Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

Love Parents.org.gr? Tell a friend!

Μετά την εμβρυομεταφορά

Recommended Posts

Κοριτσια πολυ μου το αργουν και ανησυχω.......Σε λιγο θα παρω εγω δεν αντεχω.

Αντε οπου να ναι θα ερθει και ο αντρουλης μου,δεν μπορω αλλο μονη μου.

:-)ΑΝΤΕ ΚΟΠΕΛΑ..........ΑΛΛΟ ΕΝΑ +++++++++++ ΚΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΘΑ ΠΑΕΙ Η ΜΕΡΑ. ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ!:-)

Διαφημίσεις

Psixi μου!!!! ΓΙΟΥΠΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!!!!!!!!!

Μπραβο κοπέλα μου πολύ χάρηκα. Ελεγα και εγώ, θα ειναι άδικο να είμαι η μοναδική. Αντε εχω παρεα τωρα, περιμενω και την xrysa αύριο και την laloo. Εγώ όλα καλά, αυξήθηκε η χοριακή όπως πρέπει. Τώρα ο 1ος υπέρηχος την άλλη Τετάρτη.

Αντε laloo πάρε τηλέφωνο. Τι φοβάσαι? Πίεσέ τους αν δεν εχουν το αποτέλεσμα.

Irene πολύ λυπάμαι. Οτι και να πουμε εμεις τώρα είναι λίγο. Να θυμάσαι ότι με την δεύτερη προσπάθεια πάρα πολλές πετύχανε.

Sugaroula, που είσαι? Εσύ τι έγινε? Δεν θα εκανες σήμερα??

7SKXp3.png

6zRCp3.png

Κοριτσια πολυ μου το αργουν και ανησυχω.......Σε λιγο θα παρω εγω δεν αντεχω.

Αντε οπου να ναι θα ερθει και ο αντρουλης μου,δεν μπορω αλλο μονη μου.

Κοριτσακι υπομονη το καλο πραγμα αργει!! Να παρεις περιμενουμε και εμεις...

Αχ δεν μπορεις να φανταστεις!!!Γελανε και τα αυτια μου.Μακαρι Παναγιτσα να πανε ολα καλα!Ενιωθα καλα,ναι,με ενθαρρυνε πολυ το οτι δεν πονουσα και δεν ειχα καθολου αιμα(την πρωτη φορα ειχα αιμα απο την 10η μερα).Ελπιζα η κακομοιρα οτι ειναι καλα σημαδια!Ελπιζω να συνεχισουν ετσι δυνατα...Χεσμενη οπως το ειπες!!!Με το καλο αυριο Χρυσουλι!Να παρεις μια χιλιαρα και συ να μαθεις!!!

Σας ευχαριστω ολες τοοοοσο πολυ!Σε ολες ευχομαι τα καλυτερ

δε μπορεις να φανταστεις τι θετικη ενεργεια μου εχεις δωσει τωρα. μοραβο κοπελια ειμαι σιγουρη ετσι θα γελας πια για μια ζωη

"...Στο τέλος όλα θα είναι καλά. Κι αν δεν είναι όλα καλά θα σημαίνει πως το τέλος δεν ήρθε ακόμη..."

71h9p2.png

Αχ δεν μπορεις να φανταστεις!!!Γελανε και τα αυτια μου.Μακαρι Παναγιτσα να πανε ολα καλα!Ενιωθα καλα,ναι,με ενθαρρυνε πολυ το οτι δεν πονουσα και δεν ειχα καθολου αιμα(την πρωτη φορα ειχα αιμα απο την 10η μερα).Ελπιζα η κακομοιρα οτι ειναι καλα σημαδια!Ελπιζω να συνεχισουν ετσι δυνατα...Χεσμενη οπως το ειπες!!!Με το καλο αυριο Χρυσουλι!Να παρεις μια χιλιαρα και συ να μαθεις!!!

Σας ευχαριστω ολες τοοοοσο πολυ!Σε ολες ευχομαι τα καλυτερα!!!

Συγχαρητήρια κοπέλα μου !!!!! Σου εύχομαι μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη. Πας για δίδυμα με τέτοια χοριακή, να μου το θυμηθείς !!!!:P

ttc77dd.aspx

Διαφημίσεις

θΕΤΙΚΟ!!!

1230!!!

Πήρα τον γιατρο ,ειναι πολυ ευχαριστημενος,θα το κανω την Τετάρτη ξανα για να σιγουρευτουμε οτι ολα ειναι καλα και εξελισσονται καλα.Ειμαι χαρουμενη και φοβισμενη μαζι!Χεσμενη ειμαι για την ακριβεια....

ΜΠΡΑΒΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nα'σαι καλα!! να μας δινεις κουραγιο!!!!!!!

Είδες που ολα καλα πήγαν;;;;;; Μεγαλο νουμερο. Διδυμακια;;;;

τριδυμακια μη σου πω........:D:D:D:D

psixi περιμενει και το ημερολογιο σου να του ανακοινωσεις τα ευχαριστα!!!

lalloo37 με εσενα τι εγινε γλυκια μου?Δεν σε ειδοποιησανε ακομα?

LFJcp3.png

dNjSp3.png

Διαφημίσεις

εγω αρνητικο. Το περιμενα.....

:(:(:(

Κριμα......... Εχε δυναμη, πιστη και σιγουρα θα γινεις μανουλα. Ανασυγκροτήσου, ηρέμησε και ξανα με τσαμπουκα!

Σε γλυκοφιλώ!

:(:(:(

Κριμα......... Εχε δυναμη, πιστη και σιγουρα θα γινεις μανουλα. Ανασυγκροτήσου, ηρέμησε και ξανα με τσαμπουκα!

Σε γλυκοφιλώ!

Να σου πω την αληθεια, ξαλαφρωσα. Το ηξερα οτι δεν πηγαιναν καλα τα πραγματα και η αναμονη με ειχε διαλυσει(ειχα 1 ελπιδα).

Εκλαψα και χτυπηθηκα οταν ηρθε το αιμα οποτε τωρα ημουν προετοιμασμενη.

Τωρα ανασυγκροτηση οπως ειπες κι εσυ, φροντιδα για τον εαυτο μου γιατι τον ειχα παραμελησει και επιτελους σεξ μετα απο 15 μερες.

Φιλια σε ολες και καλα αποτελεσματα σε ολες!!!!!!!!;)

κοριτσια μη χανετε τη πιστη σας,συνεχιστε τις προσπαθειες κ θα τα καταφερετε.ξερω βεβαια το συναισθημα της αποτυχιας σε ριχνει,το ειχα περασει κ γω αρκετες φορες κ ολα τα εβλεπα μαυρα,οτι δε θα κανω παιδια κ τετοια αλλα αν βοηθαει τωρα εχω 3δυμα!!!!οποτε συνεχιστε,φιλια σε ολες

αρνητικό.........

Οι προσπάθειες εξωσωματικής που έχω κάνει παραλίγο να αγγίξουν σαν σύνολο τα αποσιωπητικά που βάζεις μετά το αρνητικό.......(σύνολο 7).

Σου μιλάω από καρδιάς, πονούσε πολύ - πάρα πολύ , μου τρυπούσε το μυαλό και την ψυχή, αλλά δεν πέρασε ποτέ από το μυαλό μου να τα παρατήσω. , είχα εμπιστοσύνη στην ιατρική και δέχτηκα ότι για εμένα η εξωσωματική(λόγω πολλαπλών προβλημάτων υγείας) ήταν απλά ο τρόπος, συμφωνώ ένας επώδυνος τρόπος, για να φτάσω στο επιθυμητό αποτέλεσμα.

Η κόρη μου σήμερα είναι 2 ετών και μου δείχνει καθημερινά ότι πράγματι άξιζε όλη αυτή η διαδρομή.

Συγκεντρώσου στο στόχο σου και είμαι σίγουρη πως η Ιατρική . Ο Θεός και η Φύση θα φέρουν σε εσένα και σε όλα τα κορίτσια που είναι στην ίδια θέση το καλύτερο.

Διαφημίσεις

Κοριτσια μου συγνωμη που αργησα να σας απαντησω,αλλα οπως καταλαβαινετε τα αποταλεσματα ηταν αρνητικα!

Μιλουσα 30 λεπτα με τον γιατρο μου τον κ.Τσιριγωτη ειναι φοβερος ανθρωπος και μου ειπε πως το καλυτερο θα ηταν αν θελω την επομενη φορα να κανω ενα προεμφυτευτικο ελεγχο στα εμβρυα.

Σας ευχαριστω ολες σας για το ενδιαφερον...ειμαι χειροτερα απ την πρωτη φορα...νομιζω οτι καθε φορα ποναει και πιο πολυ..

Lalooka μου,Sugaroula μου,σας παρακαλω,παρτε το χρονο σας και προχωρηστε!Θα κατσει το ατιμο,που θα παει!Εγω θα ειμαι εδω για οτι χρειαστειτε!

ysjfp2.png

έτσι έιναι,

ότι και να πούμε αυτές οι πρώτες ώρες είναι πολύ δύσκολες. Η καθεμιά μας το ξεπερνάει διαφορετικά. Αλλά εδώ είμαστε όλες..

Κάποια στιγμή θα μας κάτσει.. που θα πάει..

D8wXp3.png?Y1UDI8w1

Ami0p3.png?4eaPCWdo

Κοριτσια μου συγνωμη που αργησα να σας απαντησω,αλλα οπως καταλαβαινετε τα αποταλεσματα ηταν αρνητικα!

Μιλουσα 30 λεπτα με τον γιατρο μου τον κ.Τσιριγωτη ειναι φοβερος ανθρωπος και μου ειπε πως το καλυτερο θα ηταν αν θελω την επομενη φορα να κανω ενα προεμφυτευτικο ελεγχο στα εμβρυα.

Σας ευχαριστω ολες σας για το ενδιαφερον...ειμαι χειροτερα απ την πρωτη φορα...νομιζω οτι καθε φορα ποναει και πιο πολυ..

Laloo, λυπαμαι για το αποτελεσμα...

Αν θελεις να πεις, γιατι σου ειπε ο Τσιριγωτης να κανεις προεμφυτευματικο ελεγχο? Γιατι, κατα την γνωμη του, δεν πετυχε η εξωσωματικη?

Sugaroula, laloo λυπάμαι πολύ. Δεν εχω λόγια πραγματικά. Η φύση παιζει περιεργα παιχνίδια, γιατί να κάθεται σε άλλους και σε άλλους όχι.

Σας ευχομαι η επόμενη φορά να σας φέρει το θαύμα.

7SKXp3.png

6zRCp3.png

Να σαι καλα ψυχουλα σε ευχαριστω πολυ.Σου ευχομαι τα καλυτερα και μια τελεια εγκυμοσυνη!

Laloo moy. Καλημερα κοπελα μου. ΓΜΤ στενοχωρέθηκα με το αρνητικο αποτελεσμα, ημουν σιγουρη οτι θα ηταν ευχαριστα τα νεα.:(

Κοιτα καινουργια μερα, θα ανασυγκροτηθεις θα ηρεμήσεις και θα προχωρήσεις παραπερα.

Σου ευχομαι καλη δυναμη!

Κοριτσια καλημερα,βγηκε η χοριακη της αδερφης μου 16,3....θετικο μεν...χαμηλο δε...η αγωνια συνεχιζεται μεχρι τη Πεμπτη που θα κανει επαναληπτικη....εχει καμια σας εμπειρια απο χαμηλη χοριακη;

Κάθε φορά που θες να πας μπροστά.......πήγαινε πίσω και πάρε ΦΟΡΑ!!

έχω ακούσει και χοριακές 10, που ήταν κανονικές εγκυμοσύνες.

ποια μέρα της ήταν σήμερα? νομίζω οτι πρέπει να αρχίσετε να χαμογελάτε!!!

για να μη σου πω να ουρλιάζετε!:D

κάτσε να σου απαντήσουν και οι άλλες κοπέλες..

από εμένα όλες τις ευχές!!

D8wXp3.png?Y1UDI8w1

Ami0p3.png?4eaPCWdo

Να σαι καλα κοπελα μου γλυκεια!

Ειναι η 12η μερα απο την εμβρυομεταφορα...

Κάθε φορά που θες να πας μπροστά.......πήγαινε πίσω και πάρε ΦΟΡΑ!!

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...