Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Εισητήρια Κοινωνικού Τουρισμού 2011


ziu_zitsu

Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 89
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Μπουνίτσα, τουλάχιστον δεν πλήτεις.. :lol::lol::lol:

Είναι αφελής όποιος πιστεύει ότι θα πάει στον παράδεισο μιας θρησκείας και δεν θα διακινδυνεύσει να καταλήξει στην κόλαση μιας άλλης.

 

 

 

TbSdp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς σε ποιο κέντρο διανομής πρέπει να παω για τα εισιτήρια? κανονικά ανήκω στο ΙΚΑ Πειραιά όπου και μένω, εργάζομαι όμως Αθήνα, οπότε με διευκολύνει να πάω εκεί. Υπάρχουν περιορισμοί?

Link to comment
Share on other sites

Δεν εχει καμμια σχεση το ΙΚΑ που ανηκεις,μπορεις να πας οπουδηποτε.Απλα εκει που θα πας να καταθεσεις τα χαρτια σου απο εκει θα πας να παραλαβεις.

ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΥ Η ΖΩΗ ΜΟΥ.

Link to comment
Share on other sites

Ξερει κανείς αν οι συνταξιούχοι ικα δικαιούνται κάθε χρόνο?

Νομίζω ότι ίσχυε παλιότερα, πάντως όπως είναι συνταγμένο το κείμενο της ανακοίνωσης δεν δικαιούνται φέτος όσοι πήραν πέρυσι.

 

Οποιος δεν πήγε τις ημερομηνίες που είναι το όνομα του μπορεί να παει την ημερομηνία που είναι πχ του/της συζύγου αν είναι μετεπειτα , αλλά και στο τέλος συνήθως βγάζουν ανακοίνωση για συγκεκριμένες ημερομηνίες που δέχονται για όσους δεν πρόλαβαν, οπότε έχετε το νου σας.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ετσι είναι αν πάρουν την μία χρονιά δεν δικαιούνται την επόμενη.

ΟΣΟ ΠΕΡΝΑΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΔΕΝΟΜΑΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ,ΠΩΣ ΘΑ ΞΕΠΕΡΑΣΤΕΙ ΤΟ ΟΙΔΙΠΟΔΕΙΟ ???????????????

1ος Αγγελος :31/10/08 ;)

2ος Αγγελος :01/04/10.:P

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας! Θα ήθελα να ρωτήσω σχετικά με τα εισητήρια,καθώς δε γνωρίζω καθόλου. Ο άντρας μου είναι στο ικα κ εγω δεν εργάζομαι,ειμαι ασφαλισμένη μαζί του. Έχουμε ένα μωρό 11 μηνών και ειμαστε παντρεμένοι απο το δεκέμβριο του 2010. Τι ακριβώς δικαιούμαστε ξέρει κανεις να μου πει?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα σας,επαναφέρω το θέμα γιατι δυστυχώς όσο κ αν προσπάθησα δεν κατάφερα να βγάλω άκρη απο τα τηλέφωνα. Όπως έγραψα εγώ είμαι ασφαλισμένη στο βιβλιάριο του άντρα μου ,δε δουλεύω αλλά δεν είμαι στον οαεδ.Έχουμε ένα μωρό 11 μηνών. Σαν προυποθέσεις κ εισοδηματικά κριτήρια είμαστε μέσα. Πήρα λοιπόν τηλέφωνο στην εργατική εστία κ μια κοπέλα μου είπε πως δικαιούμαστε μόνο ένα εισητήριο του άνδρα μου,ωστόσο με παρέπεμψε σε άλλη υπάλληλο,για να μάθω την ημερομηνία,που πρέπει να πάμε. Η άλλη κοπέλα μου είπε οτι δικαιούμαστε 2 εισητήρια, κ για μένα δηλαδή αφού θεωρούμαι προστατευόμενο μέλος κ πως το παιδί είναι πολύ μικρό κ δε χρεώνεται.Στο site τους όμως προστατευόμενα μέλη αναφέρει μόνο τα παιδιά. Ξέρει καμιά σας τελικά τι ισχύει?Θα μπορούσατε να με βοηθήσετε?

Link to comment
Share on other sites

Εαν εισαι μεσα στο βιβλιαριο του ικα εννοειται οτι δικαιουσαι.Προσεχε μην περασουν οι ημερομηνιες.Φροντισε να εχεις μαζι σου ολα τα απαραιτητα χαρτια για να μην ξανατρεχεις.Οτιδηποτε αλλο θελεις εδω ειμαι...

ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΥ Η ΖΩΗ ΜΟΥ.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! txara σε ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις σου κ τις δύο φορές.Τα δικαιολογητικά φαντάζομαι θα αναφέρονται στη σελίδα τους.Ήθελα να ρωτήσω αν μπορώ να πάω να κάνω εγώ την αίτηση,αλλά αφου μου λες πως δικαιούμαι κ εγώ εισητήριο,προφανώς θα μπορώ. Να είσαι καλά, σε ευχαριστώ πολύ!!

Link to comment
Share on other sites

Βεβαιως και μπορεις να πας εσυ.Τα δικαιολογητικα αναφερονται στη σελιδα τους.Και κατι αλλο να πας πρωι πρωι να παρεις νουμερο γιατι στις 8:30 τα νουμερα εχουνε εξαντληθει.

ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΥ Η ΖΩΗ ΜΟΥ.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Κοριτσια γεια σας και Χριστος Ανεστη!!!!

Εχουμε τιποτα νεοτερο για το ποτε θα παραλαβουμε τα δελτια???

Πηρα τηλ. και μου ειπαν να ξαναπαρω τηλεφωνο μετα τις 5 του μηνα.... :(

WqOQp2.png KyXNp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...