Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Τι Βιταμίνες & Συμπληρώματα παίρνετε?


Recommended Posts

  • 8 χρόνια μετά...

Διαφημίσεις


  • 1 χρόνο μετά...

Καλησπέρα σας! Είμαι καινούργια εδώ! Θα ήθελα να ρωτήσω αν υπάρχει κάποιος που ξέρει για τις βιταμίνες pregnacare him and her. Αν είναι καλές και για πόσο χρονικό διάστημα θα πρέπει να τις περνουμε εγώ και ο άνδρας μου. Ευχαριστώ πολύ :)

Link to comment
Share on other sites

On 10/6/2019 at 3:02 ΜΜ, Apollo είπε:

Ακούγεται δελεαστική η ιδεα να παίρνεις όσες βιταμίνες χρειάζεσαι σε ένα χάπι. Χρησιμοποιεί κάποια έγκυος πολυβιταμινηκαι αν ναι ποια;

Pregnacare max και οι εξετάσεις μου είναι σταθερές και εντός ορίων. Παίρνω έξτρα μαγνήσιο και ζελατίνη κολλαγόνου που αγοράζω χύμα, αλλά για κάποια θέματα εγκυμοσύνης που έχω, αλλιώς από μόνη της είναι πλήρης και έχει ο,τι χρειάζεσαι.

 

3 ώρες πρίν, Katerina1212 είπε:

Καλησπέρα σας! Είμαι καινούργια εδώ! Θα ήθελα να ρωτήσω αν υπάρχει κάποιος που ξέρει για τις βιταμίνες pregnacare him and her. Αν είναι καλές και για πόσο χρονικό διάστημα θα πρέπει να τις περνουμε εγώ και ο άνδρας μου. Ευχαριστώ πολύ :)

Είναι καλή εταιρεία. Δεν τη βρίσκω καθόλου εύκολα, πρέπει κάθε φορά να την παραγγέλνω από την αποθήκη. Το συγκεκριμένο δεν το έχω πάρει αλλά αλλά της ίδιας εταιρίας.

2t7wp3.png
 
Link to comment
Share on other sites

  • 1 χρόνο μετά...

Διαφημίσεις

τζιντζερ και πάλι τζιντζερ σε ναυτίες &  γαστρεντερικά !  Σώζει! 

μασας ένα μικρό κομματάκι στο στόμα σου, όσο μιση τσίχλα κ λιγότερο,.... απλά το μασας κ καταπίνεις το ελαχιστο ζουμακι. 

δες .... 

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...