ ΥΛΙΚΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΕΣ ΔΕΝ ΠΗΓΕ ΧΑΜΕΝΟ. ΕΦΤΙΑΞΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΟΡΟΥΛΑ ΜΟΥ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΦΟΥΣΤΙΤΣΑ ΜΠΑΛΑΡΙΝΑΣ ΚΑΙ ΤΟ ΣΤΕΦΑΝΑΚΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΗΝ ΒΓΑΖΩ ΟΜΟΡΦΕΣ ΦΩΤΟ!

ABCD001689-1.jpg

ABCD00205.jpg

ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΣΧΟΛΙΑ!

Link to comment
Share on other sites

πολυ ωραιο Nanouka.με τι στυλο εγραφες πανω στη χαρτοπετσετα και δεν σου σκιζοταν?

sorry που άργησα να απαντήσω αλλά τρέχω με τις ετοιμασίες της βάπτισης ..

λοιπόν ορίστε τα εργαλία μου :D

xarto.jpgstylo.jpg

 

τα στυλό είναι:

edding 750 2-4mm (με αυτό έγραψα το όνομα)

edding 780 0.8mm (με αυτό έβαψα το "μπλουζάκι" του πρόγκιπα και ένα διαμάντι απο την κορώνα)

uni-ball signo blue Sparkling UM-120SP (με αυτό έκανα το περίγραμμα του ονόματος καθώς και το σχήμα του πρίγκιπα)

uni-ball signo Gold Sparkling UM-120SP (με αυτό έκανα ένα χρυσό διαμάντι απο την κορώνα του πρίγκηπα)

uni-ball signo Purple Sparkling UM-120SP (με αυτό έκανα ένα μώβ διαμάντι απο την κορώνα)

Pilot G-1 0.7 green (και με αυτό έκανα ένα πράσινο διαμάντι απο την κορώνα)

 

πήγα στο Πλαίσιο και πήρα ένα απ' όλα και αφού τα δοκίμασα στη χαρτοπετσέτα κατέληξα σε αυτά .. ο ασημί μαρκαδόρος εάν είναι μόνος του, αφήνει μια μικρή λαδιά γύρω αλλά καλύπτεται όμορφα με το γκλιτεράτο μπλέ στυλό ;)

εάν έχεις οποιαδήποτε άλλη απορία, ρώτα με!!

Θεοδώρα : 31/03/2006 , Νικόλας : 25/11/2008

All I ever wanted..All I ever needed is here in my arms!!

 

Thank you Roger Waters for bringing this AMAZING show in Greece .. Ευχαριστούμε !!

Link to comment
Share on other sites

δεν είναι τίποτα!!!

μπορώ να σε βοηθήσω άμα θές !!

και να στις φτιάξω κιόλας!! δεν είναι τίποτα για μένα .. ένα πακέτο σε ένα απόγευμα φτιάχνω ;)

Θεοδώρα : 31/03/2006 , Νικόλας : 25/11/2008

All I ever wanted..All I ever needed is here in my arms!!

 

Thank you Roger Waters for bringing this AMAZING show in Greece .. Ευχαριστούμε !!

Link to comment
Share on other sites

αχαχούχα!! τη βρήκα σε ένα ΚΟΥΛΟ μαγαζί και μου την έδινε 3ε!!!

λόλ της λέω και μετά μου δείχνει ένα ΑΠΛΟ .. ΧΑΡΤΙΝΟ κουτί με μία εκτύπωση απο τον μικρό πρίγκηπα κολλημένη στο καπάκι και ένα φιογκάκι απο κορδελίτσες 5Ε !!!!!!!!!!!!!!

κοπελιά, της λέω, γιατί 5ε αυτό το κουτάκι? τι κάνεις όταν την φτιάχνεις? κλαίς?? και γέλαγε .. όχι μου λέει είναι όλη χειροποίητη και κάνει τόσο ακριβά .. γιούχου της λέω και φεύγω ..

ρε τι είναι ετούτοι ρεεεεεεεεεεεεεε .. κι απ το ξύγκι μύγα θα βγάλουνε!!!

 

μπάι δε γουέι .. πώς σας φαίνεται αυτό που έφτιαξα για το γλυκάκι στην εκκλησία????

xartopetse.jpg

 

μόνη μου τις έφτιαξα και μου πήγαν 0,99ε το πακέτο των 30 επί 6 πακέτα = 5,94ε + 10ε τα στυλό = 16ε περίπου .. και μου είχαν δώσει τιμή 250ε για τις 300 .. άντε γειά έτσι?!?!?!?!

 

 

Κατ' αρχήν συγχαρητήρια για τη δουλειά σου!!!!!

Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου και με το καλό η βάπτιση!!

 

Πώς το έκανες αυτό στην χαρτοπετσέτα??

Δεν σκιζόταν??

Το σχέδιο το έκανες εσύ?? Στο χέρι??

 

Αν και πιάνουν τα χέρια μου, κάτι τέτοιο δεν θα μπορούσα να το κάνω με τίποτα!

Προσπαθώ πόση ώρα να κάνω τον πρίγκηπα στο χαρτί και μου βγαίνει κάτι σαν ζογκλέρ!!

8a1731cd5c.png 4b3bd8119f.png

Link to comment
Share on other sites

είναι ΟΛΟ στο χέρι!!!

όταν γράφω με τον μαρκαδόρο με την χοντρή μύτη, δεν τον πιέζω πολύ.. ίσα ίσα ακουμπάει στη χαρτοπετσέτα .. και γράφω λίγο πλαγιαστά έτσι ώστε να δώσω "πάχος" στα γράμματα ..

τα υπόλοιπα έχουν μικρή μύτη και δε ρέει πολύ μελάνι οπότε είναι πιο εύκολο να σχεδιάσω ό,τι θέλω!! ;)

γενικά εάν σχεδιάσετε σε χαρτοπετσέτα πρέπει να τοκ΄νετε με στυλό που έχουν μαλακιά γραφή και δεν έχουν μυτερή μύτη ;)

Mαράκι σ' ευχαριστώ πολύ!!! :D .. Eίναι απλό!! Μάλλον κάτι ξεχνάς στο σχέδιο.. εγώ όταν τις ξεκίνησα είχα ξεχάσει να βάλω μπιλίτσες στην κορώνα και ήταν χάλια.. μόλις όμως τα έβαλα, άλλαξε όλο το σχέδιο!! ;)

Θεοδώρα : 31/03/2006 , Νικόλας : 25/11/2008

All I ever wanted..All I ever needed is here in my arms!!

 

Thank you Roger Waters for bringing this AMAZING show in Greece .. Ευχαριστούμε !!

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ πολύ και μόνο για τις κουβέντες σου! Θα κοιτάξω να τις φτιάξω όπως τις σκέφτομαι (γιατί τώρα δεν έχω τα ακριβή...υλικά και δεν μ αρέσουν χιχιχιχι) και θα δω. Αν χρειαστώ κάτι θα σου πω! Θα έχω πορτοκαλί και ροζ χαρτοπετσέτες και εκτός από το όνομα έλεγα να βάλω και την ημερομηνία της βάπτισης ή ένα "Σας ευχαριστώ!" ή και τα δυο.

Επίσης δεν είμαι σίγουρη αν θα κάνω γέμισμα στα γράμματα γιατι δεν μ αρέσει (δεν βοηθάνε και όλες οι λέξεις γι αυτό βρε παιδί μου...)

Τώρα πρέπει να δω πως θα φαίνεται το πορτοκαλί πάνω στο ροζ. Το αντίστροφο μ αρέσει, αλλά αυτό το φοβάμαι γιατί σκουραίνει το ροζ. Τεσπά, θα δούμε!

pJO3p2.pngB6Ndp2.png
Link to comment
Share on other sites

κοίτα.. μπορείς άμα θές να κάνεις μια διχρωμία .. στις ρόζ να γράψεις με χρυσό παχύ μαρκαδόρο το όνομα και την ημερομηνία και με ένα πιο ψιλό να γράψεις "Σας ευχαριστώ" ή γνώμη μου να μή γράψεις τίποτα .. μπορείς να κάνεις ένα λουλουδάκι ή μια πεταλούδα ή κάτι απο το θέμα της βάπτισης ..

Στις δε πορτοκαλί μπορείς να τα κάνεις με ασημένιους μαρκαδόρους ..

Επειδή έχω χαρτοπετσέτες σε όλα τα χρώματα, άμα ψηθείς για να κάνεις στείλε μου πμ να πειραματιστούμε τουγκέδερ!!

Μάτς μούτς μίτς :D

Θεοδώρα : 31/03/2006 , Νικόλας : 25/11/2008

All I ever wanted..All I ever needed is here in my arms!!

 

Thank you Roger Waters for bringing this AMAZING show in Greece .. Ευχαριστούμε !!

Link to comment
Share on other sites

sorry που άργησα να απαντήσω αλλά τρέχω με τις ετοιμασίες της βάπτισης ..

λοιπόν ορίστε τα εργαλία μου :D

xarto.jpgstylo.jpg

 

τα στυλό είναι:

edding 750 2-4mm (με αυτό έγραψα το όνομα)

edding 780 0.8mm (με αυτό έβαψα το "μπλουζάκι" του πρόγκιπα και ένα διαμάντι απο την κορώνα)

uni-ball signo blue Sparkling UM-120SP (με αυτό έκανα το περίγραμμα του ονόματος καθώς και το σχήμα του πρίγκιπα)

uni-ball signo Gold Sparkling UM-120SP (με αυτό έκανα ένα χρυσό διαμάντι απο την κορώνα του πρίγκηπα)

uni-ball signo Purple Sparkling UM-120SP (με αυτό έκανα ένα μώβ διαμάντι απο την κορώνα)

Pilot G-1 0.7 green (και με αυτό έκανα ένα πράσινο διαμάντι απο την κορώνα)

 

πήγα στο Πλαίσιο και πήρα ένα απ' όλα και αφού τα δοκίμασα στη χαρτοπετσέτα κατέληξα σε αυτά .. ο ασημί μαρκαδόρος εάν είναι μόνος του, αφήνει μια μικρή λαδιά γύρω αλλά καλύπτεται όμορφα με το γκλιτεράτο μπλέ στυλό ;)

εάν έχεις οποιαδήποτε άλλη απορία, ρώτα με!!

ευχαριστω πολυ Nanouka

ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΟΧΟ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΜΑΜΑ!!!

ΓΙΩΡΓΟΣ 6/8/04 ΝΙΚΟΛΑΣ 23/9/05

ΕΚΤΟΡΑΣ 2/2/09

Link to comment
Share on other sites

Αχ κορίτσια, ψάχνω να βρω πλαστικά διαφανα κουτάκια για να βάλω μεσα τα γλυκάκια της Μυρτώς (Μάρσιπαν) αλλα δε βρίσκω τίποτα. Καμιά ιδέα αύριο θα ρωτήσω στου Σοφρωνά. Πουθενα αλλού .............

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...