Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Recommended Posts

Σίγουρα το καλό πρέπει να λέγεται,για να παίρνουν ιδέες και άλλοι.Η καχυποψία βασίζεται μόνο στο γεγονός ότι,με το που γράφεται κάποιος, μιλάει μόνο για κάτι συγκεκριμένο και για τίποτα άλλο.Λογικό δεν είναι να αναρωτιούνται όλοι??

Και πιστεύω ότι τα περισσότερα κορίτσια εδώ μέσα μπορούν να ξεχωρίσουν τον ενθουσιασμό από την έμμεση διαφήμιση.Έτσι νομίζω...ας με διορθώσουν αν κάνω λάθος.:|

 

Συμφωνουμε απολυτα!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 79
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Εντυπωση μου κανει γιατι απο οσα ειχα ρωτησει ηταν το πιο οικονομικο.

 

Μια φιλη μου κανονισαν βαπτιση με το συγκεκριμενο catering και ο μισος κοσμος δεν εφαγε. Τελειωσαν τα φαγητα.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Καλησπέρα κορίτσια!!!

 

Εγώ έκλεισα με το Porto Leone catering. Η τιμή που μου έδωσαν -για μενα- ήταν απίστευτα καλή. Για coctail έξω απο την εκκλησία: 9 είδη μπουφέ + παγωτό + αναψυκτικά- μπύρα - κρασί - μεταλλικό νερό + σερβιτόροι + runner & διάφορα διακοσμητικά, 12? το άτομο πλέον ΦΠΑ.

 

Εξοπλισμός θα υπάρχει κανονικά, όμως δεν θα είναι καθιστό. Θα υπάρχουν τρείς 10άρες ροτόντες.

 

Το φαγητό που δοκιμάσαμε ήταν πολύ καλό (πήγαμε σε βάπτιση) & φεύγοντας, ενώ είχαν σερβιριστεί όλοι, οι δίσκοι ήταν γεμάτοι.

 

Μιλάμε πάντα για τον Μάϊο του 2011, για πιο μετά δεν ξέρω τιμές...

 

πάντως δεν χάνετε τίποτα να ζητήσετε μια προσφορά

z5pEp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...