Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Recommended Posts

προσεξε το αυτο γιατι οι σερβιτορροι ειναι πολλά χρηματα!και θα σου πει πιθανων οτι για 100 καλεσμενους ας πουμε πρεπει να εχεις 7 σερβιτόρους όχι 3!το αναλύσατε το θεμα σερβιτόροι;

 

Τρεις σερβιτορους μου ειπε. 100? ο ενας

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 79
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Τρεις σερβιτορους μου ειπε. 100 ο ενας

 

 

Πόσα ατομα θα εχεις αν επιτρεπεται;θελω να πω πόσο ανεβαινει το ποσό κατα άτομο;

 

 

Συγνώμη αλλά με τα λεφτά που συζητάτε βρίσκετε εκπληκτικούς χώρους και πολύ καλό φαγητό...

ποια εννοεις τα 18-20 η τα 30;

cceXp3.png

pcTFp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα, είμαι καινούργια στο φορουμ, ήθελα να σας πώ ότι σήμερα εκλεισα catering για την βάφτιση της κορούλας μου που θα γίνει στις 18/6/2011, στην Αγία Σοφία Ακροπόλεως. Η προσφορά ήταν 16,00 ευρώ το άτομο και 12,00 το παιδί, είμαι πολύ ευχαριστημένη από το μενού, την Τρίτη θα πάει η μητέρα μου να το δοκιμάσει γιατί εγώ βρίσκομαι Αμερική. Επίσης η κοπέλα που με εξυπηρέτησε ηταν καταπληκτική. Δεν ξέρω αν μπορω να γραψω στοιχεια του catering.

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα, είμαι καινούργια στο φορουμ, ήθελα να σας πώ ότι σήμερα εκλεισα catering για την βάφτιση της κορούλας μου που θα γίνει στις 18/6/2011, στην Αγία Σοφία Ακροπόλεως. Η προσφορά ήταν 16,00 ευρώ το άτομο και 12,00 το παιδί, είμαι πολύ ευχαριστημένη από το μενού, την Τρίτη θα πάει η μητέρα μου να το δοκιμάσει γιατί εγώ βρίσκομαι Αμερική. Επίσης η κοπέλα που με εξυπηρέτησε ηταν καταπληκτική. Δεν ξέρω αν μπορω να γραψω στοιχεια του catering.

 

Μπορεις να μας πεις το μενου? Δεν νομιζω να υπαρχει προβλημα αν δωσεις στοιχεια

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μαρκο Πόλο, δυστυχώς δεν μου απάντησαν από το Αναίς, γενικότερα βρήκα πολύ δύσκολα catering, μαλλον δεν εμπιστευοντουσαν το γεγονός ότι είμαι Αμερική, δεν μου έστελναν προσφορές. Το catering είναι το Ελληνικό Παροδοσιακό Catering και το βρήκα τυχαία σε μια συζητηση που διαβαζα στο forum. H κοπέλα που μίλησα, την λένε Εβελυν, ήταν πολύ άμεση, της είπα ότι θέλω ένα οικονομικό μενου, μου έστειλε δύο, έκανα κάποιες αλλαγές, δεν μου τις χρέωσε, έμεινα πολύ ευχαριστημένη.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αν θέλετε τα στοιχεία και το μενού που επέλεξα, μπορώ να σας τα στείλω με πμ. Επί τη ευκαιρία, θέλω πολύ να ευχαριστήσω πάλι την Μαρκο Πόλο γιατί με βοήθησε με τις πληροφορίες της να οργανώσω τα βαφτίσια της κορούλας μου. Ευχαριστώ πολύ!!!

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια κι εγω νομιζω πωσ με τοσα λεφτα συν τα 300 για σερβιτορουσ πασ σε μαγαζαρα!!!!!!!!!!!!!εμεισ 16 ευρο το ατομο κλεισαμε για βαπτιση σε καλο μαγαζι οχι ταβερνα!

Link to comment
Share on other sites

Μαρκο Πόλο, δυστυχώς δεν μου απάντησαν από το Αναίς, γενικότερα βρήκα πολύ δύσκολα catering, μαλλον δεν εμπιστευοντουσαν το γεγονός ότι είμαι Αμερική, δεν μου έστελναν προσφορές. Το catering είναι το Ελληνικό Παροδοσιακό Catering και το βρήκα τυχαία σε μια συζητηση που διαβαζα στο forum. H κοπέλα που μίλησα, την λένε Εβελυν, ήταν πολύ άμεση, της είπα ότι θέλω ένα οικονομικό μενου, μου έστειλε δύο, έκανα κάποιες αλλαγές, δεν μου τις χρέωσε, έμεινα πολύ ευχαριστημένη.

 

Κι εγω με αυτη την κοπελα μιλησα και μου αρεσε παρα πολυ ο τροπος της, αμεση και εξυπηρετικη. Το μενου που μου εστειλαν απο το Ελληνικο Παραδοσιακο ηταν το πιο πλουσιο απ ολα και το πιο οικονομικο. Αν δεν βρω καποια καλυτερη προσφορα θα καταληξω σε αυτους. Η προσφορα που μου εστειλε το anais ηταν πολυ υψηλη.

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια κι εγω νομιζω πωσ με τοσα λεφτα συν τα 300 για σερβιτορουσ πασ σε μαγαζαρα!!!!!!!!!!!!!εμεισ 16 ευρο το ατομο κλεισαμε για βαπτιση σε καλο μαγαζι οχι ταβερνα!

 

Στην επαρχια παιζουν αλλες τιμες απο την Αθηνα. Εδω μας εκμεταλλευονται κανονικα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κι εγω με αυτη την κοπελα μιλησα και μου αρεσε παρα πολυ ο τροπος της, αμεση και εξυπηρετικη. Το μενου που μου εστειλαν απο το Ελληνικο Παραδοσιακο ηταν το πιο πλουσιο απ ολα και το πιο οικονομικο. Αν δεν βρω καποια καλυτερη προσφορα θα καταληξω σε αυτους. Η προσφορα που μου εστειλε το anais ηταν πολυ υψηλη.

 

Εντυπωση μου κανει γιατι απο οσα ειχα ρωτησει ηταν το πιο οικονομικο.

Link to comment
Share on other sites

Βρε κοριτσια ζητησα προσφορα απο καποια catering για τραπεζι βαπτισης στο πατρικο μου και οι τιμες που μου εδωσαν ειναι 30?/ατομο? Δεν ειναι υπερβολη? Αν πας σε καποιο μαγαζι που σου προσφερει τα ιδια οι τιμες παιζουν εκει γυρω μπορει και φθηνοτερα. Πιστευα οτι αν κανω κατι στο δικο μοας χωρο θα μας ερθει οικονομικοτερα. Μαλλον επεσα εξω. Μηπως εχω αδικο που μου φαινονται ακριβες οι τιμες?[/quote

και βέβαια σου έδωσαν πανάκριβη τιμη. εγω κάνω πολύ συχνά κετερινγκ και όταν εννοώ εγώ εννοώ και οι φίλοι μου και η οικογενεια μου γιατι΄έχουμε βρει το πιο προσιτό αξιοπρεπέστατο κέτερινγκ νομίζω που υπάρχει. τη βάπτιση του γιού μου, το κρεβάτι της φίλης μου, το πρωτοχρονιάτικο τραπέζι και τα γενέθλια της κολλητής μου το παιδάκι όλα αυτά απο 12-18 ευρώ /άτομο ανάλογα βεβαια την κάθε φορα τι τους ζητάω..........:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

και βέβαια σου έδωσαν πανάκριβη τιμη. εγω κάνω πολύ συχνά κετερινγκ και όταν εννοώ εγώ εννοώ και οι φίλοι μου και η οικογενεια μου γιατι΄έχουμε βρει το πιο προσιτό αξιοπρεπέστατο κέτερινγκ νομίζω που υπάρχει. τη βάπτιση του γιού μου, το κρεβάτι της φίλης μου, το πρωτοχρονιάτικο τραπέζι και τα γενέθλια της κολλητής μου το παιδάκι όλα αυτά απο 12-18 ευρώ /άτομο ανάλογα βεβαια την κάθε φορα τι τους ζητάω..........:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

και γω στο ελληνικό κετερινγκ κανονίζω όλα μου τα events...τα έχω δοκιμάσει σχεδόν όλα τα εδεσματα και είναι καταπληκτικά. σου προτείνω να τα κανεις και συ μια γευστική δοκιμή . δεν έχουν κανένα πρόβλημα΄απο τι θυμάμαι όταν τους το ζήτησα εγώ

Link to comment
Share on other sites

και γω στο ελληνικό κετερινγκ κανονίζω όλα μου τα events...τα έχω δοκιμάσει σχεδόν όλα τα εδεσματα και είναι καταπληκτικά. σου προτείνω να τα κανεις και συ μια γευστική δοκιμή . δεν έχουν κανένα πρόβλημα΄απο τι θυμάμαι όταν τους το ζήτησα εγώ

 

Ημαρτον δηλαδη!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Aγαπητά μέλη, δεν απαγορευεται η δημοσιευση αληθινών μαρτυριών

για καλά προιόντα/υπηρεσίες κτλ.

 

αυτό που απαγορεύετεαι είναι να δημοσιευσει καποιος διαφημιση απο την

οποία έχει ο ίδιος κέρδος.

ή να δημοσιεύσει δυσφήμιση απο την οποία προκύπτει δόλος ή

χαρακτηρισμοί που ζημιώνουν την όποια επιχείριση

 

 

Η προτροπή για να σας στείλει καποιος πμ, οδηγεί στο να είναι

άχρηστο το θέμα αυτό, για μελλοντικούς χρήστες καθώς το θέμα δεν

θα περιέχει πληροφορίες!

 

 

παρακαλούμε λοιπόν, αν μπορείτε

να μην προτρέπετε τα μέλη να σας στείλουν πμ ή ότι θα στείλετε εσείς πμ,

και να δημοσιεύετε πληροφορίες τις οποίες πιστεύετε οτι θα βοηθήσουν

μελλοντικά τους ανανγώστες

Ευχαριστούμε εκ των προτέρων για την κατανόηση

απο την ομάδα moderators

 

Link to comment
Share on other sites

όταν γίνεται κάτι καλό ειναι πρεπον να λέγεται ....και αφού αυτή ειναι η πραγματικότητα γιατί να το κρυψω....ίσως ειμαι λίγο παραπάνω ενθουσιώδης απο το κανονικό!!! αλλα έτσι πείθω για αυτό με εμπιστέυτηκαν άλλωστε και οι φίλοι μου και βγήκαν ενθουσιασμένοι. και που να σας έλεγα δηλαδή ότι αυτα ειναι τα μισά απο αύτά που έχουν πραγματοποιηθεί!!!!!

Link to comment
Share on other sites

όταν γίνεται κάτι καλό ειναι πρεπον να λέγεται ....και αφού αυτή ειναι η πραγματικότητα γιατί να το κρυψω....ίσως ειμαι λίγο παραπάνω ενθουσιώδης απο το κανονικό!!! αλλα έτσι πείθω για αυτό με εμπιστέυτηκαν άλλωστε και οι φίλοι μου και βγήκαν ενθουσιασμένοι. και που να σας έλεγα δηλαδή ότι αυτα ειναι τα μισά απο αύτά που έχουν πραγματοποιηθεί!!!!!

 

 

Σίγουρα το καλό πρέπει να λέγεται,για να παίρνουν ιδέες και άλλοι.Η καχυποψία βασίζεται μόνο στο γεγονός ότι,με το που γράφεται κάποιος, μιλάει μόνο για κάτι συγκεκριμένο και για τίποτα άλλο.Λογικό δεν είναι να αναρωτιούνται όλοι??

Και πιστεύω ότι τα περισσότερα κορίτσια εδώ μέσα μπορούν να ξεχωρίσουν τον ενθουσιασμό από την έμμεση διαφήμιση.Έτσι νομίζω...ας με διορθώσουν αν κάνω λάθος.:|

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...