Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΕΠΙΛΕΚΤΙΚΗ ΜΕΙΩΣΗ ΚΑΙ ΑΙΜΟΡΡΑΓΙΑ


Recommended Posts

καληερουδια κ καλο μηνα κοριτσακια!!!!αχ αυτος ειναι ο πρωτος μηνας αφιξης των μωρων μας,καλως να τα δεχθουμε λοιπον!!!!

σημερα εκλεισα τις 35βδομαδες κ σε λιγες μερες μπαινω στον μηνα μου,απιστευτο κ ομως αληθινο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΦΗΣΤΕ ΚΑΘΕ ΑΓΧΟΣ Κ ΦΟΒΟ ΣΤΗΝ ΑΚΡΗ Κ ΑΣ ΑΠΟΛΑΥΣΟΥΜΕ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΣΤΙΓΜΕΣ,ΣΥΝΤΟΜΑ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΑΣ ΘΑ ΝΑΙ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΜΑΣ Κ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

σας φιλω ολες!!!!

 

:D Κι εγώ σήμερα έκλεισα τις 33!!! Απίστευτο!:D Και όλο λέω, τώρα έρχεται η ώρα να χαλαρώσουμε λίγο πριν τη μεγάλη άφιξη!!! Κι όλο δεν το καταφέρνω εντελώς! Έφτιαξε καμιά σας βαλίτσα; Εγώ όχι ακόμα, νομίζω θα πακετάρω μόλις μπω στο μήνα μου.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


:D Κι εγώ σήμερα έκλεισα τις 33!!! Απίστευτο!:D Και όλο λέω, τώρα έρχεται η ώρα να χαλαρώσουμε λίγο πριν τη μεγάλη άφιξη!!! Κι όλο δεν το καταφέρνω εντελώς! Έφτιαξε καμιά σας βαλίτσα; Εγώ όχι ακόμα, νομίζω θα πακετάρω μόλις μπω στο μήνα μου.

 

 

Aσε εγω Παρασκευη εκλεισα τις 34 και βαλιτσα τιποτα ακομα.Εχθες επλυνα τις νυχτικες που αγόρασα για το μαιευτήριο αλλά δεν αξιωθηκα να τις τακτοποιησω!!!!!Τελοσπαντων σημερα σκεφτομαι να κανω αν δε βαρεθω:P:p:p:p:p:p

Link to comment
Share on other sites

καλημερουδιααααααααααααααα!!!!κοριτσακια μου σημερα μπηκα στον μηνα μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!καλε δεν το πιστευωωωωωωωωωωωωωωω!!!ακομα αλλες 15μερουλες κ να σου το μπεμπακι μου!!!!!!!!

αντε κ στα δικα σς!!!!!

α μην ξεχασω η βαλιτσα ειναι ετοιμη χιχιχιχι!

φιλακια σε ολες!

χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα

το αγορακι μου ειναι η ζωη μου ολη!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια σας διαβάζω με αγωνία .Προβατάκι απο τοτε που έγραψες για πρώτη φωτά μέχρι και σήμερα δεν παύεις να με συγκινείς. δεν ξέρω εγώ πώς θα άντεχα όλλα αυτά που άντεξες οι δικές μου αναποδιες είναι το ελαχιστο μπροστά στισ δικές σου. Η ζωή όμως δεν σε ξέχασε.Σου εύχομαι και στις υπόλοιπες μανούλες με ένα πόνο!!!!!!!! και σε λίγο καιρο με τα μπεμπάκια σας αγγαλιά.

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια σας διαβάζω με αγωνία .Προβατάκι απο τοτε που έγραψες για πρώτη φωτά μέχρι και σήμερα δεν παύεις να με συγκινείς. δεν ξέρω εγώ πώς θα άντεχα όλλα αυτά που άντεξες οι δικές μου αναποδιες είναι το ελαχιστο μπροστά στισ δικές σου. Η ζωή όμως δεν σε ξέχασε.Σου εύχομαι και στις υπόλοιπες μανούλες με ένα πόνο!!!!!!!! και σε λίγο καιρο με τα μπεμπάκια σας αγγαλιά.

 

 

Σ' ευχαριστώ τόσο πολύ για τις ευχές σου!:D Εύχομαι να έρθουν όλα όπως τα θες κι εσύ!

Όσο για τις αναποδιές, προσπαθώ να το βλέπω όπως το λες και συ, ότι δυστυχώς υπάρχει πάντα μια ιστορία χειρότερη από τη δική μας:( Αν και γενικά πιστεύω ότι πρέπει να βλέπουμε και να επιδιώκουμε το καλύτερο από αυτό που ήδη έχουμε, υπάρχουν φορές που πρέπει να δούμε και το χειρότερο για να εκτιμούμε και το πού είμαστε αλλά και για να παίρνουμε κουράγιο να επιδιώξουμε και το καλύτερό μας;)

 

Όταν γράφω εδώ δεν μπορώ να εκφραστώ για κάποιο λόγο :rolleyes: σόρρυ αν δεν γίνομαι κατανοητή:lol:

 

 

Αννούλα επιτέλους!!!Σαν να πέρασε γρήγορα τελικά ο καιρός ε;:lol: Κι εγώ πανηγυρίζω που περιμένω να συμπληρώσω τις 34 βδομάδες:lol::lol::lol:

 

Τα πράγματα τα έφτιαξα αλλά βαλίτσα όχι:rolleyes::? Ίσως επειδή ακόμα δεν το πιστεύω!!! Ο άντρας μου αγχώνεται πολύ με τη βαλίτσα, δεν ξέρω γιατί του έχει κάτσει έτσι, λες και αν τύχει να γεννήσω χωρίς να την έχω έτοιμη δεν θα μπορεί να βρει μια πιτζαμούλα μου:lol::lol::lol:

 

Κάπου εδώ στο φόρουμ νομίζω είχα διαβάσει για μια κοπέλα που όταν σπάσαν τα νερά ο άντρας της από το άγχος του πήρε τη βαλίτσα κι έφυγε και άφησε την κοπέλα σπίτι:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Δεν υπάρχει:lol::lol::lol: Και ο δικός μου το ίδιο θα κάνει:lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Σ' ευχαριστώ τόσο πολύ για τις ευχές σου!:D Εύχομαι να έρθουν όλα όπως τα θες κι εσύ!

Όσο για τις αναποδιές, προσπαθώ να το βλέπω όπως το λες και συ, ότι δυστυχώς υπάρχει πάντα μια ιστορία χειρότερη από τη δική μας:( Αν και γενικά πιστεύω ότι πρέπει να βλέπουμε και να επιδιώκουμε το καλύτερο από αυτό που ήδη έχουμε, υπάρχουν φορές που πρέπει να δούμε και το χειρότερο για να εκτιμούμε και το πού είμαστε αλλά και για να παίρνουμε κουράγιο να επιδιώξουμε και το καλύτερό μας;)

 

Αχ! εγώ τώρα είμαι στο δεύτερο παιδάκι καπακι μετά το πρώτο γιατι ήθελα να μεγαλώσουν παρέα(το πρώτο είναι16 μηνών)και είμαι 16 ευδομάδων. εχω ακομα δρόμο!!!!!!:cry:

όσο σκεύτομαι τι ζέστες έχω να τραβίξω:? το καλοκαιρι,,,,με τις "κάψες"που ήδη έχω.........αστα, στα πλακάκια με βλέπω να κοιμαμαι δύπλα στην μικρή μου γιατι με τον καλο μου κανω πολεμο να ψάχνω καθε βράδυ που είναι δροσερά τα σεντόνια:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

 

ΥΓσε λίγο καιρό θα πρέπει να κάνουμε ένα τοπικ για μιλάμε για τα μωράκια μας....

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοιλουμπιτσες!οπως βλεπετε ειμαστε ακομα εδω,δεν γεννησαμε χιχιχιχιχι!!!αχ προβατακι μου τα χουμε καταφερει κ πραγματικα δεν το πιστευω ακομα!!!

προς το παρον με εχει πιασει η μανια της βολτας,της καθαριοτητας κ να ξυπναω απο τα αγρια μεσανυχτα!!!τι να πει κανεις για την τρελλη εγκυο χαχαχαχα!

επισης εχω λιωσει με την ζεστη,ευτυχως αλλες 12μερες εχω οποτε που θα παει θα το παλεψω!!!!!

σας φιλω ολες!!!!!!!!!!!!!

χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα

το αγορακι μου ειναι η ζωη μου ολη!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσακια,τι κανετε?εμεις ειμαστε σε κατασταση οπως λεει κ η Ξενια σε λιγο γενναμε χιχιχι!!!εχθες ειχαμε ραντεβου με την γιατρο κ ο μικρος επιασε τα 3κιλακια,οποτε κλεισαμε ραντεεβου τοκετου για την αλλη παρασκευη στις 22Ιουνιου!!!!αχ επιτελους μια βδομαδα μονο με χωριζει απο την αγκαλια του!!!!!!!!!!!!!!!!!!

σας φιλω ολες!!!!!!!!!!!

χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα

το αγορακι μου ειναι η ζωη μου ολη!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Mε το καλο Αννουλα!!!!!!!!!!Μαρεσει που ολες εχουμε 1 εβδομαδα διαφορα!!!!!!!Εγω γενναω 29 Ιουνιου ειδαμε και εμεις τον μπεμπουλη και ολα super!!!!!!2 εβδομαδες μου εμειναν!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια πώς είστε; Αννούλα πώς νιώθεις;;;:D Πλησιάζει η μεγάλη μέρα!!! Εύχομαι να πάνε όλα καλύτερα κι από ό,τι τα ονειρεύεσαι και να κρατήσεις το μωράκι σου αγκαλίτσα :D:D:D

Όποτε μπορέσεις μας γράφεις και τα πρώτα νέα!

Μπήκα κι εγώ στο μήνα μου σήμερα και μου φαίνεται απίστευτο!!!Πραγματικά δεν το πιστεύω!!! Επειδή πάμε για φυσιολογικό έχω και μια αγωνία για το πότε θα συμβεί, που θα είμαι, που θα είναι ο γιατρός:shock: και διάφορα άλλα τέτοια:lol:

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσακια!αυριο τετοια ωρα λογικα θα μαι μανουλα!Πω πω το λεω κ τα δακρυα τρεχουν απο μονα τους....σας ευχαριστω για ολα!κ να θυμαστε τα ονειρακια μας ειναι τοσο κοντααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!φιλακια πολλα,οταν γυρισουμε πλεον στο σπιτακι μας απο την κλινικη θα ξαναμπω να σας γραψω εντυπωσεις!!

χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα

το αγορακι μου ειναι η ζωη μου ολη!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσακια!αυριο τετοια ωρα λογικα θα μαι μανουλα!Πω πω το λεω κ τα δακρυα τρεχουν απο μονα τους....σας ευχαριστω για ολα!κ να θυμαστε τα ονειρακια μας ειναι τοσο κοντααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!φιλακια πολλα,οταν γυρισουμε πλεον στο σπιτακι μας απο την κλινικη θα ξαναμπω να σας γραψω εντυπωσεις!!

 

 

Καλημέρα Αννούλα και σε όλα τα κορίτσια......αχ σας διαβάζω παρα πολυ καιρο και συγκινηθηκα που εφτασε ο καιρος.......ολα θα πανε σιγουρα τελεια.....θα περιμενουμε να μας γραψεις νεα για το μπεμπακι !!!!!

 

Αντε συγχαρητηριααααααααα ......

 

Σου στελνω πολλα γλυκα φιλακιαααααααααα

U80ep3?r=1271337460
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γλυκιά μου Αννούλα με το καλό το αγοράκι σου!!! Είμαι πολύ συγκινημένη:D

Θα σε σκέφτομαι και εύχομαι να είναι όλα υπέροχα! Ελπίζω να καταφέρεις να κοιμηθείς λιγουλάκι απόψε!!!

Φιλάκια κοριτσάκι μου, θα είναι σαν να είμαστε όλες εκεί μαζί σου;)

Γράψε μόλις μπορέσεις!

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο, μπράβο, μπράβο!!!!!!:D:D:D Να σας ζήσει Αννούλα!!! Επιτέλους!!!

Ξένια ευχαριστούμε για την ενημέρωση! Πες της ότι είναι συνέχεια στο μυαλό μου! Φιλάκια και στη μαμά και στον μπεμπούλη της!!!:D:D:D Τι ωραία!!!

Link to comment
Share on other sites

Αννούλα να σου ζήσει!!!!!!!!!!!!

Υγεία πανω απ´ολα και μόνο χαρές!!!!!!!

Περιμένουμε να μας γράψεις για τον μπεμπούλη !!!!:D:D:D:D

Προβατάκι με το καλό κοριτσάρα μου!!!

p7z6p3.pngsQqep3.png
Link to comment
Share on other sites

Aννουλα συγχαρητηρια! να μας ζησει!!!!!!!!!!!!Εγινες μανουλα ναι και πρεπει να το πιστεψεις Τερμα το αγχος της εγκυμοσυνης:P:p:p:p:p:pΜπραβο Μπραβο Μπραβο!!!!

 

Με το καλο να παιρνουμε και εμεις σειρα!!!!

Link to comment
Share on other sites

Pegg μου ελπίζω να πήγαν όλα τέλεια και να είσαι ήδη για δεύτερη φορά μανούλα!!!:D Σήμερα ήταν η μέρα, έτσι;

Κορίτσια εγώ συμπληρώνω την 37η κι εκτός από το ότι μου φαίνεται ακόμα απίστευτο, με έχει πιάσει και μια αγωνία και ένα άγχος για την διαδικασία

:oops::D Λες και νόμιζα ότι θα μείνω για πάντα έγκυος και τώρα έρχεται η ώρα!:D:D:D Ξέρετε, πού θα είμαι όταν σπάσουν τα νερά, με ποιόν θα είμαι, τί ώρα θα είναι, ο γιατρός μου που θα βρίσκεται κτλ κτλ κτλ:lol::lol::lol:

Αννούλα φαντάζομαι ότι είσαι τρελή από χαρά, γράψε όποτε μπορέσεις, σε σκεφτόμαστε!

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια...αντε με το καλο κ οι επομενες!προβατακι....ποσο χαιρομαι για σενα να ξερες....

 

Νάνσυ μου σε σκεφτόμουν, είχα καιρό να σε δω να γράφεις γενικά. Ελπίζω όλα να μπήκαν σε μια σειρά, ε;:D

Εγώ περιμένω με ανυπομονησία πότε θα αποφασίσει ο μπέμπης να έρθει:lol:

Μία έχω πονάκια, μία όχι:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Η Αννούλα μας πλέει σε πελάγη ευτυχίας αγκαλια με τον μπεμπίνο της!!!

Pegg να σου ζήσει κι εσένα κούκλα μου..φαντάζομαι τη χαρά σου!!!

Προβατάκι μου ..διαβαζω τις γλυκες αγωνιες σου..με τόση χαρά!!!!!!

Καλέ, φτάσατε όλες ορθιες ως το τέλος!!!!

p7z6p3.pngsQqep3.png
Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...