Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Mέχρι πιά εβδομάδα κύησης γίνεται κολπικός υπέριχος


Recommended Posts

xrysa1981 τι σου φενεται παραξενο?

 

Σορυ απλα και εγω ειχα μια παλινδρομη στην 7η εβδομαδα!Ειχαμε δει σακο και ακουσαμε και την καρδουλα αλλα μετα παλινδρομησε σταματησε να χτυπα η καρδουλα του ειχα αιμα ομως ηταν εκει δεν αποροφηθηκε και ετσι μου εκανε αποξεση!

The best is yet to come!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 51
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Σορυ απλα και εγω ειχα μια παλινδρομη στην 7η εβδομαδα!Ειχαμε δει σακο και ακουσαμε και την καρδουλα αλλα μετα παλινδρομησε σταματησε να χτυπα η καρδουλα του ειχα αιμα ομως ηταν εκει δεν αποροφηθηκε και ετσι μου εκανε αποξεση!

 

 

 

xrysa1981 μου, λυπαμαι για αυτο που σου συνεβαι σε καταννοω.

ο γιατρος οταν μας ανακοινωσε οτι παλλινδρομισε, μου ειπαι πρωτα να κανω β'χοριακη και αν εχουν πεση οι μοναδες(7500) δεν θα χρειαστη να κανω αποξεση αλλα, οι μοναδες δεν επεφταν και τελικα εκανα αποξεση.

αιμα δεν ειχα καθολου.

8HiKp2.png
Link to comment
Share on other sites

xrysa1981 μου, λυπαμαι για αυτο που σου συνεβαι σε καταννοω.

ο γιατρος οταν μας ανακοινωσε οτι παλλινδρομισε, μου ειπαι πρωτα να κανω β'χοριακη και αν εχουν πεση οι μοναδες(7500) δεν θα χρειαστη να κανω αποξεση αλλα, οι μοναδες δεν επεφταν και τελικα εκανα αποξεση.

αιμα δεν ειχα καθολου.

 

Καθε περιπτωση ειναι μοναδικη τελικα!Κατι παραπανω ξερει ο γιατρος σου!Απλα αν εχεις αμφιβολιες ψαξε το λιγακι!Το παν ειναι να εμπιστευεσαι το γιατρο σου!

Εγω ειχα λιγο αιματακι και ετσι ειδαμε οτι σταματησε η καρδουλα του και καναμε αποξεση!:-(

Τωρα ειμαι παλι εγκυος...Ελπιζω να πανε ολα καλα τωρα!Απλα ανχωθηκα λιγακι γιατι πρωι που πηγα στο γιατρο ειδαμε οτι μεγαλωσε αλλα οχι οσο θα επρεπε!Ειναι 2χιλ κατω!Ο γιατρος βεβαια μου ειπε οτι ειναι ικανοποιημενος και πιστευει οτι θα παει καλα!Παντως μεχρι στιγμης προχωραμε!Θα δουμε τη Δευτερα που θα ξαναπαω!:|

The best is yet to come!!!

Link to comment
Share on other sites

Καθε περιπτωση ειναι μοναδικη τελικα!Κατι παραπανω ξερει ο γιατρος σου!Απλα αν εχεις αμφιβολιες ψαξε το λιγακι!Το παν ειναι να εμπιστευεσαι το γιατρο σου!

Εγω ειχα λιγο αιματακι και ετσι ειδαμε οτι σταματησε η καρδουλα του και καναμε αποξεση!:-(

Τωρα ειμαι παλι εγκυος...Ελπιζω να πανε ολα καλα τωρα!Απλα ανχωθηκα λιγακι γιατι πρωι που πηγα στο γιατρο ειδαμε οτι μεγαλωσε αλλα οχι οσο θα επρεπε!Ειναι 2χιλ κατω!Ο γιατρος βεβαια μου ειπε οτι ειναι ικανοποιημενος και πιστευει οτι θα παει καλα!Παντως μεχρι στιγμης προχωραμε!Θα δουμε τη Δευτερα που θα ξαναπαω!:|

 

 

xrysa1981 μου, συμφωνω οτι καθε περιπτωση ειναι μοναδικη και διαφορετικη το πως τη βιωνη καθε γυναικα.

οσο για το γιατρο αστα να πανε, εχω της αμφιβολιες μου δεν θελω να το ψαξω προσπαθω να το ξεχασω το γεγονος και να ''παω'' παρακατω.

τον Ιουλιο θα ξεκινησω την 6η προσπαθεια εξωσωματικης εβελπιστω να ειναι και τυχερη!

 

:Dσυνχαρητηρια!! για την εγκυμοσινη,σου ευχομαι ολοψυχα να πανε ολα καλα!!

ποσο εισαι;

8HiKp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καθε περιπτωση ειναι μοναδικη τελικα!Κατι παραπανω ξερει ο γιατρος σου!Απλα αν εχεις αμφιβολιες ψαξε το λιγακι!Το παν ειναι να εμπιστευεσαι το γιατρο σου!

Εγω ειχα λιγο αιματακι και ετσι ειδαμε οτι σταματησε η καρδουλα του και καναμε αποξεση!:-(

Τωρα ειμαι παλι εγκυος...Ελπιζω να πανε ολα καλα τωρα!Απλα ανχωθηκα λιγακι γιατι πρωι που πηγα στο γιατρο ειδαμε οτι μεγαλωσε αλλα οχι οσο θα επρεπε!Ειναι 2χιλ κατω!Ο γιατρος βεβαια μου ειπε οτι ειναι ικανοποιημενος και πιστευει οτι θα παει καλα!Παντως μεχρι στιγμης προχωραμε!Θα δουμε τη Δευτερα που θα ξαναπαω!:|

Χρύσα γεια σου..

Έχεις κάνει εξετάσεις θρομβοφιλιας; Γιατί κι Εγώ είχα παλλινδρομη και μια φίλη μου επίσης της οποίας κιόλας φαινόταν να μην αναπτύσσεται όπως θα έπρεπε το εμβρυο και τελικά έτυχε να έχουμε κι οι δυο μας θρομβοφιλια..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ο γιατρος στην Αθηνα που εκανα την εξωσωματικη μου εκανε τον 1ο υπεριχο μας ειπαι οτι υπαρχει σακκος και οτι ειναι ενδομητριο κυηση

και να κανω το δευτερο υπεριχο σε μια εβδομαδα.

αλλα επειδη επρεπε να φυγω (δεν ειμαι απο Αθηνα) πηγα σε αλλο γιατρο, οτι υπεριχους θα εκανα θα τους εστελνα φυσικα στο γιατρο που εκανα την εξωσ.

κανω το 2ο υπερ. και βλεπει να εχει μεγαλωση ο σακκος σε συγκριση με τον πρωτο υπερ. που ειχα κανει και οτι υπαρχει ενα εμβρυακι (αρνηθηκε να σταλη ο υπεριχος στο γιατρο που εκανα την εξωσ.)

και οτι πρεπει την αλλη εβδομαδα να ακουσουμε σιγουρα καρδουλα.

ποτε δεν την ακουσα:(

γιατι στον 3ο υπεριχο μου ειπαι οτι ποτε δεν ειδαμε εμβρυο και να παω την αλλη μερα να μου κανει αποξεση γιατι παλλινδρομισε:(

 

Δεν ειχα καθολου αιμα τιποτα απολυτος

 

σε παρακαλω πες μου τη γνωμη σου γιατι σου φαινεται περιεργο να αποροφηθηκε??

λυπαμαι καλα εσυ δεν πηγες να παρεις δευτερη γνωμη?οχι στην αθηνα μα στην πολη που εισαι?και δευτερη και τριτη γνωμη?ειμαι και εγω εγκυος αρχη ακομη ομως ο γιατρος μου εδωσε report με το ενδομητριος σακος και διαστασεις καθως και εικονα μια που ειδαμε και στοιχεια μεσα χθες ειδαμε και καρδουλα και αλλες δυο εικονες α!και οταν ειδαμε το σακο που ειχα 3 ημερες καθυστερηση

Link to comment
Share on other sites

λυπαμαι καλα εσυ δεν πηγες να παρεις δευτερη γνωμη?οχι στην αθηνα μα στην πολη που εισαι?και δευτερη και τριτη γνωμη?ειμαι και εγω εγκυος αρχη ακομη ομως ο γιατρος μου εδωσε report με το ενδομητριος σακος και διαστασεις καθως και εικονα μια που ειδαμε και στοιχεια μεσα χθες ειδαμε και καρδουλα και αλλες δυο εικονες α!και οταν ειδαμε το σακο που ειχα 3 ημερες καθυστερηση

 

 

Ειχα το γιατρο που εκανα την εξωσωματικη και με παρακολουθουσαι οσο εμενα Αθηνα αλλα, επειδη επρεπε να φυγω ειχα το γιατρο που με παρακολουθουσαι στη πολη.

οχι, αλλη γνωμη απο αλλο γιατρο δεν ειχα παρει, το ξερω οτι επρεπε αλλα εγιναν ολα τοσο ξαφνηκα μεσα σε μια μερα καταστραφηκαν ολα :cry:

 

σου ευχομαι ολα να πανε καλα!!!

8HiKp2.png
Link to comment
Share on other sites

ΛΙΝ ειμαι 5 εβδομαδων και 5 ημερων!Την Δευτερα θα παω ξανα!Ελπιζω να εχει μεγαλωσει οσο πρεπει!:?

 

 

xrysaki ολα θα πανε καλα αυτη τη φορα;) να εισαι σιγουρη! το μωρακι μια χαρα αναπτυσεται!!

θα δεις οτι τη Δευτερα θα μας πεις ευχαριστα νεα!!

8HiKp2.png
Link to comment
Share on other sites

xrysaki ολα θα πανε καλα αυτη τη φορα;) να εισαι σιγουρη! το μωρακι μια χαρα αναπτυσεται!!

θα δεις οτι τη Δευτερα θα μας πεις ευχαριστα νεα!!

 

Μακαρι ΛΙΝακι μου!Δεν ξερω τι να κανω!Σημερα εχω περισοτερο ανχος απο χθεςΜε επιασε τρελα!Αχ πως θα περασουν οι μερες!:|

The best is yet to come!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μακαρι ΛΙΝακι μου!Δεν ξερω τι να κανω!Σημερα εχω περισοτερο ανχος απο χθεςΜε επιασε τρελα!Αχ πως θα περασουν οι μερες!:|

 

 

κοπελα μου σε καταλαβαινω απολυτα αλλα, μην εχεις ανχως δεν κανει καλο στο μωρακι σου!

να κανεις θετικες σκεψεις! γιατι ολα θα πανε καλα!

μεχρι τη Δευτερα ειναι λιγες οι μερουλες οσο το εχεις στο μυαλουδακι σου θα σου φαινεται αιωνες αλλα δεν ειναι ετσι;)

μια μεγαλη αγκαλιτσα

((((((((((((((xrysa))))))))))))))

8HiKp2.png
Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστω πολυ ΛΙΝ!Ευχομαι και σε σενα πολυ γρηγορα να εχεις το σπορακι σου και να πανε ολα καλα!:-)

Εσυ προσπαθεις πολυ καιρο;Εχει διαπιστωθει καποιο προβλημα;Αν θελεις απαντας βεβαια!:|

Εγω ενα μιση χρονο!Τα Χριστουγεννα που μας περασαν ειχα παλινδρομη στην 7η εβδομαδα!Ηταν τα χειροτερα μου!Ελπιζω τουλαχιστων αυτο να ειναι το καλυτερο μου Πασχα!Να μην ειναι μια απο τα ιδια Θεε μου!Αν δεν παει καλα παντως σημαινει οτι υπαρχει προβλημα και θα αρχισουμε το ψαξιμο!:?

Αχ αυτα τα μωρακια μας τυρανανε πολυ!Ολο με αγωνια και μα ανχος!:shock:

The best is yet to come!!!

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστω πολυ ΛΙΝ!Ευχομαι και σε σενα πολυ γρηγορα να εχεις το σπορακι σου και να πανε ολα καλα!:-)

Εσυ προσπαθεις πολυ καιρο;Εχει διαπιστωθει καποιο προβλημα;Αν θελεις απαντας βεβαια!:|

Εγω ενα μιση χρονο!Τα Χριστουγεννα που μας περασαν ειχα παλινδρομη στην 7η εβδομαδα!Ηταν τα χειροτερα μου!Ελπιζω τουλαχιστων αυτο να ειναι το καλυτερο μου Πασχα!Να μην ειναι μια απο τα ιδια Θεε μου!Αν δεν παει καλα παντως σημαινει οτι υπαρχει προβλημα και θα αρχισουμε το ψαξιμο!:?

Αχ αυτα τα μωρακια μας τυρανανε πολυ!Ολο με αγωνια και μα ανχος!:shock:

 

 

xrysa! μετα απο 2 χρονια προσπαθειων χωρις αποτελεσμα, αποφασησαμε να ξεκινησουμε εξωσωματικη. εχω κανει 5 προσπαθειες και λεμε τον Ιουλιο να ξανακανουμε αλλα μια προσπαθεια ελπιζοντας να ειναι και η τυχερη!

οχι, δεν εχει διαπιστωθει προβλημα και δεν μπορω να καταλαβω τι μπορη να φταιη και δεν εχω γινη ακομη μανουλα.

τα χριστουγεννα που μας περασαν και για μενα ηταν τα χειροτερα:cry: τοτε ειχα την παλλινδρομη και παραμονη των Φωτον εκανα την αποξεση:(

 

θα ειναι το καλυτερο σου Πασχα γιατι θα εισαι μια γλυκια εγκυουλα!

συμφωνο οτι τα μωρακια μας τυρανανε! και δεν θα σταματησουν ποτε απο την ημερα που μαθαινουμε τον ερχομο τους μεχρι και να γεννηθουν θα ειμαστε μες το ανχως και η αγωνια θα συνεχιζετε....:)

8HiKp2.png
Link to comment
Share on other sites

Τι κριμα και αδικο που ειναι να τυρανιωμαστε για να γινουμε μανουλες!Υπαρχει ωραιοτερο πραγμα απο αυτο;Κι ομως...

Λυπαμαι πολυ για την ταλαιπωρια που περνας!Σε καταλαβαινω απολυτα!Και εγω ημουν ετοιμη για εξωσωματικη αλλα ηρθε το σπορακι το Νοεμβριο!Μας ξεσικωσε και εφυγε!Και εγω περασα τα χειροτερα Χριστουγεννα...γιορταζα κιολας και ολοι μου ελεγαν "οτι επυθιμεις"!Καθε φορα εβαζα τα κλαματα!

Ευχομαι πραγματικα η επομενη προσπαθεια σας να ειναι η τυχερη και ολα να πανε τελεια!

Θα ερθει καποιο μωρακι που θα μας θελει για μανουλα του!Δεν μπορει θα ερθει!Να εισαι σιγουρη!:wink:

Μακαρι το σπορακι μου αυτο να με θελει και να μη φυγει!

The best is yet to come!!!

Link to comment
Share on other sites

Ειχα το γιατρο που εκανα την εξωσωματικη και με παρακολουθουσαι οσο εμενα Αθηνα αλλα, επειδη επρεπε να φυγω ειχα το γιατρο που με παρακολουθουσαι στη πολη.

οχι, αλλη γνωμη απο αλλο γιατρο δεν ειχα παρει, το ξερω οτι επρεπε αλλα εγιναν ολα τοσο ξαφνηκα μεσα σε μια μερα καταστραφηκαν ολα :cry:

 

σου ευχομαι ολα να πανε καλα!!!

 

σου ευχομαι συντομα και σε εσενα οτι καλυτερο.

γιατι δεν ξεκινας με καποιο νεο γυναικολογο?να σε δει καποιος απο την αρχη,

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Τι κριμα και αδικο που ειναι να τυρανιωμαστε για να γινουμε μανουλες!Υπαρχει ωραιοτερο πραγμα απο αυτο;Κι ομως...

Λυπαμαι πολυ για την ταλαιπωρια που περνας!Σε καταλαβαινω απολυτα!Και εγω ημουν ετοιμη για εξωσωματικη αλλα ηρθε το σπορακι το Νοεμβριο!Μας ξεσικωσε και εφυγε!Και εγω περασα τα χειροτερα Χριστουγεννα...γιορταζα κιολας και ολοι μου ελεγαν "οτι επυθιμεις"!Καθε φορα εβαζα τα κλαματα!

Ευχομαι πραγματικα η επομενη προσπαθεια σας να ειναι η τυχερη και ολα να πανε τελεια!

Θα ερθει καποιο μωρακι που θα μας θελει για μανουλα του!Δεν μπορει θα ερθει!Να εισαι σιγουρη!:wink:

Μακαρι το σπορακι μου αυτο να με θελει και να μη φυγει!

 

 

δεν υπαρχει πιο ωραιο συναισθημα μια γυναικα να γινετε μανουλα!

θελω τοσο πολυ να γινω μανουλα! το ευχομε σε ολες μας!

εχω περαση αρκετη ταλαιπωρια αλλα, ελπιζω οτι θα ερθει καποια στιγμη και το δικο μου σπορακι.

μακαρι η επομενη προσπαθεια να ειναι η τυχερη! Οσο ζω ελπιζω!!

φυσικα και σε θελει το σπορακι σου δεν θα φυγει να εισαι σιγουρη;)

8HiKp2.png
Link to comment
Share on other sites

σου ευχομαι συντομα και σε εσενα οτι καλυτερο.

γιατι δεν ξεκινας με καποιο νεο γυναικολογο?να σε δει καποιος απο την αρχη,

 

σε ευχαριστω!επισης!

εννοεις να αλλαξω το γυναικολογο που εχω?

θα κανω αλλη μια προσπαθεια εξωσωματικης, και αν δεν πετυχη, θα κοιταξω μετα για αλλο γιατρο

8HiKp2.png
Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

ΛΙΝ τι κανεις κοριτσακι μου;Εγω αστα να πανε!Το μωρακι μου εφυγε τελικα!Εκανα αποξεση χθες!Καλα ειμαι ομως τωρα...

Θα ξεκινησω εξετασεις για να δουμε τι φταιει!Ελπιζω να βρουμε ακρη!

The best is yet to come!!!

Link to comment
Share on other sites

ΛΙΝ τι κανεις κοριτσακι μου;Εγω αστα να πανε!Το μωρακι μου εφυγε τελικα!Εκανα αποξεση χθες!Καλα ειμαι ομως τωρα...

Θα ξεκινησω εξετασεις για να δουμε τι φταιει!Ελπιζω να βρουμε ακρη!

 

 

xrysaki μου στεναχωρεθηκα παρα πολυ:( με τα νεα σου, σε καταλαβαινω απολυτα κοριτσακι μου κουραγιο για καποιο λογο θα εγινε για καλο δικο σου. δεν ξερω τι αλλο να πω στεναχωρεθηκα παρα πολυ, το μονο που μπορω να κανω ειναι να σου δωσω μια αγκαλιτσα

(((((((((((((((xrysa))))))))))))))))

 

 

τα δικα μου νεα, εκανα προχθες σπερματεγχυση σε αλλο γιατρο και ελπιζω να πετυχει.

 

xrysaki mou φιλακια πολλα

8HiKp2.png
Link to comment
Share on other sites

xrysaki μου στεναχωρεθηκα παρα πολυ:( με τα νεα σου, σε καταλαβαινω απολυτα κοριτσακι μου κουραγιο για καποιο λογο θα εγινε για καλο δικο σου. δεν ξερω τι αλλο να πω στεναχωρεθηκα παρα πολυ, το μονο που μπορω να κανω ειναι να σου δωσω μια αγκαλιτσα

(((((((((((((((xrysa))))))))))))))))

 

 

τα δικα μου νεα, εκανα προχθες σπερματεγχυση σε αλλο γιατρο και ελπιζω να πετυχει.

 

xrysaki mou φιλακια πολλα

 

 

Αστα να πανε ΛΙΝακι μου!Το Σαββατο το βραδυ ηρθε το αιμα χωρις προειδοποιηση!Την αλλη φορα ειχα λιγο καφε λιγο ροζ και μετα ηρθε το αιμα!Τωρα τιποτα!Ετσι ξαφνικα!Πηρα το γιατρο μου και την Κυριακη πηγα στο ιατρειο να με δει και ενω ειχε μεγαλωσει το καημενο πηρε φορα ειχε φτασει 15 χιλ ο σακος και 7,5 το εμβρυακι η καρδουλα ομως τιποτα!Τωρα μου λεει Χρυσακι ξεκιναμε το ψαξιμο!Τι να κανουμε;Θα το ψαξουμε και τη βρουμε τη λυση!Ολα θα πανε καλα!Και εγω αυτο λεω και παρηγορω τον εαυτο μου!Ολα γινοντε για καποιο λογο!Πιστευω για καλο!

 

Σου ευχομαι ΛΙΝ μου να πετυχει και ολα να πανε τελεια!Να εχεις συντομα φουσκωτη κοιλιτσα με ενα γερο μωρακι!

Φιλακια!

The best is yet to come!!!

Link to comment
Share on other sites

Αστα να πανε ΛΙΝακι μου!Το Σαββατο το βραδυ ηρθε το αιμα χωρις προειδοποιηση!Την αλλη φορα ειχα λιγο καφε λιγο ροζ και μετα ηρθε το αιμα!Τωρα τιποτα!Ετσι ξαφνικα!Πηρα το γιατρο μου και την Κυριακη πηγα στο ιατρειο να με δει και ενω ειχε μεγαλωσει το καημενο πηρε φορα ειχε φτασει 15 χιλ ο σακος και 7,5 το εμβρυακι η καρδουλα ομως τιποτα!Τωρα μου λεει Χρυσακι ξεκιναμε το ψαξιμο!Τι να κανουμε;Θα το ψαξουμε και τη βρουμε τη λυση!Ολα θα πανε καλα!Και εγω αυτο λεω και παρηγορω τον εαυτο μου!Ολα γινοντε για καποιο λογο!Πιστευω για καλο!

 

Σου ευχομαι ΛΙΝ μου να πετυχει και ολα να πανε τελεια!Να εχεις συντομα φουσκωτη κοιλιτσα με ενα γερο μωρακι!

Φιλακια!

 

xrysaki θα βρεθει η λυση ωστε να μην ξανατυχη.

Φιλακια πολλα

 

0200.gif

8HiKp2.png
Link to comment
Share on other sites

xrysaKI τι κανεις καλα εισαι? Απο ενδιαφερων ρωταω και ας μην σε γνωριζω.

φιλακια

 

Καλα ειμαι κοριτσακι μου!Ξερω οτι ενδιαφερεσαι και εγω το ιδιο!Ειναι σαν να γνωριζομαστε αλλωστε!:wink:

The best is yet to come!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλα ειμαι κοριτσακι μου!Ξερω οτι ενδιαφερεσαι και εγω το ιδιο!Ειναι σαν να γνωριζομαστε αλλωστε!:wink:

 

εννωειτε ειναι σαν να γνωριζομαστε!!

8HiKp2.png
Link to comment
Share on other sites

ΛΙΝ τι κανεις κοριτσακι μου;Εγω αστα να πανε!Το μωρακι μου εφυγε τελικα!Εκανα αποξεση χθες!Καλα ειμαι ομως τωρα...

Θα ξεκινησω εξετασεις για να δουμε τι φταιει!Ελπιζω να βρουμε ακρη!

 

:cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...