Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Βοήθεια... για τα πρώτα μας γενέθλια! (χρησιμες διευθυνσεις)


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 355
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

κάνω προσπάθεια σοβαρή ...χαχαχα

όλα οκ προς το παρόν ! (την άλλη εβδομάδα θα σου πώ ..που θα καταλήξω στο μενού των φαγητών και γλυκών .... χαχαχα) :D

Eίναι προτιμότερο σε ένα παιδί να περισσεύει η αγάπη παρά να του λείπει....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εινα ΑΠΙΘΑΝΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!!!! :D:D:D

:D ναι! κι εγώ είμαι ικανοποιημένη με το αποτέλεσμα!! (θα μπορούσαν πάντα να είναι και πολύυυυυυυυυυυυ καλύτερα βεβαίως βεβαιώς.... αλλά τότε δεν θα τα μοίραζα ποτέ!!! :lol::lol::lol::lol: )

Τουλάχιστον παίρνω θετικά σχόλια απ' όλους!! και από σας εδώ... και από όσους τα έδωσα! Μάλιστα όλοι τα περνάνε για προσκλητήρια βάφτισης!! :D

.....και που λες ο Πινόκιο... τάνει μαμάααααααααααααα!!!! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Είναι πάρα πολύ όμορφα, μπράβο σου.... Παρεπιμπτόντως αυτό το μπιμπερό το έχουμε κι εμεις σε κίτρινο :lol:

 

Κι εμείς έχουμε γενέθλια στις 21/6 αλλά δεν θα κάνουμε και πολύ μεγάλη γιορτή, γιατί έχουμε 2 θανατους συγγενικών προσώπων τον τελευταίο μήνα :cry: Φυσικά θα κόψουμε τούρτα κλπ αλλά ήσυχα πράγματα...

oaiqp2.pngm9YLp2.png
Link to comment
Share on other sites

Ειναι καταπληκτικά!!!!!!!!!!!!!!!!!

Μπραβο σου.

Αντε χαλαλι η αναμονη τοσο καιρο :wink:

Καλη επιτυχια στο παρτυ σας λοιπον και να θυμασαι για παντα τα πρωτα γενεθλια του αστεριού σου και εκεινο να βλεπει τις φωτογραφιες και να ειναι υπερήφανο για τη μανουλα του και το κοπο που εκανε. :)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

 

(ψάχνω να νοικιάσω ή να αγοράσω μηχ/μα που κάνει σαπουνοφουσκές... όταν βγάλω άκρη θα σου πώ) :)

ναι! με ενδιαφέρει!!

 

Λοιπόν κατέληξα σε αυτό :

(το μαγαζί είναι εώ στην Πάτρα , αλλα απο οτι μου είπε έχει συνεργασία με όλη την Ελλάδα)

 

http://www.balloon-fire.com/balloon/modules.php?name=emsGallery&do=viewgal&id=22

 

ακόμα έχω βρεί και αυτό :

(αλλα προσπαθώ μέρες να τους βρώ στο τηλ.και δεν τα καταφέρνω ) :(

 

http://www.artsound.gr/catalog/product_info.php?products_id=1039'>http://www.artsound.gr/catalog/product_info.php?products_id=1039

 

Η ενοικίαση μου είπαν θα στοιχίσει περίπου 50?(την ημέρα) με όλα τα υγρά και σαπούνια-γλυκερίνες....

Διαρκεί όλη την ημέρα ........ και είναι πολύ ευκολή η ρύθμιση του , εκκίνηση , με τηλεκτρόλ !

 

Bρήκα και αυτά αλλά δεν ξέρω αν είναι μόνο για αγορά ή και για ενοικίαση... δεν πήρα τηλέφωνο!!

 

http://www.balloons-merlin.gr/store/product_info.php?products_id=627

 

http://musica.gr/pegasus/h002/showproduct.php?code=18664&pcode=H002_I0018664

 

γι' αυτούς που δεν βρίσκεις στο τηλέφωνο... εγώ είμαι λίγο επιφυλακτική... τί επαγγελματίες είναι αυτοί, αν σε νορμαλ ώρες δεν τους βρίσκεις;;; και ζητάνε και τα λεφτουδάκια μας... ξέρω 'γω;;;

κοριτσια μην τους μαλωνετε!! με αυτη την εταιρια http://www.artsound.gr συνεργαζομαστε χρονια, ειναι στη Θεσ/νικη, καλα παιδια, αλλα εχουν πολλη δουλεια. ειναι κοντα στη δουλεια μου 2310949602. αν θελετε κατι, ευχαριστως να μεσολαβησω....

3OaPp3.png CNKep3.png
Link to comment
Share on other sites

xrysalis τι ομορφα προσκλητηρια!! πως εκτυπωσες σε γαλαζια καρτελακια τα λευκα γραμματα? εγω που προσπαθησα δεν τα καταφερα...θελει corel μαλλον...μπραβο παντως εγιναν καταπληκτικα.

3OaPp3.png CNKep3.png
Link to comment
Share on other sites

Η ιδέα σου με τα μπιμπερό μ΄έχει αφήσει άφωνη!!!!!!!!!!!και η δημιουργία τους είναι τέλεια , συγχαρητήρια κορίτσια μου και σου εύχομαι να περάσετε ΥΠΕΡΟΧΑ, και φυσικά να χαίρεστε τον γιόκα σας!!!!!!!!!!!!!!!!1

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κι εμείς έχουμε γενέθλια στις 21/6 αλλά δεν θα κάνουμε και πολύ μεγάλη γιορτή, γιατί έχουμε 2 θανατους συγγενικών προσώπων τον τελευταίο μήνα :cry: Φυσικά θα κόψουμε τούρτα κλπ αλλά ήσυχα πράγματα...
...λυπάμαι :(

.....και που λες ο Πινόκιο... τάνει μαμάααααααααααααα!!!! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Aplos kataplhktika,fantazomai oti epitrepetai to clopein alla poy brhkes ayta ta ypeoxa mpoykalakia kai ta xartia?

eyxari :wink: sto

Και το clopy επιτρέπεται (εννοείτε!!!) και βοήθεια παρέχουμε αν θέτε!!

τα μπουκαλάκια τα βρήκα στα jumbo με 0,90 ή 0,99 ευρώ δε θυμάμαι... και όπως είπε και η Christie, υπάρχει και σε κίτρινο αλλά και σε κόκκινο, φυσικά όχι με σαλιγκαράκι! Το κόκκινο έχει πασχαλίτσα, το κίτρινο δε θυμάμαι!!!

Όσο για τα χαρτιά, τα σχεδίασα εγώ και τα τύπωσα! Δηλαδή, έγραψα το κείμενα και το γέμισα γυρο γύρο με κύκλους σε διάφορα μεγέθη και τόνους του γαλάζιου! βγήκε τέλος πάντων ένα αφηρημένο πουά!! :)

.....και που λες ο Πινόκιο... τάνει μαμάααααααααααααα!!!! :lol:

Link to comment
Share on other sites

xrysalis τι ομορφα προσκλητηρια!! πως εκτυπωσες σε γαλαζια καρτελακια τα λευκα γραμματα? εγω που προσπαθησα δεν τα καταφερα...θελει corel μαλλον...μπραβο παντως εγιναν καταπληκτικα.
πρέπει να γίνεται και στο word... τώρα δεν προλαβαίνω... θα το δοκιμάσω αύριο και θα σου πω!!

.....και που λες ο Πινόκιο... τάνει μαμάααααααααααααα!!!! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Βρε τι ταλέντα είστε εσείς;;;;;;;;;

 

Nα μη σας γνωρίσω νωρίτερα.....!!!!!!!!!!

 

Χρυσαλίς τέλεια ιδέα κορίτσι μου

 

Christie έτσι είναι η ζωή δυστηχώς!

Να ειναι γερά όλα τα παιδάκια και έχουν να κάνουν πολλά πολλά γενέθλια!

Link to comment
Share on other sites

karfori's baby, Christie, katerina24, fourfourina, τανια, NESTOROUDI, asteraki, ninette, pam... σας ευχαριστώ! :D:oops:

 

επίσης να πω σε όσες ενδιαφέροντε πως βρήκα μηχάνημα που κάνει μπουρμπουλήθρες (είναι για το μπάνιο... ε, και;;; !!) με μόνο 17 ευρώ!

στο κατάστημα cartridge world, Σταθμός Μετρό Συγγρού Φιξ

 

 

 

και κάτι ακόμη!

σκέφτομαι διάφορα στιχάκια για το ευχητήριο καρτελάκι στα δώρα των μικρών μας φίλων... σας γράφω όσα έχω σκεφτεί, να μου πείτε γνώμες, να διαλέξετε ή ακόμη και να μου προτύνετε κανένα άλλο!!

 

Λοιπόν, έχουμε και λέμε:

 

Νο1:

Λόγια δεν ξέρω να σου πω

μα νοιώθω στην καρδιά μου

πως θέλω να σου πω ευχαριστώ

που ήρθες στα γενέθλιά μου!

 

Νο2:

Ένα γλυκό ευχαριστώ

κι ένα φιλί για σένα

που ήρθες να δεις να σβήνω

το κεράκι μου το ένα!!

 

Νο3:

Χρόνια Πολλά ήρθες να μου πείς

για τα γενέθλιά μου...

να 'σαι πάντα καλά

είναι η ευχή η δικιά μου!!

 

Νο4:

Ένα ζεστό ευχαριστώ

που ήσουνα κοντά μου

τη μέρα την ξεχωριστή

στα πρώτα γενέθλιά μου!!

 

Νο5:

Αξέχαστες θα μου μείνουνε

οι ώρες απ' το πάρτυ...

σ' αντάλαγμα σου δίνω εγώ φιλιά

και όλη μου την αγάπη!

 

 

 

λοιπόν..... τι λέτε;;;;;;

.....και που λες ο Πινόκιο... τάνει μαμάααααααααααααα!!!! :lol:

Link to comment
Share on other sites

karfori's baby, Christie, katerina24, fourfourina, τανια, NESTOROUDI, asteraki, ninette, pam... σας ευχαριστώ! :D:oops:

 

επίσης να πω σε όσες ενδιαφέροντε πως βρήκα μηχάνημα που κάνει μπουρμπουλήθρες (είναι για το μπάνιο... ε, και;;; !!) με μόνο 17 ευρώ!

στο κατάστημα cartridge world, Σταθμός Μετρό Συγγρού Φιξ

 

 

 

και κάτι ακόμη!

σκέφτομαι διάφορα στιχάκια για το ευχητήριο καρτελάκι στα δώρα των μικρών μας φίλων... σας γράφω όσα έχω σκεφτεί, να μου πείτε γνώμες, να διαλέξετε ή ακόμη και να μου προτύνετε κανένα άλλο!!

 

Λοιπόν, έχουμε και λέμε:

 

Νο1:

Λόγια δεν ξέρω να σου πω

μα νοιώθω στην καρδιά μου

πως θέλω να σου πω ευχαριστώ

που ήρθες στα γενέθλιά μου!

 

Νο2:

Ένα γλυκό ευχαριστώ

κι ένα φιλί για σένα

που ήρθες να δεις να σβήνω

το κεράκι μου το ένα!!

 

Νο3:

Χρόνια Πολλά ήρθες να μου πείς

για τα γενέθλιά μου...

να 'σαι πάντα καλά

είναι η ευχή η δικιά μου!!

 

Νο4:

Ένα ζεστό ευχαριστώ

που ήσουνα κοντά μου

τη μέρα την ξεχωριστή

στα πρώτα γενέθλιά μου!!

 

Νο5:

Αξέχαστες θα μου μείνουνε

οι ώρες απ' το πάρτυ...

σ' αντάλαγμα σου δίνω εγώ φιλιά

και όλη μου την αγάπη!

 

 

 

λοιπόν..... τι λέτε;;;;;;

εγ'ω ψηφίζω για το νούμερο τρία. Διαβαζοντας ολο το τοπικ έχω να σου προτείνω για δημιουργική απασχόληση των παιδιών ζωγραφική, παιχνίδια με πηλό και πλαστελίνη, χειροτεχνία και αν βοηθάει η ηλικία οργανώσε ένα παιχνίδι κρυμμένου θησαυρού, χωρίσε τα παιδάκια σε δύο ομάδες δώσε τους στοιχεία και άσε τα να ψάξουν ένα υπέροχο έπαθλο... που ξέρεις μπορεί να συμμετέχουν και αρκετοί μεγάλοι. Για χειροτεχνίες σου γράφω εδώ μια διεύθυνση http://www.dltk-kids.com/ έχει και και κάποια άλλα sites που μπορείς να κατεβάσεις κάποιες εικόνες για ζωγραφική στείλε πμ αν θέλεις καμία βοηθεια. :D:D Εμείς την ίδια μέρα έχουμε την βάπτιση του μπουμπουκάκου μου ή παπί και τα γενέθλια του ανιψιού μου , να είναι καλά όλα τους τα γλυκά μου. Φιλια

ντινα

Link to comment
Share on other sites

karfori's baby, Christie, katerina24, fourfourina, τανια, NESTOROUDI, asteraki, ninette, pam... σας ευχαριστώ! :D:oops:

 

επίσης να πω σε όσες ενδιαφέροντε πως βρήκα μηχάνημα που κάνει μπουρμπουλήθρες (είναι για το μπάνιο... ε, και;;; !!) με μόνο 17 ευρώ!

στο κατάστημα cartridge world, Σταθμός Μετρό Συγγρού Φιξ

 

 

 

και κάτι ακόμη!

σκέφτομαι διάφορα στιχάκια για το ευχητήριο καρτελάκι στα δώρα των μικρών μας φίλων... σας γράφω όσα έχω σκεφτεί, να μου πείτε γνώμες, να διαλέξετε ή ακόμη και να μου προτύνετε κανένα άλλο!!

 

Λοιπόν, έχουμε και λέμε:

 

Νο1:

Λόγια δεν ξέρω να σου πω

μα νοιώθω στην καρδιά μου

πως θέλω να σου πω ευχαριστώ

που ήρθες στα γενέθλιά μου!

 

Νο2:

Ένα γλυκό ευχαριστώ

κι ένα φιλί για σένα

που ήρθες να δεις να σβήνω

το κεράκι μου το ένα!!

 

Νο3:

Χρόνια Πολλά ήρθες να μου πείς

για τα γενέθλιά μου...

να 'σαι πάντα καλά

είναι η ευχή η δικιά μου!!

 

Νο4:

Ένα ζεστό ευχαριστώ

που ήσουνα κοντά μου

τη μέρα την ξεχωριστή

στα πρώτα γενέθλιά μου!!

 

Νο5:

Αξέχαστες θα μου μείνουνε

οι ώρες απ' το πάρτυ...

σ' αντάλαγμα σου δίνω εγώ φιλιά

και όλη μου την αγάπη!

 

 

 

λοιπόν..... τι λέτε;;;;;;

εγ'ω ψηφίζω για το νούμερο τρία. Διαβαζοντας ολο το τοπικ έχω να σου προτείνω για δημιουργική απασχόληση των παιδιών ζωγραφική, παιχνίδια με πηλό και πλαστελίνη, χειροτεχνία και αν βοηθάει η ηλικία οργανώσε ένα παιχνίδι κρυμμένου θησαυρού, χωρίσε τα παιδάκια σε δύο ομάδες δώσε τους στοιχεία και άσε τα να ψάξουν ένα υπέροχο έπαθλο... που ξέρεις μπορεί να συμμετέχουν και αρκετοί μεγάλοι. Για χειροτεχνίες σου γράφω εδώ μια διεύθυνση http://www.dltk-kids.com/ έχει και και κάποια άλλα sites που μπορείς να κατεβάσεις κάποιες εικόνες για ζωγραφική στείλε πμ αν θέλεις καμία βοηθεια. :D:D Εμείς την ίδια μέρα έχουμε την βάπτιση του μπουμπουκάκου μου ή παπί και τα γενέθλια του ανιψιού μου , να είναι καλά όλα τους τα γλυκά μου. Φιλια

ντινα

Link to comment
Share on other sites

εγ'ω ψηφίζω για το νούμερο τρία.
κι εμάνα αυτό μου κάνει πιό πολύ!

 

στείλε πμ αν θέλεις καμία βοηθεια. :D:D
Οκ! σ' ευχαριστώ!

 

Εμείς την ίδια μέρα έχουμε την βάπτιση του μπουμπουκάκου μου ή παπί
αχ, 'αντε... με το καλό!!

 

και τα γενέθλια του ανιψιού μου
να τον χαίρεστε!!

δηλαδή ο ανηψιό σου και ο προγκιπάκος μου, έχουν την ίδια μέρα γενέθλια, ε; τι καλά!!!

 

Φιλια
φιλιά, συμφορουμίτισα ξενύχτισα!!!

.....και που λες ο Πινόκιο... τάνει μαμάααααααααααααα!!!! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...