Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΓΥΑΛΙΝΑ ΒΑΖΑΚΙΑ ΓΙΑ ΓΛΥΚΟ ΚΟΥΤΑΛΙΟΥ


artemis

Recommended Posts

  • 2 months later...

Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 283
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Λοιπόν αν και είναι νωρίς για τη δική μας βάφτιση, ήδη ψάχνω το θέμα. Αγόρασα βαζακια των 106 μλ στη συγκλονιστική τιμή των 35 λεπτών έκαστο!

Ήταν τα φθηνότερα που βρήκα , ο τύπος είναι στον Πειραιά μέσα σε στοά ( Γούναρη 21 Πειραιάς - 4129290) και τα πουλάει συσκευασμένα ανα 35 τεμαχια. (Για.... να είμαι ειλικρινής η μητέρα μου τον ανακάλυψε , εγώ είχα βρει από το ιντερνετ με 0,41 :? )

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Καλησπέρα. Να σας ρωτήσω, τη γνώμη σας. Θα κάνω στη βάφτιση γλυκο του κουταλιού σε βαζακι, ως έξτρα γλυκο να το παρουν σπίτι. Λέω να το βάλω στη θέση του καθενός στο τραπέζι και πιστεύω θα φαίνεται όμορφα με τα χρωματιστά πανακια. Είναι υπερβολικό λέτε; Δε θέλω να δίνω στον καθένα που θα φεύγει και ένα βαζακι, ενώ έτσι μόλις κ καθίσουν θα πάρει ο καθένας το δικο του.

line_flow_rose_beg_minie_time_1233896400_text_c5dfece1e920e720d3eff6dfe120eae1e920e5dfece1e9.gif
Link to comment
Share on other sites

Eμένα μου αρέσει σαν ιδέα και πιστεύω ότι βοηθάς και στη διακόσμηση έτσι χωρίς επιπλέον κόστος. Απλά πιστεύω πως ακόμη και έτσι μπορεί κάποιος να βουτήξει κανένα ακόμη αν η θέση είναι άδεια.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 3 εβδομάδες μετά...
  • 3 εβδομάδες μετά...

Εμείς βρήκαμε βαζάκια των 106 ml στο κέντρο στην αθηνα απόσους ρωτήσαμε ο ποιο φτηνός ήταν ο αγγελής(αγ. δημητρίου 14).Το απλό το είχε 0,30 και είχε αρκετά σχέδια!Δεν θυμάμαι άλλες τιμές αλλα είναι εύκολο να μάθετε με ένα τηλέφωνο!

Η ιστοσελίδα του είναι αυτή εδώ http://www.aggelis.com

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 χρόνο μετά...

Κατόπιν τηλεφωνικής επικοινωνίας που είχα με τον Χαλκιαδάκη, ο Αμφορέας 106 ml έχει 0,38 ? και το Οrchio 106 ml έχει 0,32 ? .. τιμές μαζί με καπάκια και φπα ..

εγώ ρώτησα τιμή για 100 τμχ για το σχολείο που θα κάνουμε γλυκό του κουταλιού στο Χριστουγεννιάτικο bazaar ... νομίζω οτι είναι αρκετά απαγορευτική η τιμή τους ...

Θεοδώρα : 31/03/2006 , Νικόλας : 25/11/2008

All I ever wanted..All I ever needed is here in my arms!!

 

Thank you Roger Waters for bringing this AMAZING show in Greece .. Ευχαριστούμε !!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...